Kočárek Dor Jan Danny Sport. Víte něco o něm?

gabik76
8. led 2009

Ahoj,víte někdo něco bližšího o tomto kočárku?Vypadá super!

weri1
25. kvě 2010

no já si myslím, že nejde oběma směry ani ta nová verze

trojlistek
25. kvě 2010

@estrellita jak jsi prisla na to, ze je otocny obema smery x-lander? videla jsi to na vlastni oci anebo ti to nekdo rekl? ted jsem si to zjistovala a takovouhle novinku x-lander zatim nepraktikoval 😒 skoda, takze vede danny prest 🙂

weri1
25. kvě 2010

mě se zdá i x-lander malej

estrellita
25. kvě 2010

weri: ja prave nemam rada celocerne kocarky, prijde mi to takove smutne 🙂 ale jeste, ze tech variant delaji tolik a kazdy si vybere 🙂

ja si s tim xlanderem nejsem jista, jen jsem to nekde zahlidla. ale byla to nejaka spesl edice, nemuzu to najit, nekdo na to v jine diskuzi hazel link ☹

estrellita
25. kvě 2010

weri: jj, pry je xlander mensi.

dagvi
25. kvě 2010

tak Xlander není otočný oběma směry ani u nové kolekce zkoumala jsem to protože jsem ho měli vybraný než jsem kápla na Danny.
a co týká skládání Dannyho tak hlubokou korbičku musíš sundat abys podvozek složila ale to musíš sundat u 90% sportovních kočárkku a sporťák už nemusiš sundávát dá se složit i s podvozkem 🙂
a Xlander je podstatně menší než Danny 🙂

trojlistek
25. kvě 2010

@estrellita je mensi, danny je vetsi, jedine co mi na nem vadi je, ze tam prevlada moc cerny 😒 u korby to jeste rozcisne ta barva, ale u sportaku je jen boudicka a pasy, jinak vse cerne ☹ teda, kdyz chci jit do prestige

estrellita
25. kvě 2010

davgi: dekuju za info. se omlouvam za tu spantou informaci, me samotnou to vcera prekvapilo 😅 ale asi jsem blbe cetla 🙂

estrellita
25. kvě 2010

@trojlistek a co to vyresit tak, ze koupis od emitexu nejakou baervnou vlozku do kocarku 😉 ?

weri1
25. kvě 2010

k černé se zase hodí vše. právě že to ozdobíš hračkou dekou atd. a není to přeplácaný 😀
já i jezdila s landerem sporťákem a připadal mi strašně těžký na ovládání

estrellita
25. kvě 2010

no dorjan ma jako sportak 15 kg, to taky neni nejlehci, snad se tolik nenadrem 😅

weri1
25. kvě 2010

ono mě nešlo o těžkost, ale mě se špatně ovládal, na chodník a tak

murynka
25. kvě 2010

ahojky holky

mám dorajna 2009 černou s kytičkami 😉 jsem moc spokojená kočík je bomba...ted už drandíme ve sportáčku ovládá se krásně kamarádka má casuplay S4 sportáček a řídí se o něco líp ale podle mě o váze to něka není..15kg není moc 😉

trojlistek
25. kvě 2010

@estrellita diky za tip, to by slo, mrknu na emitex co maji v nabidce 🙂 🙂

estrellita
25. kvě 2010

mury, ty bydlis na Hurce, nebo Luzinach? 🙂 kocarek vypada super, uz se tesim, az se na nej o vikendu pojedeme podivat. vezmu fotak a pak sem hodim foto z obchodu 🙂

trojlistku: zkus to, netusim, jake barevne kombinace budou mit, ale za hledani to stoji. a urcite to budou delat i jine firmy 🙂

weri1
25. kvě 2010

my si v sobotu pro kočárek už jedeme a pro postýlku 🙂

murynka
25. kvě 2010

estra ne ne byla jsme u kámošky 😉 ta tam bydlí já jsme kousek od kladna

estrellita
25. kvě 2010

tak to jo 🙂 ja jen ze vidim zname prostredi 😀

terezka323f
25. kvě 2010

Milé maminky, máme dorjana danny sport prestige.....malá má 8 měsíců a my úprkem kupujeme jiný kočárek!!!!!!!
Hluboká korba byla v pohodě, se sportovní verzí jen samé problémy, kočárek hodně vrže, kolečka přední unikají, a u korby sportovní mám včera na procházce upadl jeden z uchýtů korby!!!!!!!!!!!!!!! malá byla málem na zemi a já na nervy!!!!!
Bohužel nejsme jediní v našel okolí je stížností více.....
Možná máme jen špatný kus ale zpracování je šité horkou jehlou......
Doporučujeme si kočárek POŘADNĚ při převzetí PROHLÉDNOUT!!!

weri1
25. kvě 2010

tak doufám, že to byl jen vadnej kus. já teda prestige nekupuji, mám normal

estrellita
25. kvě 2010

taky doufam, vzdy se takove najdou, to je jasne.
ja jsem zatim orzhodnuta pro normalni verzi.

dagyss
25. kvě 2010

Ahoj holky, díky počasí jsme s cca 14dní novým DS P2010 byli venku asi 5x a už vržeme jako hrom ☹ když jsem se na to ptala prodejce před koupí,neb jsem někde četla tyto výtky,říkal že to je věc údržby, že stačí promazat silikonem,,,tož dnes manža mazal vše co šlo a vržem dál ☹ ani nám to nepříjde že vrže to někde kol kol, ale spíš jako by celá ta konstrukce ☹ tak mu jdu pisnout co mi poradí. Je fakt, že "úchyty" které zacvakávají korbu jsou zřejmě plastové, že mi příjdou také chatrné, ale snad se to neulomí. Co se týká váhy,,,neřeším v provozu, jediné,kdy se dá nadřít je, pokud máte debilní kolejničky na schodišti /když tlačím od výtahu nahoru nebo zpět dolů,../ to čekám kdy zhučím i s kočárem, ale to je opravdu kolejnicema uzpůsobenýma na staré klasické 4kolové kočáry 🙂 Přidávám fotku, švagrovci vozili, seč jim síly stačily 🙂

e_kociky
25. kvě 2010

nemyslím že by mal byť problém vo verzii prestige, skôr to bude buď chybný kúsok alebo zle zaobchádzanie s kočíkom 😝 teda nič v zlom ani nechcem nikoho uraziť, ale niekedy keď na ulici vidim ako niektoré mamičky s kočikom zaobchadzaju 😒 😖 to sa potom neda diviť tomu že začne vrzať 😝
samozrejme to nemusi byť tvoj pripad, len upozorňujem, že určite nejde o to, že by bol prestige menej kvalitny 😉

weri1
26. kvě 2010

vyjet 5x ven a už aby vrzal to je docela blbý. to nebude asi špatným zacházením.

brusinka.pusinka
26. kvě 2010

Weri nevím ale mě nevrže, opravdu jsme promazaly jak kolečka tak i konstrukci kol zacvakávání a pravidelná udržba a nic nevrže. ale nevím mám model 2009 😉

luji78
26. kvě 2010

No, tak to jsem sama zvědavá, co nás s Danny Sportama čeká ... ale stejně do něj půjdu 😉

weri1
26. kvě 2010

brusi: já si myslím, že u každé značky se najde vadnej kus. spíš tím to bude

estrellita
26. kvě 2010

hmm, tak doufam, ze to neni problem verze 2010 😅

brusinka.pusinka
26. kvě 2010

Wer jojo každej kočárek tedas značka má určitě pár kusu špatných .Kamarádka reklamovala 4x Cortinu a nakonec ji dali nový a ten byl ok 😉
Určitě se najde blbý kus já jen píši že my nevržeme a promazáváme a jsme nadmíru spokojeni 😉

murynka
26. kvě 2010

holky neblbněte 🤐 to máte jako s uaty kočárek je spotřební věc navíc tento kočík je za málo peněz co byste čekali 😅
nám to také vrže vrzalo brzo ale bydlím na vesnici terén opravdu hrůza 😝 😝 samé díry kameny a kočík žije jezdíme půl roku 😀
stačí opravdu promazat manžel promazává a nevržeme se sportáčkem se mi jezdí úžasně 🙂 nic nezahýbá nic se neulomilo ty úchyty jsou opravu na nic ale jak říkám za ty peníze co by se dalo čekat...já jsme s tím počítala a na vesnici jsme ani drahý nechtěla ordovnala bych ho stejně ☹