Kočárek Dor Jan Danny Sport. Víte něco o něm?

gabik76
8. led 2009

Ahoj,víte někdo něco bližšího o tomto kočárku?Vypadá super!

estrellita
1. lis 2010

@anetka1701 mame i sedacku, zatim jsme ji pouzili jednou pri odjezdu z porodnice a je OK. vic zkusenosti s ni zatim nemam. v aute se uchytava jednoduse a maly v ni hned usnul.

holky, jak se meni odpruzeni u zadnich kolecek? mam ho na to hodne velke odpruzeni a potrebovala bych to zmirnit, moc mi to houpe a nemuzu prijit na to jak 😅

brusinka.pusinka
1. lis 2010

@estrellita dole u koleček jsou dvě polohy a je to zespoda těch pružinek 😉 dej k sobě bude se houpat málo 😉

estrellita
1. lis 2010

@brusinka.pusinka super, dekuju, uz jsem to upravila 🙂

brusinka.pusinka
1. lis 2010

@estrellita 😀 😵 😉

luji78
2. lis 2010

Huffmanka: Prestige mam,kdyztak se ptej 🙂 Jinak autosedacku vyuzivame celkem dost a rekla bych,ze dobry.Mala je v ni spokojena,nandava se lehce,neni problem.

luji78
4. lis 2010

Holky, tak koukam, ze na strankach Dara baby maji uz kolekci 2011 - kytickovou 🙂

lecijasek
4. lis 2010

Ahoj líbí se nám taky kočárek dorjan danny sport, ale nevím, jakou verzi vzít. Jestli obyč nebo si připlatit za prestige. Stojí to za to? Nepraská u toho prestige ta koženka? Využije se to prodloužení sportovního kočárku? Taky jsem koukala, že má každá verze trošku jinou tašku. Pak bych se chtěla zeptat, jsme oba s manželem dost vysocí a mám strach, jestli nebudu kopat do té tašky. Přijde mi, že by neškodilo, kdyby měl kočárek delší rukojeť. Nemáte s tím problém? V obchodě mi to přišlo v pohodě, ale tam se jezdí jen po rovině, terén je o něčem jiném...

luji78
4. lis 2010

Lecijasek:ja jsem taky porad nevedela,ale nakonec jsem vzala Prestige prave kvuli prodlouzeni...ale zalezi,na kdy cekas mimi.My se ke konci zimy do hluboke korby uz urcite nevejdeme,tak proto...mam srpnovou holcicku a podle toho jsem se rozhodovala.S kozenkou se zatim nic nedeje a doufam,ze ani dit nebude.Ale jinak bych asi vzala klasickou verzi,kdybych vedela,ze to zvetseni korby nevyuziju...

estrellita
4. lis 2010

@luji78 ty jo, tak ten Prestige kytickovanej v novy kolekci je hezci, nez 2010, to bych sla misto sportu do nej 🙂

estrellita
4. lis 2010

@lecijasek taska u sportu je k nicemu, neprehledna, bez kapes atd. nevim, jak je to u PRestige, ja jsem si koupila tasku v DMku za 500 kc (z toho pak 20% slevovy kuppon 😉 ) a ta je uzasna 🙂

luji78
4. lis 2010

Estrellita:taky se mi ty kytickovy libej,jen si myslim,ze mohli prijit s necim novym,kyticek je vsude plno na kocarcich,aspon tady.Ale pekny fakt jsou,to jo,vybrala bych si 🙂 Jinak taska u Prestige - nemam s cim srovnavat,ale nacpu do ni vse,co potrebuju,prihradky ma,prijde mi v poho.

weri1
4. lis 2010

já mám sport a jsem s taškou spokojená.
já tady moc kytičkový nevidím ,ale aspoň ne teda takovej jakej mám já. spíš vidím barevný kytky

luji78
5. lis 2010

Tady jich je prave hodne s kytickama...ale co,hlavne ze jsme s kocarkama spokojeny 😉 Ja jak nechtela cerny kocar,tak prvniho Dannyho jsem videla sport cerny s bilyma kytkama a teda ten se mi libil moc moc,kdyz jsem jeste planovala koupit sport.No bylo to velke dilema 🙂)

lecijasek
5. lis 2010

@estrellita no mně ta taška taky přišla nic moc. Nejsou v ní žádný přihrádky... U toho prestige je ta taška lepší. A v tom DM mají i různé barvy? Aby se mi hodila ke kočárku 😀

brusinka.pusinka
5. lis 2010

@lecijasek my tašku užíváme jen na procházky tady v okolí jinak jsem si pořídila od Emitexu nepromokavou černou je moc fajn 😀
@lecijasek my máme také Simonku 😉 a vozí se v Dorjanu 😀 a mají 45 barvy v Dm černou, béžovou, fialovou tmavou a hnědou tmavou.

lecijasek
5. lis 2010

@brusinka.pusinka jééé Simonka je moc hezký jméno 😉 Hned jsme se na něm s manželem shodli. Díky za tip, na tu tašku se podívám. Zatím to spíš vypadá, že koupíme tu verzi sport a tašku si pak koupím nějakou jinou. Tak ještě vybrat barvu. Neviděl jste někdo na živo ty kombinace, co mám v albu (zelený, zelenou s hnědou a tyrkysovou s hnědou)? Prestige jsem viděla skoro všechny, ale sport právě moc ne.

brusinka.pusinka
5. lis 2010

@lecijasek tak tento ale ve verzi má já a je krásnej alespoň pro mě 😉 a neutrální můžu mít jakoukoliv barvu deky k němu 😀 a ten zelenohnědý tu má paní jezdí s ním a je také moc krásnýýý 😉 a tašku mám tuto pro mé potřeby plně vyhovuje a nosí se i fajn jako kabelka 😉 http://www.emitex.cz/k-taska-se-zipovym-zapinan...

estrellita
5. lis 2010

@lecijasek u Dm jsem videla cervenou, hnedou a bezovou. my mame hnedy kocar, takze me se krasne hodila 🙂

estrellita
5. lis 2010

@lecijasek ten zelenohnedy mame my 🙂 a je moc hezky 🙂 a hneda taska od DMka se k nemu super hodi 🙂 a do ni mame Emitex zavinku teplou limetkovou 🙂

lecijasek
6. lis 2010

@estrellita jé tak to jsem ráda, že je ten zelený s hnědou hezký i naživo🙂 Většinou jsme všude právě viděli vystavený prestige. Tak jsem zvědavá, jakou barvu nakonec vybereme 🙂

roboss
9. lis 2010

ahojte. po dvoch mesiacoch intenzívneho používania (6 - 7 hod. denne po popraskaných chodníkoch, aj v daždi) prestige gold môžem povedať, že kúpu vôbec neľutujeme. spracovanie je vzhľadom na cenu veľmi dobré, ovládanie super (v porovnaní s baby smile v-max o 100%, jednou rukou v pohode). síce hneď prvá jazda skončila s defektom vzadu, no po výmene duší bez problémov. manžel raz preventívne premazal spoje wd-čkom, vŕzganie sa zatiaľ neprejavuje. Skladanie je bezproblémové, do kufra auta (megane grandtour) sa nám vojde v pohode. koženka drží, uvidíme po zime. už sa nám osvedčil aj dokúpený rukávnik, pomôže. keďže sme ho mali u nás v meste prvý, každý ho obdivoval. 🙂

ivscha
10. lis 2010

Ahoj, zdravím všechny příznivkyně Dorjanu, já mám termín až v březnu, takže zatím vybírám a dorjan prestige je můj největší favorit a teď ještě víc, když jsem viděla novou kolekci
😀
http://www.darababy.cz/zbozi/dorjan-danny-sport...

Jen jsem se chtěla zeptat, kdo z Vás jezdí dopravou(např­.busem), jak je to s ním a manipulací, nebo do schodů či schodů, bydlíme v paneláku, dá se zvládnout?

Kvůli váze ještě čekám na nový typ Leviroo City http://www.zirafa-shop.cz/…leviroo-city
je mnohem lehčí, tak nevím, který bude lepší??

estrellita
11. lis 2010

holky, uz je to straaasne dlouho, co jsme v obchode zkouseli skladani kocarku, slozit vim, jak jde, ale jak se rozklada? taky zmacknu ty cervene klipsy, nebo ho jen roztahnu? nerada bych s nim lomcovala 😀 a kolecka se daji dopredu a pak zaaretuji, ze? 🙂

estrellita
11. lis 2010

@ivscha na eskalatorech to byla docela fuska, mela jsem tam maleho plus veci v naupnim kosiku a asi budu mit pekne svaly 😅

breberka
11. lis 2010

ahojky všem, můžu se zeptat na váhu kočárku, píšou, že váží 15 kg, je to tak? jak se vám ovládá a nakládá do auta (budeme celkem často trajdat autem). Zaujala mě možnost prodloužení lůžka, protože budeme mít letní miminko, takže v zimě už bych ho dokorby s fusakem nedala. Ještě zvažuju Espiro GTX - je levnější, ale neni tam možnost toho prodloužení lůžka, takže rovnou by se musel dát sporťák
díky všem

estrellita
11. lis 2010

@breberka ovlada se dobre i jednou rukou 🙂 do auta jsme ho davali jen kdyz jsme ho vezoli z prodejny a to uz je dlouho, ale vesel se v pohode a skladani bylo rychle, jen uz si h nepamatuju 😀

ivscha
12. lis 2010

@estrellita ale jinak jsi spokojená? Nemůžu se pořád rozhodnout, ta váha je pro mě důležitá, ale jinak po všech stránkách se mi kočárek hodně zamlouvá, tak jestli si myslíš, že třeba do busu nebude zase až takový problém?
Jinak jaký typ přesně máš, prestige?

luji78
12. lis 2010

Breberka: nevazila jsem, ale tech 15 kg asi odpovida ... Myslim ale, ze busem by se to zvladalo, kdyz to nebude 5x denne, nepripada mi nejak moc tezky a je stabilni a lehce ovladatelny. Skladani jednoduche a vejde se i do malickeho auta. A prave z duvodu, ze mam letni mimi, jsem volila Prestige, ze v zime vyuziju prodlouzeni, ktery je fakt bezva vec ;)

estrellita
12. lis 2010

@ivscha nn, ja mam sport 🙂 do busu ti stejne nekdo bude muset pomoct, takze je to OK 🙂

breberka
12. lis 2010

@luji78 já právě mam fabii, takže potřebuju kočár dát tam bez sklopení sedadla, protože vzadu už mám sedačku s našim Matym. Koukam jšte po espiru GTX, to máží bez korby 10,5 kg, takže počítám, že pak se s celkovou váhou taky na těch 15 dostanu, ale nevim přesně. Jezdit autem budu celkem často, budeme bydlet mimo město. Odpovídají rozměry, co je na netu : Vanička vnitřek 82x33 cm a sporťák 93x36? Maty byl po narození dlouhán (samá ruka, samá noha 😀 ), tak drobínka mít asi nebudeme 😒
díky mooc