Kočárek Dor Jan Danny Sport. Víte něco o něm?

gabik76
8. led 2009

Ahoj,víte někdo něco bližšího o tomto kočárku?Vypadá super!

ivca_doubek
24. čer 2011

@mysiiickaaa Jj, myslím že zrovna u tohohle kočárku je pravda, že vydrží až do 3 let. Pro toho našeho víc než dvouletého je tak akorát, naopak začínám mít strach, aby se mi v něm potom třičtvrtěroční dítko neztratilo 🙂

mysiiickaaa
24. čer 2011

@ivca_doubek no já jsem se do toho kočárku zamilovala na první pohled oproti X Landeru, který mě na živo totálně zklamal, takže ho chci v každém případě 🙂

marmir
30. čer 2011

@sunny83 ahoj, tiež si chcem kúpiť tento kočík danny sport prestige 2011, prosím ťa funguje napr. nasadenie autosedačky na systém clik-clak alebo je tam stále adaptér, čítala som že by tam mal byť systém na naklikávanie. Ďakujem veľmi pekne za odpoveď.

marmir
30. čer 2011

ešte by som sa chcela spýtať, neviete niekto kde v Českom alebo Poľskom Tešíne sa dá danny sport prestige 2011 kúpiť?budem vďačná 🙂 😉

brusinka.pusinka
30. čer 2011

@marmir Je tam adaptér ale ten je také na klik klak jak píšete 😉 a v polském Těšíně ho mají přímo na malé burze v několika obchůdkách 😉

tkanicka
30. čer 2011

máme doma kočárek DorJan Danny Sport 2011, kočárek se super oběhal a všechno co šlo dřív z tuha jde teď pěkně, dokonce i solidně houpe. Bohužel jsme posílali na reklamaci autosedačku, která se nám zašprajcla v adaptéru na kočárek, tak snad ji brzy pošlou zpět a v pořádku. Po telefonu jsme se bohužel nic nedozvěděli, protože prý na kočárek případně autosedačku ještě reklamaci neměli... Takže bohužel máme smůlu my ☹

marmir
2. črc 2011

@brusinka.pusinka Ďakujem veľmi pekne za informácie 🙂 😉 🙂

marmir
2. črc 2011

@brusinka.pusinka Prosím ťa a ktroré dni je v poľskom tešíne tá malá burza, alebo sa dá kúpiť aj priamo v nejakom obchode? to by mi asi viac vyhovovalo a obchody sú tam otvorené asi každý deň, že? 🙂 😉 páči sa mi Prestige 2011 gold, neutrálny a nevtieravá farba. 🙂

luckaar
3. črc 2011

ahojte, ako ste spokojne so sportakom? Mne sa zda, ze sa tazsie ovlada ked je maly otoceny ku mne ako hlboka vanicka.....

brusinka.pusinka
4. črc 2011

@marmir můžečš každej den do 13 hod a obchody bývaj otevřené kamenné do večera 😉 já jen Dorjanek doporučuji my měli 2009 a byla jsme navýsost spokojená, a Gold je vlastně i skoro barva našeho kočárku je uplně užasný 😉 hodil se mi ke všemu co jsme měla 😉

dzejnina
4. črc 2011

ja by som chcela Dorjan danny sport prestige-silver,neviete mi poradit v ktorich mestach na Slovensku v okoli Zilina, Cadca sa da kupit? videla som ho nazivo v Polskom-Ceskom Tesine a je užasný...

wieruss
4. črc 2011

@dzejnina ahojkaj a kde v Ceskom Tesine si ho videla , v nejakom komennom obchode ? Inak ak ho mas obzrety tak si ho vykukaj na nete nejaku akcosku a objednaj ,vyjde ta lacnejsie 😉

dzejnina
4. črc 2011

zatial sa mi nic nepodarilo najst, najlacnejsi je za 340eur a to bez vajicka☹ v tom Tesine stal na komplet 375eur-9000kč
a uz som aj objavila obchod v Cadci,len musim ist este pozriet-tiez objednavaju z netu...
a v tom Tesine je to hned ako prejdes hranice cez most, popri rieke je trznica a pojdes len rovno a skoro na konci je obchod kde maju kociky vystavene aj vonku,no musis vojst dnu a hore schodami,tam ich maju kopec,objavila som ho tam len nahodou a fakt stoji za to..je to tam v podstate male,tam chodi asi kazdy...

herminka
6. črc 2011

@dzejnina Chci Ti jen napsat k barvě silver, že je sice moc krásná, ale celkem nepraktická 😒 Jednak na ni dost jdou mouchy (což mě fakt překvapilo) a jednak je opravdu hodně světlá a snadno se špiní.

dzejnina
6. črc 2011

@herminka hmm,to je naozaj skoda,ale to asi na vsetky bledsie farby ci? predtym som velmi chcela cerveny ale ked som ho videla na zivo tak sa mi zdala ta farba prilis tmava a presla som radsej na strieborny...tak teraz neviem..☹

herminka
6. črc 2011

@dzejnina Já Tě zase nechci odrazovat, jen píšu své zkušenosti. Chtěla jsem šedivý kočárek, protože je neutrální (pro obě pohlaví a taky mám ráda, když mi vše barevně ladí - ale nechtěla jsem černý, který přitahuje slunce), ale třeba ten gold tyto podmínky splňuje a připadá mi praktičtější, kdybych tehdy věděla, co vím dnes, jdu do něj.

dzejnina
6. črc 2011

@herminka neodradila si ma,vdaka za radu,este uvidim aky si teda nakoniec kupim,mam este trochu casu na rozmyslenie🙂

weri1
6. črc 2011

@luckaar kočárek je dobrej, ale už bych do něj asi nešla, přemlouvám manžela aŤ koupíme jinej, ale bohužel 😅 😒

luckaar
6. črc 2011

@weri1 ani ja by som ho uz druhy raz nekupila, hlb.vanicka posluzila super az 7mesiacov🙂 ale tento sportak sa mi nelubi 😅 uz sme kupili mensi golfac na leto a jesen a na zimu este posluzi dorjan🙂

weri1
6. črc 2011

@luckaar jj já tenkrát měla kriteria-velká hluboká korba, otočnej sporťák-to bych neměnila a cena 😒 sporťák se mi taky moc nelíbí, golfky máme taky. Je i dost takovej tvrdej...no prostě polskej výrobek 🙂

luckaar
6. črc 2011

@weri1 jo na sirku bol super, keby bol dlhsi, mame ho doteraz 😀 a sportak sa mi zda uzssi, je tam chudacik natlaceny☹

weri1
6. črc 2011

@luckaar tak prostorově nám vyhovuje, ale jinak designově 😝 nic moc 😀

terinda
7. črc 2011

Ahoj, můžete mi poradit, jak přidělat tašku ke kočáru - hluboké korbě? 😅

aajda
7. črc 2011

@terinda Ucho protáhni nahoru vnitřkem madla a z každé strany ohni přes madlo a připatentkuj... kdyžtak ti to vyfotím, kdyby bylo třeba...

terinda
7. črc 2011

@aajda prosím foto, nějak mi to nejde 😕 😉

terinda
10. črc 2011

Holky, jak řešíte sluníčko? Máte nějakou slun. clonu na kočár nebo jen plínu? 😉

eriska
10. črc 2011

@terinda ahojky, my sluníčko řešili slunečníkem, pokud bylo třeba, přijde, že když na kočárek připneš plínku, tak tam má prcek dost vedro i bez toho, že to nevětrá..a když už plínku, tak aby fakt vlála, aby tam proudil vzduch..jinak my na sluníčko v tomhle vedru nechodili, buď brzo ráno, nebo pozdějik večeru..a ta taška, jak píše aajda, celé ucho protáhneš vnitřkem,přehneš přes postranní kraje a přiděláš patentama..nám to ukazovala paní hned v krámě

holky, já bych neměnila, designově se mi sice sporťák taky moc nelíbí, ale mně šlo spíš o to, aby v něm měl malý hodně místa a bylo mu v něm dobře..to vše kočík splnil, a teď když běhá, tak si myslím, že je stejnak lepší golfáč, než mohutný sporťák..ale uvidíme, než my budeme mít druhý, tak se nových kočárků objeví ještě spousta😉

terinda
10. črc 2011

@eriska díky, asi taky pořídím slunečník. Snažím se nechodit ven ve vedru, ale i navečer nebo ráno se tomu moc vyhnout nedá 😉
S tou taškou to jdu ještě zkusit, jsem fakt tele 😀

eriska
10. črc 2011

@terinda no, nám kdyby to ta paní neukázala, tak nevím,nevím..i poprvé mi to nešlo a dělal to manža, tak to zkus hodit do ruky jemu🙂 no jo, ono se tomu sluníčku úplně vyhnout nejde

tkanicka
10. črc 2011

@terinda v DM mají takovou sluneční clonu, přivážeš na rukojeť a za boudu natáhneš na gumu a můžeš s tím posunovat podle toho dokud jde sluníčku. Mimčo tam není úplně ubedněný. Ale bohužel mají jen tmavě modrou (skoro černou) a béžovou barvu. My máme marigold, takže se nám k tomu krásně hodí ta béžová