Kočárek Dor Jan Danny Sport. Víte něco o něm?

gabik76
8. led 2009

Ahoj,víte někdo něco bližšího o tomto kočárku?Vypadá super!

josifek
22. čer 2009

JJ budu už se těšíme nejvíc syn 😀 ,prý bude na kočárek balit holky 😉 😵 .A pojkud budete mít chlapečka tak ten modrý je opravdu kouzelný,viděla jsem ho v prodejně i zelený se šedým je krásný a živý 😉

angetha
22. čer 2009

Ahoj holky, já mám v albu tu cihlovou barvu, přijde mi stejná jak na letáku, mám tam i víc fotek 😉

beras
22. čer 2009

Angetho máš to krásně nafoceno ve všech úpravách.Jinak barva v reálu je opravdu krásná a je tmavší .Nejdřív jsem si myslela ,že se mi to jen zdá ale prodavačka říká no je sice tmavší jako na letáku ale i tak je pěkná.Já jsem přemýšlela jakou do toho zvolím barvu deky a bude asi smetanová.

murynka
23. čer 2009

angetha moc hezké fotečky toho kočárku 😎

akorát ty barvy nevím...mě přijou na obrázku jiné jak ve skutečnosti 😅 😕
třeba ten červený s kytičkami je na netu hezký ale ve skutečnosti je ta červená taková křiklavá a moc se mi nelíbí 😝 .....takže se tich barviček trochu bojím ☹ aby tam modrá byla fakt taková 😅 je to dilema 😝

josifek
23. čer 2009

Murynko...no musíš se sama rozhodnout 😉

angetha
23. čer 2009

já jiné barvy neviděla, jen tu naší 🙂

saronka
24. čer 2009

josífek, dáš mi kontakt na ten Havířov?? jezdíme často do Opavy

josifek
24. čer 2009

Saronko klidně ti pošlu stačí paní zavolat, domluvit se na barvě a dodání termínu.Adresa je fa.Batole,Lea Ježová,ul.Orlí1, Havířov tel:605505118 😉

danielasr
24. čer 2009

ahojte, chcela by som vediet, ci sa k tomu kocarku da kupit aj nejaka pumpicka, kedze kolesa su nafukovacie, planujeme kocik kupit zo stranky kocarek.cz, ale nie je to sucastou, tak neviem, mate nejake skusenosti?

josifek
25. čer 2009

Dani....nám pasuje normální pumpička co máme na kolech,taková ta malá stála asi 180kč 😉

saronka
25. čer 2009

holky.. myslíte si, že za rok, až malé bude ten rok, se do sportáku v pohodě vleze s fusakem a tak?? ted jsem to řešila s jednou holkou z diskuze jiné, přijde jí, že se tam pak nevleze..díky

josifek
25. čer 2009

Saronko vleze já to mám vyzkoušené, sporťák je dost velký.Vyzkoušela jsem to s dcerou od kamarádky, má teď rok a místa měla i na deku

saronka
25. čer 2009

tak bomba asi mám rozhodnuto 🙂 holky dííky moc..

jana_m
25. čer 2009

Ahoj, tak jsem se dneska přidala k majitelkám tohoto kočárku 🙂 Vzali jsme černý s bílýma kytkama a vypadá fakt úžasně 🙂 Sice si ještě počkám do října, než budu moc svoje mimi vozit, ale vzali jsme ho pro jistotu už teď, jelikož jsme na něj měli koruny a pak by hrozilo, že je utratíme a nebudem mít žádnej 😀 Tak mi hold zatím bude stát v ložnici 😀

josifek
25. čer 2009

Saronko není zač já jsem z něho unešená jěště měsíc a budem jezdit 😉
Jana ....gratuluji já ho koupila v květnu a máme hona chalupě, cena supr za tak krásný kočár 😉

murynka
27. čer 2009

ahojky

tak jsme byli ve čtvrtek v krtečkovi omrknout jak X lander tad Danny sport..a zase jsme váhala 😀 😀
ale včéra jsme byli s kámoškou ve městě ukázala jsme jí oba byla z dorjana překvapená na netu se jí tak nelíbil...řekla že se ke mě hodí více že se jí zda i lehčí jak X lander a že má lepší rukojet atd...
takže zase máme jasno 😀 😀

koupial jsme krásnou žlutou zavinovačku takže do toho černého to bude moc krásné 😵
hned po velkém UZ 17.7 ho objednáme 😎

danielasr
28. čer 2009

ahojte, mate uz niektora kupeny aj fusak do tohto kocarku?

dene
28. čer 2009

ahoj daniela, ja som si tiež objednala tento kočík a momentálne na ňho netrpezlivo čakám 🙂 ... hneď som si objednala aj fusak emitex a deku emitex... všetko som zatiaľ videla len ne nete, naživo nie, takže si vieš predstaviť s akým napätím očakávam zásielku.... 😉

josifek
29. čer 2009

Dani ..... já mám fusak uplně normální 😉 tem z beránka jěště po synovi 🙂 a vleze tam uplně normálně

danielasr
30. čer 2009

dene, a odkial si si objednala ten kocik? tiez z ciech? lebo ja planujem z ciech, ale nazivo som ho videla v galante, i ked tam nemali tu farbu co chceme,
dik za rady aj josifkovi ohladne fusaku 🙂

danielasr
30. čer 2009

tak ste ma navnadili na ten fusak emitex, ze som si ho hned vyhladala na nete, a strasne sa mi paci, je to 3v1 - aj do hlbokeho,sportoveho kocika i do vajicka, maju ho v akcii za 40 eur, trosicka len vaham nad cenou, ale myslim, ze sa oplati 🙂

sorciera24
30. čer 2009

danielka, ja mam tento kociarik uy tiey doma....a je super....a tiez som objednavala z Ciex....sa to opalti viac....z e-shopu Krtecek...http://www.detskezbozi.com/inshop/scripts/shop_...

dene
30. čer 2009

ahoj, dani, ja som si objednala z http://www.detskyraj.cz/oddeleni/85--fusaky--de..., už sme preposlali peniažky... a čakám... joooj, taká som zvedavá... tiež je to ten 3v1.
vidím, že máme meszi sebou 2-týždňový rozdiel, možno nám to vyjde aj naraz 😉

danielasr
1. črc 2009

na tej stranke maju ozaj najlacnejsi fusak, aky som doteraz este nenasla 🙂 hned som si tu stranku luskala, a viac veci sa mi paci, dik za link 🙂 kedy by ti asi mal prist tovar? chcela by som vediet, ci vsetko prislo v poriadku a potom by som objednala aj ja 🙂

dene
1. črc 2009

17.6. sme objednávali večer, okamžite mi mailom došlo potvrdenie objednávky, a že mám čakať, kým všetko skompletizujú.. o dva dni mi došlo. že fusak je pripravený, ostatné objednané a 26.6. mi poslali mail, že môžem uhradiť faktúru, tovar je pripravený... v nedeľu sme spravili prevod a stááááále čakáám 😒 , ale iste je tam medzi bankami nejaká doba, kým nabehnú peniažky na účet... to len ja som nedočkavá ☹ ...dám ti vedieť, akonáhle sa niečo nové dozviem 🙂 tiež mi strašne lepí, či všetko dojde v poriadku..., no ale kto neskúša, nemá 😉

dene
1. črc 2009

no, už som tu zase, o piatej som dostala mail, že zboží odesláno, do 2-3 dní by malo doraziť, mám byť na tf-e 🙂 ... teraz už len, aby bolo všetko ok 🙂

danielasr
1. črc 2009

dene, a kolko sa plati za dovoz z tych ciech?

dene
2. črc 2009

nad 300 eur je dovoz zdarma. Že vraj. Mali sme to za 414, takže dúfam,... že to bude tak 🙂 , ináč všetky podmienky sú pekne vysvetlené v kolónke informace tam na boku.... zatiaľ všetko prebiehalo podľa nich...

dene
2. črc 2009

hlásim sa s kočíkom 🙂 🙂 🙂 , všetko došlo, ako malo, dovoz som nič neplatila, farba sa trošku líši od tej na nete, ale s tým som počítala a ešte aj takto sa mi veľmi páči 🙂 . Ak sa mi podarí namontovať sem fotky, tak uvidíš 🙂

danielasr
2. črc 2009

tak to prislo velmi rychlo, ked vcera len pisali ze do 2-3 dni 🙂 som teda zvedava aku farbu ste kupili a o kolko sa lisi od fotiek na stranke, cakam na fotky 🙂 🙂