Kočárek Dor Jan Danny Sport. Víte něco o něm?

gabik76
8. led 2009

Ahoj,víte někdo něco bližšího o tomto kočárku?Vypadá super!

brusinka.pusinka
4. bře 2011

@pepsilight máme 2009 a skuste reklamovat 😉

weri1
4. bře 2011

@brusinka.pusinka jo golfky ty by už chtěla teď na léto, manža už to ví, ale ještě neví cenu 🙂

brusinka.pusinka
4. bře 2011

@weri1 my máme ct04 od chicca a jsem spokojená teď je to myslím Multiwey 😀 😀

bizonka1
4. bře 2011

@pepsilight ne ještě nebyla, ještě to párkrát zkusíme a uvidím, my máme 2011 model.

pepsilight
4. bře 2011

@bizonka1 tak pak dej vedt ja to taky zkusim a pak to dojdu reklamovat

bizonka1
4. bře 2011

@pepsilight jj dám vědět 🙂

marta.v.
7. bře 2011

Chtěla jsem se zeptat, jaké máte zkušenosti a názory na autosedačky Dorjan? Jsou kvalitní a bezpečné? Nikde nemůžu najít žádnou recenzi.. ☹ Díky za odpověď.

brusinka.pusinka
7. bře 2011

@marta.v. my v ní malou odvozili je fakt že jsem ji vozila jen tady cca jízda do 30-45 minut ale v pohodě , atestovaná musí bítjinak by ji nesměly prodávat 😉 malá v ní byla spokojená a pak jsme přešly na větší 😉

aajda
7. bře 2011

Prosím o radu, včera jsme si přivezli kočík domů, nakonec úspěšně všechno složili, ale... 🙂 Asi děláme něco špatně u skládání. Mají být kolečka aretovaná nebo volně? Musí se dělat před samotným skládáním ještě něco? My zmáčkneme ty dvě červená boční tamta, trochu přitáhneme k sobě a skládáme. Kočík se složí, ale nic tam nezaklapne, to je správně? Jakoby jde i po složení trochu rozložit (spíš povolit to složení...), jakože nedrží zcela složený. Ale hlavně, když ho chceme rozkládat zpátky, tak nám tam o sebe drhnou na obou stranách dva plastíky, takže musíme trochu zatlačit na kolečka, aby přešla přes tu drhnoucí zátarasu a pak už to jde... Chápete?

lucia1981
7. bře 2011

ahojte! chcela by som sa opýtať či má niektorá z Vás DorJan Danny Sport Prestige Flower Collection 2011... mne sa veľmi páči len neviem či je tá vanička dosť veľká...ďakujem

brusinka.pusinka
7. bře 2011

@lucia1981 tady najdeš na této stránce rozměry a vanička je dost velká pak se dá vytvořit hluboká nadstavcem na sporťák takže myslím jeden z největších kočárku v této kategorii 😉
http://www.slunatko.cz/detail.php?zbozi=2770190
@aajda nám to jde volně a kolečka nearetujeme jinak by se blbě složil a jde v pohodě do konce nic necváka a zase v pohodě bez dření rozložíme skuzte několikrát sna d to je jen od výroby jinak reklamace 😉

weri1
7. bře 2011

@brusinka.pusinka vidíš jak jsi to krásně napsala, to jsem myslela 😀 nádstavec, ale to má jen prestige jak čtu

brusinka.pusinka
7. bře 2011

@weri1 😀 😀 😀

lucia1981
8. bře 2011

ahojte! neviete mi poradiť kde by som si tento kočík mohla pozrieť na Slovensku, lebo cez net sa ho objednať bojím...

ivn
9. bře 2011

@lucia1981 Ahoj, my sme ho kúpili v Prievidzi, majú ho tam na predajni, ale viem, že je napr. aj v Skalici a pri Nitre v Tvrdošovciach - tiež sme sa nazháňali, kým sme ho našli na predajni, zatiaľ tvrdne v garáži -bábo má prísť na svet o mesiac -snáď bude dobrý, ten kočík myslím....máme Prestiqe ružový a je krááásny...

lucia1981
9. bře 2011

@ivn ďakujem pekne za info, chcela by som ho vidieť na živo a vyskúšať si ho, lebo na obrázkoch je fakt nádherný a som z neho hotová... 🙂

breberka
10. bře 2011

ahoj holky,
prosím o radu. Máme koupený ten dorjan prestige 2010 silver a teď řeším, zda si nechat naši starou autosedačku vajíčko chicco nebo ji prodat a mít tuto od dorjanu - jak dlouho jste ji vy používali, kolik je v ní místa? Máme kočárek schovaný a zabalený, tak se k němu nedostanu, abych porovnala 😅 díky
na fotce je syn ve 2 měsících

weri1
10. bře 2011

@breberka jééé my máme úplně stejnou a i barvu, jsem ráda, že ji mám, ptž syn je dost velkej a v poho se mi do ní vejde,což u jiných by asi byl už problém a tady v té se zatím "ztrácí" 🙂

breberka
11. bře 2011

@weri1 takže ta dorjan ti vyhovuje? prosim tě, ta stříška se dá stáhnout až k madélku nebo ne? přemýšlim pak kvůli vození mimča v létě, případně bych to asi musela řešit přehozenou plínkou, díky 😉

kacii
11. bře 2011

Ahoj holky, dneska jsem byla na veletrhu pro deti v Brne a je rozhodnuto a uz i zaplacena zaloha a kocarek nam jen v srpnu dovezou...jak jsem nechtela prestige, ze se mi tak moc nelibil, tak na zivo uplne o necem jinem...uplne nas nadchnul...vybrali jsme brown...uzasne se s nim jezdi, je lehky, stabilni, vsechno slo lehce, vsechny vycvakavani, nacvakavani, sundavani, i brzda sla lehounce...ma spoustu vychytavek...obchazeli jsme jeste jine, dost podobne a vyzkouseli jsme snad vsechno a jsem rada, ze kdyz jsme se k DorJanu vratili, tak byl proste nejlepsi...drzak na nozicky u sportovni je z kovu, dost casto byl jinde plastovy a prisel mi vachrlaty a i jine konstrukce takove vratke, DorJan byl krasne stabilni, pevny a lehky...dokonce jsem se dala do reci s par maminkama, co byly na veletrhu s Dorjanem a vsechny moc spokojene...tak doufam, ze nam neposlou nejaky vadny nedokonaly kousek... 🙂

weri1
11. bře 2011

@breberka já teĎ nevím o čem píšeš, o sporťáku? 🙂

estrellita
11. bře 2011

@aajda kolecka maji byt zaaretovana smerem ven (zaaretujes je a pak potahnes cely kocik smerem k sobe, aby kolecka jakoby vykukoala z kocarku a pak skladas. jinak zaklapnuti neni zadne.

weri1
11. bře 2011

nebo skládáš bez aretace oni se zaaretují samy 😉

breberka
11. bře 2011

@weri1 nene, stále myslim tu autosedačku vajíčko, ale koukam ti do alba a ty máš právě tu chicco, co, já to totiž nepochopila 🙂

má tedy někdo odpověď na mé otázky, je autosedačka dorjan prostorná a dá se ta stříška stáhnout až k tomu madélku na nošení nebo nee, díky

weri1
11. bře 2011

@breberka tak já ji nemám, já psala, že máme stejnou tu chicco a vidíš to já nikdy nezjistila že to jde stáhnout. Jinak jsem psala, že ta chicco je velká a že jsem ráda že ji mám, ptž syn je velkej 😉

breberka
11. bře 2011

@weri1 jasný, to mi právě docvaklo 😀

sunny83
12. bře 2011

Ahoj, taky jsem byla včera na veletrhu v Brně a vybrala jsem Dorjan Prestige, měli tam nové barvy, které normálně na netu nejsou, jen tady: http://dorjan.cz/Kocarky-DorJan/Danny-Sport-Pre... Ale objednám si kočárek v kamenné prodejně kousek od nás, kvůli případné reklamaci, už jsem s paní prodavačkou domluvená. A nejspíš budu mít fialový.

lenocka84
12. bře 2011

ahojte, keby niektora chcela, dorjan ponukam v bazariku, krasna svieza zelena farba 🙂

konsa
13. bře 2011

SOS - PROSÍM PORAĎTE.
Mám ušlé kolečko,píchlé není, ale nemůžeme ho nafouknout. Manžel vyzkoušel už snad 10 pumpiček od všech sousedů, byli jsme na benzínce a nic ☹ čím nafukujete kolečka?

ciernavila
14. bře 2011

@dannys Ano videla som ho, aj sme si ten Flower 2011 vo verzii Crocks objednali, ale realita bola ina. Je strasne kriklavo zeleny, trocha ma to soklo. Ale nevadi, nejak si zvyknem, aspon ma auto nezrazi 🙂)