Kočárek Dor Jan Danny Sport. Víte něco o něm?

gabik76
8. led 2009

Ahoj,víte někdo něco bližšího o tomto kočárku?Vypadá super!

ciernavila
22. lis 2013

@ask jej aky surodenecky to je parada
zeny nakolko som zistila ze je to po dva a pol roku asi dokonaly kocik pre mna a aj ked ma lakala zmena, ostanem mu predsa len verna.....rada by som ho nejak vytunila. Troska mi zavadzia stupatko mam lascal, je mozne vraj mat na kociku predlzenu rukojet. Bolo treba na zaciatku kupit kocik s dlhsou rukojetou, alebo sa to da objednat a dodatocne namontovat? Vdaka.

hlasil
22. lis 2013

@ciernavila My ji máme od začátku, spíš bych řekla, že to dodatečně nejde (on i málokterý prodejce tušil, že to jde), ale zavolej si do darababy,určitě to řeknou. Ta rukojeť je delší jen asi o 5 cm, kamarádka ma standardní verzi a rozdíl to je, ale zase nijak extra výrazný.

ciernavila
22. lis 2013

@hlasil mne by tych 5 cm stacilo bohate kvoli tomu stupatku, takto musim robit mansie kroky je to troska nepohodlne.

ask
22. lis 2013

@ciernavila Zial so stupatkami nemam skusenosti...

ciernavila
26. lis 2013

@ask mne odpisali ze uz sa to tam neda dat, ze novsie verzie uz robia automaticky s predlzenou rukojetou...no jedine predat moj flower zeleny kytickovy a ist dpo noveho, ale to by mi asi manzel neschvalil 😀 Kedze mame este doma aj super golface.

ask
26. lis 2013

@ciernavila Ja som pri tertom dietati vystriedala 7 kocikov 😀 Vsetky bazarove a potom zas predane 🙂 Ostala som nakoniec s dorianom, lebo minajviac vyhovoval. A mensi koc na cestovanie.

ciernavila
26. lis 2013

@ask no pekne, no ja na kazdom cosi najdem co mi nevyhovuje este pred tym nz ho vyskusam, cize ja som zatial ani striedat nemusela lebo som lepsi nenasla 😀

ask
26. lis 2013

@ciernavila Ja som mala smolu ze na ten najlepsi som natrafila az nakoniec ...ale bolo to aj o tom ze medzi rovesnickami uz v mojom okoli ziadna nema dieta v kociku aby som mohla skusat nazivo 🙂

mmiirrkkaa
26. lis 2013

Já ho měla a byla jsem spokojená, hlunoká korba super, sporťák taky. Pak jsem vyměnila za lehčí a skladnější baby jogger. Ta váha mě při cestování MHD dost omezovala. Ale jinak proti němu nic nemám 🙂

ciernavila
26. lis 2013

@mmiirrkkaa a je dost priestranny a idu polohovat nohy aj uplny lah? Mne sa paci tento cerveny http://www.levne-kocarky.eu/product.php?id_prod... ale uplny lah tam asi nebude, mne mala stale nesedi...

mmiirrkkaa
26. lis 2013

@ciernavila Já mám typ city mini 4 kola a tam nohy polohovat nejdou. Záda ano, ale 100% leh to není. Ale to snad u žádného lehu či golfek. Úplná rovina je snad jen v hlubokých korbách. Ta hlavička je mírně zvednutá, já myslím, že je to v pohodě. Měla jsem inglesinu zippy, ale ta byla cca od 1,5roku dost úzká, takže jsem přešla na BJ. Kdybych o téhle značce věděla dřív, koupím ji hned na začátku a nemusela bych zkoušet 3 kočáry. BJ je lehce ovladatelný a skladný jako golfky, ale prostorný jako sporťák 🙂 Na webu detskeho domu jsem našla video k tomu tvému typu a z něj vypadá, že nohy polohovatelné jsou. http://www.detskydum.cz/detail/baby-jogger-city...

ciernavila
26. lis 2013

@mmiirrkkaa vdaka, uz som pokukala aj viac videi, ja som chcela aby to bolo pohodlne aj v terene, ten city mini ma na mna male kolecka. NAvyse u zadneho nevidim ziednu pruzinu, obavam sa ze ta chodza po schodoch bude taka tvrda ako ked som skusala Jane Slalom. S Dorjanom vyskakam rychlo a pruzne, lebo perfektne peruje, len ta jeho vaha. Citi mini u mna urcite nie na to mam golface, mam na nich uplny lah, vyspal sa mi tam aj 2 a pol rocny v pohodea maju len 7 kg. Uplny lah mam aj v dorjane, lebo mi tam syn obcas spal na bruchu. Hladam skor alternativu k tomu Dorjanu. Mne na nom hrozne vyhovuje to ze tam malu v lete mozem dat na brucho lezat /mam hypotonicke miminko, kym bude chodit mozno bude ma ti 2 roky/, a pri tom lahu kuka von cez velku vetraciu sietku. Ako zistujem u mna uz asi jedine ist do noveho Dorjanu lebo tie uz sa automaticky robia s predlzenou rukojetou, akurat blbe ze sa neda kupit len samostatny sportak, lebo mala uz bude mat rok a na jar nam uz hlboka korba bude mala.

kiakocikovsvet
27. lis 2013

@ciernavila jedine si kúpiť novú rikoväť a vymeniť

ciernavila
27. lis 2013

@kiakocikovsvet to sa neda, pisala som vyrobcom, da sa kupit len nova cela trojkombinacia, cize idem kupit nove stupatko lascal buggy, stare sa mi pokazilo, a ostavam pri mojom.

kiakocikovsvet
27. lis 2013

@ciernavila písala ste do firmy DorJan v PL

tkanicka
27. lis 2013

@ciernavila já teda dlouhou zkušenost se stupátkem nemám, protože po třech jízdách na to malá už nevlezla 😝 (to byl zase kup 😀) ale držela se mi za rukojeť, takže i kdyby byla rukojeť delší, tak musíme stupátko nastavit dál... takže bych do něj kopala stejně? Nebo se to dítě drží pak za korbu? V případě sporťáku už si to nedovedu vůbec představit.

Jinak já jdu vychválit nánožník, který jsem si nechala ušít 🙂 Má dva zipy, takže žádné připínání, perfektně sedí na kočárek se zvednutou podnožkou (žádná boule a když tam není madlo, tak to taky nevadí). No prostě super a můžu jen doporučit, do toho zainvestovat. Protože ta zima s originálem byla fakt pro zlost

mmiirrkkaa
27. lis 2013

@ciernavila kamaradka ma alpiron. Prijde mi stejny jako dorjan, ale konstrukce je lehci.

ciernavila
27. lis 2013

@mmiirrkkaa no to je mozne, alebo aj tie tako tiez su polske a podobne, mozno dizajnom i krajsie...
@kiakocikovsvet nie do PL som neskusala, ale ako pozeram to upevnenie asi to fakt nepojde namontovat zvlast ta rukojet. Konaktovala som len Dorjan cz

@tkanicka dali ste to sit u NAtydom? Ja mam od nej nanoznik zimny na MAclaren XT a uplna parada, nasila mi nan krasnu elektricku gitaru podla zelania.

tkanicka
27. lis 2013

@ciernavila ano přesně u té... já jen trošku ujela s barvou, měla jsem si nechat udělat černý, mám pískově hnědý kočárek a ta barva je prostě jiná, ale jde to.

ciernavila
28. lis 2013

@tkanicka ono to je tazke trafit podla fotky to iste, ja mam maclaren charcoal blue, a on je taky modry s nadychom fialova, a nanoznik namornicky modry. Ale z dialky to moc nevidno ani v pritmi, rozdiel maly, tak to neriesim. Hlavne ze funguje ako ma a je tam ta gitara, taky nik iny nema 😀

tkanicka
28. lis 2013

@ciernavila já ten rozdíl taky nemám kdoví jaký, ale je tam 😀 až když došel, tak mi došlo, že jsem ho mohla nechat udělat černý... Můžu se ještě zeptat, jak malý jezdí na tom skejtíku? Mě pořád lezla nahoru a dolu a jeli jsme snad ještě déle než pěšky... no po třetí jízdě jsem to vzdala, navíc jsem si o to nakopla malíček do pěkně fialové barvičky, takže šel dolů a bylo po ježdění.

ciernavila
23. pro 2013

@tkanicka skejt je super, dala som si ho na kocik tak ze mi nezavadzaia a do neho ani nekopem, uplna parada. A maly by na tom jazdil furt, vobec nezlieza.

emikie
15. kvě 2014

Ahojte, mate prosim niekto vyskusane, ake typy skejtov pasuju k DOrjan kocikom? Rada by som kupila, ale obavam sa, ktory sa bude dat namontovat. Dakujem.

aajda
17. kvě 2014

@emikie Lascal Buggy Board Maxi. Byl by fajn, kdyby na něm Agáta byla ochotná jezdit. Což nebyla 😀

eva118
17. kvě 2014

@emikie Ahoj, taky budeme kupovat, ale až po narození miminka. Byli jsme se zeptat v obchodě a paní nám v katalogu ukazovala skejtík, který je přímo na Dorjan, nepamatuji si už bohužel značku, tak pokud ti to nikdo nenapíše, nebo neporadí někde v obchodě, tak mi pak písni do IP a já ti napíšu, co to je za skejt.

ivca_doubek
18. kvě 2014

@emikie My měli na Dorjan Danny Sport stupátko Firkon, pasovalo perfektně

leejlaa
30. říj 2014

Děvčata neprodáváte někdo ráfky černé barvy na Dorjan? Potřebuju dvanáctky. Přední jsme měnily, ale měli jen černé, tak teď mám barevná kočár. Respektive nechcete někdo vyměnit černé za stříbrné? 🙂

petrajanostikova
3. říj 2015

Dobrý den, holky prosím máte někdo kočárek dorjan danny sport prestige z r.2010? potřebovala bych poradit s jednou součástkou ☹ 😉 čistila jsem kočárek a nějak nevím kam ji dát 😖