Kočárek Dor Jan Danny Sport. Víte něco o něm?

gabik76
8. led 2009

Ahoj,víte někdo něco bližšího o tomto kočárku?Vypadá super!

herminka
13. led 2011

@breberka Bohužel nemám ☹ Kočárek zatím doma nemáme, ale až bude, pokusím se udělat srovnatelnou fotku.

breberka
13. led 2011

@herminka to neva, hele a pamatuješ si, odkud je to delší - od toho kloubu, jak si polohuješ rukojeť?

herminka
13. led 2011

@breberka Tím si právě úplně nejsem jistá. Když jsem byla v prodejně poprvé, prodavačka mi říkala, že se o cca 7 cm prodlouží obě části (ta kovová i vlastní držadlo), a potom podruhé to na mě vyznívalo, že prodloužená bude ta polohovatelná část. Fyzicky jsem to neviděla, objednali jsme trochu zajíce v pytli, ale doufám, že to bude OK. Nebydlíme v paneláku, tak moc nemusím řešit délku kvůli výtahu, jen když pojedu k našim (a to by se dal přinejhorším nechat kočár ve sklepě).
Moc jsem Ti nepomohla, co? 😒 Ale do porodu máš času dost, pak se určitě ozvu se zkušenostmi.

saeda
13. led 2011

@katkaajurko tam ho podla mna maju urcite 🙂

breberka
13. led 2011

@herminka jasný, ale asi už to nebudu potřebovat, povedlo se mi vydražit kočár 3 kombinaci na aukru za super cenu 😀, tak hlavně když dokončení obchodu bude OK

luckaar
13. led 2011

@saeda my z ho mame kupeny, riskli sme to a objednali z netu....a sme spokojni🙂

mates22
14. led 2011

kdyby měl někdo zájem, znovu prodávám dorjana 2010, protože potřebuju lehčí sporťák kvůli hromadný dopravě, mrkněte do bazaru.

luckaar
14. led 2011

@katkaajurko my sme ho objednali z svetkocikov.sk

agnessa
15. led 2011

Ahojte holky, chtěla bych se zeptat, jestli je možné k Danny sportu dát skate pro starší dítko a vejde se tam? Původně jsem chtěla kočárek Firkon Verano, ale včera jsem byla nakouknout v obchodě a krom toho, že se mi na živo vůbec nelíbil, tak mě paní prodavačka od něj docela zrazovala a hooodně mě zaujal a mile překvapil právě Dorjan (na netu se mi napřed zdál jako velký tank, ale ve skutečnosti je docela malý na pohled a fakt hezký)... jenže jsme s manželem oba vysocí a zdá se mi, že si budem kopat do brzdy a ještě bych tam potřebovala dát skate pro starší dcerku...
máte někdo zkušenost? 🙂
dočetla jsem se pár příspěvků zpět, že si některá z vás nechala prodloužit madlo, ale my chceme kupovat použitý, takže by mě zajímalo, jak je to u standardní verze 🙂
Díky moc!

dijefcatko
15. led 2011

Ahojte, máme kočík Prestige flower 2011, je nádherný, ale nedostali sme k nemu manuál, resp. manuál sme dostali od iného kočíka. Neprekáža to, veď je zrejme, čo ako nastavovať, ale teraz nevieme, či je to vajíčko vhodné na systém isofix? Viete mi v tomto poradiť? dík 🙂

e_kociky
15. led 2011

@dijefcatko autosedačka žiaľ nemá isofix

zdenush88
18. led 2011

ahojte strasne sa mi paci dorjan danny sport 3 2011 alebo flowers, strasne sa mi pacia a budems i ho objednavat z netu, ale chcela by som si ho ist pozriet naživo odskušať? Niekde v okoli BB alebo NR?? dakujeeeem

saeda
19. led 2011

@zdenush88 ahoj, myslim, ze sa tu uz pisalo, ze sa da pozriet len niekde na vychode... myslim, ze v Humennom... ☹

saeda
19. led 2011

@luckaar ahoj, este ma zaujimalo ake je to nasadenie autosedacky na konstrukciu a odopinanie vanicky... je to easy alebo sa pri tom namakas? nejaky jednoduchy klik system? dakujem

misi18
19. led 2011

Ahojky nastávající maminky,
já mám kočárek Dorjan Danny sport 2010 a vůbec ho nedoporučuju, ´po 6.měsících je už po2 v servisu.
Po 6. měsících odešla brzda + po prvnim zapršení hned začal vrzat. Musí se furt promazávat každdou chvilku a nemyslim si že tohle je normální u kočárku podle výrobce. Člověk pochopí že čas od času ale né třeba každý 3 dny.

ruda
19. led 2011

Ahojky, tak to asi musí být nějaká výrobní vada, mám danny sport, sice teda 2009,ale jsem maximálně spokojená, nepromazávala jsem ani jednou a to už jezdím skoro rok...já jsem tda moc spokojená a kamarádky mají kočárky kolem 20 tisíc a mají víc much jak ten můj... to si člověk nevybere.. brzda jde ztěžka,ale zato drží..

luckaar
19. led 2011

@saeda je to uplne jednoduche a lahke, na kazdej strane su dve packy, ktore sa stlacia......

breberka
19. led 2011

holky, hledam údaj o nosnosti sporťáku Prestige, ale nenašla, nevíte některá? díky

majloo
19. led 2011

@breberka pozerala som navod a tam je uvedene, len ze celkova nosnost kocika je 15 kg. Nie je tam specifikovany konkretne sportak. 🙂

misi18
20. led 2011

@ruda No tak to mám tedy pech na kočárek, každopádně jsem zvědavá jak reklamace dopadne, minunule to bylo neuznáno. ☹
Já už mám typ 2010 podle nich ale příjde mi že mi to nějak namixovali, podle obrázků mám korbu z typu 2009.
Přímo výrobce mi zdělil že hned po koupení kočárku musí člověk kočárek promazat. No já si právě myslim že neni normální aby furt kočárek vrzal.Kamarádka mi řikala že u těch 3 kočárků co má nikdy je nemusela promazávat, a to neni jediná. Jak řešíš když potřebuješ přifouknout přední kolečka?Prý to jde jen kompresorem.

kacii
20. led 2011

Ahoj holky, mam nekolik dotazu...chceme taky dorjan...chci se zeptat, jestli nevite kde se da na Dorjan podivat v Brne a nebo okoli...Jizni Morava a tak? a druha, jeste zvazujeme ze by jsme mozna koupili uz z druhe ruky a tak se chci zeptat da se DorJan Danny Sport 2010 sportovni polohovat az do lehu? dekuju 🙂

brusinka.pusinka
20. led 2011

@kacii jj v brně ho určitě uvidíš jen se musíš rozhlédnout a určo bude na veletrhu 😉 a u sportovních všech se dá dát až do lehu já mám verzi 2009 a také jde 😉

ruda
20. led 2011

@misi18 přiznám se, že nevím, kolečka jsem nedofukobvala, stará se manžel, zadní jsem 3x píchla, u nás se tady ve městě, nevím proč, válejí rýsováčky.. a takl jsem pak duši vyměnila přímo s cyklo servise, dali mi novou a o nic jsem se nestarala--

brusinka.pusinka
20. led 2011

@misi18 no nemám takové problémy a kočárek za 10 minut promazaný a jezdíme už rok a pul, verze 2009 a jsem spokojená , kola dofukuji uplně klidně pumpičkou na kolo malou ruční s bočním ventilkem a a za letošní zimu jsme mazala jednou zatím není problém brzda je v pořádku a brzdí a to jezdím i mhd a kočárek stojí na místě. Možná jsi fakt měla smůlu na jeden blbý kus z mnoha a jinak to se ti může stat i u kočárku za 30 tisíc jako mojí kamošce 😉

breberka
20. led 2011

@kacii já právě koupila danny sport prestige 2010 stříbrný a do lehu jde - je dost veliký, protože se tam krásně vejde syn, který má skoro 3 roky a měří 1 m
jinak jsme zatim nadšení z velikosti kočárku a ovládání, v terénu ozkoušíme za půl roku 😉

kacii
20. led 2011

@brusinka.pusinka @breberka dekuji za odpoved.... 🙂

agnessa
21. led 2011

dneska nám pošťák dovezl kočárek - kupovali jsme použitý, kolekci 2009 - ze vzhledu, barviček i celkově jsem nadšená... dokonce nám do sporťáku vlezla dcera (2roky 3měsíce - má přibližně 90cm) a nechtěla pryč, jak se jí tam líbilo....
jen jsme narazili na problém s konstrukcí a chci se zeptat, zda s tím máte zkušenosti, nebo ne - přední kolečka jsou jakoby uvolněná (vyklechtaná mi přijde naprosto výstižný výraz 😀 ) a když je např. zaaretuji, tak nesměřují kolmo k zemi, ale jakoby se "nakloní" k sobě (kdybych to přirovnávala k postoji člověka, tak řeknu, že dá špičky k sobě)... dá se s tím něco dělat? jinak je kočárek úžasný, povedlo se nám jej koupit za velice výhodnou cenu, ale toto mě trochu mrzí a přemýšlela jsem, jestil by to šlo nějak spravit - zda třeba někdo v ČR poskytuje pozáruční servis, případně by se to dalo koupit...
přikládám detailní fotku, i tam je vidět, že kolečko prostě není rovné a je to celé trochu vybočené...

majloo
21. led 2011

@agnessa My mame uplne novy Danny Sport Prestige 2011 a toto je jedina vec, co sme si vsimli, ze pri skladani kocika jedno predne koliesko nezapadlo uplne nadoraz, ale je akokeby uvolnene, nie je to vidiet, ani citit, ked je kocik postaveny, len ked sme ho skladali, tak sme si to vsimli, ale myslim si, ze mozno takato vada bude smerovat k tomu, co popisujes za nejaky cas. Je to polsky kocik a uz sa mi zdalo, ze je prilis dokonaly... 🙂 Inak som spokojna.

S tym kolieskom nemate niektora skusenosti?

camelinka
23. led 2011

ahoj holky, pridavam se k vam, zatim mame dost casu, ale pri prvnim odzkouseni dorjana 2011 sme si ho zamilovali 😵 . objevili sme super obchudek v Koline, kde nam v pripade reklamace pujci nahradni kocarek, vsechno sme si vyzkouseli a neprisli na zadnou chybicku 🙂
@dijefcatko : jakou barvicku mate? my objednali Marigold a sme moc zvedavi protoze v obchode meli jen gold

shirley
23. led 2011

Ahoj camelinka. Ja idem objednat prestige vo farbe gold. Ako sa ti pozdava?