Kočárek Dor Jan Danny Sport. Víte něco o něm?

gabik76
8. led 2009

Ahoj,víte někdo něco bližšího o tomto kočárku?Vypadá super!

murynka
31. črc 2009

holky korba je velká jako u každého jiného kočárku 😉 😉
X lander a Dor jan jsou nastejno a ostatní také toho se nebojte 😉

jen omrknětě na živo ty barvy 🙂

josifek
31. črc 2009

Děvčátka kočárek je skvělí a zítra nebo v neděli ho poprvé vyvezem s maličkou 😉 a sporťáky jsou všude stejné ta velikost se lisí v rámci 5cm což neni nic moc 😉 A myslím že kočár je supr řešen a je i krásný v jakékoliv barvě 😵 😵 😵 😵 😵 😵

josifek
31. črc 2009

A je lepší ež X-lander neboť sporťák jde oběma směry narozdíl od X-landru 😉

monchicca
31. črc 2009

Dievčata, a čo autosedačka? Lahko sa namontuje na podvozok? Ako som videla v e-shopoch, má nejaky čudný atapter. Sestra mala Brevi OVO a na to sa autosedačka len tak naklikla a hotovo.

miminkopodruhe
31. črc 2009

josifek...a holky co ho máte doma, změřte mi prosím rozchod zadních kol celkem...ppotřebujeme se vejít do výtahu co má 67 cm a s x-landerem se tam rávě ani nevejdeme a četla sem že by měl být rozchod 60? To by bylo super. A až některá budete jezdit ve sportáčku, poreferujte jak se jezdí a třeba jak vypadá když je dítko čelem k mamince. Taky by mě zajímalo, jestli je na sporták nánožník nebo není? Příp.jak vypadá...všude je focený jen bez něj. Díky 🙂 .Jo a ta maskáčová byl danny prestige...ale ten červený mě opravdu dostal....tak nevím zda budu pátrat po té žluté 😀 , pokud bych ji neviděla naživo...tak pujdu do červeného nebo černého s květy 🙂

saronka
1. srp 2009

moni nechala jsem si ukázat nasazení a myslím, že je to uplně v pohodě.. prostě se to jen nacvakne 🙂)

monchicca
1. srp 2009

Saronka díky. Dufam, že nebudeme mat žiadne problémy. Som pre tento kočík pevne rozhodnuta. Mrzí ma len to, že tu na Slovensku ho nemožem vidiet naživo ☹ .

laska.nezna.hranic
1. srp 2009

už jsem tu dlouho nebyla, tak jen pro ty, kteří nad koupí tohoto kočárku uvažují: je super! nakonec jsme na manžovo přání koupili ten zelený. a jezdí skoro sám 🙂

angetha
1. srp 2009

Miminko podruhé, kočárek bych ti změřila, ale ještě ho máme uklizený..Nánožníky máme dva - na hlubokou i sportovní korbu a dokonce ho mám v albu vyfocený..

josifek
2. srp 2009

Miminkopodruhé..... tak kočárek má rozteč předních kol 60 cm a zadních 45 cm, ke každé variantě je nánožník zvlášť a můžeme potvrdit je tento kočárek uplně užasnej, už jezdíme 😀 😀 😀 Doporučuji moc moc moc, jsme nadšení 😵 😵 😵 😵 😵

saronka
2. srp 2009

laska.. vyfotila bys mi ho..chceme taky zelnou jaký odstín máte??

konsa
2. srp 2009

laska....chci se zeptat jak máte velkou holčičku? přemýšlíme taky o tomhle kočárku, vypadá skvěle, jen jsme oba s manželem hodně velcí, takže předpokládám, že budeme mít "obříka". Tak nevím, jestli se nám tam pak vejde....

holky, máte někdo delší zkušenost s tímhle kočárkem (značkou) - myslím tím, jak moc je poruchový, jak vydrží (zátěž, terén apod). Je docela za rozumnou cenu, tak se bojím, zda to není na úkor kvality.....
díky 🙂

saronka
2. srp 2009

konsa ptalal jsem se obchodě a říkali že se reklamují stejně jako kterékoliv jiné..

laska.nezna.hranic
4. srp 2009

konsa - máme kluka, ale taky není prťátko a vejde se v pohodě. už je to sice zase dva týdny, ale měl cca 57 cm a místa tam má dost. 😉

saronka - já teda zatím fotečku nemám, ale to není problém, dodám. je to taková svítivější zelená, ale docela hezká. a to já na zelenou zase tak moc nejsem.

saronka
5. srp 2009

laska prosím prosím vím že otravuju ale už bych ho ráda objednala.. nemáš strach, že na to půjdou mušky a tak??

beras
5. srp 2009

Já si jedu příští týden už taky pro kočárek.Máme ho na prodejně už víc jak měsíc ale už ho taky chci mít doma i když je ještě kousíček čas.Už se na něj moc těším a ještě k němu chci koupit deku ale to budu řešit přímo v obchodě. 😀 Budeme mít ten cihlovej 😀 Takže bud béžovou nebo smetanovou deku at to nehraje všema barvama. 😅

saronka
5. srp 2009

beras jaké číslo to je??

beras
5. srp 2009

Saronko je to ten DS 71.Na fotce je jinej jako v reálu.Má ho tady vyfocenej agnetha v albu a ta barva odpovídá přesně té co má ona na fotce 😀

danikcmuq
7. srp 2009

no takže kočík Dorjan Danny Sport je perfektny mame ho doma už pol roka a nemožem sa sťažovať.......ak chcete sa niečo opytať na ten kočík tak som tu🙂)

moncicik
7. srp 2009

Ahojda také jsem z kočárku Dor Jan Danny sport 2009 unešená 😀
A chci se zeptat těch co ho už mají , jelikož mám ještě druhé malé dítko ráda bych si ke kočárku koupila i stupátko,myslíte že je tomu tenhle kočár uzpůsobený ? Rozměry jsou na odkaze a děkuji za snahu a odpověď http://www.malli.cz/_rs120-stupatko-za-kocarek....
http://vseprodvojcata.mimishop.cz/detail.php?zb...
Děkuji Mona

josifek
7. srp 2009

My jezdíme už 11 dní a je to perfektní i tatínek si ho moc pochvaluje a místa je v něm habaděj 😉 Skládáme ho často do auta a je to jednoduché a pohodlné 😉 Vřele doporučuji 😉

konsa
8. srp 2009

laska, omlouvám se za popletení pohlaví tvého dítka 🙂 díky za radu - vypadá to, že by mohl být dostetčně velký...

holky, jak se s ním jezdí v terénu? CO ty přední kolečka, nevyvklávají se?

kpetra
10. srp 2009

Ahoj. Viděli jsme už novinku od Dorjanu? 😉 http://www.darababy.cz/zbozi/dorjan-danny-sport...

kuchy
10. srp 2009

Tak já přidám první negativa 😉 Jezdíme asi měsíc a asi jsme vychytali vadný podvozek, prý je jeden ze série takový, po pár vyjíždkách začal táhnout na jednu stranu, z prvu jen trochu a u zaaret.kol,pak více a nakonec na metru jel o 30 čísel šikmo, 😝 ,přední kolo se vyklalo a vrzalo jak stoleté.

Tak jel manžel reklamovat...prý se tato vada občas vyskytne,opravit dost dobře nejde a tak jsme na náš návrh vyfasovali bez větších okolků nový podvozek,protože ten náš byl taky jako nový...pouze nám nechali naše trošku ojetá kolečka a košík... 🙂 jede hezky rovně,tak snad už bude vše v pořádku 😎 , jednání bylo vtřícné....takže i kdyby problém byl, hodnotím pozitivně.ZATÍM 🙂
Jinak jezdí hezky a jsme spokojení... 🙂

beras
12. srp 2009

Kuchy tak to jsi mi radost moc neudělala.Ten kočárek máte z Valmezu že?Já jen,že už ho tam mám měsíc schovanej tak doufám,že ten novej podvozek nebyl z našeho kočárku a ten váš se tam nebude aktivně snažit někdo pospravovat a dostanu ho já.Hele nějaky znamení podle čeho bych poznala ,že je to ten váš asi není?Třebas nějakej škrábaneček někde nebo prostě poznávací znamení. 😀

kuchy
12. srp 2009

beras:neboj,odvezl ho pryč a žádný z odložených to nebyl,donesl ho z vystavených nahoře 😀

beras
12. srp 2009

Jé ty jsi mi udělala radost. 😀 Díky, ono dnes nevíš co kde člověku nastrčejí 😝

juliniki2
13. srp 2009

Ahoj maminky budoucí i současné,chci se zeptat,kdo máte kočárek v-cross čtyřkolku??mě přijde že se ta korba dost vyklá.A když jedu bez aretace předních kol ze schodu,tak se mi ty kola stočí na stranu takže to vždy,když je větší schod zaaretuju.Také to tak máte?a i ta rukojet u konstrukce se vyklá,dá se to nějak dotáhnout?jinak jsem spokojená a pěkně se s kočárkem jezdí,i do auta suprově složí.

teriskaa
13. srp 2009

Zdravím..kočárek Dorjan Danny sport mě hodně lákal,ale dnes jsem se byla na něj podívat a sporťák se mi zdá dost úzký..jinak se mi hodně líbí,ale tohle mě tak trošku odradilo..

josifek
13. srp 2009

Terisko to se ti jen zdá je rozměrově stejný jako každý jiný třeba x- lander a dokonce je větší než atlantic 😉