Kočárek Dor Jan Danny Sport. Víte něco o něm?

gabik76
8. led 2009

Ahoj,víte někdo něco bližšího o tomto kočárku?Vypadá super!

ciernavila
28. kvě 2012

@herminka dakujem, zbehnem pozriet 🙂

camelinka
6. čer 2012

holky, taky vam kocar vrze tam kde sou naboku ty plastovy "uchyty" na bocich?jeste sem teda nezkousela nicim prostriknout, ale chci ho prodat a toci me to 😅 😔

elischka
6. čer 2012

@camelinka ano:( manžel říká, že je to v těch zanýtovaných spojích

camelinka
7. čer 2012

@elischka hmmm toho sem se bala 🙄 ,diky za odpoved 😉

ivca_doubek
8. čer 2012

@camelinka Já ho jednou za dva - tři měsíce rozložím, promažu štětečkem na co přijdu - i kontrukci tam kde se těch plastů jenom dotýká - a složím. A je na další dva - tři měsíce pokoj. Ještě se mi nestalo že by vrzal někde kde to nešlo promazat 😀 😀

camelinka
8. čer 2012

@ivca_doubek fakt? nam prave vrze tam jak je konstrukce spojena tim velkym plastem na bocich s drzakem a nevm jak se tam dostat 🙄 🙄 😅 😅

tkanicka
8. čer 2012

@camelinka rozložit, promazat a složit a bude po vrzání, taky nám to vrzalo v tom a šlo to namazat v pohodě

camelinka
8. čer 2012

@tkanicka jo?super, no doufam ze kdyz to rozlozime tak to pak dame dohromady 😀 😀

tkanicka
8. čer 2012

@camelinka já nemyslela rozebrat 😀 špatně jsem to napsala, manžel to měl složený jako do auta, prostříknul a pak asi dvakrát složil a rozložil a bylo po vrzání

camelinka
8. čer 2012

@tkanicka jo tak, diky za upresneni,premyslela sem jak by se dal rozmontovat 😀 😀 😀 😀 😀

ivca_doubek
8. čer 2012

@camelinka rozmontovat ne, do toho bych se fakt nepouštěla... 😀. Rozložit jako do auta, promazat a zase složit 😀 😀

hlasil
8. čer 2012

@camelinka Jednou nám to taky vrzalo, delali jsme to stejne jako holky, pomohlo to a od té doby klid 😉

saska2208
8. čer 2012

@hlasil aj my ho mame, dufam,ze budeme spokojni 🙂

terinda
15. čer 2012

Ahoj, chci se zeptat na používání madla u sporťáku.
Má někdo natočený sporťák k sobě? Špatně se mi nandavalo madlo a musím tam dítě zašoupnout. Má někdo jinou zkušenost? 😅
Vy, co máte dítě zády, při nandavání a vyndavání děcka, "otevíráte" madlo? 😅

ivca_doubek
16. čer 2012

@terinda Ahojky, my máme sporťák taky otočený ke mně, a madlo prostě sundat nejde - překáží tam konstrukce. Takže tam to madlo prostě máme pořád a Kubíčka vždycky zašoupnu 😀. Ale přijde mi že je tam od madla fakt dost místa, takže to není problém...

tkanicka
16. čer 2012

@terinda jezdíme oběma způsoby, teď už teda víc po směru a madlo odepínám minimálně, místa je tam dost. Asi jsem zvyklá z ježdění čelem ke mně, kdy madlo nešlo odepnout.

Kočárek se nám nahnul k jedné straně, tak ho vezu dneska reklamovat, tak jsem zvědavá, autosedačku nám vyreklamovali rychle a bez problémů, tak jsem zvědavá. Jsem zvědavá jestli to nebudou svádět na opotřebování.

terinda
16. čer 2012

@ivca_doubek
@tkanicka
Holky, díky za odpovědi, takže si na to musím zvyknout 😅

stavba
18. čer 2012

ahoj majitelky DorJanů 😀, mám jeden dotaz. Máme DorJan Danny SportLine 3 z roku 2011 a už používáme sporťák. Problém máme, když chci dát malého do polo lehu, tak mi tam dost sjíždí dolů, protože ta podložka pod ním klouže. Máte s tím zkušenost taky? Jak jste to řešily? Uvažuji nad koupí letní vložky do kočárku, ale nevím, zda by to pomohlo. Díky za odpovědi. 🙂

ebsian
18. čer 2012

Jak tak čtu, tak víceméně chválu na tyto kočárky, také se mi líbí..Tak jsem zvědavá, jestli naživo nezklame..Ještě máme na kočárek čas, ale tak už se dívám. Líbí se mi ta řada butterfly pro holčičky růžovo fialová..Jenže teprve se uvidí, co v bříšku vlastně máme 😀 Dívám se hlavně na holčičí věci, protože tuším holčičku 😀 😀 😀

terinda
18. čer 2012

@stavba já do pololehu nesedící dítko nedávala, až teď poslední dobou 😅
Do kočáru mám univerzální vložku od Emitex. Jedna strana je teplá verze a druhá letní 😉

Jinak musím přiznat, že se mi nejvíc líbí korba. Sporťák už je takový těžký tank. Ale pro dítko pohodlný, a to je hlavní.

stavba
18. čer 2012

@terinda díky za odpověď, i když jsi mi moc neporadila 😀

herminka
18. čer 2012

@stavba Já jsem polohovala nesedící dítě (ale bylo to tak 14 dní předtím, než si sedl) jen o jeden zub, to byl velice mírný náklon a nesjížděl. Podložku mám taky oboustrannou Emitex.

mmiirrkkaa
18. čer 2012

Taky jsem přesunula dítko do sporťáku 🙂 Mám ho čelem k sobě když ho tam dávám/vyndavám, tak mi madlo nevadí. Zkoušela jsem nandat i pláštěnku a naštěstí bez problémů. Snad nám spokojenost vydrží i nadále 🙂

hlasil
18. čer 2012

@stavba Mně syn taky sjížděl, ale taky jsem polohovala max. o jednu polohu. Já si myslím, že víc než vložka (nemám zatím) by pomohlo nastavení toho středového pásu blíž k dítěti, jenže to bohužel nejde. Stejně jako nejde posunout ty pásy přes ramena níž. To mne dost štve. Zatím mi teda sporťák pro malý dítko moc pohodlný nepřijde, s výjimkou případů, kdy usne a jde do lehu, to je naopak super 🙂

anien
2. črc 2012

Zdravím, vidím, že tady padlo madlo. Právě jsem malého přesunula do sporťáku, ale madlo jsem nedala. Ještě nesedí, přijde mi to zbytečné. Nebo proč ho tam máte vy?

ivca_doubek
2. črc 2012

@anien Já ho tam měla od února, kdy jsem dala malého do sporťáku, hlavně kvůli nánožníku. Přišlo mi že tak nějak líp drží - je takový víc srovnaný když je pod ním madlo. No a teď už tam zůstal, náš Kubíček spí v kočárku zásadně s nožičkama opřenýma nahoru o to madlo, když jsem ho dala pryč tak měl záchvaty vzteku že si tam nemůže dát nohy. Tak jsem ho vrátila a je klid 😀

herminka
2. črc 2012

@anien Já ho tam dávám, když malý sedí, opírá se o něj, bubnuje do něj 🙂 a připadá mi, že je tam tak nějak bezpečnější, pásy mu pořád sklouzávají z ramen. Ale občas madlo zapomenu a taky se nic neděje. Na spaní ho sundávám, má totiž pak tendence se o něj přitahovat a nespí.

anien
2. črc 2012

@ivca_doubek @herminka Díky, už jsem se "bála", že to má ještě nějakou jinou důležitou funkci, která mi unikala. Až bude sedět, tak ho tam dám...taky rád bubnuje do všeho možnýho 😀

jujkak
2. črc 2012

ahoj lidičky,prosím vás o pomoc! mám problém s brzdama na kočárku Dorjan Danny sport,potřebovala bych vědět,jestli se vůbec vyplatí oprava,jaký systém brzd tam je.prý je špatné lanko a ložiska.v servisu mi bylo řečeno,že se snad ani oprava nevyplatí,že by to stálo 2500 ☹ nemáte někdo nějakou podobnou zkušenost?děkuji za případné rady.

terinda
2. črc 2012

@jujkak Nevím, jak moc ti to blbne. Já jen víc zatlačím nohou a když se to někdy sekne, tak rukou 😕