Kočárek Dor Jan Danny Sport. Víte něco o něm?

gabik76
8. led 2009

Ahoj,víte někdo něco bližšího o tomto kočárku?Vypadá super!

luji78
3. kvě 2010

Holky, co jste viděly tyrkysovo modrej Prestige "naživo" 🙂 - kdybych měla chlapečka, jako že asi jo, půjdu nejspíš do něj. Jak tady píšete, že barvy ve skutečnosti jsou sytější než na obrázku, jsou víc zářivější nebo třeba tmavší? Co myslíte, nebude konkrétně tento modrý "pro špínu"? Ráda bych ho viděla v reálu, ale nikde blíž v okolí ho tady nemají ...

dagyss
3. kvě 2010

tak ten modry tyrkys je tmavsi nez na obrazku,,,ale naadherny fakt.oranzova je takasytejsi a matně působící, zelená taky výraznější,...mám ale vzorky na papírovém letáku,,,psala jsem opět pánovi prodejci co je ochoten ho sehnat jak s reklamacemammma on psal, že mechanicky zatím žádné reklam neměli, bohužel časté jsou ale na blednutí a flekatění-od slunka deště a že to jim výrobce ne a ne uznat ☹ zkušenost s koženkou u prestige 2010 mají po letošní zimě dobrou, maminky prý zatím žádná se neozvala že by popraskala, tak čeká co bude naopak po létě,....já už jsem z toho hyn,,,,furt něco,,,ale tohle je nejdelší sport na trhu tak bychom ho uvítali....nabídl mi, co dle prodeje hodnotí jako maminkama nejlíp hodnocený je ...kopíruju:"My třeba preferujeme
> velikostně i podle chvály maminek:Mikrus-Alu sprint?Tam ta veliost a pohodlí a
> základní výbava je komfortní?!!!Celý komplet i s autosedačkou?8500.kč.i s dečkou
> a polštářkem+ dečka-dolů na čem miminko leží-toť vše je z protialerg.materiálu a
> td." jenže ten se mi až tak nelíbí ☹ tak nevím zda risknout a doufat že na ten náááš kočár dali zrovna dobrou textilii, nebo hledat jinde, už mě to fakt NEBA

luji78
3. kvě 2010

Dagyss: mi povídej ... já hledala kočárek asi 3 měsíce, plno papírů popsaných s rozměry, vytisklý recenze, no připadala jsem si už jako blázen ... takhle složitě se mi nikdy nic nevybíralo. Ale zas si říkám, že u kočárku to fakt chce, než pak za měsíc nadávat, co si to člověk koupil za šunt. Jenže bohužel do toho stejně nevlezeš a dvacítku za něj zase dávat nechci ... ten Danny Sport se mi jeví poměr kvalita-cena podle recenzí tak asi nejlépe. A líbí se mi moc vzhledově ... prostě jako jediný snad splnil vše, co jsem chtěla + rozumná cena. A hlavně taky ta velikost ... a to jsi mě najásala s tou modrou barvičkou!!! 🙂 Myslíš, že bych někde taky sehnala ty vzorky na papírovém lékáku, o kterých píšeš?

brusinka.pusinka
3. kvě 2010

Luji já ho měla v oku hned jak jsem zjistila že jsem těhu 😀 😀 😀 😀 Jela jsem do polska bo u nás ho nikdo v obchodě neměl, omakala jsem si ho a pojezdila zkoušely jsme s manžou ho skládat a přehazvat a když byl ok tak jsem si našla obchůdek u nás kde mi ho paní dovezla a mám záruku 2 roky servis u ní a i reklamace přes ní 😉 Opravdu jsem holky moc spokojená a neměnila bych, myslím si že stejně po letošní zimě už budeme v golfkách, do těch se oplatí zainvestovat 😉

dagyss
3. kvě 2010

v prodejně dara mi to dali, at doma kukám,,,my chceme oranž, kdybysme ale kupovali od narození a vedeli ze mame kluka jdu do te tyrkys, ted ma kubik 5mes tak uz volime univerzal barvu pro pripadne druhe, ikdyz proc nemit i holcicku v tyrkysu, ze,..jebne me,aleasi si ho objednam za tech 9500 i se sedackou, tu jeste 5kg uzivime 🙂 pak uz budem muset do vetsi kategorie vahove 🙂

dagyss
3. kvě 2010

brusinka-a mas ten 2010 nebo 09??? nevíš na kolik v tom polsku vysel??

brusinka.pusinka
3. kvě 2010

Dagys né mám kolekci 2009 a v polsku nevím kolik vyjde nová verze a le já ho koupila tady u paní loniv květnu za 7800kč s pláštěnkou síťkou a slunečníkem a samozřejmě 3 kombinaci i se sedajdou 😉

luji78
3. kvě 2010

Brusinka: to se dobře čte - pozitivní názory 🙂 Já ho chci radši taky koupit tady, právě kvůli případné reklamaci a záruce. No, už nebudu asi nic zkoumat, prostě mám vybráno a basta ... 😉 Ze všech kočárků, co jsem měla v mérku, má tenhle jednoznačně nejvíc pozitivních názorů ...

brusinka.pusinka
3. kvě 2010

luji však koukni mám ho v albumu i s malou 😀

roboss
3. kvě 2010

Neviem či ste si všimli, no prestige má na nánožníku vaničky aj zips, takže ju nemusíte vždy odopínať, stačí len odzipsovať a nánožník vám nezostane v rukách. My zatiaľ pozeráme po červenom, tak uvidíme. Videli ste niektorá červený?

marlene5
3. kvě 2010

Roboss my taky chceme prestige 2010 červený a bohužel sem ho neviděla,třeba ho ještě stineme shlédnout u nás ho mají ve 2 obchodech,ale ne tuto barvičku,viděla sem ten pink a ten je úžasný,ale manželovi se nelíbí☹takže bude červený,prý je to ferrari červená🙂

brusinka.pusinka
3. kvě 2010

Holky ty červené barvy jsou užasné kamarádka má červený s květinkami a je nádherně zářivýýý a viděla jsem i bordo barvu takovou tu vínovou a také je moc krásná a opravdu dorbóooo 😀

dagyss
3. kvě 2010

já už jsem taky rozhodlá, i to flekatění risknu.nejvíc mě štve, že Dorjan je polská značka, tudíž i tady v obchodech je to polský výrobek, že 🙂 jen pro reklamace to má člověk po ruce. Jdu tedy napsat pánovi, že objednávám oranžádu 🙂 už se těšííím!!!

dagyss
3. kvě 2010

Tady v obchodě v daře mají vystavený modrý tyrkys a růžový - no přesně barvy které bych volila mít holku či kluka 🙂 červená ferari je taky gut, tu a zelenou a oranžovou mi ukázali na taškách, co jsou ke kočárkům...prostě se mi zdá, že všechny barvy jsou luxusníííííí,,,,a ten design mi příjde dost nadčasový, že snad případné ddruhé dítko za pár let nebude ve starém křápu, bo když hluboký už teď moc nevyužijeme, nechce se mi ho pak prodávat za směšný peníz,...

weri1
3. kvě 2010

já bych se těch barev bála, je pravda že tam půjde vidět si každej flek 😒
skoro všechny výrobky jsou poláci i firkon kterej vyhrál jako nejlepší kočárek je polák 🙂

dagyss
3. kvě 2010

každý kočár má barvu a může být na něm vidět flek,,pokud si nekoupíš strakatý, tak všechny jednobarevné jsou hold jednobarevné, at dorjan ci casul nebo cokoli ...

brusinka.pusinka
3. kvě 2010

Weri1 naštěstí i když se ti flek udělá vemeš vlhký hadřík a mídlo a setřeš to pak vysušíš do sucha a je to , opravdu mají výborné materiály na potahách u kočáru můžu potvrdit mám dítko prasátko 😀

weri1
3. kvě 2010

jo jo já zatím pořád vybírám,´mezi dvěma co mám v albumu 🙂

brusinka.pusinka
3. kvě 2010

Wer1 ten šedy s kolečkami je opravdu moc krásný jezdí tady u nás a je nádherný 😉

weri1
3. kvě 2010

jsou ty žlutá kolečka tak jasná jak na tom obrázku?

weri1
3. kvě 2010

manžel se trochu bojí toho nacvákávání té korby,myslím si že to budu dělat dost často tak aby se to nevycvakalo 😀

brusinka.pusinka
3. kvě 2010

weri1 neboj se já nacvakavala někdy i 2x denně autosedajdu a ted nacvakávám sporták tak jak se malé zrovna zlíbí v polovině prochajdy na ulici klído přetočím nic nevypadává a nic nevycvakává je to dostdobrý a jednoduchý systém 😉 a kolečka jsou krásněvýrazná myslím že ty fota jsou hodne autentické 😉

weri1
3. kvě 2010

brusinka : děkuji

brusinka.pusinka
3. kvě 2010

není zač 😉 😉

roboss
3. kvě 2010

ahojte. pytala som sa jedneho predajcu na sk ohladne prestige 2010 a napisali mi toto:

" Výborný výber, vrele odporúčam, koženka na vaničke je kvalitná, nie je to prvý model ktorý sa v koži vyrába po prvý krát, je to osvedčený materiál,stačí vaničku a koženné časti občas potrieť jedlým olejo alebo silikonom a utrieť do sucha, zatial sa po celé 3 roky na to žiaden kupujúci nesťažoval, samozrejme treba dodržať jeho údržbu, ale nič komplikované, vanička je potiahnutá celá z koženky. Červený ,čierny Vám veľmi neodporúčam nakoľko tito farby rýchlo blednú, ideálne sú 01,02,04, tie sú by som povedala také stálofarebné a dlho pôsobia pekne, ale to len aby ste to vedela, a predišla neskoršiemu sklamaniu, a kočík aby bol dlhodobo pekný, mnohým mamičkám som ho už odporučila presne tak ako Vám emailom/ bez toho aby ho videli /, a ked ho dostali boli nadmieru spokojné, tento kočík / model/ vlastne nepotrebuje komentár."

Povodne sme chceli cerveny (pre chlapca), tak teraz nevieme, este uvidime. Mozno to bude teraz gold (04). Do augusta mame este cas.

weri1
3. kvě 2010

já si myslím,že je lepší se ptát holek a jejich zkušeností,prodejce asi nebude hanit svoje zboží 😒

e_kociky
4. kvě 2010

roboss len upozornenie, že tento kočík - danny sport prestige collection sa určite tri roky nevyrába, čiže ťa predajca asi trošku zavádza 😒
a čo sa týka farby, určite ti červená tak rýchlo nevybledne, ide totiž o kvalitnú látku

brusinka.pusinka
4. kvě 2010

Roboos souhlasím s E- kocikom ten kočárek je loňské výroby nebot vím že já si v květnu pořídila daany sport 2009 a vkdyž jsem ho vyzvedávala tak my majittelka ukázala prestige jako novinku ☹ takže predajca lže. Jinak vím že tady jezdí kočárek oranžové barvy už 2 rokem a opravdu je pořád krásně oranžový 😉

weri1
4. kvě 2010

holky ty prestige jsou nádherný,vzala bych ten červenej a nebo všechny 😀

luji78
4. kvě 2010

No pak si vyberte, když si prodejci vymýšlí ... já jsem zase v e-obchodě, kam jsem psala dotaz na Prestige, našla jeho letošní míry špatně uvedené (mají tam menší než je skutečnost) - stejné rozměry jako loňské modely. Aspoň na všech ostatních stránkách mají rozměry u letošního Danny Sport i Prestige stejné - a větší než loni ... paní jsem se na to ptala, tak že prý letos je opravdu větší, ale na stránkách to nezměnili ... no ... já jen doufám, že teda i Prestige je OPRAVDU letos větších rozměrů, jak korbička, tak sporťák. Prasátko aby se v tom už vyznalo ... 🙂