Kočárek Dor Jan Danny Sport. Víte něco o něm?

gabik76
8. led 2009

Ahoj,víte někdo něco bližšího o tomto kočárku?Vypadá super!

anna1980
9. led 2011

@luji78 ahoj prosím ta ty si tak chváliš to predlženie športovej časti nemáš prosím foto? neviem si to predstaviť ako je to myslené. bábo čakáme 04/2011 a neviem ako v zime kedže teraz su všetky vaničky tak male. rozhodujem sa medzi Dorjan Prestige a Jane Slalom Pro-tu trošku nedôverujem trojkolke.... :o) ale vela cestujem autom tak zase autovanička mi pride super aj ked ma len cca76cm. díííík

estrellita
9. led 2011

@anna1980 koukni tady na stranku dolu - jsou tam fotky i prodlouzeneho sportaku 😉
http://www.detskyraj.cz/zbozi/11345-dara-dorjan...

aaddeell
9. led 2011

@lusi26 dakujem 😀

anna1980
9. led 2011

@estrellita jéééj super ĎAKUJEM za rýchlosť.... si šikulka 🙂 a čo fusačiky, čo by si mi odporučila....hlavne ked bude mať 12/2011 9 mesiacov....s čim sa zmestim do tohto kočiarika,? dííík

estrellita
9. led 2011

@anna1980 aly bude mit 12/2011 rok a ctvrt a urcite se do sportaku vejde, je dost velky 🙂 takze neboj, myslim, ze tu jsou i holky, co uz maji ve sportaku vetsi ditka 🙂
My mame na podzim a jaro tuto zavinovacku (je dobra i do autosedacky -http://www.emitex.cz/a-zavinovacka-zimni.php
a ted pres zimu http://www.emitex.cz/k-zimni-pytel-combi-exklus... a jsem spokojena 🙂 Nenavlikam h moc a vzdy j ekrasne teploucky 🙂

cukruska1920
9. led 2011

@anna1980 Ahoj...ano je tam vetracia strieska... to si len odzipsujes a mas to tam....

anna1980
9. led 2011

@estrellita Ďakujem za radu. Chcem sa ťa ešte opýtať,na vaničku.... Dorjan Prestige. na cestovanie používať len vajíčko alebo môžem využiť aj vaničku ako cestovnúa utovaničku ( asi to nie je moc bezpečne?) ide o to že ked mi dieťatko zaspinka vo vajíčku nechcem ho budiť a prekladať do vaničky....a asi nie je určená na takéto presuny... 😢 a zase nechať spať dieťa 2-3hod.vo vajičku....nič moc... napadla ma ešte kombinácia autovanička matrix od Jane a kočiar komplet bez autosedačky od Dorjan Prestige,samozrejme že mi to nebude sedieť na konštrukciu....ale kedže budem dosť cestovať.... a aby malo aj dieťatko pohodlie. Kombinujem ,rozmýšľam...radím sa 😉

e_kociky
9. led 2011

@anna1980 ide o takú časť, pomocou ktorej si zo športovej sedačky vytvoríš vaničku, jednoducho sa to nasunie na koniec športovej časti k nožičkám a zo športovej časti ti vznikne akoby vanička. Je to veľká výhoda pre detičky v zime, ktoré sa už do vaničky nezmestia, takto sú vo športiaku viac chránené. Samozrejme navrch ešte natiahneš nánožník 😉
Pozri foto

e_kociky
9. led 2011

@anna1980 vanička nie je vhodná na prenášanie novorodenca v aute, nemá na to ani certifikát ani prípravu..

ssaara
10. led 2011

Ahoj! Taky mam pár dotazů 🙂
Zalíbil se mi tenhle kočárek :
http://www.kocarkydorjan.cz/katalog/katalog/koc...

Chtěla bych se zeptat ohledně sporťáku,zda není moc těžký na vození a přenášení a pak jestli je sedací část dost široká,aby se tam v zimě vešlo dítě s fusakem.

Děkuju 🙂

cukruska1920
10. led 2011

@ssaara ta sportova verzia je tak velka ze sa ti don vmesti kludne aj 4 rocne dieta

estrellita
10. led 2011

@ssaara kocarek jde vp ohode ovladat jednou rukou, prestoze nepatri k nejlehcim kocarkum. kdyz jsem potrebovala do schodu, tak mi vzdy nekdo pomohl, sama bych ho netahala ani kdyby mel smaotny kocarek jen treba 8 kg 😉
a sportak je opravdu velky.

weri1
10. led 2011

@ssaara kočárek je hodně velký, troufla bych si říct, že jeden mezi největšíma. Znám kočárky i lehčí, je celkem těžkej, ale já bych neměnila ani tak 😉

brusinka.pusinka
10. led 2011

sporťák je užasný malá v něm ráda jezdí teda pokud ji do kočárku dostanu, má pohodlíčko a to mám verzi 2009 😉 neměnila bych zkoušela jsem x-lander a atlantic a jsou stejně těžké jako dorjan a tak nevím ale myslím že to je normoš váha , také bych do něj šla znovu líbí se my ty kombinace barev teď co dělaj jsou užasné 😉

ssaara
10. led 2011

Holky,děkuju moc za odpovědi,asi už mam jasno 🙂 Ještě doufam,že ho uvidim někde naživo v obchodě,abych ho mohla nejdřív vyzkoušet 🙂

mkr
10. led 2011

moc se mi tenhle kočárek začal líbit, trochu jsem si dovolila prohlédnout vaše foto s ním a přijde mi nízký, to se mi moc nelíbí, abych se pořád k němu nemusela ohýbat, jak jste na to vy?

pajapoj
10. led 2011

tak mě teda ten sporťák zas tak velkej nepřijde... 😒 myslím, že kdyby měl malej třeba teď ten rok a půl tak se mi tam nevejde... Ale korbička byla suprovní, ta byla obrovská, dlouhá, široká.

@mkr a kolik měříš? já mám teda 176 a náš taťka skoro 190 a neohýbáme se ani jeden 😒

mkr
10. led 2011

@pajapoj mám 168, ale jsem zvyklá z iplastu, že korbička byla víš a to bylo pro mě pohodlné, jinak mně se líbí kvůli sporťáku, že má délku 93 cm, takže 2 leté dítě by se tam mělo vejít bez problému

valkil
10. led 2011

Co já koukala na kočárky, tak ta výška byla u všech trojkombinací srovnatelná. Teda jako co je ohýbat 😔 . Ohýbám se všude i do postýlky...

sorciera24
10. led 2011

zienky, ja mam este verziu 2009 a som spokojna, vobec nie je nizky...manzel 186cm sa nestazuje 😉 ....a maly ma rok a pol a vojde sa do sporatku v pohode aj s fusakom a 2 dekami.....a este ma dost miesta....
akurat naozaj nepatri k najlahsim......ja ho vynasam jedny schody a citim tu vahu,ale da sa.....a nemenila by som.... 🙂

estrellita
10. led 2011

@mkr nizky neni 🙂

brusinka.pusinka
10. led 2011

@sorciera24 ahojky sluníška, jak já také bych neměnila 😉 😀 😀 😀

@mkr nízký není 😉

pajapoj
10. led 2011

tak nevím, asi mám jiný kočár než vy, že mi přijde ten sporťák menší 😀 😀 mě přijde, že delší děcko se musí mlátit o tu korbičku hlavou. Když má malej čepicu s bambulem tak ta bambula už se tý korbičky dotýká a i kámoška mi říkala, že v roce a půl malý se jí tam prostě nevlezla. Až bude jaro a zruším fusak tak to bude asi zase dobrý, ale na tu dobu už mám golfky a tenhle doufám prodám a někomu ještě poslouží 🙂
Ale když ho chci položit, aby spal tak je to fakt dlouhý, to jo, to má místa na rozdávání, mohl by teda být o kus širší, ale takhle je to dobrý, vejde se v zimní bundě i s fusakem.

A co na něm teda mega oceňuju je to zimní zabalení, to je podle mě snad bezkonkurenční, není tam jediná škvírka kudy by mohlo táhnout, je tam fakt krásně zabalenej, nánožník až navrch. To je obrovský plus

mkr
10. led 2011

mně jde hlavně o ten sporťák, budu muset půlroční mimčo dát do sporťáku a jezdit v zimě s golfkami mi přijde nestabilní, malá byla zvyklá dlouhá spát v kočáru, takže mi ho budem mít hlavně na spaní, potom budu mít golfky třeba do města 🙂

mkr
10. led 2011

doopravdy odpovídá plocha na ležení 93 cm?

weri1
10. led 2011

@mkr já dávám půlroční mimčo ještě do hlubokého a to má 72cm

mkr
10. led 2011

@weri1 to já malou měla 10 m v hluboké, ale nevím jak s tím fusakem

weri1
10. led 2011

@mkr já ho tam mám i s fusakem a počítám za měsíc do sporťáku. V obchodě mi připadal obrovskej 😉

breberka
10. led 2011

holky, prosím, kdo máte prestige, tak jsem našla tenhle obrázek, kde je ta prodlužující vanička, ale přijde mi divná ta část u hlavy, to je to tam v lehu takhle přizvedlé, takže to zkracuje délku lůžka 😕 ?

cukruska1920
10. led 2011

@breberka ja mam prestige.. sportovu cast este nepouzivame ale ked nam ho ukazovali tak sa to da sklopit uplne do lahu...to na obrazku je len v pololahu