Kočárek Dor Jan Danny Sport. Víte něco o něm?

gabik76
8. led 2009

Ahoj,víte někdo něco bližšího o tomto kočárku?Vypadá super!

tasmailla1
22. únor 2011

@kacii a ty budeš taky kupovat tu 3 kombinaci?nebo jenom hlubokej?

kacii
22. únor 2011

@tasmailla1 ja prave taky 😀 ale najit kocarek, ktery to splnuje neni vuuubec snadne a kdyz by byl, neplni ostatni funkce ktere od kocarku ocekavam 🙂

sunny83
22. únor 2011

Ahoj, taky uvažuju do Dorjanu, ale nevím, jak velký rozdíl je mezi Dorjan danny sport 3 2011 a Dorjan danny sport prestige 2011, snad jen, že danny sport 3 má trošičku větší sporťák? Dívala jsem se v obchodě, ale měli jen starou kolekci, korba mi přišla malá, 2011 mají dostat, ale zapomněla jsem se zeptat, který typ přesně. Jinak se mi tam ještě líbil Camarelo Q12. Jinak si stejně myslím, že na zimu prostě už bude nutný sporťák.

tasmailla1
22. únor 2011

@sunny83 ten prestige má trošku jinej dizajn,ved kukni na nete......prestige me osobne se moc nelíbí.....

kacii
22. únor 2011

@tasmailla1 jj budeme kupovat trojkombinaci.....jinak u prestige je pridavny dil a tim, ze se da sportak dat uplne do lehu a nasadi se ten dil na nohy, tak to udela se sportaku korbicku...ale proste se mi vic libi sport.... 😕

tasmailla1
22. únor 2011

@sunny83 v podstate jsou stejné variace dorjanu 2010 a 2011,jen 2011 ke o trošku delší korbička....

kacii
22. únor 2011

@tasmailla1 http://www.kupujemekocarek.cz/katalog/katalog/k... tady o nem pisou tak kraaaaasne 😅 😅

tasmailla1
22. únor 2011

@kacii me se moc prestige nelíbí,ani barvy me moc nezaujali...

sunny83
22. únor 2011

@tasmailla1 Díky 🙂 Máš pravdu, ten Prestige vypadá trošku hůř, má tu konstrukci černou..Tak uvidím, až mrknu naživo.

tasmailla1
22. únor 2011

@kacii jo tohle už mám naštudovaný,na to jsme už koukala,maj to tam dobře popsaný....

brusinka.pusinka
22. únor 2011

@tasmailla1 dá se dát do lehu a my byli v hluboké i s fusakem do 8 a půl měsíce a kdyby malá neseděla byli bychom jěště dýl 😉 jinak když koupíš prestige tak tam je díl že ze sporťáku uděláš hlubokou a můžeš jezdit dál i s větším dítkem 😉 A myslím že je to jeden z největších kočárku ve své kategorii 😉

tasmailla1
22. únor 2011

@brusinka.pusinka díky za info,jo kéžby me v tom mimi vydrželo tech 8 mesicu,to bych ho pak dala do sportáku až na jaro budoucího roku,to zní velmi dobře....ale já prestige nechci....já chci jenom dorjan danny sport 3 2011...už se teším,až si ho vyskouším...doufám,že se nám hnedka neporouchá....

tasmailla1
22. únor 2011

@brusinka.pusinka ale taky jsou ruzný velikosti fusaku,ne?já bych chtela ten zimní emitex a ten je oproti jiným věčší,nebo jsou si všechny velikostma rovnaký?

brusinka.pusinka
22. únor 2011

@tasmailla1 mám Emitex jezdila jsem s krátkým i ve sporťáku a teď i s nadstavcem a v pohodě 😉

tasmailla1
22. únor 2011

@brusinka.pusinka díky tohle jsem potřebovala slyšet....není nad rady skušených maminek 😀 😀 😀 😀 😀

jarca.macho
22. únor 2011

ahojík holky, tak já včera koupila danny sport prestige 2010, chtěli jsme jednobarevný, a vybrali jsme gold, protrože pohlaví nechceme vědět. Jen holky upozornuji, že fotky na netu hrozně zkreslují, tak doporučuji vidět kočárek naživo.
Jinak autosedačku jsme si k tomu koupili Maxi cosi.
Kočárek je relativně lehký, dobře skládatelný, v hluboké korbičce se polohují zádíčka, odpružený, foukací kolečka dost se nám líbil.
Jen jsme přišli na to, že nevíme, jak pověsit hračku na korbičku 🙂 ale to dořešíme, až kočárek bude doma 😀

kacii
22. únor 2011

@sunny83 divala jsem se na ten kocarek Camarelo, moc se od sebe nelisi a ted jsem se docetla, ze je to stejny vyrobce jako DorJan....takze moc rozdil v nich asi neni...jen kolekce 2011 DorJan je o 1 cm vetsi a sirsi, coz neni uz skoro zadny velky rozdil 😉

tasmailla1
22. únor 2011

@jarca.macho a tak autosedačka od dorjanu není dobrá?

tasmailla1
22. únor 2011

@jarca.macho a ty si objednávala kočárek z netu?v čem je lepší autosedačka maxi cosi od dorjanu?je fakt,jak koukám,že maxi cosi je dražší...

jarca.macho
22. únor 2011

@tasmailla1 jelikož jednou za tři týdny jezdíme cca 600 km, tak jsme chtěli tu nejnebzepčenější a v testech vyšla maxi cosi, ta od dorjanu právě nikde v testech nebyla, tak bezpečnost prcka pro nás je asi na prvním místě... 🙂
Kočárek jsem si objednávala z krámu u nás v českých budějovicích, servis na krámu, možnost uskladnění do porodu, to byla pro nás velká výhoda a ten krám je i internetový krámek, takže cena stejná jako z netu...

dominika1988
22. únor 2011

@jarca.macho praveze mne sa zda, ze v skutocnosti vyzera ten kocik presne ako na fotkach z netu 🙂 my sme objednavali danny sport prestige flower 2011, ale fakt bol navlas rovnaky, ako na fotkach, tak neviem 🙂

jarca.macho
22. únor 2011

@dominika1988 my brali ten 2010 gold, na fotkách je tmavý a ve skutečnosti je světle béžový se třpitkama... tak nevím, asi jak která kolekce je nafocená 😉 ale úplně jiný za mě 😀

dominika1988
22. únor 2011

@jarca.macho hej ten by mal byt taky pieskovy akoby, tak je asi nafigu nafoteny, lebo ten nas sedel presne 🙂

estrellita
22. únor 2011

@ruda musis to prostrikat opravdu hodne ze stran, nekdo tady brzdu i rozebira. a jak psala brusinka, ktera ma ten tvuj, jde to pak pekne 😉
@marta.v. mne teda drojan houpat nejde, vyzkousej si to v prodejne.

weri1
23. únor 2011

@tasmailla1 malej je velké dítě..v půl roce má 9 kg a 74 cm a pořád jsme v hluboké 😉

weri1
23. únor 2011

@tasmailla1 a větší korbu jak 80cm si myslím že neseženeš

pajapoj
24. únor 2011

@estrellita @marta.v. mě teda Dorjan houpat jde, ale za začátku taky nešel, tak nevím jestli to tam náš taťka nějak nepovoloval, ale myslím když se u tý pružiny nějak povolí šroub tak houpe, nám teda houpe 😉 (jsem totiž chtěla kočár, kterej houpe, mimo další podmínky 😀 )

brusinka.pusinka
24. únor 2011

@pajapoj asi povolil tou páčkou dole i my jsme daly na houpání 😉
@estrellita mě jde houpat stačí páču na spodku pružiny dát do druhé polohy a pak se houpe a to docela dost a když vrátíš máš kočárek tvrdý a bez houpání 😉

estrellita
24. únor 2011

@pajapoj jo aha, ta to jo, u pruzin jo, ale nehoupe tak, jako jsem videla treba Roan MArita, ten houpe i vepredu, tak to beru jako houpaci kocar, tohle spsi jen jako odpruzeni 🙂

marta.v.
24. únor 2011

@estrellita Zkoušela jsem na prodejně a paní se moc netvářila.. No, pružinky to dole jakési mělo, tak jsem myslela, kdyby se to povolilo... Který model DorJanu máš?