Kočárek Dor Jan Danny Sport. Víte něco o něm?

gabik76
8. led 2009

Ahoj,víte někdo něco bližšího o tomto kočárku?Vypadá super!

murynka
27. črc 2009

ahojky kočky kočík objednaný 😵 😵 😵
přijde za týden nebo 14 dní 🙂

murynka
27. črc 2009

červený jsme viděla s těmi kytičkami na živo je moc hezký 😵 😵 😵
my vzali černý a autosedajdu růžovou 😀 😀

saronka
27. črc 2009

mury a kde jsi ho objednala a za kolik???

si
27. črc 2009

Už se těším na praktické zkušenosti. Ještě by mě zajímaly zkušenosti s prodloužením sportovní korbičky u Danny Sport Prestige. Má ho tu vůbec někdo? Nebo vás všechny odradili ty barvy ? 😉

murynka
28. črc 2009

mě se prestige nelíbí kvůli té kožence nebo kůži nebo co to je 😅 😅

saron objednali jsme ho na Kladně....vyšel na 9999 hl.korba,sporták,autosedačka,pláštěnka,nánožník,košík na nákup a taška...autosedačka by s ena netu dala sehnat levněji asi o 400 ale kvůli reklamaci jsme to vzali tam....
dělá ta známá koupila jsme si za 500 takovou slevovou kartu do 15 let věku dítětě cokoliv koupím 10% sleva a už se to vzahuje i na kočárek takže nás vyjde o 1000 méně 😉

ještě nás paní upozornovala v zimě z procházky omývat tu brzdu a občas jí prostříknout že jsou časté reklamacena reznutí 😉 😉 😉 !!!!!tak pozor na to......

saronka
28. črc 2009

mury já právě zvažuju zajet na moravu.. manžel tam má rodinu a dá se sehnat ta trojkombinace presige za 8300

murynka
28. črc 2009

saron tak to já neřešila i 10 tis.se mi zdálo malá cena 😅
jsem ráda že už alespon něco máme z krku 😀 😀

a jsi pro něj rozhodnutá??

brukev
28. črc 2009

Vy mě nakonec asi zvykláte 😀 Snoubenka je pro Danny Sport kvůli barvám, já razím heslo, že vemem Prestige, páč má delší lůžko a koženku (i když je hnusnej) 😉

saronka
28. črc 2009

bruk - mě se líbí ten červený a ten hnusnej není viděla jsem ho i na živo..
mury já furt nevím no.. ještě koukám ale jako do 12 tis trojkombinace nevím nevím no... ostatní co jsou jako v cross a tak mi přijdou takový chatrný podvozky.. jinak taky zvažuju koupit v praze za 9500 se vším kdyby byla reklamace, at se nemusíme táhnout na moravu.. jezdíme tam jednou za 3 měsíce

dene
28. črc 2009

nie je hnusný, mne sa zdal na nete tiež škaredší ako danny sport, objednala som si ho kvôli predĺženému lôžku a bola som prekvapená, aký je chutnučký... mám ho zaparkovaný na chodbe a stále okolo neho chodím, že aký mám krásny kočík a už chcem jazdiiiť.... to predĺženie lôžka si pripínaš jednoducho suchým zipsom...

dene
28. črc 2009

p.s. pozri fotky v albume

monchicca
28. črc 2009

Ahoj dievčatá! Ja tiež mám vybraný Danny Sport Prestige, kvoli predlženému ložku. Chcela by som sa opýtat tých, ktorý ho už máte, či sa dá na to predlžené ložko umiestnit nánožnik od športovej časti a ako to vyzerá? Dene - ozaj sa pripína iba so suchým zipsom? A drží to pevne? Prosím ta, mohla by si nahodit fotku?

dene
29. črc 2009

áno, dá sa umiestniť nánožník v pohode.. bohužiaľ, drahý mi odpratal všetky komponenty do pivnice a hore mi nechal len vaničku, takže momentálne ti neviem odfotiť to predĺžené lôžko ☹ , ale drží to
našla som fotku na http://www.darababy.cz/zbozi/dorjan-danny-sport... , náhľad 4

myslím, že ten suchý zips by nemal byť problém, veď to predĺženie máš len kvôli ochrane pred zimou, kým je bábo malinké, nie? aspoň ja si to myslím

saronka
29. črc 2009

Tak holky..dneska jdeme i s manžou omrknout kočárek a pokud se mu bude líbit, tak ho hned objednáme 🙂) jeee už se fatk těším..
jo o jak moc je prodloužené to lůžko u prestige??? je to u spoťáku nebo u hluboké korby?

dene
29. črc 2009

to predĺženie je vlastne ohradenie tej opierky na nohy vo vodorovnej polohe, takže získavaš akoby vaničku zo športiaku tým, že ohradíš opierku, je to presne tá dĺžka

saronka
29. črc 2009

Dene ale to jde i u normálního že?? jen to není tak dlouhé jestli to dobře chápu

danielasr
29. črc 2009

dene, mne to nedalo a bola som to mrknut, to predlzenie lozka nie je na zips ale na cvocky, ci ako to nazvat - babka dedko 🙂
zapadaju do seba

nyala007
29. črc 2009

ahoj holky, my už ho máme taky doma. a když jsem zkoušela do sporťáku ségry malou (1,5 let) tak to na sezení měla s chlupem a na ležení se tam nevejde - musela mít skrčený nožičky... tak jsem byla docela zklamaná... na to že má být až do 3 let...

dene
29. črc 2009

no, budem sa musieť ráno zgúľať do pivnice a pozrieť, či si zle pamätám, alebo ako to vlastne je..., nechcem, aby ste si mysleli, že vás tu klamem 🙂

brukev
30. črc 2009

Ciao. Dotaz - Danny Sport má prej občas mouchy s tím, že mu v zimě rezne kov okolo brzdy a koleček. stačí propláchnout a namáznout, to je jasné, ale je to teda pravda?

danielasr
30. črc 2009

tak ako dene, je to na suchy zips ci ako?
nyala, to si skusala do prestige?

dene
30. črc 2009

ahoj, no bola som dole, ale nedostala som sa ku krabici ☹ je najvyššie na kope krabíc a neodvážila som sa tam štverať s mojím brušiskom ☹ , takže...sorry
ale nebudem z toho robiť vedu, môžem si to zle pamätať a môže to byť kľudne aj na cvočky, je to v podstate aj tak jedno... prichytí sa to a hotovo,nie 😉
o tých brzdách som ešte nepočula, až tu od vás, ale to už nechám na mužské ruky 🙂

danielasr
30. črc 2009

takze uvidis, az ked to bude treba a date to dole, aj tak to je jedno, uz ich mame doma, a coskoro budeme jazdit 🙂

kkvetuska
30. črc 2009

brukev
Ahoj. Jezdíme od února a žádná rez. Ale kola jsme promazávali jen přední, aby lépe jezdili.

saronka
31. črc 2009

holky.jsem zoufala nevím jakou barvu vybrat 🙂 zvažuju červenou, oranžovou, zelenou..manžel je pro oranžovou..ale říkám si jestli jí nebude hodně..máme v novém bytě oranž. koupelnu, v obýváku sedačku s oranž. polštářema, já nosím oranžové vlasy 🙂) no abychom nebyli jak magoři.. dostali jsem od mé mamky deku do kočárku taková letní..a ta je růžová.. tak nevím..

beras
31. črc 2009

saronko ,budeme mít tu oranžovou DS 71 barvu.Ve skutečnosti je moc pěkná.Nejdřív jsem si podle netu vybrala tu pískovou ale ve skutečnosti je jiná.Na prodejně ho zrovna měli v té mojí barvě a hned jsem se do té barvy zamilovala a bylo jasno 😀 Pak vylezu před obchod a začalo pršet.Sáhnu pro deštník a co myslíš ani jsem si to neuvědomila a mám tu samou barvu deštníku. 😀 A za blázna nebudeš 😀

saronka
31. črc 2009

bera..tu 71 jsem u někoho viděla v ablíčku foceno naživo a byla super.. já nevím..proč jsem jen váha 🙂) dneska zkusím zajít ještě omrknout jeden obchod a uvidíme jakou tam budou mít barvu..

beras
31. črc 2009

saronko oni je fakt lepší na barvu kouknout v reálu.Docela se to liší .Já jsem tu oranžádu měla jako první ale pak jsem si říkala,že jestli nebude moc zářit , pak tu pískovou a nakonec mám tu co jsem chtěla.A doplnky mám doma taky v barvě oranžové. 😀 😀 😀

saronka
31. črc 2009

já koukala na vzorník látek co nám ukázali, ale víš jak.. jinak to vypadá pak v realu v celé kombinaci

miminkopodruhe
31. črc 2009

ahojky, tak včera jsem viděla naživo červeného dannyho s kytičkama a byl moc hezký...chtěla sem si s ním i pojezdit,ale neodvážila sem se maminky zeptat. Pak jel ještě jeden, s takovou pískovo-maskážovou látkou. Ale ten červený byl nádherný...a korbička nevypadala malá, řekla bych že je větší než x-lander.... 😉