Kočárek Dor Jan Danny Sport. Víte něco o něm?

gabik76
8. led 2009

Ahoj,víte někdo něco bližšího o tomto kočárku?Vypadá super!

monigue333
23. kvě 2011

Ahojte, tak napokon sme sa rozhodli pre Dorjan - model Danny sport 3 Line 2011, tak sa chcem podeliť o to, ako vyzerá v skutočnosti, keďže z tohoto typu asom ja osobne nikde fotky nevedela nájsť, tak snáď aj niekomu pomôžem 🙂 Sme zatiaľ veľmi spokojní a vytešení z neho, uvdidíme časom, ako bude slúžiť 🙂

nasekuratko
23. kvě 2011

@monigue333 ten je krásný! A ten tyrkysový jsi nikdě neviděla? ☹
I tobe se s tim dobre manipuluje-nasazuje sportak, autosedacka apod.? Trosku se tech adapteru bojim....

monigue333
23. kvě 2011

@nasekuratko ahoj - my sme ho najprv nikde nevedeli nájsť, chcela som vidieť hlavne ako vyzerá tento model, keby aj v inej farbe, ale potom som narazila na jednu milú pani v Trnave ,kde ich mávajú, ktorá bola ochotná ho aj objednať do predajne v mnou požadovanej farbe aj bez nejakej záväznej objednávky, len aby som si ho pozrela. Tyryksový som nevidela, ale môžem povedať, že v našom prípade sa farba na 99 % zhoduje s obrázkom, čo nebýva zvykom, takže sme nadmieru spokojní. Manipulácia je skutočne veľmi dobrá a je aj o niečo ľahší (uvádza sa 13-14kg) než ten druhý riko alpina, medzi ktorými som sa rozhodovala (uvádza sa 15 kg). To nasadzovanie - ešte v tom nie som skúsená, ale zvládla som to sama doma - na 1.krát síce ťažšie, ale potom to už ide. Sú tam také kolíky na vaničke a aj na športovej časti taký obdobný systém. Na autosedačku sa dáva ten adaptér, my sme to mali v cene trojkombinácie a nevidím v tom žiadny problém zatiaľ (aspoň je v konštrukcii autosedačka o kúsok vyššie. Tak veľa štastia pri výbere - myslím, že tá tyrkysová je skutočne pekná.

nasekuratko
23. kvě 2011

Holky a mate uz nektera vyzkouseny i sportak? Je dost velky pro cca rok -rok a pul stare miminko? Maly se narodi v rijnu, takze ho budu potrebovat hlavne na dalsi rok na zimu, tak mam strach, jestli se tam v zimnich vecech vleze.

luji78
24. kvě 2011

@monigue333 Opravdu nááádhernej!!! 😉
nasekuratko: Sporťák je veliký, nemusíš se bát, my máme teda tyrkys prestige 2010, holčičce je 9 měsíců a přijde mi, že je na sporťáček ještě malá (a to to rozhodně není žádný hubený chudáček!), je v tom zatím taková utopená. Taky jsme dlouho jezdily v korbičce, ještě do nedávna (a určitě by se tam ještě teď vešla). Takže počítám, že sporťák budeme využívat hodně dlouho.

babulkaa
24. kvě 2011

@monigue333 ahoj vedela by si mi dat nejaky kontakt na tu pani v trnave ( do IP)??? Tiez si chcem kupit tento kocik, som z BA takze to Trnavy to mame kusok, popripade web stranku? Dakujeeeeeeeem

monigue333
24. kvě 2011

@nasekuratko ahoj, no ja myslim, ze sportova verzia je dost velka, ja som mala pochybnost, ci nie je az moc velka, kedze ja som dost malá a ci s nim nebudem vyzerat smiesne... (inak vcera tam znami posadili svojho 1,5 rocneho snyceka na skusku a este by kludne do neho mohol aj podrast), aj vanicka je celkom priestorna (v porovnani s otatnymi, ktore sme chceli je najvacsia - pricom kocik ako taky neposobi mohutne), takze dobru chvilku sa tam bude mimi urcite zmestit (aj s fusakom). Co ocenujem na tomto kociku, ze aj ten material posobi robustne, to znamena, ze nie je to len latka, ale je to akoby vystužené.

nasekuratko
24. kvě 2011

@monigue333

@luji78 tak to jste me uklidnili a utvrdili v tom,ze pokud se mi bude kocarek libit i nazivo,tak je to urcite vitez. 🙂
Libi se mi jich jeste hodne dalsich, ale chci se vlezt s trojkombinaci do 15 tisic, takze v teto kategorii mi tenhle pripadne nejlepsi.

brusinka.pusinka
24. kvě 2011

@nasekuratko přeji aby jsi byla spokojená my byli a to jsme měli tedy máme verzi2009 a kdyby se mi malá chtěla vozit vleze se tam bezproblému bohužel máme dítko nekočárek 😉

pajapoj
24. kvě 2011

my teda máme verzi 2009 a takhle vypadá v tom sporťáku dítě průměrné velikosti, kterýmu je 17 měsíců

nasekuratko
24. kvě 2011

jeee holky, jste zlate! Moc dekuju! 😉

pajapoj
24. kvě 2011

jé se omlouvám, jsem tam nějak vložila blbou fotku

monilik
26. kvě 2011

dievcata mate niektora dorjan prestige flowers - pansy alebo 3 line flowers farbu 149? chcela by som vediet aka je ta tmavozelena v reale... ?

angie23
29. kvě 2011

@zdenush88 Možno je to neskoro, ale Danny je naživo k videniu v DT. Kontakt www.mojekociky.sk

sofieanna
29. kvě 2011

Ahoj holky, v bazaru prodávám dorjan danny sport prestige 2010, kupovaný říjen 2010 a je jako nový..kdyžtak mrkněte ....

angie23
29. kvě 2011

Ahojte, ja by som potrebovala poradiť ako zaaretovať predné kolieska. Akosi neviem nájsť systém ☹ ☹

eriska
29. kvě 2011

Ahoj holky, budeme prodávat dorjánka danny sport 2010, do ledna ještě v záruce, kdo by měl zájem, ráda zašlu foto a bližší info, barvička je to DS3 76..malý je potvůrka, co objevil nožky, na kočíku moc být nechce, tak nám stačí jen golfky..jinak, co jsem tu tak pročítala, tak já jsem s kočárkem moc spokojená, jen škoda, že to máme jako brusinka, nekočárkové dítko..místa tam má hafo. péruje krásně, já třeba nemám ráda kočárky typu marina, s kterými potkávám ve městě maminky a dítko jim lítá ze strany na stranu, jak s ním houpou jako o život..podle mě takové houpání prcek nepotřebuje..našemu stačilo najet na kočičí hlavy a spal hned😀D

tini33
30. kvě 2011

Ahojte, neviete kde by sa dali pozriet kociky znacky Dorjan v Bratislave?

mataja
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
tini33
30. kvě 2011

@mataja dakujem si zlata, ja som nasla predajne na stranke dorjan, len som chcela vediet ci sa da ten kocik pozriet nazivo niekde v Bratislave

kucka
6. čer 2011

Ahoj holky.Taky mame prestige mezi favority.Ale vahame hlavne kvuli tomu, ze skoro nehoupal-povolily vam trochu pera a slo s nim trochu houpat?A taky jake mate zkusenosti s jizdou v zime-mam strach z tech mensich kolecek vepredu a prijizdeni dvou sirek koleji.A co ty ruzne packy, uchyty a cudliky-stalo se vam nektere, ze by plast praskl a musely jste reklamovat?dekuji moc

pajapoj
6. čer 2011

@kucka tak postupem doby a používáním bych kočárek nazvala malým houpacím tankem. Houpání povolovalo řekla bych přesně jak bylo potřeba. A začínali jsme ho používat v zimě 2009 kdy bylo sněhu fakt hodně a břečka a nestalo se mi, že bych něco neprojela.. krom teda jednou cca 20 čísel břečky u kraje silnice. Cudliky zůstaly tak jak byly a to jsem to oddělávala a přidělávala řekla bych dost 😉

weri1
7. čer 2011

@eriska taky si myslím, že dítko houpání nepotřebuje, někdy by si to ty maminky měly zkusit na sobě 😀

estrellita
8. čer 2011

@kucka v zime jsme projeli vsim, krme teda 30 cm zaveji, to neprojede nidko s nicim 🙂 jinak vsechny packy jsou OK, zatim se zadny neulomil a to s tim jedzime nekdy dost silenyma terenama.
jinak houpani si muzes regulovat sama, jsou tam dve moznosti povoleni pruziny. ale teda malyho jsem nikdy nejak cilene nehoupala 🙂

kucka
8. čer 2011

holky, moc dekuju, zalezi mi hlavne na prujezdu terenem, to houpani jen sem tam aspon trochu, i kdyz je pravda, ze rvouci dite asi neztlumi nic 😎

estrellita
8. čer 2011

@kucka rvouci dite to nekdy jeste vic nastve 😀

ivca_doubek
23. čer 2011

Ahojky holky, prosím o radu: nepoužívala jste některá za kočárkem stupátko pro druhé dítko? A které? A jak drželo, byly jste spokojené?
Přemýšlím teď o koupi, ale zdají se mi dost drahé, tak bych radši šla "na jistotu" podle vašich zkušeností 🙂.
Moc děkuji!!!

mysiiickaaa
23. čer 2011

ahojky holky, budeme si kupovat kočárek Dorjan danny sport prestige, chci se jen zeptat do kdy jste používali sportovní korbu? slyšela jsem, že dítě 1,5 roku staré se tam už nevleze...

ivca_doubek
24. čer 2011

@mysiiickaaa Ahojky, velikou zkušenost s tím sice nemám, ale máme teď doma pro mimi připravený Danny sport 2009, a náš větší prcek se do sporťáku vleze úplně v pohodě (má 14kg a 91 cm). Dokonce je v něm radši než v golfkách, musela jsem kočárek před ním úplně uklidit, protože by ho bráškovi jinak zabavil 🙂

mysiiickaaa
24. čer 2011

@ivca_doubek tak to jsem ráda, protože my budeme mít malou v listopadu a tak jsem měla strach aby jsme se ke sporťáku vůbec dostali než z něho vyroste, protože kamarádka má 8 měsíčního chlapečka a pořád ho ještě vozí v hluboké korbě 😅