Kočárek Dor Jan Danny Sport. Víte něco o něm?

gabik76
8. led 2009

Ahoj,víte někdo něco bližšího o tomto kočárku?Vypadá super!

camelinka
2. bře 2011

@brusinka.pusinka hmmm moc hezky 🙂 , a ktera je to kolekce?

brusinka.pusinka
2. bře 2011

@camelinka mám 2009 😉

brusinka.pusinka
2. bře 2011

@camelinka ale kukám že ho mají skoro nezměněný i v2011 😉 DS3 70
http://www.darababy.cz/zbozi/dorjan-danny-sport...

camelinka
2. bře 2011

@brusinka.pusinka jj a prave ty prestige 2011 maji akorat jen cerny cely spodek z kozenky a trubky cerny 🙂

brusinka.pusinka
2. bře 2011

@camelinka jj kukala jsem já bych si určo zase vybrala , ale u nás už nehrozí snad jednou budu vybírat vnoučeti. jestly se dočkám 😀 😀 😀 😀

camelinka
2. bře 2011

@brusinka.pusinka : no jo oci by braly porad, to znam 😀 .vidim ze mas holcicku "Karamelka" 🙂 jak se jmenuje? 🙂

brusinka.pusinka
2. bře 2011

@camelinka jmenuje se Simonka 😀

camelinka
2. bře 2011

@brusinka.pusinka ahaaaa 🙂 sem si rikala jestli neni Kamilka, karamelko mi rikali kdyz sem byla mala 😀

brusinka.pusinka
2. bře 2011

@camelinka když se narodila tak jsem ji vítala se slovy "vítám tě Sisinko a primář co mě dělal cisařský řez říkal jé to byl kdysi bonbón Karamelka 😀 😀 auž ji to zůstalo říkame ji tak pořád 😉Líbí se nám to 😉

camelinka
2. bře 2011

@brusinka.pusinka jo aha Sisinka karamelka me nedocvaklo 😀 😀 😀 , to je ta moje tehudemence 😀 😀 . jj je to roztomilounky 😉

brusinka.pusinka
2. bře 2011

@camelinka 😀 😀 😀 😀 nedocvaká to nikomu 😉 ale má přezdívku a je krásná 😀 😀 😀 Syn ji miluje neříká ji Simonko ale jen Karamelko 😀
Jinak jsem chtěla napsat že tady v polsku mají ty kočárky na živo a jsou skoro stejné jak na obrázcích jen ta tyrkysová je spíš bleděmodrá jinak je to stejný takže klidně můžete holky vybírat dle vzorníku 😵

camelinka
2. bře 2011

@brusinka.pusinka to je miloucky 🙂

weri1
2. bře 2011

tak já mám černej s bílýma kytkama a teď poprvé po 7 měsících jsem ho viděla u jedné maminky 😉

weri1
3. bře 2011

ahoj holky, jak se u sporťáku to udělá u hoh tak aby to bylo uzavřený...víte co myslím? nevím jak to napsat

camelinka
4. bře 2011

@weri1 tak to fakt nevim co myslis 😀

pepsilight
4. bře 2011

ahojky holky mkoc se omlouvam ze sem lezu ale mam prosbu koupila jsem si taky dorjan danny sport a jde nam hrozne ztuha nasadit autosedacka do podvozku stalo se vam to taky nebo to nasazujeme spatne ??? nebo nam dali spatnej kus prosim poradte

brusinka.pusinka
4. bře 2011

@pepsilight nám šla lehce tak nevím 😉
@weri1 nevím co myslíš?????

weri1
4. bře 2011

@brusinka.pusinka víš co jsem viděla že u sporťáku to u nohou dítěte udělaš tak, že to vypadá jak hluboká

weri1
4. bře 2011

nejsou ty nohy volně, ale je to ohraničený, no asi to nepopíšu, takže nic 😉

bizonka1
4. bře 2011

@pepsilight Nám ta autosedačka jde hrozně špatně vyndat, jako jednou rukou to nedám ani náhodou ☹ tak nevím, jak to budu dělat, až v ní ještě bude malej.

brusinka.pusinka
4. bře 2011

@weri1 ty máš prestige že? to ti asi ☹ neporadím 😉

estrellita
4. bře 2011

@weri1 myslis to prodlouzene luzko? my prestige nemame, takze nevim, jak se to tam naklikava, bohuzel 😕

weri1
4. bře 2011

@brusinka.pusinka ne ne nemám prestige

brusinka.pusinka
4. bře 2011

@weri1 tak nevím my máme sporťák normálně nejdřív měla nožky nahoře jako u hluboké teď je má dole volně a jen dáváme nánožník přes nožky jinak tam nic nemám 😉

weri1
4. bře 2011

@brusinka.pusinka tak asi je to u prestige, ale úplně to vidím 😀

weri1
4. bře 2011

jinak musím veřejně přiznat že se mi sporťák nelíbí 😅

brusinka.pusinka
4. bře 2011

@weri1 no asi jo my nic nemáme máme jen pro sport 😉 😀 a proč? copak se ti znelíbilo?

weri1
4. bře 2011

@brusinka.pusinka vzhled 🙂 ale manža říká, že nemám nárok na jinej kočárek 😀 musím si zvyknout

brusinka.pusinka
4. bře 2011

@weri1 hmmm mě se líbí a je pohodlný malá v něm je ráda 😀 😀 😀 no zvykneš si a pak šup do golfek 😉

pepsilight
4. bře 2011

@brusinka.pusinka a jak jsi mela model ja mam 2010 a je to desny fakt to jde nasadit spatne ..
@bizonka1 takze nejsem sama to jsem rada byla jsi s tim v obchode ?? ja nad tim uvazuju protoze zapasit teda nebudu fakt to nejde a pritel na to musi pouzivat silu