Kočárek Dor Jan Danny Sport. Víte něco o něm?

gabik76
8. led 2009

Ahoj,víte někdo něco bližšího o tomto kočárku?Vypadá super!

ruda
7. srp 2011

@werry určitě až bude sedět a vložku taky určitě, jednak se to dá pak lehce oprat a druhak je to určitě příjemné víc, jak umělotina, jak píšeš/ mám taky od Emitex a jsem spokojená/

radkica
16. srp 2011

Ahoj, nemáte náhodou někdo kočárek Dorjan Danny sport DS3-142 (bílý s hnědými puntíky)?
http://dorjan.cz/Kocarky-DorJan/DorJan-Danny-Sp......
Hodně se mi líbí, ale bojím se té bílé barvy, jak to bude s údržbou a jestli to není nepraktické... Pokud ho někdo máte, prosím napište svoje zkušenosti. Díky moc.

aajda
16. srp 2011

@radkica Já ho mám, zatím je v provozu jen 3 měsíce a jen hluboká korbička. Ta bílá není bílá, je to taková žlutavá bílá až béžová. Nepraktické se mi to nezdá, žádnou špínu na něm nepozoruju.

radkica
16. srp 2011

Ahoj díky moc za rychlou odpověď. A byla sis ho prohlídnout nebo jsi ho rovnou objednala. Já jsem volala do pár prodejen v Brně a nikde ho nemají skladem, všichni mají jen ty kytičkový verze. Takže zatím jsi spokojená a tuhle barevnou kombinaci bys koupila znovu?

clloi
17. srp 2011

Ahojte, mohla bych se zeptat, u sportovní verze je bouda, nebo se tam dá přehodit i bouda z hlubokého kočárku, ten hnědý s krémovou je krásný, akorát mně mrzí, že sportovní verze je celá hnědá a kámoška se mě právě ptala, jestli se tam náhodou nepřehazuje bouda z hlubokého, ona to tak u svojeho kočárku má. Dík moc za odpověď

clloi
17. srp 2011

Tak já psala o jiné barevné kombinaci 😀 😀 😀 😀 , ale ta bouda by mě zajímala 😀 😀 😀

aajda
17. srp 2011

@radkica Já si ho rovnou objednala, ale na krámě měli na ukázku reálné kousky těch potahů. A určitě bych ho brala znova.

aajda
17. srp 2011

@clloi Tos tou boudou nevím jestli chápu dobře, ale na hlubokém je napevno přidělaná, takže určitě nejde sundat a dát na sporťák. Sporťák má sou vlastní stříšku.

clloi
17. srp 2011

@aajda tak to sem chtěla vědět 😀 některé kočárky zas nemají stříšku na sporťáku a přehazuje se bouda z hlubokého. To neva stejně do něj asi pujdem 😀

terinda
17. srp 2011

Ahoj, máte někdo tip na šikovné návleky na kola?
Mám od Emitexu, ale jsou dost nešikovné ...

clloi
17. srp 2011

@aajda ahoj, chci se ještě zeptat, dá se povlak kočárku sundat a oprat, nebo se čistí klasicky kartáčkem? 🙂

brusinka.pusinka
17. srp 2011

@clloi jočárek jde celý vyprat posundávat 😉 a šup do pračky já prala několikrát jak hluboký tak sporťák
Boudička se nedá přehazovat ale myslím že sporťáky mají supr boudičku i s větráním i s odepínáním zadní části a dá se sklopit hodně dopředu 😉

clloi
17. srp 2011

@brusinka.pusinka děkuju za odpověď, jiný kočárek už vybírat nebudu, doufám, že s ním budu spokojená 😉 http://dorjan.cz/Kocarky-DorJan/DorJan-Danny-Sp... mně se líbí tenhle, akorát mě mrzí, že ten sporťák je celý hnědý, mohly ho taky tak pěkně pokombinovat.

aajda
17. srp 2011

@clloi Koukala jsem a ta bouda je odepínací, dá se celá sundat, ale sporťák má svou vlastní, neřekla bych, že jsou vyměnitelné...
Jinak že je sporťák celý hnědý nevadí, alespoň nebude vidět, že je špinavý... dáš tam prťátku dečku a hračku a hned bude veselejší 😉 Ono i až tam bude to mimčo, tak to bude hnedka lepší 😀

radkica
17. srp 2011

Ahoj, jak psala brusinka o tom praní kočárku - to jde sundat a hodit do pračky i povlak z boudy? Že je odepínací povlak dole, to chápu, ale na boudě mi to přijde zvláštní a ani jsem si toho nevšimla. Ale bylo by to super.

radkica
18. srp 2011

Ahoj aajda, ještě se tě chci zeptat, ty máš ten Tvůj fotodeníček. Vím, že je tam napsané, že jsi ho ještě nepoužila, ale kdybys ho mohla posoudit, jak vypadá, co je uvnitř, jaké jsou možnosti, atd. přijde ti dobrý? Já si chci něco takového koupit, a na tuto knížku jsem četla hodně pozitivních referencí.

aajda
18. srp 2011

@radkica Je super 😀 Už jsem začala něco málo psát... ale co jsem tak prohlížela, tak je fakt nejlepší... to je jako s knihama o těhu, co je přeložené, je nám v čr napůl k ničemu, chce to koupit od českého autora... což tohle je.
Jo a na boudě je ten povlak fakt sundatelný, takže klidně do pračky.

clloi
18. srp 2011

@aajda tak s tím praní je to super 🙂 🙂 to si mě potěšila

ciernavila
24. srp 2011

Ja mam dost podrobny fotoalbum Dorjan Prestige Flower, vidno tam dost detailov. Vsetko sa tam da poodopinat, oprat zvlast, aj tie blede casti sa daju lahko omyt.
Niekto sa pytal co vrzalo, vrzal stredovy spoj na boku - kde je umela hmota a v tej casti kde sa to lomi pri skladani /ja inak kocik neskladam bezne vobec/. Mazala som tak ze som ho postavila na balkon a mazala vsetky spoje a sroby co sa dali a potom ho zlozila a strekla aj do tych spar kde predtym nebol pristup. Nevrze uz nic.

akcull
24. srp 2011

@ciernavila prohlížela jsem si tvůj krásně nafocený kočárek, vypadá to moc hezky🙂 Jen jsem se chtěla zeptat, když je sporťák úplně v lehu, tak se zvedne ta horní část zádové opěrky (nad těmi pásy) - jakoby pod hlavičkou. Jde to narovnat? Už jsem si toho všimla i u jiných fotek, líbí se mi, že je sporťák tak prostorný, ale takhle z fotky to vypadá, jakoby se tam pak malému nevešla hlavička... že se ten prostor tím zmenšuje...
děkuji za odpověď

ciernavila
25. srp 2011

@akcull uff fakt, mas pravdu este ze si ma na to upozornila, ja som si to nevsimla. Tak som to vytiahla zo skrine lebo mi este sportak neuzivame a preskumala... Som sa pri tom riadne zapotila 🙂 Ked je to v sede je to temer rovno a aj ked pozriem pod potah tak je tam taky zlom - umelohmotna vystuz. Ale je to akoby v rovine. Problem je ze ked to sklopim na lezato, tak ta vystuz sa zalomi a tym padom sa to vyvýsi. Podla mna sa to da nejak spravit aby sa to pri polozeni do lahu nezdvihlo, len neviem este ako, sa dnes na to popytam manzela a ukazem mu to, uvidim ci cosi vymyslime. Pripajam fotky - dve su v polohe na sedenie kde je to temer uplne rovne a ta jedna je akoby zalomena. Podla mna ci to aj nie je tym, ze je to akoby poistka ked dieta lezi aby sa neposuvalo hore a nevypadlo. Take velke dieta nemam, skusila som tam dat plysaka ale s tou hlavou mi to tiez dako vrta ze ci bude dost miesta... Preskumame a dam vediet.

ciernavila
25. srp 2011

baby co pouzivate sportak, prosim o vyjadrenie ako to mate vy? Je dost miesta na hlavicku? Dakujem.

brusinka.pusinka
25. srp 2011

pdle mě je dotatek místa pro hlavičku 100% tady je foto když měla malá rok a v pohodě tam ležela a navíc podle mě když se to trochu nadzvedne a je pak zima nebo fouká tak to dost chtání dítě jak spinká 😉

brusinka.pusinka
25. srp 2011

a jěště jedna bez potahu vevnitř

ciernavila
25. srp 2011

@brusinka.pusinka tak to je fajn aj ked ty tam mas vacsinou v sede ale ono az ked sa to da na uplne lezato sa to nadvihne viac. Ja som sa bala ze ci tie pasy nebudu pri hlave zavadzat ale vidim ze u vasd ten problem nebol. Aky to mate potah? Lebo buduce leto bude mat maly vyse roka a by sa v tom potil.

brusinka.pusinka
25. srp 2011

@ciernavila ta poslední oto co je zvlášť je uplně v lehu jen je to focené telefonem tak to blbě vypadá 😀
A potah máme od emitexu takový bavlněný je supr teď ho používáme i na autosedačku stál asi 250 kč nejdřív jsme ho měli na vajíčku, pak ve sporťáku a nakonec ho máme na autosedačce a je to supr malá zašpiní sundám vyperu a navleču a zase jak nové a není poškozená autosedačka

ciernavila
25. srp 2011

@ve nemas link na tu vlozku do sportaka? Preco sa ti v smere jazdy zle manipulovalo so sportakom?

ciernavila
25. srp 2011

@brusinka.pusinka jejej diky, tak si kupim ten potah aj ja. Som zvedava dokedy mi maly vleze do hlbokej korby, este sa mi zda ze ma miesta habadej. Ale na celu zimu to asi nebude. Uvazujem aj nad zimnym fusakom Emitex, lebo mam len prechodny, ten s "nozickami" zavinovaci.

brusinka.pusinka
25. srp 2011

@ciernavila my máme Fusak Emitex 3v1 a i letos ho jěště uvozíme je uplně supr a jsem s ním moc moc spokojená 😀