Kočárek Dor Jan Danny Sport. Víte něco o něm?

gabik76
8. led 2009

Ahoj,víte někdo něco bližšího o tomto kočárku?Vypadá super!

mirunda
1. čer 2010

to určitě ne, ale myslím, že pokud si chce maminka nechat kočárek na dvě děti, tak tenhle vhodný není.. 😕

naty
1. čer 2010

tak zmetky a nedostatky se najdou všude, to je jasný...ale příště bych šla do 2 kočárků - hlubokej levnější a sporťák kvalitnější a s otočnou rukojetí hlavně...

weri1
2. čer 2010

@naty s otočnou rukojetí by jsi nemohla mít ale takhle kolečka jak jsou u dorjana 🙂

mirunda
2. čer 2010

jj,ale viděla jsem nějaký kočárek, kde byly vpředu taky kolečka blíž u sebe a ta rukojeť šla dát na oba směry, ale nelíbilo se mi to..

weri1
2. čer 2010

hlavně se musí blbě chodit.. Do toho bych nešla

naty
3. čer 2010

to je fakt... 😅 ...mám útlum... 😔 😀

beras
5. čer 2010

Holky jak tam nacvakáváte ke portáku to madlo.Manžel není doma a mě to tam normálně nejde.Mám použít násilí nebo to má jít normálně? 😀

dagyss
6. čer 2010

ahoj holky, tak k vrzání-nestačilo promazat silikonem,jako čistě tekoucím olejem, chce to prostříkat silikonem ve spreji.teď není probléém 🙂 ty kolečka se mi též točí jak zblázněné,,ale asi na nerovnostech,po rovině jedou vzorně....nevímte u DS prestige 2010...ta pláštěnka je univerzálka na hluboký i sport nebo maj být dvě???

estrellita
6. čer 2010

dagys: my jsme ho dneska privezli z obchodu. za plastenka je jedna univerzal na oboje 🙂

beras: uz jsi to asi nandala, mne to nedelaalo proble - jsou tam takove uchyty, ktere das od sebe, pak to das na tu tyc a smerem dovnitr zacvaknec. nevim, jak jinak to popsat 😅

estrellita
6. čer 2010

a jinak jsme kocarek vyzkouseli doma i s panenkou a vypadala v kocarku super 😀

beras
7. čer 2010

😀 Jo,jo jsem truhlík.Mě totiž nenapadlo,že když mám kočárek tak abych na maluška koukala tak musím sundat celou korbu 😝 abych to tam dostala.No prostě mě to štvalo 😀 a musela jsem na to přijít až jsem tu korbu sundala tak to šlo jako po másle. 😀

mirunda
7. čer 2010

Beras, to je právě na prd, už jsem to sem psala, že se nedá to madlo sundat, když mimčo kouká na mamku.. naše Liluška na mě koukat nikdy nechtěla, asi mě má plný zuby 😀 Takže jsme skoro hned jezdili tak, že koukala ven.. a ještě že tak, to madlo mě fakt štvalo, že jsem jí tam musela protáhnout 😝 😝 😝

naty
8. čer 2010

holky a kdy ste daly mimča do sporťáku? až když sama sedí asi, že jo?

mirunda
8. čer 2010

Naty, asi by se mělo posazovat až když mimi sedí.. naše kočka je hrozná rošťanda a už ve 4. měsíci jí přestalo bavit v hlubokym a koukat na nebe.. 😕 Nejdřív jsem jí tam dávala na břicho, chvíli to bylo dobrý, ale jak stejně neviděla moc ven, tak po čase v kočárku začala zase ječet, takže přišel na řadu sporťák s tím, že jsem ho celej zklopila do vodorovný polohy, směrem ke mně, Lilinku jsem tam dala na bříško, aby koukala ven a celou boudičku jsem oddělala nebo uplně překlopila na druhou stranu - tedy k nožičkám 🙂 A byla spokojená, pak asi týden po půl roce mi začala sedět, takže pak to bylo už jasný 🙂

zuzik35
8. čer 2010

Ahojte, neviete niektorá kde sa dá kúpit danny 2010 v Bratislave alebo okolí? Ďakujem

naty
8. čer 2010

No, mně se totiž už malej přestává do hluboký vejít... 😅 ...roste nějak rychle, ale ještě nesedí, tak sem právě nevěděla...ale ono se to vlastně dá úplně sklopit, takže při nejhorším to tak udělám...děkuju!! 😉

weri1
9. čer 2010

estrel. jakej kočárek teda máš a jakou barvu?

estrellita
9. čer 2010

weri tento 🙂 nakonec vyhral a je super. ta zelůena je jeste o trochu zarivejsi, a ta druha barva je tmave hneda 🙂
uz je u rodicu a vyzskouseli jsme ho uz s pananekou 😀

estrellita
9. čer 2010

@weri1 panenkou 🙂

miky
9. čer 2010

jé, tak to jsem ráda, že jsem kočárek s panenkou nezkoušela sama 😀 . Já jí kšírovala i do autosedačky 😀

estrellita
9. čer 2010

@miky ja taky 😀 😀 a v hlubokem jsem ji polohovala i tu desku 😀

miky
9. čer 2010

koukám, že mám ještě rezervy, polohovat jsem jí nezkušela 😀

estrellita
9. čer 2010

@miky 😀 😀 ja jsem ji i ve sportaku dala do celeho lehu a pak do sedu, no proste magor 😅 😀

luji78
9. čer 2010

Ahoja holky, jsem tady s dotazem - prosím prosím, ty, které jste viděly "live" 🙂 prestige 2010 modrého ... k jakému obrázku se dá spíše přirovnat reálná barva? Spíše ta tyrkysová, co je na prvním obrázku, jak jsou vyobrazené všechny nebo ta modrá na druhém, která je skoro na všech stránkách? Já jsem teď našla stránky Kočárky Deniska nebo jak to bylo a tam je ta hromadná fotka, kde jsou barvy trochu jiné než na ostatních stránkách ... tak nevím, co víc odpovídá skutečnosti ... díky moc 😉 Ale že jste tady o něm hodně psaly jako o tyrkysovém a byla bych i ráda, kdyby víc odpovídal tomu prvnímu fotu ... 🙂

estrellita
9. čer 2010

@luji78 mne ty barvy prijdou trochu presviceny, ja videla "live" zelenou, ale byla urcite tmavsi!!

sirenita
9. čer 2010

@luji78 ahojky, já viděla u nás v obchodě přímo tu modrou, téměř odpovídá tvému obrázku - ten modrý větší. Není až tak do zelenkava. A vypadal krásně, jen nevím, jesti se nebude moc špinit. 😉

roboss
11. čer 2010

@luji78 aj ja som vcera videla nazivo ten modry, latka je taka ako na tom vecsom obrazku. je fakt pekny. my sa rozhodujeme medzi cervenym a zlatym. skor to bude zlaty, dali mi aj vzorku latok (red a gold) tak este vyberame. vanicka je velka, vnutro u niektorych je biele (pri cervenom) a u niektorych bezove (pri zlatom), obe su s jemnou potlacou. strieška ma velky vetraci otvor vzadu, taktiez aj sportova cast. cely potah striesky sa da odzipsovat (pri vanicke aj sportovom), zostane len to madlo na prenasanie. strieska na sportovom sa da vzadu rozzipsovat, takze tam vznikne otvor na vetranie. nanoznik vanicky sa da po bokoch odzipsovat, nie je potrebne ho davat dole ked davate babo do vanicky. madlo (rucka na tlacenie) je kozene, nie penove. tie ornamenty na niektorych miestach su z nejakej semisovej latky, nie je to farba, vyzera to velmi pekne. sportova cast je obrovska, fakt tam v pohode vojde 3-4 rocne dieta. s predlzovacim dielom vznikne este vecsia vanicka, da sa nan natiahnut nanoznik zo sportovej casti. skladanie je jednoduche, naklikavanie na podvozok tiez. nakupny kosike je tiez pekne velky. ta kozenka vyzera dobre, tazko povedat co to urobi v zime. cierny podvozok ku tomuto kociku velmi pristane. podvozok nie je hlinikovy ale ocelovy, takze je trochu tazsi ked ho treba prenasat, ale nie je to nic strasne. kolesa su loziskove, aj otacaci klb na prednych, daju sa jednoducho dat dole, ak by bol problem v aute. vsetky prvky, ktore su urcene na stlacenie su cervene. v podstate je to cesky kocik vyrabany v polsku, potahova latka je ceska, je impregnovana, posobi fakt dobre. nebola moznost s nim manevrovat na vecsom mieste, ale islo to uplne lahko. potom som skusila jeden polsky kocik, a to sa nedalo porovnat, strasne. bola som ho pozrieť v ppluxbazar, pristup majitelky uplne super, poukazovala nam vsetko. 🙂
snad som vam pomohla pri vybere

luji78
11. čer 2010

Holky, díky za postřehy 😉 Půjdu do toho modrého, říkám si, že lepší asi bude holčička v modrém než chlapeček v tom růžovém (to je jinak můj favorit č. 1). Roboss, já když jsem viděla to prodloužení sporťáku, tak už jsem úplně klidná, můžu mít klidně veliké miminko, do toho by se napasoval i obrovský macek ... 😅 😀

weri1
11. čer 2010

no já bych se té koženky trochu bála v zimě,ale možná když se to dobře ošetřuje tak to bude dobré 🙂

marlene5
11. čer 2010

Roboss můžu poprosit o fotku těch vzorků látek?Moc díky chceme červený,ale bohužel zrovna ten u nás nemají tak bych ráda měla aspoň předtsvau jaká červená to je díky jitka