Kočárek Dor Jan Danny Sport. Víte něco o něm?

gabik76
8. led 2009

Ahoj,víte někdo něco bližšího o tomto kočárku?Vypadá super!

estrellita
14. zář 2010

@mamama11 on je hezci, nez ten samotny sport, ale ten spor mi prave timhle prijde praktictejsi, chceme s nim i na hory a do prirody, nejen do mesta, tak jsme to nechteli riskovat. ale treba by to bylo OK, ale to clovek nikdy nevi, a riskovat jsme nechteli 🙂
tak drzim palce s vyberem 🙂

mamama11
14. zář 2010

@estrellita ďakujem pekne a presne tak, ani ja nechcem riskovať 😉 ale ten sport má zas aj krajší výber farieb, tak možno sa tiež rozhodnem pre ten 🙂

estrellita
14. zář 2010

@mamama11 ja jsem nejak posledni dobou na zelenou, takze jsem mela u obou variant docela jasnou a rychlou volbu 😀 nechtela jsem typicky chlapecky 🙂

mamama11
14. zář 2010

@estrellita no ja zatiaľ neviem, čo čakáme, ale ak dievčatko, tak vyhráva cyklaménová, ale ak chlapčeka, tak oranžová, alebo tá žltá kukuricová 🙂

estrellita
14. zář 2010

@mamama11 a kdyz se nebude chtit prozradit? 🙂 tak ta zluta?

mamama11
14. zář 2010

@estrellita ak sa rozhodneme pre tento kočík, tak asi ten žltý, ale ak pre Camarelo Q12, tak oranžový, ten je tiež univerzálny 😉 ale dúfam, že sa ukáže, prvé dve som mala prekvapko, ale teraz som akási nedočkavá, už chcem vedieť 😀

estrellita
14. zář 2010

@mamama11 to jsi dobra, to ja bych to nevydrzela 😀

mamama11
14. zář 2010

@estrellita no ja som mala prvú babuľu pred 10 rokmi, ako 20 ročná, takže vtedy sa to ešte tak veľmi nezisťovalo a hlavne sa doktori strašne veľa krát mýlili, nebolo také kvalitné sono ako teraz a pri druhej babuľke mi to povedal až na poslednom uzv a to som sa ani nepýtala, až sa neradujem a náhodou sa nezmýli, ale bolo tak dobre vidieť, že sa nemohol mýliť 🙂 ale teraz keď je to už posledné, chcem vedieť, čo to je, nech si ešte posledný krát vychutnám tie malilinké vecičky 😵 a najviac ma v obchode lákajú zas tie ružovučké tak radšej s nákupmi čakám, nech potom náhodou chlapec nechodí ako pupuš 😀

saronka
15. zář 2010

AHoj holky máme Dorjan a jsem s ním spokojená, používáme ještě golfky na cesty MHD a nákupy, do auta.. musím pochválit autosedačku.. Sofince je 11 měsíců - skoro 🙂 a má cca 77cm a autosedačka jí pořád je.. což je super, v jané jí koukala hlava už v 8 měsících.. máme sice už maxi cosi priori, ale ta je upevněná v autě, když jedu s kamarádkou autem, tak beru ještě vajíčko.

luji78
21. zář 2010

Ahoj holky,tak my uz jezdime ... A zatim teda velka spokojenost!Kocarek se tak lehoucce ovlada,i na nasich hroznych cestach typu sama prekazka...musime jeste promazat kolecka,kozenku namazu asi az na zimu,i kdyz neverim,ze by se s ni melo neco stat.Tak uvidime,jestli budeme tak spokojeny i nadale a doufam,ze jo ;)

irca86
21. zář 2010

@luji78 tak ať dobře slouží. Já už vidím nějaké chybičky, ale i tak pořád spokojenost 😉

fatmira
21. zář 2010

@irca86 ahoj.. a ake chybycky vidis? mas Danny sport prestige 2010? ja nad nim velmi uvazujem.... 🙂

irca86
21. zář 2010

@fatmira Nee, mám danny sport 2009 .... když hodně naložíš koš, tak ti ho kolečka prošoupou, přední kolečka mají tak blbý ventilky, že to nejde nahustit - musíš si koupit duše s šikmým ventilkem a přezout to, když máš sporťák čelem k sobě, tak neodděláš tu hrazdičku před dítětem na přebalení. Ale i tak jsem spokojená 😉

fatmira
21. zář 2010

@irca86 a myslis, ze by to bolo aj u toho sport prestige 2010???

irca86
21. zář 2010

@fatmira to nevím, chce to okouknout

brusinka.pusinka
21. zář 2010

@irca86 z košíkem poradím já ho naloužím a pak dvakrát okolo tyčky dám a zapnu patentek nešoupe to o kola a prostor je stejně veliký, Madlo je fakt ale myslím že to není velká závada stejně brzy děti chtějí vidět ven a ané na nás maminy nás už znají, a zkolečkami je to pravda ale my hustíme autopumpičkou a to jde docela fajn do je jiný šlaušek ležatý takže víc místa nasazení než svislý 😉 Ale jinak já bych neměnila jsem moc spokojena a to jezdíme necelých 14 měsíců 😉

estrellita
21. zář 2010

@irca86
@brusinka.pusinka
@fatmira s tim madlem je to podle me vyresene, ja mam pocit, zekdyz jsme to zkouseli, tak to slo normalne odepnout -u 2010. tak uvidime, nemam sportak u nas doma, ale u rodicu, tak to bohuzel nemuzu vyzkouste, tak jedine, ze to zkusi nekdo, kdo to ma doma vsechno 🙂
pro rok 2010 snad byl i jinak resen kosik - ale to uz jsou informace, ktere tu nekde byly uz snad na zacatku roku, takze to bohuzel nedohledam ☹

brusinka.pusinka
21. zář 2010

@estrellita no nevím ale když je sporťák čelem k tobě tak ani u 2010 to nejdem lehce jsou tam totiž ty černé madla z konstrukce a když je kočárek otočený od maminy čelem k jízdě jde to supr 😉

estrellita
21. zář 2010

@brusinka.pusinka ja si tim prave nejsem jista, je to mozne, ze to jde hur, jak rikas. bohuzel to nemuzu vyzkouset. ale myslim, ze to neni zadna katastrofa 🙂 doufam 😀

estrellita
21. zář 2010

@brusinka.pusinka z koukam na fotky, co jsme poridili, mas pravdu 🙂 ale zas mi prijde, ze je tam mezi madlem a sedaci casti dost mista na to, aby to delalo nejake vetsi problemy 🙂 uvidime v realu

brusinka.pusinka
21. zář 2010

@estrellita není to nic vážného stejně dobře vytáhneš dítko i bez sundávání madla já ho nesundávám ani když jezdí malá opačně prostě to není nutné 😉 Opravdu to nejde je to na těsno ale vůbec to nevadí

estrellita
21. zář 2010

@brusinka.pusinka tak to je dobre 🙂

irca86
21. zář 2010

já netvrdila, že je to nějaká katastrofa 😅 - myslím teď to madlo. Taky nesundávám když vytahuju dítě, jen párkrát by se mi to hodilo, když bylo potřeba přebalit v kočáru.

Kolečka - ventilky - máme doma asi 5 pump a nic jsme na to nenasadili - při posledním pokusu foukat mi tchán vyrval ventilek. Ještěže jsou v Olomouci obchody otevřené do 20 hodin 😅
- košík - dobrej tip... vyzkouším 😉

miradka
22. zář 2010

Ahoj holky, pridávam sa k vám...tiež mám tento kočík, ale twin...s tým košíkom je problém aj u normálneho kočíku? Nechápem ako to mohli tak debilne urobiť. Pardon za ten výraz, ale mňa to hrozne štve 😠
@brusinka.pusinka nepochopila som, ako to si to vyriešila. Možeš mi to napísať polopate 😉 Už máme 7 mesiacov, skoro 8 a furt jazdím bez košíka. Skoro každý deň chodíme s deckami von do obchodu a furt ťaháme nákup v ruke. Sama nechodím na väčší nákup, bo s deckami ten kočár váži asi 40kg a mám čo robiť, keď idem čo i len do kopčeka... ☹

Inak tie kolá sú tiež polský výmysel...moj chlap na ne nadáva keď musí meniť dušu. Tiež sme kúpili s tým bočným ventilom, ešteže niekoho napadlo takú dušu vyrobiť 🙂

brusinka.pusinka
22. zář 2010

@miradka uplně jednoduše. tam kde máš brzdu se košík upevňuje na tyčku a já ten popruh od košíku mormálně ho dáš na pul a zapneš, ale já ho otočím jěště jednou tím se my ten košík nadzvedne od koleček a nedřu jím o kola. Jo manipulace je složitější ale má svůj učel. Hold každej kočárek má něco, žádnej není uplně dokonalý 😉

irca86
22. zář 2010

@brusinka.pusinka tak jsem to teď obtočila a jsem zvědavá co to udělá...

@estrellita mám tašku - paní mi ji vytelefonovala a bombááááá. Díky za radu 😉

estrellita
22. zář 2010

@irca86 tak super, mam radost, ze jsi spokojena 🙂 ja se s ni porad kocham 😀

irca86
22. zář 2010

@estrellita však za chvilku vykoukne chlapec ven a budeš s ní drandit v reálu 😉

estrellita
22. zář 2010

@irca86 uz aby vykoukl, jsem nejaka nedockava 😀

irca86
22. zář 2010

@estrellita naprosto ti rozumím... já přenášela 7 dní 😕