Kočárek Dor Jan Danny Sport. Víte něco o něm?

gabik76
8. led 2009

Ahoj,víte někdo něco bližšího o tomto kočárku?Vypadá super!

terinda
26. bře 2012

@tkanicka co nezná, to jí nechybí 😀
Dokud si sama nesedne, tak jí nebudu podkládat, ani v kočáru 😅
Když se vzteká a je hezký počasí, tak jí radši šoupnu na bříško a odkryju výhled 🙂

tkanicka
26. bře 2012

@terinda já chci taky takový předpisový dítko 🙂

terinda
26. bře 2012

@tkanicka hele, žádný dítko není předpisový - ani to moje 😀 😉

kulenka
26. bře 2012

@mirunda - projížděla jsem ještě diskuzi a zajímalo by mě, co u tebe způsobilo ten obrat v hodnocení kočárku - protože podle příspěvků na str. 25 to vypadá, že jsi s ním spokojená 😕

mirunda
26. bře 2012

@kulenka na str. 25 je příspěvek víc než 2 roky starý 😀 To je právě ono, dokud si kočárek pořádně neprojezdíš, tak nevíš.. dneska prostě vím, že bych si ho znova nepořídila.. A to jsem ještě nenapsala, že přední kolečka se tak vykloktaly, že jsem je musela mít už jen zaaretovaný, když jsem je odaretovala, tak se třepaly.. chápu, že maminky po pár měsících používání jsou spokojené, ale je to nesrovnatelné.. a prostě už jen to, že je to polský výrobek, už jen ta cena.. škoda, že mi tohle nedošlo tenkrát.. toť vše..

terinda
26. bře 2012

Jen podotýkám, že ve sněhu je nutné mít kola zaaretovaný 😉

kulenka
26. bře 2012

@mirunda To je pravda, ale těch pár měsíců jsi ho testovala v celkem náročných pdomínkách podzimu a zimy 😕 A je tu spousta maminek spokojených i po delším používání.
Cena mi zas tak nízká nepřijde, když vezmu jak moc toho najezdím, je vlastně celé používání kočáru v řádu měsíců 😀

Pro druhé děcko jste tedy pořizovali co?

mirunda
27. bře 2012

@kulenka nevím o co ti jde 🙂 Přeci neříkám, abyste si ho nekupovaly, jen píšu názor, že je to šmejd.. a i teď jsem napsala, že některé věci má Dorjan fajn.. zrovna nedávno jsem se sešla s nějakou maminkou (něco jsme si vyměňovaly) a měla taky Dorjana, stěžovala si na brzdu a taky na patentky, že jí odpadly.. a co ty bílé pruhy na kolech, co jsem sem dávala fotku?? S tím mám být spokojená? Nebála by ses, kdy ty kola znova rupnou? A to je jasný, že jiné maminky jsou s kočárkem spokojené, stejně jako můžou být nespokojené s kočárkem, se kterým budu zase já, tak to prostě je.. zjistila jsem hodně svých priorit u kočárku díky Dorjanu.. na druhé dítě jsme si pořídili Mutsy Urban Rider - jízda je nesrovnatelná, každý má své plusy i mínusy - s Mutsy se neotočím na místě - má otočná zadní kola, takže na to je potřeba si chvíli zvyknout.. ale jinak jsem spokojenější co se týče koše - lépe se do něj leze, díky konstrukci a je z kvalitnějšího materiálu.. koše to má dva - jeden malý dole a jeden přídavný přímo pod kočárek - výborná věc.. zase třeba rukojeť se mi víc líbila na Dorjanovi, byla ohybací v kloubu, tohle má vysunovací.. způsob přídělání tašky na kočárek je u Dorjanu taky lepší..
A cena mi teda oproti jinejm nízká přijde, když si vezmu, že jsem za 10tis pořídila hlubokou korbu, sporťák a autosedačku.. nepolské značky takové ceny nemají, taky od nich člověk asi víc očekává.. a je fakt, že já toho najezdila fakt hodně, hodně jsme jezdili do lesa, hodně jsem s ním nabruslila..

terinda
27. bře 2012

@mirunda nechápu, proč ten kočár tady haníš. Sama jsi ho oddělala nevhodným zacházením. Tenhle polskej "šmejd" není nijak extra terénní a rozhodně není vhodný na sportování, běh a bruslení.
A nebo tlačení nezaaretovaných kol ve sněhu 😉

brusinka.pusinka
27. bře 2012

Já měla dorjana rok 2009 a jezdila jsme celý 2 roky kočárek je jak nový a jezdí v něm další dítě a maminka si pochvaluje. takže pokud se sním dobře zachází a kočárek se ošetřuje jak má tak slouží dobrře . Dokonce jsme ani jednou nepíchly a ani neměli žádnou reklamaci. Patentky drží dodnes a barva je pořád kjako by se kočárek zrovna koupil. Jinak my sním jezdili docela dost po polních cstách a lesních stezkách a kočárek ok. Já za sebe kdybych měla mít další dítko šla bych zas do něj.... cena a užitečnost kočárku je fajn a já byla na 100% spokojena. V každé značce se dá najít pár kočárku do 100 špatných a to i v těch co stojí třeba 40 tisíc a navíc kočárek strácí hodnotu a mě bylo líto investovat tolik peněz za kočár, raději jsme dopřála jiné věci 😉

herminka
27. bře 2012

Mně připanáslovo šmjed trochu silné, ale chápu, že pokud @mirunda narazila na špatný kus, je na danou značku právem naštvaná.
Tento Dorjan mi nepřipadá moc jako terénní kočárek, i když občas čítám opačný názor. Chodíváme s kamarádkami na výšlapy do přírody (podotýkám, že bydlíme v Beskydech) a já bych s Dorjanem nešla, beru Manducu. Ale holky s Inglesinou nebo zmiňovaným Mutsym nemají problém.

kulenka
27. bře 2012

@mirunda napsat v jednom příspěvku, že kolo jsi utrhla sama, protože jsi moc tlačila v hlubokém sněhu a potom tady psát, že je to polský šmejd, není zrovna objektivní recenze.
Každý kočár má něco, ale hodnocení bych psala opatrněji, dalších 99 lidí ze 100 může být spokojených, jeden vadný kus se prostě může holt přihodit. A na zacházení záleží, i když chápu, že s kočárkem za iks tisíc budeš zacházet opatrněji.

mirunda
27. bře 2012

@terinda ty jsi se mnou byla, že víš, že kola nebyla zaaretovaná?? Není vhodný na běh z důvodu, že nemá ruční brzdu a výrobci to píšou z dalšího důvodu - že kdyby se kočár překlopil, tak abych na ně nemohla.. jinak kola se točí u každého kočárku stejně.. a je tedy zvláštní, že maminky tu právě hodně píšou, jak je skvělý na vesnice, do sněhu apod.. nevím, co máš za problém, pokud kočárek máš a jsi spokojená, tak to sem napiš jako recenzi pro další případné zájemce a nebuď rozhořčená, že někdo nemá stejný názor jako ty.. ano? 😝

terinda
27. bře 2012

@mirunda odvodila jsem to ze stranx 25, kde píšeš, jak jsi nadšená z aretovacích kol a pak, že rozbité kolo není chyba materiálu, ale tvoje vina - žes tlačila. Pokud jsi měla ve sněhu zaaretovaná kola, tak to potom pardón 😝
Ale už je mi to fuk, piš si, co chceš 😀

Na sportování jsou určené speciální sportovní kočárky.

mirunda
27. bře 2012

@kulenka právě - to jsem si myslela, že to mohla být naše chyba s tím kolečkem, přestože bych potom chtěla vidět, jak jezdí maminky na vesnici, když tam je sněhu mnohem víc než v Praze.. nicméně když nám kolečko vyměnili a ten plast znova zbělel, jak jsem tu už psala a dávala fotky, tak asi bude chyba jinde.. což jsem nemohla samozřejmě tušit před dvěma lety..

mirunda
27. bře 2012

@terinda takže sis to prostě jen myslela a víš co je myslet si?? Z otáčivých kol jsem byla opravdu nadšená, neuměla jsem si představit jezdit bez nich a vidíš - mám teď kočárek bez nich.. já nevím, co ti vadí na tom, že jsem před dvěma lety měla jiný názor než dnes 😀 Fakt se tady nerada s někým štěkám, smiř se s tím, že bych kočárek znova nekoupila a tečka ;) Hezký den..

kulenka
27. bře 2012

No, v podstatě jsem tu diskuzi pro mě považovala za uzavřenou mým posledním příspěvkem 😉 Takže uvidím, jak nám bude kočár vyhovovat. A potom se budu snažit napsat recenzi co nejmíň emotivně, snad se mi to podaří 🙂

mirunda
27. bře 2012

@kulenka
@terinda až teď koukám, že jste dvě různé maminky, myslela jsem, že si píšou s jednou.. holky, nechci tu nikoho ovlivňovat, prostě každá mamka má jiné nároky a jiné priority na kočárek.. v každé diskuzi o kočárku jsou spokojené i nespokojené maminky.. třeba jsem opravdu měla jen smůlu nebo nevím, ale kočárek bych osobně nedoporučila.. jestli jsem to napsala moc emotivně, tak možná proto, že jsem neměla v plánu si kupovat další kočárek, vybírání mě stálo spousty času, peněz... takže mě to někdy stále hryže.. snad budete spokojenější, ale co, hlavně zdravé a šťastné dětičky.. mějte se

terinda
27. bře 2012

@mirunda 🙂

kulenka
27. bře 2012

😀 Jo cítím se být jako jiná maminka než Terinda

ciernavila
27. bře 2012

Ja po roku konstatujem - kocik stale vyzera ako novy aj dizajnovo aj funkcne. Jazdim po hrboloch, kamenoch, zlom terene, po lesoch. Nie je problem. Mam Dorjan Prestige Flower 2011. Maly bol na lezato asi do 8-9 mesiaca, posadila som ho az ked sam zacal sediet poriadne. Teraz ked ideme len na blizko na ihrisko berem golfky, ale na nakupy, hlavne vacsie Dorjan, lebo ma velky kos a vela sa mi tam zmesti. Plastenka sa sice blbo nasadzuje, doteraz som si na to nezvykla, ale nastastie neprsalo uz ani nepamatam tak mi to nevadi. Bude urcite aj na druhe mimi.

pajapoj
27. bře 2012

děvčata že se vám do toho pletu, u nás bývá sněhu docela hodně a já teda zkusila jet se zaaretovanýma kolama v tom sněhu jednou a stačilo mi, vždycky jsem je měla povolený, respektive mám je povolený pořád, i když jsme obcházeli Krkonoše tak jsme měli povoleno a to byly pěkný polňačky tam. Já bych ho teda jako kočár vhodný do polí, luhů a hájů v klidu označila 😀
A tašku používám deno denně, i na golfáči jsem ji vozila, protože ten tašku neměl a patentky mi teda drží 😒

Jediný co bych tomu kočáru vytkla je to, že ta sportovní verze je taková obrovská, humpolácká a není moc líbivá

kulenka
30. bře 2012

@pajapoj V instrukcích, které jsme ke kočárku vyfasovali je napsáno, že není vhodný na sněhovou pokrývku ... ale to jsou přesně ty pokyny z oblasti "Když na to nebudete moc šahat, nemělo by se vám to rozbít" a pokud se to rozbije tak "My jsme vám to říkali" 😝 😀

kagatkaga
20. dub 2012

máte prosím někdo zkušenost s redukcí na autosedačku MaxiCosi ke kočárku DorJan DannySport? popř. nemáte jí někdo na prodej?

kagatkaga
20. dub 2012

Kočárek jsme měli na 1. dítě a byli jsme s ním fakt spokojený, takže kdo váhá, tak se ptejte, ale myslím, že novější verze po 2009 se stále zdokonalují a my už byli s tou 2009 maximálně spokojený.
Akorát sedačku bych dnes rovnou koupila MaxiCosi ....jinak spokojenost.

hlasil
22. dub 2012

@kagatkaga My ji máme na DJ Prestige, funguje to, ale moc pohodlný na užívání to není. Mrkni se na netu na fotky, jsou to takový dva kovový stojánky, který se dole zaseknou do podvozku stejně jako korba a na vršku se do vsune sedačka. Jenže ty adaptéry v tom podvozku nedrží sami o sobě svisle, klátí se k sobě, takže nasadit do toho sedačku se fakt nedá. Řeším to tak, že nacvaknu adaptéry na sedačku a s tím ji pak usadím do podvozku. Akorát čím je prcek těžší a těžší, tak je to obtížnější. Sundání je taky opruz, musíš stisknout a držet dvě tlačítka na sedačce a pak vytáhnout nahoru, v praxi je nutný ještě šlápnout na podvozek do protitahu, jinak zvedneš celej kočár. Na druhou stranu to stálo relativně jen pár korun a občas se to náramně hodí, takže investice nelituju.

terinda
23. dub 2012

Ahoj, používáte někdo ve sporťáku nějakou podložku, když jsou zapnuty pásy? 😅

Na ležení mám uni podložku od Emitex, ale na pásy bych tam asi musela udělat díry 😕

anien
3. kvě 2012

Ahojky, nevíte někdo, jestli má dorjan i nějaké pásy do hluboké korby? Já už si to nepamatuju, co vše je ke kočáru a mám ostatní příslušensvtí na půdě, tak ať tam nelezu zbytečně jestli to tam není. Malej se mi zvedá z lehu a otáčí , ale sporťákem se mi to zatím řešit nechce. 🙄

terinda
4. kvě 2012

@anien v hluboké korbě pásy nejsou 😉

stavba
4. kvě 2012

@anien v hluboké korbě pásy nejsou, ale jsou tam očka, takže když seženeš kšíry, tak by to mělo jít přidělat si myslím. 🙂