Kočárek Dor Jan Danny Sport. Víte něco o něm?

gabik76
8. led 2009

Ahoj,víte někdo něco bližšího o tomto kočárku?Vypadá super!

terinda
10. črc 2011

@tkanicka barvy teda nic moc, ale béžová by se taky mohla hodit. Zkusím juknout, díky 😉

fugu77
10. črc 2011

@dzejnina ahoj, mam tento kociarik vo farbe silver od konca marca 2011. Som s nim velmi spokojna, ale odchadzame prec a tak ho predavam.Ak by si mala zaujem, mozeme sa dohodnut.

dzejnina
11. črc 2011

@fugu77 ahoj a odkial si a za kolko by si ho predala? ja mam sice v plane kupovat az v auguste ale ak by sme sa dohodli...daj vediet.

weri1
12. črc 2011

@eriska mě připadá i tvrdej, jiný kočárky jsou líp polstrovaný, teĎ je to vpoho, ale v zimě až dám nánožník to je úplná hrůza se na to dívat 😀

eriska
13. črc 2011

joo? tak to já když můžu porovnat, tak mi tenhle přišel beztak lepší, sousedi mají a to je hrůza děs, ale každýmu vyhovuje něco jinýho..já předpokládám, že v zimě budeme co nejvíce na saních a když nebude sníh,tak golfky..😉

dzejnina
20. črc 2011

@saeda mozem sa spytat aka bola ta dobra cena?

dzejnina
24. črc 2011

@marmir ja som ho tam tiez videla prvykrat na zivo no neviem ci sa oplati pren ist tam,vychadza 375eur,to je len o 30 menej ako na nete...☹

mianc
24. črc 2011

@dzejnina ja som ho v Poľsku kúpila za 7000 KČ, o niečo lacnejšie ako na nete.. ale výhoda bola, že vajko ma vyšlo gratis...

dzejnina
24. črc 2011

@mianc a kedy a kde to bolo?ja som tam bola pred vyse mesiacom ci dvoma a bol za 9 000kč☹

mianc
24. črc 2011

v priamo na malom bazare a my sme ho kupovali v decembry pred vianocami

mianc
24. črc 2011

@dzejnina možno sa od decembra ceny zmenili neviem, ale vtedy sme ho kúpili za toľko.. a čo sa týka, toho trvdšieho vystlania, mne sa tiež zdal tvrdší ale vyriešila som to tak že som kúpila madrac do kočárika a ešte som bola spokojnejšia, lebo sa mi zdá, že je pohodlnejšie malej a dobre sa jej hajinka v ňom.. 😀

dzejnina
24. črc 2011

@mianc hm,uz viackrat som počula že cena oproti minulemu roku je vyssia a je to o dost☹nechapem preco...,no zakon schvalnosti...a k tej tvrdosti-vyriesila si to super,ved to je najmenej dat tam podlozku,aby to bolo mäksie a pohodlnejsie 😉

mianc
24. črc 2011

@dzejnina tak to potom riadne išlo hore.. 😒 no to som rada, že som to stihla kúpiť v decembri..v 😀 zatiaľ mám skúseností len s vajkom a hlbokým.. to si nemôžem vynachváliť.. aj konštrukcia je super a ľahko sa ovláda a manipuluje s ním, či po ceste, trase, či skladaní do auta.. je proste top.. ja som s ním veľmi spokojná... 😉

hlasil
24. črc 2011

@mianc Ahoj, chci se zeptat na tu matraci, co jsi koupila. Mně se právě taky kočárek zdá bez ní dost tvrdý a uvažuji, že něco dokoupím, ale nemám ho zatím doma, tak nemám podle čeho. Můžeš mi prosím napsat značku a typ nebo velikost matrace, která se ti tam hodila? My budeme mít Dorjan Prestige, ale předpokládám, že základ té korbičky bude snad stejný.

mianc
24. črc 2011

@hlasil ahoj, ja som kúpila madrac cez net tu je link: http://kojenecke-obleceni.eu/zbozi/matrace-do-k... kupovala som tam dosť vecí, a ak urobíš objednávku vo výške 60 poštovné je grátis.. my sme s ním spokojné.. 🙂 ale oni sú univerzalne rozmery, takže by ti asi pasoval do hociktorého kočíka, a je aj zdravotne nezávadný..

kacii
24. črc 2011

ahoj holky,chci se zeptat jakou a kde jste koupily pumpicku na kola? a mate nahradni dusi kdyby neco? 🙂

weri1
24. črc 2011

@kacii v prodejně kol a náhradní duši jsme neměli

herminka
24. črc 2011

@kacii Používáme pumpičku, kterou máme jinak normálně na kola. Náhradní duši nemám, stejně bych ji nikde v terému neměnila. Jednou už se mi poštěstilo píchnout (měla jsem v kole zaražený hřebík, nevím, kde jsem k němu přišla, ale beztak v garáži 😅 ) a manžel prostě duši zalepil.

wieruss
25. črc 2011

Ahojte, mozem sa opytat aku mate farbu kocika ? Zvazujem jeho kupu a neviem sa rozhodnut, kedze nazivo predsa len tie farby vyzeraju trosku inak 🙂

kacii
25. črc 2011

@wieruss my mame prestige...tmave hnedy s cernou 🙂
http://dorjan.cz/Kocarky-DorJan/Danny-Sport-Pre...

ciernavila
25. črc 2011

Ja hlasim ze mam kocik od aprila. Crocus 2011. Doteraz som bola spokojna, kosik priestranny, kocik jazdi super, kolecka som este nedofukovala - ale pumpu mam kupenu a ide to lahko nafukat. Matrac tam nemam, len taku hrubu plachtu na podlozenie, Malemu sa na tom dobre aj spi, kocik je dobre rieseny ze ma aj to vetranie, teraz v lete chodime aj s odklopenou budou lebo drobec rad pozoruje stromy. Aj pruziny dobre peruju, zvlada dobre nerosvnosti terenu aj najazd na obrubniky.
Velke negativum ze mi zacal pred asi 2 tyzdnami vrzat a klepe mi aj ta cast umelej hmoty co je v strede na boku - co ma taky otvor. Nieco v tom hrkoce. Dnes som aj prebehla vsetky spoje s WD 40 co tu viareci odporucali a vrza to stale. Vyhegane to je ako keby bol ten kocik starsi a nie 3 mesacny. A dala som zan 12 tisic ceskych plus vajce. Tak ma to mrzi, lebo aj umela hmota co je dole pri kolese zadnom ako je ta pruzina praskla a to som si vsimla az dnes ked som ten kocik premazavala. Dufam ze kym pride zima a dostaneme sa aj na sportovu verziu tak sa mi nerozpadne ☹((

ciernavila
2. srp 2011

Huraaa, premazala som znova, teraz nevrza uz nic. Ale na spodu ako je koleso je puknuta ta umela hmota, spytam sa ci sa to da reklamovat - vid foto.

malinka35
3. srp 2011

Ahoj!
U nás prodávají Dorjan Prestige 2009, co tam měli vystavený, za 5000. Tak přemýšlím, jestli do něj jít, nebo si koupit novější typ Dorjan Danny Sport. Liší se významně?

hlasil
3. srp 2011

@ciernavila Jeee, tak to je super zpráva, že to vrzání se dá odbourat. Už jsem zase klidnější. A to prasknutí určitě reklamovat lze. Akorát v praxi je to asi komplikované, pokud nemáš nebo neposkytují v prodejně náhradní, to si pak nedokážu představit, jak by se dalo fungovat.

ciernavila
3. srp 2011

@hlasil aj ja som si vydychla, lebo uz to vrzalo dvojnasobne - vysokym aj nizkym zvukom. Uz to ide pekne hladko, nevrza, len obcas trosicka zaklepoce hlboka korba ked je nasadena, neviem preceo, predtym to nerobila, ale to skoro ani nepocut a to len obcas. Odpisali mi dnes ze sa to da reklamovat malo by to byt za take 2 tyzdne tak som dala diskusiu na konika ze by som si rada pozicala na ten cas od niekoho kocik /kto ma dva/ ak by niekto navrhol cenu.

ciernavila
3. srp 2011

treba to mazat radsej priebezne, nie len ked je problem...inak to bude fungovat tak ako ma

kacii
3. srp 2011

nam dneska dosel kocarek...chci se zeptat, kde vsude to mazete a kde vam to co o co vrze? 🙂

werry
3. srp 2011

ahoj holky, chtěla bych se vás zeptat, máme dorjan danny sport 2010, dcerce bylo 7 měsíců, pořád jezdíme v korbičce, ještě tam trošku místa má, ale v kočárku už se jí občas nelíbí, dnes jsme oprášili sporťák, jen jsme ho zkusili nasadit, budem zatim ještě používat korbičku, ale chtěla bych se zeptat, zda jste do sporťáku kupovali nějakou vložku - je tam přeci jenom ta umělotina a jak jste s ním spokojeni? a odkdy jste tam dávali mimča? malá ještě nesedí, ale připadalo mi to na ní ještě velký... děkuji

ve
4. srp 2011

@werry ahoj werry, já jsem si koupila do sporťáku Emitex podložku a je super. Sporťák se tak moc dobře neovládá po směru jízdy, ale když se nasadí proti směru, tak se jezdí dobře. Malou jsem do sporťáku dala od 9.měsíců. S hlubokou korbičkou i sporťákem jsem spokojená a neměnila bych🙂

luckaar
6. srp 2011

Ahojte kocandy, keby ste mala niektora zaujem, predavam Prestige Flower 2011 farba Lily🙂