Kočárek Dor Jan Danny Sport. Víte něco o něm?

gabik76
8. led 2009

Ahoj,víte někdo něco bližšího o tomto kočárku?Vypadá super!

luciussek
21. únor 2011

No dali nám novou konstrikci ale dva dny a vrže zase ale prozměnu jak je korbička a ty čudliky co zaskočí do te konstrukce tak vrže ten levý blíž k rukojeti :(mě z toho už fakt .....!!!:(jsem z toho neštěstná !!!!!!!

luciussek
21. únor 2011

@weri1 No dali nám novou konstrikci ale dva dny a vrže zase ale prozměnu jak je korbička a ty čudliky co zaskočí do te konstrukce tak vrže ten levý blíž k rukojeti :(mě z toho už fakt .....!!!:(jsem z toho neštěstná !!!!!!!

luciussek
21. únor 2011

@weri1 No a jak promazat asi jsem hloupá ale muj názor je ten že by to vrzat nemělo nééé??? 😲 A promazala jsi to???A pomohlo???Byla bych vděčná za každou radu co pomuže jelikož je to opravdu nepříjemné!!! 😔

ve
21. únor 2011

@moncicip promazávám jednou měsíčně korbičku, jak se tam uchytává a taky občas vrže konstrukce a většinou je to když prší. brzdu taky promazáváme a krásně jde nohou odbrzdit, předtím jsem taky odbržďovala rukou, ale teď to jde parádně. 🙂

brusinka.pusinka
21. únor 2011

@luciussek zlatíčko tření je neuprostné zkuž kovové čepy promazat aby netřely o sebe a o kov a nevrzaly ale musíš to pak brát jako udržbu. my promazaváme a nic nevrže a brzda se dá krásně i nožkou odbrzdit 😉 používáme na to WD40 koupíš v obchodě třeba v obi 😉

sarinecka30
21. únor 2011

Tak koukám,že tu holky řešíte kočárek Dorjan kolekci 2009,já mám Dorjan Sport Prestige 2009 máme už 2 roky a jsem max.spokojená,jen teď mi prasklo brdové lanko,tak mi to vyměnili a zase drandíme v pohodě.Mé holčičce budou letos 2 roky.Co se týká vrzání tak promázávám vždy jednou za 14dní vše a nic nám nevrže.Chce to opravdu dobře promazat 😉 .Ať kočárek slouží 😉 .

luciussek
21. únor 2011

@brusinka.pusinka tak to ti pěkně děkuji WD40 máme namazaný celý kočárek tak to mám napazat i místo kde dosedá korbička na konstrukci,ano??? 🙂 opravdu nemám zkušenost 😒

marti73
21. únor 2011

@miminkopodruhe My máme Prestige 2010 červeno-černý. Jsem s ním spokojená. Houpání se dá nastavit, míň, víc. Podívej se na diskusi o Dorjan Prestige 2010. 🙂

marti73
21. únor 2011

Diskuse: Kočárek Dorjan Danny sport Prestige 2010 🙂

brusinka.pusinka
21. únor 2011

@luciussek jojo namazat i ty epy jak dosedá korbička 😉 hold mám verzi 2009 a nevrže a brzdí jsem spokojená a neměnila bych jen se musí promazávat 😉

luciussek
21. únor 2011

@brusinka.pusinka Já mám verzi 2010 zkusím namazat a pak napíšu 🙂děkuji

brusinka.pusinka
21. únor 2011

@luciussek není zařč uvidíš budeš spokojená 😉 😉 😉 😉 naše malá velká slečna má svůj kočárek ráda a i ho sama vozí když ťapká vedle něj 😉 😉 Já osobně bych si zvolila zase Dorjana kdybych se měla rozhodnout 😉 😀

luciussek
21. únor 2011

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

weri1
21. únor 2011

@luciussek jj taky to promázávám v těch místech jak se nacvakává ta korba...mám 2010

weri1
21. únor 2011

@luciussek já to zjistila tak, že když korbu držím, trochu ji přimáčknu u sebe dolů tak nevrže, tak jsem poznala že to vrže utěch čepů

kacii
21. únor 2011

chci se zeptat, vy co DorJan mate? vrze to hodne? mate s kocarkem nejake spatne zkusenosti? moc by jsme ho chteli a mame ho vyhlidli, ale nekteri rikaji ze vrze a je problemovy? 😕

weri1
21. únor 2011

@kacii problém nevím jakej máš na mysli, my jsme spokojeni, promaže se a je to. Co jsem slyšela víc kočárků vrže 😉

ruda
21. únor 2011

tak už jsem se uklidnila a vybouřila své emoce, bo jsem byla fakt na mrtvici, že mi upadlo kolo a budu s dítětem bez kočárku..obchod, kde jsem ho kupovala krachl,ale v jiném naštěstí byli moc milý a koukli na něj prý teda fakt jen vypadlo ložisko a objednají mi ho za 200Kč , tak chci rovnou obě... tak přiznávám a beru zpět, že jsem na dorjánka tak nadávala, jinak fakt dobrý je... navíc za tu cenu... asi ještě fakt budu muset víc promazávat, než to dělám,ale i tak ta brzda ztuha jde,ale zase mě nevrže vůbec a nikdy nevrzal.. tak prostě jediné.. vyzkoušet v obchodě..kolekce 2010 má teda krásné barvy..

weri1
21. únor 2011

@ruda mě tu poradili brzdu promazat, "dvacekrát" ji dát dolů a nahoru tak jsem to udělala a krásně ji nohou odbrzdím 😉

ruda
22. únor 2011

@weri1 díky, zkusím to, jestli mi ho teda opraví... jinak musím koupit golfky..no ty stejně plánuju,ale takto bych musela asi dražší..

luciussek
22. únor 2011

@weri1 Tak myslíš že tam mám stříknout WD40 a bude to ok ju???🙂

kacii
22. únor 2011

@weri1 ja budu jen rada, pokud bude vsechno v pohode a bude se tu jen psat jak je bajecny 😉 protoze at se divam jak chci, DorJan splnuje vsechno co od kocarku ocekavam....a prave kdyz mi nekdo rekne, nebo napise, tak uvede jen ze jsou s nim problemy, ale uz nevim jake 🙂 proto se ptam tady maminek jak jsou s kocarkem spokojene🙂

brusinka.pusinka
22. únor 2011

@kacii tak za mě ano doporučuji já mám verzi2009 a jsem nadmíru spokojena , dělám udržbu promazaváním a neměnila bych jezdíme už skoro 19 měsíců 😉. Já jsem spokojena a šla bych do Dorjanu znovu 😉

kacii
22. únor 2011

@brusinka.pusinka to jsem rada, taky bych nerada menila nasi volbu 😉

brusinka.pusinka
22. únor 2011

@kacii dady je z loňska pár fotek ale my s ním jezdíme pořád skoro denně 😉
https://www.modrykonik.cz/fotoblog/brusinka-pus...

tasmailla1
22. únor 2011

ahoj holky,jsem tu jenom proto ,pač bych se chtela zeptat na jednu otázku,rodím v červenci a chtela bych vedet,až bude zima,vejde se mi do hlubokého dorjanu mimino i s fusakem?to už mu bude 5 mesícu..Mám práve obavy,či v 5 mesíci života se me mimino vejde do hluboký korbičky i s fusakem.....nerada bych takhle brzo šla do sportaku.....je fakt,že tenhle kočárek se me hrozne líbí ,ale ješte ho nemám odskoušený,co nejdříve do prodejny zajdu a odskouším..chci dorjan danny sport 3 kombinace 2011....a co říkáte na sporták z tyhle kolekce?je dobrej?a autosedačka?tu bych chtela taky...co na ni říkáte?Dekuji za odpověd....

kacii
22. únor 2011

@tasmailla1 ja muzu jen rict, ze chci dorjan prave z techto duvodu, ze rodim v srpnu a na zimu bude jeste potreba velka korbicka....nevim, jestli se tam vleze, ale vetsi korba u jinych neni, 2011 ma vnitrni rozmer 82 cm....jine znacky maji treba jen 75...

kacii
22. únor 2011

@brusinka.pusinka mala vypada v kocarku vazne spokojene 🙂

tasmailla1
22. únor 2011

@kacii no já jsme nekde četla na diskuzi,že nedoporučujou holky velikost vnitřní korby pod 80 cm,tak se toho držím... 😀 😀 😀 😀

tasmailla1
22. únor 2011

@kacii ale kdyby me tam vydrželo mimi přes zimu,tak to by bylo super....přeci jenom to 6 mesiční díte ješte neví,tak pořádne sedet a sportovní kočárek se dá do lehu úplne,že?nebo se mýlim?