Kočárek Dor Jan Danny Sport. Víte něco o něm?

gabik76
8. led 2009

Ahoj,víte někdo něco bližšího o tomto kočárku?Vypadá super!

luji78
20. bře 2011

Myslela jsem polohování sporťáku, je to OK. Já osobně bych chlapečka do fialového kočárku určitě dala, přijde mi to jako neutrální barva a kor tahle fialová, je taková tmavší ... a o tom zdražování - koukala jsem, že cena toho secret garden je s autosedačkou nižší, než jsem dala já loni! A myslím, že na těch stránkách psali, že cena platí do konce března a pak se budou zdražovat (byly to české stránky).

sunny83
20. bře 2011

Mrknite ke mně do fotoblogu, dala jsem tam fotky kočárku. O těch cenách jsem nic nenašla, budu ho objednávat kousek od nás v prodejně kvůli příp. reklamaci..Tak su zvědavá kolik si přidají na ceně.

estrellita
20. bře 2011

@sunny83 koukam, ze dorjan sport ma nove vychytavky 🙂 jako nepenovou rukojet, jesti dobre vidim a novou tasku. jinak je moc pekny a dala bych do nej taky klidne kluka

luji78
21. bře 2011

@sunny83 To jsem blázen, já jsem byla přesvědčená, že jsem o tom zdražování někde četla a za boha to nemůžu teď najít ... tak si tak říkám, jestli jsem to nějak nepomotala s tím, co jsem četla tady. Vůbec bych se tomu nedivila, mozek vykojenej, no 🙂 😀 A ještě jednou, je prostě krásnej, no ... 😉

sunny83
23. bře 2011

Ahoj holky, tak Dorjan fialový mám objednaný 🙂 Tak doufám, že bude dobře sloužit. Měl by do měsíce přijít.

sunny83
23. bře 2011

Jo a cena jak na netu 11900. Akorát jsem ještě přiobjednala pláštěnku na sporťák. protože má jen pláštěnku na hl. korbu.

kaculinek1
23. bře 2011

Ahoj holky,
prosím prosím o radu. Vybírám kočárek a jsem vážně úplně bezradná. Líbí se mi Dorjan Prestige 2011, fakt, hlavně velká korba, protože se mi to narodí v srpnu a celou zimu bych chtěla korbu, taky polohování a možnost udělat ze sporťáku korbu tím nástavcem. Jen jsem někde četla dost špatných recenzí, jako, že je poruchový - hlavně brzdy a taky, že dost vrže i po promazání... A taky, že je dost těžký s 15-ti kily. Ještě se mi líbí x-lander, ale polohování není tak dokolané, a má taky 14 kilo, což mi nepřijde jako velký rozdíl. Navíc by mě zajímal systém skládání dorjanu, protože když skládám x-lander musím korbu vyndat, jak je to se sporťákem nevím, takže mi prosím poraďte, jak vypadají obě verze složeného kočárku(korby i sporťák).

brusinka.pusinka
23. bře 2011

@kaculinek1 po udržbě kočárek nevrže a brzda pokud promazávaš jde lehce a supr. Já mám verzi 2009 foto někde víše v diskusi.A moje malá se narodila v červenci a jezdili jsme celou zimu v hlubokém. Teď kočárky jsou jěště větší a polohování je supr. Prestige má výhodu že ze sporťáku uděláš hluboký a dítě je kryto 😉 X-lander je sice pěkný ale pro mě nebyl ok, do výtahu by se my nevlezl neboť má větší rozpětí kol, a také se sporťák nedá dát proti směru jízdy jako to jde u dorjanu. Za mě já jsem spokojená a šla bych do něj znovu kdybych měla vybírat 😉

sunny83
23. bře 2011

@brusinka.pusinka Kolik má vlastně dorjan rozpětí těch kol?

brusinka.pusinka
23. bře 2011

@sunny83 rozpětí je 60 cm u těch širších větších kol. my je máme do výtahu tak +-5cm zkaždé strany Jasně beru každej výtach je jiný proto radím přeměřit 😉

sunny83
23. bře 2011

@brusinka.pusinka diky🙂 já se ptala jen pro zajímavost. My výtah nemáme.

kaculinek1
23. bře 2011

@brusinka.pusinka Děkuji moc. Byla jsem přesvědčená o landeru, ale teď vážně spíše uvažuji o dorjanu. Má daleko víc funkcí, které lander postrádá a pokud stačí jen sem tam nějaké revize...A taky je levnější🙂 ono se to nezdá, ale je to umění, vybrat kočárek, aby plnil to co má. Zeptám se ještě, jaké máte zkušenosti s nerovným terénem - máme tu dost kopců a lesů🙂 a dalo by se ním jezdit na kolečkových bruslích, nebo to kolečka nedovolují. Fakt moc díky za odpověď.

brusinka.pusinka
23. bře 2011

@kaculinek1 terén je bezproblému my jezdíme hore dole po polňačkách lesíkem a zvládá supr 😉 Zatím jsme ani nepíchly 😉 a kolečkové brusle nevím ale asi by se špatně držel jedině že by jsi se zeptala jak holky píši na prodlouženou rukojeť 😉 My s kočárkem jezdíme 20 měsíců a bezproblemu. ale máme do auta i golfky jako na dovolené a výlety je lepší mít skladnější kočárek 😉 ale Dorjanka jezdíme denně tady a na chalupě 😉

brusinka.pusinka
23. bře 2011

@brusinka.pusinka Lander je pěkný a mě se nelíbí to polohování co je u sporťáku na pásky . Dorjan to má jednodužší 😉

estrellita
23. bře 2011

@kaculinek1 my do terenu jezdime casto a davame kocarku dost zabrat, zatim jsme nepichli a to se teda divim 🙂
jinak ja s nim jezdim i na bruslich a to bez prodlouzene rukojeti. mm 167 cm

brusinka.pusinka
23. bře 2011

@estrellita no já nejezdím tak jsem raději napsala aby se zeptala jiných 😉 😀 😀 😀 a vidím že to jde 😉

kaculinek1
23. bře 2011

@estrellita Díky za odpověď. 🙂 asi mám vybráno🙂

kaculinek1
23. bře 2011

@brusinka.pusinka Děkuji moc, jinak jak vypadá složený? Nemusí se nic sundavat? Prostě složíme i s korbičkou nebo sportovní verzí? Někdy se to musí sundavat a to je otrava, hlavně na těch výletech...

brusinka.pusinka
23. bře 2011

@kaculinek1 pokud máte dost velké auto tak sporťák nemusíš rozkládat, ale hlubokou asi sundavat. ale je to tak jednoduché že ti zabere pár sekund 😉

kaculinek1
23. bře 2011

@brusinka.pusinka Díky za foto🙂 nevím nevím, ale aspoň by nám taťka mohl koupit větší auto🙂 Ono si asi stejně nevberu nic menšího aby tam měl prcek pohodlí... Díky za vše🙂 jsem dlužníkem🙂

brusinka.pusinka
23. bře 2011

@kaculinek1 není zač 😉 a klidně se ptej kdybys jěště na něco přišla co bys chtěla vědět 😉

kaculinek1
23. bře 2011

@brusinka.pusinka jé toho by bylo a nejen ke kočárku🙂když se tu někdy potkáme můžeš mě zase zásobit praktickými radami🙂 teď ale musím taky něco udělat a protáhnout psa je tam krásně.

pajapoj
23. bře 2011

@kaculinek1 na bruslích asi jo, ten kočár je stabilní a pevnej, já jsem to teda zkusila jen jednou a pak už ne, protože mi to náš tatínek zatrhl, takže pak už jsem jezdila sama bez kočáru. Žádné prodloužení jsem nepotřebovala a to mám 178 cm. Já bych upřednostnila na brusle kočár s ruční brzdou už z bezepečnostního hlediska. Nevím jak to píšou v návodu, ale třeba co máme golfáč tak tam přímo máme nepsáno že se s ním nesmí jezdit na bruslích. A do terénu je bezkonkurenční, je to malý tančík co projede všechno (bahno, sníh, les, pole,...)

herminka
24. bře 2011

Holky, jak často kočárek promazáváte? Chtěla jsem to po manželovi teď po měsíci ježdění, smál se mi, že jsem plašan, ale šel to udělat, a zjistil, že to není třeba, že je tam mraky maziva od výroby.

brusinka.pusinka
24. bře 2011

@herminka my promázavane asi co měsíc v zimě, hlavně brzdu, a na jaře a v létě dle potřeby, ono v zime po té soli a nečasu hodně zalízá a pak vrže a nebo nechce brzdit 😉 V létě pokud pořád neprší tak jsem nemusela mazat vůbec 😉

lara13
24. bře 2011

@brusinka.pusinka ahoj vidim, ze mate kocik dorjan, chcela by som sa opytat ci ste nemali problem s nasadenim vajicka na adapter na kociku... lebo jak sa snazim tak sa snazim nechce mi tam zapadnut, akoby boli tie diery na spodku vyrezane len z jednej vnutornej strany a zvonkajsej nie... tak mi to tam vobec nezapadne... mate to tiez tak? ci ako to tam vlastne ma ist? uz som z toho zufala :(

brusinka.pusinka
24. bře 2011

@lara13 po stranách jsou páčky zkuz je nadzvednou a zasunou sedačku do adapteru. na stranách vajíčka myslím. Jinak adapter je na nacvaknutí na kočárek jednoduchý i vajíčko šlo samao 😉 zkuz a napiš či tio šlo 😉

lara13
24. bře 2011

@brusinka.pusinka no ved prave ze to nejde... skusala som vselijako ale akoby tam zabudli vyrezat tie zarezy... skus pozret fotku co som tam pridala... tie zarezy akoby mali zapadnut do tych tyciek ale niesu tam vyrezane... len zvnutra z vonku nie...

brusinka.pusinka
24. bře 2011

@lara13 můžeš vyfotit víc z blízka? MOC NIC NEVIDÍM

lara13
24. bře 2011

@brusinka.pusinka skusim pridat este fotku lebo na tejto to velmi nevidno...