Kočárek Dor Jan Danny Sport. Víte něco o něm?

gabik76
8. led 2009

Ahoj,víte někdo něco bližšího o tomto kočárku?Vypadá super!

kuchy
14. dub 2009

Ahojte, no,já jsem si ho koupila přes prodejnu kvůli servisu, nevím.,jestli bych ho kupovala v polsku.
My už ho máme doma,teda u rodičů,je moc pěkný a praktický, snad bude dobře sloužit. 😀

kkvetuska
14. dub 2009

Ahoj holky. Jezdíme už 2 měsíce. Pořád jsme nadšený a spokojený.
gabik76- už jsme ho párkrát skládali do auta. Jde to skvěle. Když je v autě méně místa, tak se snadno sundají velký kola. A korbička jde taky složit. Ta nám přišla už složená v balíku, tak jsme věděli jak to vypadá. Prostě do Felicie se vejdeme. 🙂 😉

irenka.p
17. dub 2009

kkvetuska - Ahoj, prosim te, vidim ze mate kocarek danny sport, ja ho vcera objevila v prodejne a strasne se mi libil.
Muzu mit na tebe par otazek....

1. Kdyz kocarek slozis, kam se vejde ta hluboka korba? Do kurfru? ....Mame totiz v aute dve autosedacky, tak kdyz pojedem vsichni 4 v aute tak kam dame tu korbicku. Myslim tim, jestli se jeste vejde do kufru kdyz uz tam je ten podvozek.

2. Dcera se mi narodila 28.unora, predpokladam letosni podzim/zima, to ji bude 9 mesicu, uz se asi do korbicky s fusakem nevejde. Tak se chci zeptat, ta sportovni verze, myslis, ze je i na zimu??? Ja jsem nikde v letaku nevidela kocarek sportovni verze vyfoceny v lezici poloze, vzdy je to vyfocene v "sede" bez nanozniku?? Ten nanoznik je soucasti?? Prijde mi ten kocarek (tedy ta sportoni verze) takova moc otevrena, na zimu se bojim aby ji tam nebyla zima.
Diky moc za odpovedi
irena

gabik76
autor
17. dub 2009

bobulka-to nevím protože my tam nakonec koupili úplně jiný kočárek ajsme z něj nadšení 😀 ale počítej určo o tisícovku míň...
Jinak někdo se tu ptal...je to Polský těšín,prodejna je přímo místo celnice na hranicích.

gabik76
autor
17. dub 2009

Oprava,tam mají taky kočárky,ale danny je kousek dál na tržnici u řeky v prodejně 1.patro 😉

ulidark
17. dub 2009

Irenka.p: Já budu rodit každým dnem a plánuji ten sporťák na zimu. Jde položit, má dobrý nánožník a mám svůj fleecový fusak, tak určitě malá bude v teple a v pohodlí.

irenka.p
17. dub 2009

ulidark - ahoj, prosim te, a mas doma uz kocarek? myslis ze bys mi ho mohla vyfotit - teda stacila by me ta sportovni verze, jak se polozi zadicka + ten fusak na nozicky???
diky,
irena
jestli to jde, posles mi to prosim na irenka.p@seznam.cz

kkvetuska
17. dub 2009

Irenka.p.
K sportáku je i nánožník. A sporťák má i svoji stříšku. Taky plánujeme sporťák na zimu. Podla mně otevřený moc není.
Do auta se vejde podvozek a na to i korbička. Taky tam máme 2 autosedačky.
Ale myslím si, že se tam mimi vejde do korby i v zimě. Na délku určitě, šířku si nejsem jistá

kkvetuska
17. dub 2009

http://www.darababy.cz/zbozi/dorjan-danny-sport...
to je odkaz na danny sport prestige. Je to stejný- ten nánožník jako u danny sport 2009

irenka.p
17. dub 2009

kkvetuska
dekuji moc za odpovedi. Jeste se zeptam, kdyz slozis tu konstukci a das ji do auta, tak pak na tu konstrukci das tu korbicku a vejde se to dobre jo?? Pro me je to asi to hlavni, protoze bych nevedela kam jinam tu korbicku dat :o))
a jeste asi jeden prihlouply dotaz, jak jsi mi poslala ten odkaz na tu variantu prestige....
divala jsem se na fotky, a chci se zeptat, kdyz je ten sportak tak tam ma taky ty boky, jestli vis jak to myslim, je to "nahled c4" z toho odkazu.
Me jde o to jestli je to jako seslicka+nanoznik nebo
seslicka spolu s tema bocnima stranama+nanoznik, myslim u te "nasi" verze, u te prestige to vidim ze to tak je...
dik irena

kkvetuska
17. dub 2009

Irenka.p.
jesli myslíš jako sedačka + nánožník. Tak ano , to máme. U Prestige je to novinka jako prodloužená část. U nás to není.
Když složíš i korbičku, určitě se musíš do auta vejít. My sundáváme 1 kolo z konstrukce, a pak na to korbičku. Tu neskládáme.Akurát necháme volnou sklopnou část od kufru.

irenka.p
17. dub 2009

kkvetuska
takze je to takhle -
kdyz se kouknu na fotku te sportoni verze, tak je k tomu pouze nanoznik, nejsou tam ty bocnice, pochopila jsem to dobre?
http://www.darababy.cz/zbozi/dorjan-danny-sport...

Myslis si, ze miminku nebude v zime zima, je ten nanoznik nejak vytepleny??? diky moc a nezlob se ze te porad otravuji...
diky,
irena

kkvetuska
17. dub 2009

irenka.p
Jo, je to tak. Sportovní verze a k tomu nánožník. Je to vyteplený asi jako ta část na korbičce. Ale určitě né jako fusak. Já si myslím, že nebude zima. Já jsem koukala u švagrový na klasickou 4-kolku a když to dá taky jako sporťák, je to stejné. Stříšku tam máš, pak ten nánožník. Dovnitř dáš fusak.
Když Ti mimi bude chtít sedět je to v každém kočárku stejné.

laska.nezna.hranic
19. dub 2009

holky, vy, které jste si tento kočárek v poslední době kupovaly a máte už verzi s větráním jak u sporťáku, tak hlavně v korbičce, odkud jste ho objednávali? u nás ho totiž prodávají stále bez té větrací síťky u korbičky, tak když už bych ho koupila, tak se síťkou. můžete mi doporučit nějakého prodejce/dodavatele? chci ho včetně autosedačky, tak by mě zajímala i vaše cena a dodací lhůta. díky 🙂

kkvetuska
19. dub 2009

laska.nezna.hranic
Ahoj. Nám ho tady dodali do 3týdnů, ale měli jsme po domluvě jinou barvu- tak proto 3 týdny. Jinak prý by to bylo dříve. Pán prodejce Ti odepíše kde ho prodávají, nebo v prípadě koupě Ti napíše jak by se zabezpečila případná reklamace
http://www.darababy.cz/

laska.nezna.hranic
19. dub 2009

kkvetuska - tak mně spíš šlo o to, kde sehnat tu verzi s korbičkou se síťkou. jestli to bude za dva nebo čtyři týdny, to je mi už vcelku jedno, to byla spíš jen taková doplňková otázka 🙂
jinak s tou vaší barvou jste ještě měli štěstí, mě slušnou formou vyfuckovali, že si nehodlají dělat problémy ☹ 😅

kuchy
20. dub 2009

Laska.nezna.hranic - my už máme větrání i v korbě i ve sportovní boudě 😀 Ta barva nám nevadila,stejně jsme nakonec vybrali neutrál, černopískový....a taky darababy. Po složení zálohy byl druhý den na prodejně připravený, mohli jsme s ním pojezdit venku a rozhodnout se. Manžel to rozhodl,berem ho a bylo hotovo, mě už to věčný přemýšlení o kočáru nebavilo,je to jen kočár, ne smysl života 😀 😀 😀

laska.nezna.hranic
20. dub 2009

kuchy - já mám o kočárku jasno už od loňska. ale když už za to ty peníze máme dát, tak si vyberu tu nejlepší možnost a ne loňský model. přece jen je to pro nás velká investice a nekupujeme to jen pro jednoho mimíska 😉 koukala jsem ti do albíčka, zajímalo mne, jaká tahle barva může být ve skutečnosti. taky jsem nad ní přemýšlela, jenže podle obrázku to je riskantní 🙂 zatím to u nás vypadá na tu modrou, i když padly návrhy i na vínovou. každopádně já osobně mám jasno 🙂

bicista
20. dub 2009

Prosim nevite kde kocarek DorJan Danny sport 2009 prodavaji v C.Budejovicich nebo prilehlem okoli ??
Dekuji

laska.nezna.hranic
20. dub 2009

bicista - v Bejbycentru u Dlouhého mostu. o jiné prodejně tady na jihu zatím nevím... ale já jsem po tom zase tak moc nepátrala, vybírám spíš po netu.

bicista
20. dub 2009

Dekuji, ve vysledku ho asi kvuli cene stejne koupim na netu, slo mi o to si ho prohlednout a jako muž ho technicky proverit a prozkoumat vsechny nastaveni, rozebiratelnost, stabilitu, skladnost a dalsi koncepcni veci. Proste tu mužskou stranku věci 🙂

laska.nezna.hranic
20. dub 2009

bicista - jasně, to chápu 🙂 ale bacha na to, která prodavačka ti ho bude předvádět. poprvé nám ho složili tak, že ho jenom snížili. podruhé už jsem se nenechala odbýt a nakonec se nám vešel i do Peugeotka 206. kočárek je dobré si tam prohlédnout, ale koupit asi opravdu spíš jinde. akorát se trošku bojím případné reklamace, jak bych to balila a posílala přes půl republiky... no, budu doufat, že budeme mít štěstí a nebude to třeba 🙂
jaká barvička by se ti líbila?

bicista
20. dub 2009

O barve nemame jasno ,vidim to na neco neutralniho, clovek nikdy nevi zda jeste nejake detatko nepribude 🙂
Nevite jestli ten ochod v CB ma webovky ?? jak patram tak nenachazim nic.

laska.nezna.hranic
20. dub 2009

bicista - www.bejbycentrum.cz. ale mají tam jen vzorek toho, co všechno najdeš na prodejně. osobní návštěva je určitě lepší. odkud jsi?

bicista
20. dub 2009

Ja sem samozrejme z CB. Samo neni problem se na prodejnu podivat, ale momentalne jeste resim kocarek pres net. Srovnavam ceny, ctu diskuze atp. Je fakt ze zadat adresu se slovem bejby mne nenapadlo. Ja to slovni spojeni daval porad s baby 🙂 tak diky za info. Jste sikovny maminy 🙂

laska.nezna.hranic
20. dub 2009

bicista - je to takové divné no. každý si pak myslí, že člověk neví, jak se "baby" píše 🙂 ale co se dá dělat.
tak přeji šťastný výběr a až se rozhodnete, můžeš přidat reference 😉

irenka.p
21. dub 2009

bicista
Určitě doporučuji si kočárek osobně prohlédnout. Já jsem pro tento kočárek byla rozhodnutá na 99%, dívala jem se na netu na všechny možné varianty, kombinace, diskuze atd. Když jsem pak viděla kočárek "naživo" byl pořád nádherný a favorit číslo 1, ale když jsem odkryla nánožníček u korbičky tak jsem nevěřila svým očím.
Udivil mě ten malý prostor uvnitř. Korbička měřila na šírku 30cm. Mám doma dvou měsíční holčičku, má 3,80kg a měří 54 cm.
Změřila jsem jí když spinká doma v postýlce, nejširší místo jsou ručičky (spí jako že se vzdavá :o)) a toto rozpětí měřilo 45cm.

Takže jsem si nebyla úplně jistá zda by se mi do korbičky o šířce 30cm vešla trošku více oblečená.

Asi jsem tady jediná, kdo na tom kočárku něco vidí špatného, ale to je jen můj postřeh. Možná to až tak někdo neřeší....
i.

bicista
21. dub 2009

To irenka.p : a jaky si na konec tedy koupila ?? co jini co ho maji ?? vejde se jim do 30 cm korbicky jejich mimi ?

kuchy
21. dub 2009

holky, 😀 to zkresluje ten polstr uvnitř korbičky 🙂 Taky jsem se na to zaměřila a koukala, dlouhá je korba dost,oproti jiným a vnitřní prostor je zkreslený tím polstrem,je to taková ušitá měkká nudle, po vytyžení jsem korbu měřila,má víc než 34,což je u korbiček průměr, důležitější je délka a jak si mimi lehne,ten polstr se uleží i do stran......matousí je to uzké sešití, výrobce uvádí 31cm ,což je blbost, je větší 😀 😀 😀

kuchy
21. dub 2009

...spousta překlepů,ale obsah je důležitější🙂))
A co X lander,tam je uprostřed zúžení jak blázen a jezdí s ním skoro každá druhá mamča 🙂