Kočárek Dor Jan Danny Sport. Víte něco o něm?

gabik76
8. led 2009

Ahoj,víte někdo něco bližšího o tomto kočárku?Vypadá super!

lenass
18. kvě 2010

a který sis vybrala?.....tyrkysový????

luji78
18. kvě 2010

To je právě to ... nevím! 😲 Nejvíc se mi líbí ten pink, jenže kdyby to byl chlapeček, no ... nevím, jak by to vypadalo, asi trochu divně 🙂 Holčička v modrém by klidně mohla být, ten je univerzálnější. Modrý je favorit č. 2. A miminko se nechce vůbec ukázat, takže chci ještě chvíli počkat, jestli se neumoudří a neukáže, co tam schovává, abych se už konečně mohla rozhodnout 🙂

lenass
18. kvě 2010

mně se taky miminko schovává!!!!takže máme neutrální barvu silver - i když uvidíme, co ta údržba.........manžel říká, že to prostě riskneme.......viděla jsem naživo černý, zlatý, stříbrný a tyrkysový. Tyrkysový se mi zdál trošku tmavší než je na netu nebo letáku, ale byl nádherný 😀 😀 😀 😀

lenass
18. kvě 2010

luji: a kdy máš termín????

luji78
19. kvě 2010

Lenass: termín mám až konec srpna, takže je ještě čas ... no ale ráda už bych ho objednala 😉 Dneska jdu na kontrolní ultrazvuk, jestli se náhodou mimi neukáže, no 🙂 A kdy máš termín Ty?

luji78
19. kvě 2010

Tak teď koukám, že mi ještě včera odpoledne odepsal znova pán z Dětského ráje, že i sporťák Prestige je úplně stejně velký jako DS 2010 ... tak už to máme víckrát potvrzené 😉

lenass
19. kvě 2010

luji: mám termín v půlce srpna,ale ještě jsem chtěla říct 2 věci. V jednom obchodě mi říkali, že objednací doba u toho kočárku (prestige) je až 5 týdnů (to je třeba se zeptat) a druhá věc, že budou o prázdninách 3týdenní dovolené a tím pádem bude dodávka pomalejší a prodlouží se, tak pozor na to. Tak hodně štěstí na ultrazvuku!!! Ať je vše OK. 😀 😀 😀

lenass
19. kvě 2010

a jsem ráda, že jsme to nějak dali dohromady, protože to bylo fakt už únavné 😀 😀 😀

luji78
19. kvě 2010

Lenass: to já taky jsem moc ráda, konečně! 😉 No, mně právě paní v Dětském ráji v Liberci říkala, že u DorJanu se vůbec nemusím bát, že tento mají do týdne vždycky na prodejně, takže rychlovka. Ale to víš, že už bych ho radši měla objednaný. Kdyby se zadařilo a dneska mi pan dr. řekl, tak bysme možná jeli v sobotu se podívat do prodejny a zrovna objednat 😉

lenass
19. kvě 2010

luji78: taky bych to chtěla během 14 dní vyřídit.....teď už jenom abysme měly štěstí na bezzávadový kus 🙂 🙂

luji78
19. kvě 2010

Lenass: nestraš! 🙂 Já se ještě asi zeptám, jak to mají s reklamacema, to jsem nezjišťovala (jako jak jsou u DS časté reklamace). Doufám, že mi neřekne, že velmi časté ... 😒 Ne, ale asi ne, myslím, že jsem toho pročetla hoooodně moc a že ty závady nejsou zase tak častý. Akorát co jsem vysledovala, tak maminy hodně píšou o brzdách myslím??? Teď ale nevím, jestli se nepletu ...

brusinka.pusinka
19. kvě 2010

Luji mám ho skoro 10 měsíců v provozu a reklamace není a brzdy se musí pravidelně promazávat pak jsou ok 😉

lenass
19. kvě 2010

no právě že já jsem se ptala na reklamace pokaždé - teda v těch 4 obchodech - a vždycky mi řekli, že žádné nebyly........

lenass
19. kvě 2010

brusinka: a čím promazávat? WD40?

brusinka.pusinka
19. kvě 2010

jÁ mám model 2009 a neměnila bych jedině za stejný novou verzi 😀 😀 😀

brusinka.pusinka
19. kvě 2010

JJ nebo obyčejným olejem na šicí stroje také funguje bezvadně 😉

lenass
19. kvě 2010

ok, díky moc 🙂

brusinka.pusinka
19. kvě 2010

není zač 😉

lenass
19. kvě 2010

ale je zač, není nad rady z provozu 🙂 😉

luji78
19. kvě 2010

To je hezký, když čteme takový pozitiva! 🙂 JJ, promazávat se musí, když na to někdo kašle, pak není divu, když se něco po ...

dagvi
19. kvě 2010

ahojte tak my jsme si kočárek Danny Sport objednali zatím ho máme uskladněný na prodejně ale i tak je suprový hned jak nám dorazil hned jsme ho šli okouknout o nějakém problematickém skládání a vysazování korbičky nemůže být řeč prostě se zmáčknou dvě pojistky a korbička vyskočí při složení v podstatě jenom zatáhneš a kočárek se složí což je taky bezva 🙂 Korbička je jedna z největších na trhu malá se má narodit v červnu takže počítám s tím že na zimu tam zůstane 🙂

brusinka.pusinka
19. kvě 2010

Davgi my máme satrý modela a malá by se jěště teď v pohodě vlezla do hluboké ale máme neposedu a tak jsme daly sporťák a pokud je nový model větší což je tak bych o tom ani neuvažovala 😀 to by musela být teda velký obřík aby se tam nevlezla 😀 😀 😀 😀

luji78
19. kvě 2010

Holky, tak to už mám potvrzený ještě i od té maminky, co má letošní Prestige doma a měřila mi ho ... je to opravdu stejný, veliký a krásný kočárek 😀 😉 🙂

estrellita
19. kvě 2010

dagvi a jakou barvu mate? 🙂

potesila me tady neci zprava, ze kdyz se to koupi v kamenem obchode, tak pak pri reklamaci vam daji jiny kocarek na tu dobu 🙂 ja totiz zrovna nedavno premyslela nad tim, jak se to dela,kdyz vam vezmou na reklamaci na mesic kocar 😅

a nejde to i pres web, kdyz se to koupi u te same firmy? melo by jit, ne?

kpetra
19. kvě 2010

estrellita - ne každý obchod dává náhradní kočárek po dobu reklamace, abys nebyla pak zklamaná. Zjistila bych si to předem. Ale snad to nebude potřeba. 🙂

dagvi
19. kvě 2010

estrellita: má z nové kolekce barvu 46 je to šedá s takovozelnkavou teda na obrázku vypadá zelenkavě ale ve skutečnosti bych spíš řekla že je žlutozelená - jsem moc spokojená za 3 týdny bych měla rodit takže počítám stím že do měsíce vyjedem s kočárkem ven už se nemůžu dočkat vozila jsem si ho po prodejně a dal se velice lehce ovládat 🙂 Chtěla jsem původně X lander ale nakonec jsem volila Danny má podstatně větší korbičku a to si nevybereš i Xlander je z Polska ikdyž oni teď na tom uvádějí vyrobeno v EU

dagvi
19. kvě 2010

🙂 chtěla jsem původně Danny sport Prestige ale nenašla jsem prodejnu kdebych si ho prohlédla na živo jak velký je rozdíl v Danny Sportu a Dany Sport Prestige tak jsem nakonec vybrala Danny Sport
🙂

miky
19. kvě 2010

jé dagvi, tak koukám, že jsme původně měli vybranou stejnou barevnou kombinaci jako máte vy, ale právě ve skutečnosti nás ta žlužozelená trošku zkalamala a nadchla úplně jiná barevná kombinace , ale i tak se také těším až s Dannym vyrazíme do terénu, i když my si musíme oproti vám ještě počkat

dagvi
19. kvě 2010

miky: mě ta žlutozelená nevadí akorát mě pak napadlo jestli mě na ní nebudou naletávat mušky tak snad ne takových nazelenalých kočárku jezdí celkem hodně 🙂

dagvi
19. kvě 2010

miky a jakou barvu jste vybrali?
🙂