Kočárek Dor Jan Danny Sport. Víte něco o něm?

gabik76
8. led 2009

Ahoj,víte někdo něco bližšího o tomto kočárku?Vypadá super!

roboss
13. čer 2010

ta cervena je skor taka tmavsia. nam odporucila predavajuca tu zlatu, vraj je stalofarebnejsia.

roboss
13. čer 2010

vo fotoalbume su vecsie fotky

marlene5
14. čer 2010

Roboss moc díky za fotečky,moc mě to pomohlo,ta červeníá vypadá moc pěkně,kdyby byl kluk,tak jdu na 100% do té modré,ta je nádherná,ale my budeme mít holčičku,tedy snad ná ji potvrdí 23.6. 😀 No to by bylo tedy překvápko,kdyby tam byl pinďourek 😀 Moooc díky!!!

luji78
14. čer 2010

Roboss: jsi zlatá, taky děkuju moc za fotečky, jsem nadšená barvičkou! 😉 Marlene, já půjdu do modré i když to bude možná holčička, už se to asi nedozvím, tak to udělám takhle ... barvička je myslím docela uni, tak to nebude žádný průšvih 🙂

weri1
14. čer 2010

holky já si myslím, že by bylo blbý jen chlapeček v růžové. Jinak si myslím, že všechny barvičky jsou neutrální.

weri1
14. čer 2010

viděla jsem v obchodě tu zlatou a ta mi připadla jak béžová

marlene5
21. čer 2010

Ahojda holky kdo viděl ten zelený,myslíte,že by byl i na holku?Ten červený prý vybledne a flekatí,obecně ta barva trpí,tak pořád nevím a ten zelený nebyl tak špatný.taky se mě moc nelíbí u těch ostatních ten vnitřek korbičky došeda potištěný.Ten zelený a červený ho má smetanový s potiskem,ale není vidět takže to vypadá lépe.Díky za rady 😉 Jdeme ho objednat ve středu tak sem zvědavá co vybereme.

miriska
21. čer 2010

Ahoj holky,

chtěla bych koupit Dorjan DS Prestige 2010, čekáme chlapečka, uvažuju nad modrým nebo zlatým, ale ve skutečnosti jsem viděla jen oranžovej a nevím jak vypadají, tady jsem našla nějaké info, takže modrý je spíš modrý než tyrkysový, je to tak? mě se ten zlatej zdá spíš béžovaj a tolik se mi nelíbí, ale zase když budeme mít druhý dítko holčičku tak v tom modrým, no nevím...je to dilema 😒
Ještě jsem se chtěla zeptat jestli vám ta koženka nepřijde moc jemná, mám strach abych někde nezavadila a neroztrhla se, to by asi moc opravit nešlo ☹
A nějak jsem si nevšimla jestli madlo je z koženky nebo pěnový, do deště to pěnový asi není nic moc ☹

luji78
21. čer 2010

Miriska: když jukneš trochu výš, tak roboss dala fotku modrého v reálu ... přijde mi trochu do tyrkys, takže do něj půjdu i s případnou holčičkou 😉 A o zlatém tady taky někdo psal, že je spíš béžový ... a madlo mám dojem, že holky psaly, že je z koženky, ale to tady taky najdeš, když pohledáš ...

miriska
21. čer 2010

@luji78 : Děkuji za info, no asi taky půjdu do toho modrýho, je takovej veselejší 🙂 trochu jsem to tu prolítla, ale abych pravdu řekla, tak su lenoch číst všecko 🙂 chystám se ho kupovat tak za měsíc, tak mám ještě nějakou chvíli na rozmyšlenou 🙂

marlene5
21. čer 2010

Tak modrý je opravdu spíš modrý než tyrkysový a hodí se určitě i na holčičku,já zase uvažuji o zeleným,ikdyž vím,že budeme mít holčičku,prostě ten červený prý vyšisne a flekatí tak se toho bojím.Do zlatého bych nešla,viděla sem ho a je opravdu béžový,mdlý,no prostě já mám radši veselejší barvičky 😉 Madlo na rukojeti je pěknové,ale to už je dneska na hodně kočárcích,koženka je jen na madýlku pro dítě.

estrellita
21. čer 2010

@miriska jak se bude chovat ta kozenka v zime, nebo jestli se jednoduse roztrhne, tak to ti nikdo nerekne a nezaruci ☹
ja jsem videla na zivo cervenou (je takova malinova, krasna) a pak zelenou a ta je takova tmavsi zelena, vyrazna a pekna. modrou jsem nevidela. 🙂
zlaty se mi vubec nelibi 😅

miriska
21. čer 2010

@estrellita : mě už se ten zlatej taky moc nelíbí 😅 No je taková jemňoučká a mám strach, že s tím někde štrejchnu třeba při skládání do auta rozvalím to ☹ no budeme muset dávat pozor...
a ty už máš kočárek doma? já to nechávám tak na konec července...

estrellita
21. čer 2010

@miriska mame ho u rodicu 🙂 rovnou jsme ho objednali, kdyz uz jsme v obchode byli 🙂 vzdycky, kdyz k nim jdu, tak se pokocham a jsem spokojena 😀

miriska
21. čer 2010

@estrellita : taky ho dám k našim, doma ho mít nechci a navíc by tu zavazel...

marlene5
21. čer 2010

A jaký máš?Myslíš že ten zelený je dobrý i pro holčičku?Díky 😉

marlene5
21. čer 2010

To byl vzkaz pro estrelitu 🙂

estrellita
21. čer 2010

@marlene5 my jsme nakonec prestige nevzali, bala jsem se te kozenky a taky (ackoliv nechapu, jak je to mozne, kdyz vyrobce uvadi stejen rozmery), tak kdyz jsme v obchode meli ty dva u sebe, tak sportak u prestige byl o chlup mensi - manzel na stejne misto vlozil pet lahev a u prestige se zasekl, u sportu mel jeste dost mista.
takze jsme vazli sport - pro zmenu kombinaci se zelenou 😅

ale jinak myslim, ze ten zeleny Prestige je dobry i pro holcicku, byl fakt pekny 🙂

marlene5
21. čer 2010

Estrellito díky vybralasi ten nejhezčí,u nás je do konce června akce na prestige je za 8780 takže ho bereme 😉 Akorát ta barva mě dává zabrat rozhodnu se až na místě,akorát nevím,jestli mě ho objednají,když mají zrovna ten zelený na krámě.Nechci vystavený kus,kdoví co se s tím kočárek dělalo,každej s ním houpe a navíc,tam v prodejně je tak málo místa,ani bych se nedivila,kdyby byl odřený.tak nevím co nám na to řeknou.Navíc ho chci až na půlku července.

estrellita
21. čer 2010

@marlene5 dekuju 🙂
tak jim to rekni na rovinu. ono to pak poznas, meli by to pred tebou zkontolovat v krabici a jestli budou ojeta kolecka, jako spinaa, tak je to jasne 🙂 ale neboj, oni musi nejaky na krame mit, tak by si ho snad nedali 🙂

miky
21. čer 2010

@marlene5 my máme doma klasický dorjan 2010 a vybrali jsme si také barvu, kterou měli vystavenou na prodejně. Když mi ho prodavačka chtěla dávat, tak jsem řekla, že bych raději, kdyby mi objednali nový, že tenhle může být umazaný apod. a že bych ho chtěla mít v pořádku. Úplně bez problémů mi objednali od výrobce nový - přišel do týdne a vybalovali ho z originál zabalené krabice ještě nesestavený, takže to byl opravdu nový kus.

sucharka3
21. čer 2010

Ahoj děvčata. Nevíte kde je v Praze a okolí kamenná prodejna? Koukala jsem na danny sport na netu ale ráda bych ho viděla na vlastní oči. Díky.

estrellita
22. čer 2010

@sucharka3 podivej se na obchod detsky raj, tam ho maji - jak sport, tak prestige - kamenou prodejnu v Praze maji ve Vysocanech 😉 parkovani maji zajisteno primo u objektu.

weri1
24. čer 2010

jojo ve vysočanech ho měli a měli tam ten zlatej prestige a cihlovej normal a ten co má estrelita normal. Jinak my jsme si objednali ten černej kytičkovej a vypadá úplně stejně jak na obrázku, ne-li líp. Jinak si myslím, že ty barvy u normalu souhlasí s obrázkem. A nám ho taky vybalili přímo z krabice, chtěla jsem ho vidět, ale složený ho ještě nemáme

weri1
24. čer 2010

a myslím si že nejhorší je pro chlápečka růžovej, jinak bych brala všechy pro holčičku, jsou to vše barvy neutral. Někdo tady psal, že by nevzal kytičkovej pro kluka a my ho budeme mít 😀

estrellita
24. čer 2010

my jsem si ho rovnou nechali slozit, ukazat , ak se sklada, kdyz ybch ho chtelka dat do auta atd. byli strasne ochotni 🙂

kdyz jsme tam bylimi, tak na prodejne meli zeleny a zlaty prestige, nas zeleny sport a ten normal nevim, protoze jsem se o nej vubec nezajimala.

naty
25. čer 2010

holky, co jezdíte se sportákem...ty kšíry, to se prostě jen povolí, vsune se dítko a stáhnou se? Dřív sem si toho nevšimla,ale přijde mi to dost nepraktický.. 😒

estrellita
25. čer 2010

@naty ty ksiry se preci daji rozdelat od sebe 🙂 nevim, jak bych ti to popsala, ale zmackes to tam nekde uprostred, jestli si dobre pamatuju, a pak z toho mas tri kusy - zespoda jeden a pak kazdou ksiru zvlast, usadis dite, das mu do toho ruce pak vsechny tri dily sepnes k sobe 😉

naty
26. čer 2010

Fakt?? Tož já sem asi blbá... 😀...já si právě říkala, proč o není jak v autoedačce...budu na to muset mrknout znova, jen sem na to mrkla zběžně a docela sem se lekla... 😲 ...zatím jsem ho jen zkoušela, protože měl malej rýmu a špatně se mu leželo, ale nakonec sem to vzdala a podložil lůžko u korby... 😀

marlene5
Odpověď byla odstraněná
Zobraz