Kočárek Dor Jan Danny Sport. Víte něco o něm?

gabik76
8. led 2009

Ahoj,víte někdo něco bližšího o tomto kočárku?Vypadá super!

estrellita
27. čer 2010

@naty neboj, je to opravdu jako v autosedacce 🙂 da se to dat od sebe fakt v pohode 🙂

@marlene5 lepsi bude, kdyz si das inzerat do bazaru 😉

naty
28. čer 2010

už sem to objevila!! 😀 to nemají tak důmyslně skrývat... 😀 😅 ...se stydím... 😔 😀

estrellita
28. čer 2010

@naty 😀 😀 😀 😀

zuzuj
4. črc 2010

cafte baby tak my mame Dorjan 2010 XXL a sice ho mame uz 2 mesiace ale jazdime malo, autosedačke nemožem nič vytknut, tu vyuzivame a je v poho, vyuzivali sme ju aj donedavna doma, ked malicka nechcela byt este v lehatku, tak tam vydrzala asi pol hodku, inak len na rukach.. 🙂
zato hlboky kocik sa nam zlomil po 4 pouzitiach vonku a to este 4 x bol len presun do auta... 😖 😲 😢 🙄
odlomil sa ten šrób či ako to nazvat co sa naklikava na podvozok a kukame ze dalsie dva sa kyvu a jeden uz drzi len na heslo...tak sme to chceli vymenit, aj predavajuca bola velmi ustretova...nakoniec sme sa rozhodli, ze bude jednoduchsie tam dat vyrobit normalne skrutkovacie šróby, tak sme to riesili takto a teda tie 2 šroby su oproti origalnym ako mercedes oproti škodovke, na orginaly je to fakt šmejd. naštastie u muža v praci mu to vyrobili za den. Inak by sme museli kocik posielat postou na reklamaciu. Takze nic moc teda, co sa tyka kvality, muz je technik tak jemu nerobilo problem ten škrob nakreslit a dat v praci vyrobit ale neviem kebyze sme laici tak ma to riadne naserie s prepacenim....mame uz aj dalsie 2 do zasoby a cakame ze originalne tak mesiac vydrzia... 😀
Inak sa s nim jazdi velmi dobre, aj po blbom terene, ktory mame v okoli...
Zda sa mi dost tazky, neviem si zatial predstavit trepat sa s nim do autobusu, stacilo mi ked som ho mala vynasar po 6 schodoch k doktorke...
Za to zmesti sa vsade , aj do maleho panelakoveho vytahu a + sa zmestim ja aj moj muz...
tot zatial moje postrehy

uzasnakovi
7. črc 2010

ahojte, u nás vede danny sport prestige 2010 - pink. Jen jsem se chtěla zeptat jestli některá nemáte reálnou fotku jak ta barvička opravdu vypadá. V Dětskym ráji měli vystavený jen zelený a gold 😒 Nevíte některá, kdy nasazujou novou kolekci (kdy budou k vidění kočárky na rok 2011)? Máme termín 2.10.2010 tak si říkám že by pak mohli jít po létě ty letošní s cenou o něco dolu...taky ho nechci kupovat hned teď (i když už se na něj děsně těšim) aby nám zbytečně neplynula záruční doba a kočárek čtvrt roku ležel v krabici...

kveta
9. črc 2010

Koľko bodový je bezpečnostný pás v autosedačke ku Danny Sport Prestige 2010, teda koľko pásov vychádza z autosedačky a stretáva sa miminku pred bruškom?

e_kociky
10. črc 2010

kveta z autosedačky ti idú dva horné pásy a dva dolné - bedrové + jeden spojovací pás medzi nožičkami. Má päťbodové bezpečnostné zapínanie.

luji78
12. črc 2010

Ahoj, tak minulou středu mi domů přišel objednaný TYRKYSÁK 🙂 , tak jsem celý den skládala, rozkládala, zkoušela ... vzhledově je fakt nááádhernej, krásně prostornej, sporťák s prodloužením vůbec extra óbr 😉 , klasika sporťák mi taky přijde fakt velikej, no tak jsem moc moc zvědavá, jak to bude klapat za provozu. Jinak teda skládání mi přijde hodně jednoduchý a rychlý i s velikánským břichem, tak jen doufám, že budu spokojená i nadále, až začneme jezdit ... snad jo 😉 Jo, a objednala jsem ho nakonec přes e-shop v Dětským ráji ještě s chůvičkama a monitorem a byl to fofr, 6. pracovní den po objednání jsem ho měla doma, paráda!

kokolka
19. črc 2010

ahojky , chtela jsem se zeptat , jestli jde na sport. sedacce dat operka do úplného lehu ... 🙂

brusinka.pusinka
19. črc 2010

Kokolka jde uplně do lehu už i verze 2009 😉

mates22
19. črc 2010

Ahoj, přidám pár zkušeností po více než čtyřměsíčním provozu Danny sport 2010.
Takže, levé kolečko vrže a nejde to nějak namazat. Už jsme 3* píchli, ne vždy stejné kolo, ale vždy zadní. Většinou o trn, jednou nevím o co. Malej se ještě do hlubokého stále v pohodě vejde a má dost místa - tedy on si to nemyslí, protože se už začal otáčet na bříško a v kočárku mu to nejde a tak se zlobí. Museli jsme přikoupit slunečník, protože univerzální clona od emitexu tam moc nedrží a otáčet korbičku i s děckem je docela pakárna. Ale zase když jsou velký vedra, tak úplně odepnu střechu a jezdím jen se slunečníkem a malej není v takovým vedru (u sousedů jim na kočáru nejde bouda sundat, tak jsme to porovnávaly). Celkově zatím teda spíše spokojenost 😉 až na ty věčně vyfouklý kola - no je to daň za to, že trvám na nafukovacích. A pěnový madlo taky nic moc, hlavně když prší.

estrellita
19. črc 2010

@mates22 zkus s tim vrzajicim koleckem do kamenneho obchodu, videla jsem, jak jednoduse pomohli s xlanderem, ktery tam pan privezl, ze je potreba reklamace a pan se na to podivakĺ, opravil a hned mohli jet a to nebyl servsi, jen zamestnanec 🙂

roboss
26. črc 2010

tak uz mame doma prestige gold. zatial uplna spokojnost s farbou a vyhotovenim. jazdili sme zatial len po izbe, vonku az neskor. fotky su v profile 😉

luji78
27. črc 2010

Roboss: Ahoja, chci se zeptat, jestli budeš něco dělat s tou koženkou? Myslím třeba něčím namazat ... na jiné diskuzi psala nějaká maminka, že jí na prodejně řekli, že údržba koženky není žádná potřeba, že je to odolné, tak nevím ...

kveta
27. črc 2010

Pochopila som, že všetko červené na podvozku je nastavovatelné.. Ale nechápem, prečo sú červené aj pružiny nad kolieskami.. a dajú sa nejak povoliť, aby sa kočík mohol húpať?

e_kociky
27. črc 2010

@kveta áno, konštrukcia má dva stupne pruženia, pod pružinou je taká páčka, pomocou ktorej si reguluješ mäkké a tvrdé pruženie.. výhoda v zlom teréne 😉

roboss
28. črc 2010

luji78 - Mne v obchode poradili tú koženku raz za čas pretrieť jedlým olejom a vytrieť do sucha. tak raz za mesiac to asi budem robiť a uvidim.

uncle
2. srp 2010

@miriska Prosím a jak vypadá v reálu ten oranžový ten bych chtěla já na kluka ale neviděla jsem ho živě děkuji

miriska
9. srp 2010

@uncle No jak vypadá, těžko se to popisuje, myslím, že docela odpovídá obrázkům na netu, fotku bohužel nemám, je to taková výrazná oranžová, žádná vybledlá...mě se docela líbil teda....
Jinak se teda přiznám, že jsem z Dorjanu nakonec upustila a už mám doma CAM Cortinu x3 evolution 🙂

luji78
11. srp 2010

Uncle: na stránce tuším 43 je fotka oranžového od Dagyss ... 😉

irca86
12. srp 2010

ahoj, kočárek už máme v provozu od října, teď už jezdíme na sporťáku... proto jsem se chtěla zeptat jak ho skládat do auta... odděláváte sportovní sedačku?

naty
20. srp 2010

já jí sundávám, abych ho mohla narvat co nejvíc dozadu...ale mám jí položenou na podvozku...

weri1
20. srp 2010

@zuzuj my máme malej panelákovej výtah a kočárek se mi tam nevejde. sotva se tam vejdeme my s malým v náruči ☹

weri1
20. srp 2010

a těžkej asi nebude, sestra ho vynášela do druhého patra

ruda
29. srp 2010

Ahojky holky, je tu někdo , kdo má dorjan danny sport 2009 a už jezdí ve sportu? chtěla bych vědět, jakou používáte podložku nebo jak jste to vyřešily? díky moc

irca86
29. srp 2010

@ruda my jezdíme asi tak měsíc... jakou podložku myslíš?

ruda
29. srp 2010

hele beru asi zpět, sporťák jsem měla doteď na půdě, tak jsem vlastně ani pořádně nevěděla, co vše má a nemá... a jsem úúúúplně nadšená, je snad lepší než hluboký...korba je táák prostorná a krásně krytá před větrem a podložka rtam je originál...jde vyndat, oprat... jezdím s kámoškama a ty mají obě drahé kočárky nad 15000 a pořád sháněly vložku-podložku do kočárku, asi byla třeba, teď vidím, že rdo dorjana nemusím nic shánět 😀 😀 😀 a jde úúplně do lehu, tak jdu hned zítra měnit, malý bude nadšený, ještě nesedí, ale je zvědavý...
takže díky moc, už vlastně všechno vím...stačilo se kouknout a pro ty, co se rozhodují, můžu jen doporučit, dorjan je skvělý a za tu cenu...a modely 2010 se jim taky mooc povedly 😉
týýý vogo Irčo to je mazec, já jsem Kateřina / jako tvoje dcera/ a můj syn se narodil 16.2. / jako tvoje dcera/, takže už jste ve sportu a sedí malá?

irca86
30. srp 2010

@ruda juuu, tak to je náhoda 😀 , do sporťáku šla v 5 a půl měsících, byla nervní že nevidí s neuseděla to v něm. Jezdíme tak, že sedí a drží se madla a čučí ven, leží jen když chci aby spala... jinak se vzteká 😉 ... a já jsem nechala dovnitř ušít oboustrannou vložku. Mě se na tom materiálu neskutečně potí (je to ten sám co v autosedačce)

ruda
30. srp 2010

no a na to jsem se právě ptala, kde jsi to nechala ušít??

irca86
30. srp 2010

@ruda aha 😅 , omluv vykojenej mozek 😀 ... paní na mmb... počkej...http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=3720&typ=1