Kočárek Dor Jan Danny Sport. Víte něco o něm?

gabik76
8. led 2009

Ahoj,víte někdo něco bližšího o tomto kočárku?Vypadá super!

czica
7. kvě 2010

hanula skús sa informovať v predajniach zo zoznamu http://www.darababy.cz/prodejci , stačí vygoogliť a zavolať, ja som tak obvolávala predajne včera 🙂

weri1
8. kvě 2010

holky tak vyhrál danny 2010 kvůli velikosti. konečně je rozhodnuto 🙂

roboss
12. kvě 2010

ahojte. mate niektora realne fotky niektoreho prestige 2010? trebárs red a gold. tu pri nas ho v predajni nemaju a podla fotiek z netu to moze byt rozdiel.

luji78
13. kvě 2010

Ahoj holky, tak mám opět dotázek 🙂 Včera jsem koukala, že mi na jiném fóru, kde jsem se dotazovala na Dannyho, nějaká maminka odpovídala, že není vhodný do terénu, ale spíše jako městský kočárek ... já mám takový dojem, už už tady někdo psal, že s ním zvládají i terén, ale nejsem si jistá. Tak prosím prosím, kdo má zkušenosti, dá se s ním v pohodě vyrazit někde po polních a lesních cestách, popř. opravdu nějaký horší terén??? Děkuji moc 😉

marlene5
13. kvě 2010

Luji78 myslím,že pokud má všechna nafukovací kola a to dost velká,že v pohodě zvládne terén navíc je i odporužený,my jsme z města takže to ani moc neřeším,ale určo do terénu půjde 🙂

brusinka.pusinka
13. kvě 2010

Luji my jezdíme na chalupě po terénu , i po polních cestách a lesem a kočárek je odpružený a supr já myslím že je i do terénu neboť tam jezdíme 😀 😀 😀 😀 😀 😀

luji78
13. kvě 2010

Holky, díky, tak tohle by mělo být taky ok 🙂 Jo, tak už vím, Brusinka o tom už tady psala, že jezdí taky v terénu 😉 Já si nemohla vzpomenout ... takže předpokládám, že teda i aspoň trochu houpe??

weri1
13. kvě 2010

ale fakt jen trochu,teda spoň mě se tak zdálo. já jsem pro něho rozhodnutá,teď jen vybíráme barvu

brusinka.pusinka
13. kvě 2010

dole je regulace pod pružinami jsou tam dvě polohy na houpání a když to dáš do druhé polohy houpe se hodně 😉

luji78
13. kvě 2010

Fajn 😉 Barvu taky pořád nemůžu rozlousknout ... hlavně miminko pořád nechce ukázat, jestli má nebo nemá čudlíka 🙂 Asi ale půjdu buď do té tyrkys nebo do té malinové, to je jasná favoritka teda (kdyby to ovšem byla holčička) ...

marlene5
13. kvě 2010

Luji doporučuji počkat,až budeš vědět pohlaví,třeba ta mainová je fakt výrazná skoro bych řekla že to má něco společného se svítivě růžovou.mě se taky hrozně líbí,ale neprošla u manži,je fakt výrazná 🙂 Ta tyrkys je asi taky pěkná a myslím,že by šla případně i pro holčičku.

weri1
13. kvě 2010

holky mám v albu dvě barvy dorjanu,nevím jestli ten nebo druhý.Mě se líbí oba,víc ten kruhovej,ale zase nevím jestli manželovi neudělat radost a objednat ten co se jemu víc líbí

estrellita
13. kvě 2010

weri: koukam, ze vahame obe mezi temi stejnymi kocarky 🙂 jeste jsme se na nej nebyli podivat v obchode, ale zetim ja jsem vic pro ten s koly 🙂
jinak teda ten prebalovak je uzasny 🙂 nechtel by si z toho tatinek udelat kseft? ja bych byla prvni v rade 🙂

luji78
13. kvě 2010

Marlene, já vím, taky čekat zkouším (jestli to ovšem vydržím, už bych ho hrozně ráda objednala 🙂 ), ten tyrkys by byl určitě univerzálnější, co si budeme povídat, ale ta růžová, to je prostě krásná barvička, no ... 😉

Weri: tak "naživo" jsem viděla ten černý s bílýma kytičkama a jak jsem si říkala, že tmavý kočárek nee, tak tenhle se mi teda líbil hoooodně moc!!! Ten druhý je taky pěkný ... mně se líbil hodně taky ten s takovýma dožluta kytičkama ... taky jsem absolutně nevěděla, nakonec jsem se rozhodla, že půjdu do Prestige ... no a tam taky nevím. Je to blázinec 🙂

weri1
13. kvě 2010

estrell: já jsem taky spíš pro ten s kruhy,ale kvůli manželovi ...nevím.tady v Praze prostě nikde tyto barvy naživo nemají,bohužel
můj táta umí udělat vždy tu věc jen jednou,taky jsem mu říkala že to budeme prodávat,ale bohužel, už mi udělal i takovej stolek na kytky,taky super 🙂

estrellita
13. kvě 2010

weri: aha, skoda, ja myslela, ze ten s kruhy nekde v Praze bude ☹

weri1
13. kvě 2010

tak když někde na něho narazíš tak dej vědět,já psala do třech obchodů,odpověděl mi zatím jen jeden,že ho nemají a čekám ještě na dvě odpovědi

estrellita
13. kvě 2010

a ktery ti odpovedel? urcite bych dala vedet. a ty mi dej prosim vedet, jestli ti nekdo z nich napise, ze jo maji 🙂
dekuju

weri1
13. kvě 2010

babystar černý most,že mají dorjany ale ty jiný,nevím přesně název,nějakej cross nebo tak něco
dám vědět hned jak něco zjistím nebo uvidím
ale manžel asi vyhraje,chci mu udělat radost 🙂

weri1
13. kvě 2010

tak druhá prodejna ho nemá vůbec,tak proč píšou,že ho mají???

brusinka.pusinka
13. kvě 2010

Holky cross je ten velký 4 kolák s přehazovačkou 😀
A když budete objednávat z Dara baby tak tam si můžete i domluvit barevnou jkombinaci , kdyby ste chtěli třeba víc kytiček a míň barvy nebo naopak. Jsou šikovní a opravdu vycházejí vztříct 😉

pajapoj
13. kvě 2010

ahojte, občas kouknu na tuhle diskuzi, protože jsme si pořídili prestige ale kolekci 2009 se zelenými kolečky (objednávala jsem ho aniž bych ho viděla naživo) a pořád se mi líbí a jsme i spokojený, i když sporťák mi teď přijde dost těžkej 😒 . Ted jsem u nás v prodejně viděla ten nový 2010 s těmi zelenými kruhy a jsem totálně zamilovaná, je nádhernej, milionkrát hezčí než ten co máme teď 😉

weri1
13. kvě 2010

pajapoj: se zelenými nebo žlutými,koukni do mýho alba jestli mluvíš o stejným

weri1
13. kvě 2010

já koupím čistě černej a bude to 😝

pajapoj
13. kvě 2010

weri mluvím o tom co u něj máš napsáno vítěz 🙂 a ten co máme my mám taky v albu, je to ten loňskej s kolečkama

weri1
13. kvě 2010

a je stejnej jako na obrázku,chci jen vědět jak vypadá? šedá je tmavší nebo světlejší? to jsou zelený kruhy? já vidím žlutý atd. popiš mi ho prosíííím 🙂

estrellita
13. kvě 2010

tak to by me taky zajimalo, jestli jsou ty kruhy na zivo zeleny, nebo zluty 😀 ja nejdriv myslela, ze zeleny a tak jsme koupili i fusak zelenej a pak jsem si rikala, jestli jsem se nesekla 😀

pajapoj
13. kvě 2010

no ty kruhy jsou do zelena, možná i nějakej odstín žlutý se tam najde a je tmavší než ten co máme my teď, ale černá to není, spíš taková tmavě šedá a černá je pod těma kruhama. a zelenej fusak je fajn, taky ho máme 😉

weri1
13. kvě 2010

ještě dotaz,nikde není ten kočárek zepředu,ten přední pruh je přes celej kočár skoro,viď? 🙂

weri1
13. kvě 2010

ty máš tenhle viď?