Kočárek Dor Jan Danny Sport. Víte něco o něm?

gabik76
8. led 2009

Ahoj,víte někdo něco bližšího o tomto kočárku?Vypadá super!

mandarinkaa
12. pro 2010

@estrellita Ahojky, no dakujem moooc... my sme mali tu packu tak napevno, ze snou neslo vobec pohnut, museli sme ju trosku uvolnit a teraz to uz fungujeeee 🙂
dakujem, kocarik je zatial super, je krasny, zelam vsetkym vela stastnych kilometrov 🙂

mirinka7
14. pro 2010

Ahojte baby, viete mi poradit, ci kociar Danny Sport Line 3 sa da pri sportovej casti otocit aj opacne? v kazdom prevedeni sa da otacat v smere/proti smeru jazdy? Dakujem pekne 🙂

e_kociky
14. pro 2010

@mirinka7 áno, sedačka je otočná v oboch smeroch na všetkých typoch kočíkov zn. Dorjan

estrellita
15. pro 2010

@mandarinkaa neni zac, tak at slouzi 🙂

valkil
16. pro 2010

Ahojky, právě jsem objevila, že DorJan začal dělat adaptér na autosedačku Maxi Cosi. Našla jsem to např. zde
http://www.detskyraj.cz/zbozi/7388-dara-danny-s...
A jsem z toho úplně nadšená! Tak se musím hned podělit.

svetkocikov__sk
20. pro 2010

@mirinka7 danny sport line 3, danny sport prestige sú modeli kde si uložíte vaničku, športovú časť, autosedačku v smere aj protismere jazdy, ostatné typy kočíkov značky Dorjan nemajú túto možnosť

svetkocikov__sk
20. pro 2010

@dijefcatko farby na fotkách sú tmavšie ako v skutočnosti

svetkocikov__sk
20. pro 2010

@kvetuska212 je to čierna

mirinka7
20. pro 2010

@svetkocikov__sk uz som ho objednala, tak som zvedava, ci to bude pravda...tazko je nieco cez net kupovat a nevidiet nazivo ☹

e_kociky
20. pro 2010

@mirinka7 nákup cez internet už dávno nie je nebezpečný... keďže máš podľa zákona objednaný tovar do 7 pracovných dní vrátiť 😉 ak ti nebude vyhovovať, jednoducho ho zašleš späť a predajca je povinný ti platbu vrátiť 😉
Kočík Danny Sport je ale pekný aj v skutočnosti takže určite budeš spokojná 🙂

estrellita
20. pro 2010

@valkil skoda, ze to nebylo uz driv 🙂

weri1
20. pro 2010

@svetkocikov__sk já mám černý s kytičkama a je úplně stejný jak na obrázku na netu 😀

aaddeell
21. pro 2010

@svetkocikov__sk pri kociku Danny Sport Prestige 2011 nie je mozne otacak vanicku, sportovu cast a vajicko ako chcem myslim tym k sebe a od seba?

aaddeell
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
e_kociky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
svetkocikov__sk
21. pro 2010

@aaddeell
vanicku, sportou cast, autosedacku na kociku Danny Sport Prestige 2011 je mozne otocit v oboch smeroch

majloo
28. pro 2010

Mate niekto skusenost, ci je mozne tento typ kocika pozriet aj nazivo v BA alebo niekde na zapade, alebo mozno v Brne? 🙂 Tak by som ho chcela, ale rada by som ho videla, najma kvoli vanicke.

majloo
28. pro 2010

Mate niekto skusenost, ci je mozne tento typ kocika pozriet aj nazivo v BA alebo niekde na zapade, alebo mozno v Brne? 🙂 Tak by som ho chcela, ale rada by som ho videla, najma kvoli vanicke. Myslim Danny Sport Prestige 2011.

lusi26
28. pro 2010

@svetkocikov__sk Viete mi poradiť či sa dá pozrieť kočík dorjan aj naživo v nejakej predajni blízko bb alebo br?Chcem si ho objednať.ďakujem.

lusi26
29. pro 2010

Nemáte náhodou niektorá kočík dorjan prestige vo farbe greeen,blue alebo brown?

aaddeell
29. pro 2010

mate niekto farbu gold?

e_kociky
29. pro 2010

@lusi26 všetko sú to pekné sýte farby, ako na fotografiách.

@aaddeell farba gold je hnedá s miernym leskom. je to taká piesková farba.

agenturaberuska
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
weronika187
30. pro 2010

@lusi26 my mame dorjan prestige flower 2011 v zelenej farbe - crocus a je fakt naaadherna, uzasnaa 😀
ale neviem ci je taka ista ako pri dorjan prestige 🙂

e_kociky
30. pro 2010

@weronika187 farba je rovnaká aj pri modely 3Line aj pri Prestige Flowers. Prestige je navyše kombinovaný s koženkou. ale máš pravdu že farba je krásna 😉 😵

napoloeon
31. pro 2010

Ahoj, poradíte mi, jestli je DorJan Kombinovaný kočárek Danny Sport Prestige 2010 nebo model 2011 pérovací nebo pevný? Díky, nikde jsem tuhle info nenašla...
Jsem úplně nadšená z tohohle http://www.malvik.cz/Kocarky/trojkombinace/DorJ...

dijefcatko
31. pro 2010

@lusi26 ahoj, my máme prestige flower vo farbe lily, tam je tá hnedá rovnaká ako pri prestige brown. je nádherná, taká čokoládová, určite by som nemenila. ani pokiaľ viem, nikde v okoli BB ho naživo neuvidíš 😒

luckaar
31. pro 2010

@napoloeon my mame prestige flower vo farbe lily, je odpruzeny, aj ked zo zaciatku sa o to treba viac opriet, aby peroval🙂 ale tie pruziny od zaciatku vrzgaju, ked ideme po hrboloch, hlavne teraz v zime, ked je vsade nerovna zem:( to mi trochu vadi:( ale inak je dobry🙂

napoloeon
31. pro 2010

@luckaar Super, díky moc🙂 Už jsem kvůli pérování a pár dalším věcem zazdila X-Landera, a Prestige je opravdu láska na první pohled 🙂 My začneme jezdit až v srpnu a do zimy to rozpéruju a rozvržu 😀

luckaar
31. pro 2010

@lusi26 tu je modra, jedna bab ho ma v albume