Kočárek Dor Jan Danny Sport. Víte něco o něm?

gabik76
8. led 2009

Ahoj,víte někdo něco bližšího o tomto kočárku?Vypadá super!

mirunda
15. únor 2010

ahojte, taky mi dvakrát praskla duše, výměna to vyřešila.. 🙂 A co se týče té brzdy, už jsem to tu jednou psala - stačí párkrát promazat - a pak promazávat pravidelně a půjde to odbrzdit i nohou.. 🙂 Taky když to nemám promáznutý, tak do toho musím kopnout 😀 To lidi čumí třeba v metru 😀

brusinka.pusinka
15. únor 2010

Mirunda to máš pravdu hlavně teď v zimě pravidelná udržba musí bejt 😀 😀 😀 😀 😀 a zatím jezdíme na originál kolech a duších asi máme štěstí 😀 😀 😀 😀

mirunda
15. únor 2010

Brusinko, třeba to byla jen náhoda.. jednou nám to ruplo v lese, takže to jsem si říkala, že jsme mohli najet na cokoliv.. podruhé normálně ve městě.. tak nevím, jestli ty duše stojí za draka.. rozhodně doporučuju mít doma náhradní ;o)

lienockaaa
16. únor 2010

ahojte kočky....neviete mi náhodou niektorá poradiť či majú tento kočík aj v poľsku najlepšie v jablonke alebo v novom targu a aká je cena? Díky

brusinka.pusinka
16. únor 2010

Lienocka to nevím , ale myslím že bude všude v polsku a vím že za celý komplet dala kamarádka teď před týdnem 7000kč, já dala 8000kč v našem obchodě kvůli reklamacím nechtělo by se mi jezdit do polska 😀 😀 😀

mates22
18. únor 2010

Hlásím se k hrdým majitelkám - tak nám konečně kočárek dorazil - jsem nadšená, vypadá dobře a jezdí se s ním krásně, zatím po bytě u babičky (aby nebyl doma). Skládá se taky dobře, i když se nám trochu jeden zámeček na uchycení korbičky zasekává, ale snad se to ochodí - musí se s tím teď opatrně, ne až na doraz, když se sundává korbička - jinak se nevrátí do původní polohy a je to trochu problém. Korby jsou u toho modelu 2010 docela dost veliký, do sporťáku se v pohodě vlezla skoro 4-letá dcerka, která měří přes metr, nosnost je do 20 kilo, takže v tomhle ohledu taky nadšení. Jen mě trochu zklamala ta výplň hluboký korby, že je jako přes korbičku, takže pokud pak přes to není ta krytka (nánožník), tak to nevypadá nic moc - myslím už na léto, kdy jsou vedra a děťátko leží jen tak. A nebo sem to blbě pochopila, návod k tomu nebyl. A trochu mě mrzí, že právě ten "nánožník" nemá zipy, bylo by jednodušší pak vyndavat dítko.
Tak to jsou první dojmy, za měsíc už snad uvedeme do provozu, tak se těším a jsem zvědavá 😉

brusinka.pusinka
18. únor 2010

Mates gratulka , no já to řešila tenkou dečkou a nánožník jsem začla používat až na podzim 😉

saronka
22. únor 2010

Ahoj holky mám dotaz co máte starší děti než já... řeším autosedačku vajíčko..naše malá je už hodně velká a máte stále tu vycpávku v autosedačce posunutou výš nebo jsem ji odendaly?? díky moc.

brusinka.pusinka
22. únor 2010

Saronko my měly danou pryč bo tam stejně byl fusák, a teď už se tam nevlezem jsme nějak dlouhé čouhají nám nohy i hlavička jezdíme už ve velké malá má 7 měsíců . Ta opěrka je hlavně kvůli mimiskům co nedrží hlavičku 😉

saronka
22. únor 2010

Brusinko.. no já mám pocit, že jí tam taky vadí, tak ji asi sundám a budeme jezdit bez ní.. a kolik malá měřila v 7 měsích?, my máme už 66cm 🙂

brusinka.pusinka
22. únor 2010

Saronko 74 cm a byla tam jak sardinka kdyby bylo léto vlezla by tam jěště jakž takž ale když ji oblečeš a dáš tam fusák je to nacpané a malé se tam ani nelíbilo . Proplakala celou cestu kupila jsem tuto a malá je moc spokojená.
http://www.autosedacky-online.cz/detske-autosed...
a v druhém autě máme
http://autosedacky.motodum.cz/Autosedacky-9-36k...

tu jsem dostala od spolupracovníku u nás v rachotě 😉 obě jsou supr a malá je v pohodlí a když usne tak ji naklopím 😀

sorciera24
23. únor 2010

saronka, my sme dali tu vlozku prec asi v 5 mesaicoch, ale stale jazdime vo vajicku, aj bez nej.....a mame 7 mesiacov a 8 kg a tiez viac ako 70cm 😉

saronka
23. únor 2010

Holky díky moc.. no já zvažuju konecem března jít už do sportáku.. dám ji to do lehu ale je dost velká tak at jí je to tam pohodlné..

brusinka.pusinka
23. únor 2010

http://www.facebook.com/photo.php?pid=110482&l=...

saronko můžeš kuki jak jezdíme ve sporťáku 😉 😉 😉 😉

brusinka.pusinka
23. únor 2010

Jsou to další fota můžeš kouknout 😉

beras
26. únor 2010

Holky začíná nám to trochu reznout pod brzdou 😖

mates22
26. únor 2010

beras, to je teda hezký ☹ , tak to rychle něčím stříkni, přece jen, musí ještě něco vydržet

tixi
27. únor 2010

ahojte dorjanky 🙂 ma z vas niektora aj verziu Danny Sport 3 ?
nasla som slovensku stranku, kde sa ten kocik predava a prekvapilo ma, ze vnutorny rozmer vanicky je u verzii 3 priestrannejsi ako ma model sport 2009 alebo prestige
tiez sa tam pise, ze vo vybave je aj taska vo farbe kocika, no nikde nie je zobrazena...mozno ma z vas niektora skusenost 😉

http://www.e-kociky.sk/index.php?148,danny-sport-3

kpetra
27. únor 2010

Ahoj
tixi- pokud se nepletu tak Danny Sport 3 je vlastně Dorjan Danny sport 2010 a tam je opravdu větší i korbička i sporťák a je jinak tvarované polohování nožiček. Kamarádka má tento kočárek a je zatím spokojená, i s taškou. Tak snad je O.K.

Fotka s taškou: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=31426777&tab=1
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=29782019&tab=7

mates22
27. únor 2010

ahoj tixi, přesně tak, je to letošní model, zatím v něm nejezdíme, ale máme ho doma (resp. u babičky), obě korbičky jsou opravdu větší, dokonce bych řekla, že jsou velké, hluboká má i zvedací zádíčka, to je myslím taky rozdíl. A jak sem psala, do sportovní verze se v klidu vešla tříapůlletá dcerka, nosnost je totiž 20 kg, takže to mohla vyzkoušet a to je docela vysoká. Taška je opravdu v základu a pak ještě pláštěnka. Už se těším až vyrazíme, blíží se to, blíží

tixi
27. únor 2010

dik za info 😉 hoci som ho nemala moznost vidiet na zivo, risknem to a zajtra sa ho chystam objednat cez internet

mates22
1. bře 2010

ani já ho neviděla na živo, jen model 2009, ale riskla sem to a fakt nezklamal - takže s chutí do toho

zuzuj
1. bře 2010

cafte baby tak sa hlasim kocik 2010 Dorjan mame odvcera doma, Podvozok super je uzky a otocite sa na mieste jednou rukou...dostala som k tomu aj sietku aj plaštenku aj tašku. Taška sa mi zdá, že drží riadne nepada, a aj dole košík som ho skušala zaťažovať sa nešúcha o kolesá...tetuš vravela, že novy model 2010 ma inu tašku aj ten nakupny košík,...tak asi preto. Pravda je brzda ide ťažšie odbrzdiť ale skušala som to doma len v šlapkach takže v topankach to podla mna pojde v pohode...
My sme objednavali cez ppluxbazar a dostali sme k nemu aj zdarma teply fusak, tak sa vytesujem, ze uz nic nepotrebujeme dokupovat...
Vanicka aj sportak su velmi obrovske az posobia mohutne, som predtym chcela taky vizualne menši kočik...no ale pre dieťaťko je podstatne pohodlie...tak som spokojna...uz sa tesim kedy budem vozit.. 🙂

zuzuj
1. bře 2010

jaj ozaj a ja mam napisane ze je standartne do 15 kg...tak neviem...ale vyzera naozaj ze do sportaka sa aj ja v povodnej vahe zmestim...moj muz si tam chcel lahnut... 😀

jana828
1. bře 2010

Ahoj Zuzuj, pozerala som si stránku ppluxbazar, ale nenašla som tam nový Dorjan Dany sport 2010, ten čo som tam videla je z kolekcie 2009.Nemôžem mi poradiť, chcela by som ten nový.Dikes

zuzuj
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jana828
1. bře 2010

Zuzuj ja som si myslela, že máš Dorjan Dany Sport 3.Ale aj tak sa Ťa chcem spýtať na to ako sa reguluje opierka na športovej časti na pásku alebo na páčku?Ako sa Ti ináč tento kočík pozdáva a akú farbu si si vybrala? 🙂

zuzuj
1. bře 2010

ahoj Jani no ja mam ten DOrjan Danny Sport 3 ...neviem ktory myslis ty ale su len 3 typy ten 2009 , potom Prestige a potom tento co som ti poslala stranku a mam aj ja. on sa niekde pise Sport 3, niekde Sport line 3 xxl ale je to jedno je to nova kolekcia 2010. Ja mam vo farbe ID 070..inak tie farby hodne skresluju....
A sportak sa reguluje takou packou...zatial som spokojna...uvidime ked porodim a budeme kocikovat...

brusinka.pusinka
2. bře 2010

Zuzujko já ho mám také ale z kolekce 2009 jsem spokojená a moc se mi líbí můžu kombinovat všechny barvy pokud má někdo chuť může kouknout na toto na FB
http://www.facebook.com/profile.php?ref=profile...
Jsou tam fota i videa 😉

beruska195
5. bře 2010

Ahoj holky Dorjanky, s kočárkem jsem moc spokojená, přes půl roku jsme jezdili v hlubokym, a od února jsme na sporťáku, všechno super, ale teď jsem zjistila, že mi kočár po zimě přestal brzdit! 😒 Prostě dám brzdu dolů, ale jedeme dál! Nemáte s tím někdo zkušenost, jestli mi tam mohlo něco zmrznout, vypadnout nebo tak něco?!? Díky moc...