Kočárek Dor Jan Danny Sport. Víte něco o něm?

gabik76
8. led 2009

Ahoj,víte někdo něco bližšího o tomto kočárku?Vypadá super!

lucifirek
9. dub 2010

Ahoj,tak včera nám dorazil domů kočárek sport prestige 2010,tak jsme to všechno okoukli a zkusili složit. Návod tam teda žádný nebyl,ale docela se to dalo bez problému složit,přišla i autosedačka. Všechno nám teda poslali o dva měsíce dříve,než jsme chtěli,tak jsme ho odvezli k manželovým rodičům. Ale zatím jsme spokojeni moc a mooc se nám líbí.
marlene my máme tento kočárek,bohužel tedy celý černý.

lucifirek
9. dub 2010

o víkendu ho možná zkusím nafotit ve zkutečnosti. Ale barvičky na stránkách www.darababy.cz dost odpovídají. Na veletrhu měli všechny barvičky,tak jsem je viděla všechny.

estrellita
9. dub 2010

luci: a videla jsi ten se zelenymi koly? 🙂 vypada to tak, jako na obrazku?🙂

lucifirek
9. dub 2010

marlene ta zelená je hodně sytá a výrazná.

lucifirek
9. dub 2010

ty tam měli také,ale mají bud ty výraznější,nebo jen ty decentní. Řekla bych,že ty barvičky dost odpovídají. Možnájsou ve skutečnosti víc zářivější.

estrellita
9. dub 2010

luci: tak kdyby byly vic zarivejsi, tak o to lip 🙂 dekuju

lucifirek
9. dub 2010

jinak mi připadá,že na těchto stránkách opravdu docela odpovídají. 😉 Jinak tchýně jezdila sice jenom po pokoji,ale libovala si,jak se s ním lehoučce jezdí a zatáčí,to víte,je zvyklá na ty staré s kterými se člověk musí tahat a nebo je přizdvihnout,když chceš zatočit.

estrellita
9. dub 2010

lucif: jj, to mamka taky v obchode koukala, jak se s tim krasne jezdi - ukazovala jsem ji jen kolecka, jaka chci, aby kocarek mel - 4 predni otocna, tak jsem tam jeden capnula a nechala ji, at si to vyzkousi 🙂

brusinka.pusinka
9. dub 2010

Děvčátka gratulka k nákupu a snad budete tak spokojeni jako my ikdyž máme 2009 tak bych neměnila a malá asi také né 😀 a barvičky v nových typech odpovídají ta naše uplně 😉

lucifirek
9. dub 2010

brusinka taky doufám. 😉 už se těším,až vyjedeme. jen nemusel být tak brzo.Ale aspon fungují,lepší,než kdyby byl pozdě

brusinka.pusinka
9. dub 2010

Luciferek ty budeš mít mimiska o rok později to je hezké 😀 😀 😀 😀 my se narodili 27.7.2009 😀

kveta
10. dub 2010

V ktorom bratislavskom obchode sa dá vidieť DorJan - Danny Sport Prestige 2010 naživo?

marlene5
10. dub 2010

Lucifirku moc prosím o reálné fotečky a díky moc za info mě se moc líbí ten zelený a červený,myslíš,že oba by byly univerzální jak pro holčičku tak pro kluka?Moc díky 🙂 Jo a prosím fotečky na jitka.vycitalova@seznam.cz

estrellita
10. dub 2010

Ja bych prosila o realne fotky o Danny sport 2010, az nekdo budete mit 🙂

zuzuj
10. dub 2010

baby ja ho mam dost fest zabaleny...ale uz to mam za pár...tak potom dodám..... 😉

estrellita
10. dub 2010

zuzuj a jaky ty mas? spor, nebo prestige? 🙂 a barvu?

zuzuj
10. dub 2010

estrellita: kukni moj album co sa tyka farby, a mam 2010 ten je zatial len jeden druh...

lucifirek
10. dub 2010

brusinka tak to je hezké,no sama jsem zvědavá,kdy to bude. Tchán má 17.narozeniny,tak se třeba trefíme 😀
marlene a ostatní,snad zítra vyfotím,ale asi jenom s hlubokou korbou,ten máme složení,ostatní je zabaleno a uloženo. Akorát vám to asi nic moc neřekne,máme celý černý. Ale i tak hodím do alba a na mail marlene

renatika007
12. dub 2010

Holky videli jste nekdo v živo barvu 116? mla by byt šeda se žlutobilymi kvetinkami, na nejakych strankach obchodu je svetle šeda a jinde tmava.....a korbička je tvrda nebo mekka,myslim plast nebo latka...diky

marlene5
14. dub 2010

Holky tak dneska sme skoukli ten černá prstige 2010 a je to luxus,nemá absolutně žádnou chybu,ale půjdeme do jiné barvičky,akorát nevím do jaké,nejraději bych je viděla naživo,ale bohužel není možnost 😒 Takže budeme muset objednat podle obrázku.

lucifirek
15. dub 2010

marlen barvičky fakt celkem odpovídají.
😉 Já teda nenafotila zatím ty fotečky,tak někdy pozdějil

marlene5
15. dub 2010

Lucifirku právě,že jak se nám potvrdila na 98% holčička tak manža chce ten červený,ale bojím se aby byl opravdu tak krásně červený jak je na obrázku,aby nebyl třeba do růžova,co kdyby náhodou pak vykouknul pindík,přeci jen 2% tam ještě jsou 😀

lucifirek
16. dub 2010

marlen já myslím,že ta červená bude opravdu taková sytě červená. Do růžova je ta pink a ta je opravdu hodně sytě růžová. Všechny ty barvy jsou opravdu hodně výrazné. No už se těším,až kočár vyzkoušíme.

lucifirek
16. dub 2010

a hlavně všechny jsou krásné a zajímavé. zase něco jinýho.

kuchy
17. dub 2010

Ahojky, tak vidím,že kočárek se stále drží, my jsme s ním naprosto spokojení 😀 😀 😀 Bohužel ho vzhledem k těhu a druhému mimi budu prodávat. Musíme koupit za pár měs. tandem a máme dva sporťáčky. Tak kdyby někdo měl zájem, písněte, je to ten neutrální béžový kol.2009. Celý komplet , včetně záruky , kup. květen 2009, ježděný od července😉 . Je super, nemít neplánovaně mimina tak brzy po sobě, využila bych ho i na druhé,ale nemáme kde skladovat vozový park ☹

radka1188
17. dub 2010

Cauko aj ja sa rozhodujem medzi tymto kocikom alebo Bexa.Ale tento zatial vedie.

eatygrenee
18. dub 2010

ahoj holky, ta kolekce 2010..viděla jste některá naživo ty barvy, např. tu 17? jak to vypadá????

eatygrenee
18. dub 2010

A ještě prosím jednu otázku na 2010..jde tam stejně jako u té 2009 u té sportovní části posouvat korbičku- tu stříšku proti sluníčku? děkuji 🙂

mark33
18. dub 2010

áno, na športovej sedačke sa strieška polohuje tiež, ako u kolekcii 2009

zuzuj
18. dub 2010

eatygrenee: a z ktorej stranky pozeras??ja som videla cely vzorkovnik...ale neviem, ktora je 17? inak tie farby na nete skresluju skoro vsade kde som kukala, my sme chceli inu farbu a az ked nam ukazali vzorkovnik sme si vybrali inu....oplati sa radsej ist osobne ak mas moznost´..inak su tie farby take tmavsie...alebo niektore sytejsie ? tazko vyjadrit napr. nas vyzera ze je taky smotanovy ( kuk album) a je taky skor do šeda to smotanove.....
a strieska je taka, ze sa da vselijako natacat...neviem aka bola u 2009