Kočárek Dor Jan Danny Sport. Víte něco o něm?

gabik76
8. led 2009

Ahoj,víte někdo něco bližšího o tomto kočárku?Vypadá super!

kacii
4. lis 2011

@hanickapl ja jsem to teda nevazila...ale i na netu se pise, jen o kilo tezsi... 😕 no a plus tezsi dite o dost no 😀
@ciernavila kde se to da poridit?

kacii
4. lis 2011

@m.a.r.u. a kde vsude to promazavas? porad mi neni jasne jak se dostat k tem vrzajicim plastum...ale je fakt, ze jsem na to jeste nemela cas, to treba slozit a vyzkouset promazat slozene...

danka.chomka
4. lis 2011

@hanickapl no to si ma nepotesila 😒 presne tieto obavy z toho kociara mam, ze je to proste hebedo. mam pritom fabiu, tak neviem ako je skladny trebars do kufra, idem ho cez vikned skusat do predajne ale velke sance mu nedavam. co ma velmi mrzi lebo krajsi kociar som nenasla. velmi sa mi paci. ale presda len tlacit v nom este trebars 13 kg dieta v sportaku tak to je 28 kg co teda nie je malo ☹ skoda lebo ten dizajn je bezkonkurencny.

m.a.r.u.
4. lis 2011

@kacii tak to se budu muset poptat manžela. Už jsem se ho jednou na to ptala (chtěla jsem si to promazat sama), ale něco jen zabreptal a že to udělá sám. Až to zjistím, tak ti písnu.

hanyzka_zel
4. lis 2011

Ahoj holky,
lehce jsem přečetla diskuzi...taky mám Danysport...foto v albu a jsem s ním maximálně spokojená a to i se sporťákem 😉 ...bydlím na vesnici, kde místo chodníků je spíš tankondrom (i když se teď snaží a dělají nový chodníky, ale kvalita je děsná) a kočárek mi tu vyhovuje úplně super. Velký rozdíl mezi hlubokou korbou a sporťákem, co do váhy teda nevidím...a to má moje malá dáma teď už 9.5kg 😀 Lehce je rozdíl v ovladatelnosti, když je sporťák čelem ke mě a dopředu...když je dopředu, ovládá se lépe, ale i čelem ke mě to není nic těžkého 😉 Ale moje malá stejně čelem ke mě jezdit nechce 😅
Do auta se nám krásně vejde...máme Fabii combi a v kufru zbyde ještě spousta místa...ale třeba u našich do auta už je to horší...mají Roomstera.

terinda
4. lis 2011

Ahoj, nemáte někdo tip na šikovné návleky na kola? Máme kočár doma... 😒

ciernavila
4. lis 2011

@kacii ja som to kupila na aukre, ale maju to aj v Obi.... premazala som vsetky spoje co som nakociku nasla, robila som to tak ze som ho najprv poskladala a potom este taky aj zlozeny som premazala

kacii
4. lis 2011

@ciernavila dekuju...v Obi se stavim a zkusim to vsechno promazat 🙂

ciernavila
4. lis 2011

@kacii neni zac, ja som mazala len raz a zatial nemaze ale teraz pred zimou to asi spravim pre istotu preventivne...ale navleky by som si mala na kolesa tiez asi kupit, lebo ho mavam v byte v chodbe a teraz ked bude morko. Zatial vysavame chodbu denne ale ked to bude mokre tak by to bolo asi lepsie navliect.

kacii
4. lis 2011

@ciernavila to jo,taky nad tema navlekama uvazuju...mame kocar v predsini na dlazbe, ale bude tam asi hodne mokro potom... 🙂

ciernavila
4. lis 2011

@kacii z dlazby to utres ale my mame linoleum ktore vyzera ako plavajuca podlaha a potom je na tom flak co sa neda umyt

kacii
4. lis 2011

@ciernavila tak na lino co vypadaji jako parkety jsme to postavili u nas v kuchyni, kdyz jsme kocarek dovezli a zustaly nam tam mapy po tech koleckach...a to ani nebyly mokre...

herminka
4. lis 2011

@hanickapl Kde jsi přišla na to, že je těžší o 5 kg? Všude se píše hluboký 14 kg, sporťák 15. Vždyť už z principu, na sporťáku zase není o tolik materiálu víc, že by musel být o tolik těžší.

terinda
4. lis 2011

Holky a víte teda o nějakých návlekách?

Koupili jsme emitexové, ale chlap je ve vzteku vyhodil, šly špatně nandavat (hl. na přední kola) 😒

estrellita
4. lis 2011

@hanickapl sportak neni urcite o 5 kg tezsi, jen o malinko ano, ale ne o 5. lepsi ovladatelnost je po smeru jizdy 🙂 a na zimu mi to prijde jako idealni kocar, takovy tank, ktery projede vsim 😀 jako designem se mi sportak nelibi, ale funkcni je hodne.
jinak do auta pouzivame golfky, ale jak jedem na nakup tady blizko do obchodu beru tank, protoze tam narvu vsechno 🙂

georgia333
5. lis 2011

@danka.chomka
@danka.chomka určite do fabie sa ti poskladá ja mám Warrior veľkosť presne tá istá a v pohode ho do fabie poskladám

georgia333
5. lis 2011

@hanickapl chcela si napísať 0,5 kg ?
5 kg určite nie, ja mám podobný kočík a vážila som športovú časť a celá váži 5 kg

ciernavila
7. lis 2011

@terinda aj ja som chcela kupit nnavleky ale manzel vravi ze to nie je dobre ak tie kolesa su v tom mokru, vlhku, podla mna je lepsie ked je to na suchu a vetra sa to, asi dam skorej pod kocik igelit do chodby.

brusinka.pusinka
7. lis 2011

@ciernavila
@terinda my měli na chdbě pod kočárkem igelit koupili jsme ve zdravotních potřebách za 60 kč , dal se výborně vytřít a byl pevný netrhal se 😉 je to takový co se dává do postelí proti počůrání 😉

maja3.s
11. lis 2011

Holky, prosím o radu...koupili jsme pro mimi Dorjan Prestige, ale zatím čeká doma na svou příležitost 😀 Chci se jen zeptat, když skládáte podvozek, mají se kolečka zaaretovat či ne? Prodavačka říkala, že jo....manžel říkal, že ta, která mu ho ukazovala minule, říkala, že ne...tak teď nevíme...můžete poradit? Dík 😉

herminka
12. lis 2011

@maja3.s Nám taky jedna prodavačka řekla ano a druhá ne. Ale podle manžela se tam kolečka líp seskládají, když zaaretovaná nejsou (já jsem vlastně zatím nearetovala nikdy).

terinda
12. lis 2011

Jde to v pohodě složit s nearetovanýma 😉

jankaander
12. lis 2011

Ahoj holky,taky uvažuju o tomto kočáru,tady v Budějcích ho maj v bejby centru za 7800kč,někdo si stěžuje a někdo ho chválí,pro mě je hlavní požadavek otočná kola a velká vana,auto nemáme.Mám do něj jít? 🙂

ve
13. lis 2011

@jankaander Já jsem si ho tam kupovala taky a jsem s ním naprosto spokojená, koupila bych si ho klidně zase 🙂 určitě doporučuji 😉

ciernavila
14. lis 2011

@jankaander kola su superne, aj po velmi nerovnom terene a po lese krasne vsetko peruje a babatku sa dobre spi, hladky najazd aj na obrubniky, vana je velka, moj syn ma 7 mesiacov aj teraz naobliekany a v barankovom fusaku este vojde a to nosi oblecenie na 9-12 mes. okolite maminy s detmi v jeho veku okolo mna uz maju deti v sportaku. Este tu poznam maminu a ta ma supernu Teutoniu - ale neviem ktory druh a malu tam vozi 13 mesacnu a vyzera to ako vanicka este....mala jej tam teda stale vlezie a to je naozaj velka.

aajda
12. pro 2011

Tak já jsem se tu celkem vyděsila, když jsem četla, jak je sporťák těžký a neovladatelný... ale vozím v něm 2 týdny (zatím jen čelem k sobě a v úplném lehu) a naprostá spokojenost. Tlačila jsem ho celý den na prohlídce Budapešti, do metra a z metra, po kostkách, do kopce... a ani pocelém dnu jsem neměla pocit, že by byl těžko ovladatelný nebo výrazně těžší... A do korbičky by se v 7m a 70cm vešla v pohodě i s fusakem, ale ze sporťáku lépe vidí... i z toho maximálního lehu.

ciernavila
13. pro 2011

@aajda waw vy ste uz v sportaku? Moj maly ma 70 cm, este aj s fusakom vojdeme dnu, aj ked mal vcera 8 mesiacov. Ale celu zimu tam asi nevojdeme. Ja som strasne zvedava na sportak ale este mi sam nesedi, tak ho tam nechcem davat. Uz by sice rad kukal von, ale chvilu este bude musiet vydrzat. A ide ti do uplneho lahu? Ja som to raz skusala a sa mi zdalo ze do uplneho to neslo, uz si nepamatam. Nie je v nom stratena? Lebo mne pripada dost veliky ten sportak, hlavne vysoky,
Vcera som robila minireviziu, dofukovala som vsetky kolesa, premazala...ide ako po masle, parada.

aajda
13. pro 2011

@ciernavila My jsme to vyzkoušeli kvůli té Budapešti, měli jsme v ceně celodenní prohlídku města, na kterou jsem se těšila. A Agáta v korbičce poslední 2 měsíce prostě neusnula, po chvíli bývala protivná, že nic nevidí. Navíc se mi v ní špatně krmilo, to polohování zad je tam takové všelijaké a jak to nemá kšíry, tak mi sjížděla. Sporťák jde do skoro úplného lehu (nevím, je tam třeba max 5% sklon?), rozhodně je to mnohem rovnější jak třeba lehátko... Mně teda Agáta taky nesedí, ani náznakem a já jí neposazuju, nedávám jí právě ani do toho lehátka (max na 2-3 minutky), ale sporťák mi přijde v pohodě. A když potřebuju nouzově nakrmit venku, tak jí to trošičku přizvednu a je to. Ale když jdu jen tady na procházku, kdy vím, že nebudu muset krmit, tak jí občas ještě dám do korbičky.
Jinak ztraceně v tom nevypadá, má obrovský fusak 😀
Fakt jsem z toho sporťáku mile překvapená, vypadá výrazně větší než korbička, ale asi ani není, jelikož do výtahu jsme se vešli na cm přesně a vejdeme se stále stejně.

herminka
13. pro 2011

@ciernavila Sporťák jde do úplného lehu, dala jsem tam malého, ještě než seděl, protože mi do hlubokého už skoro nevešel, a tím, jak tam neměl prostor, se mu tam vůbec nelíbilo.

ciernavila
13. pro 2011

@aajda
@herminka tak nas maly zatial prespi v kociku aj hodinu a pol, obcas aj dve, takze asi mu nevadi ze tam ma malo miesta, co sa tyka jedenia, dva mesiace skusame prikrmy a zje max 6 lyziciek tak ho vonku nekrmim vobec, stale sa kojime. To ma aj polohovanie ta korba? Tak to som ani nevedela. Zatial sa mi moc nestazuje ze nevidi...teda posledny tyzden to uz par krat skusal ze mrncal lebo sa nudil, ale este je v pohode celkom. Toho vytahu som sa trocha bala, mame straaasne malilinky eurovytah, ledva tam vojdem ja a kocik, ale ked vravite ze vojdete tak snad vlezieme aj my. Inak kvoli cestovaniu ked pojdeme na SK rozmyslam aj nad golfkami. Vyuzivate aj golfky popri nom? Na zimu sa mi zda vhodnejsi tento sportak ale na cestu vlakom, alevo v lete neviem ci nezabezpecit cosi lahsie.