Kočárek Dor Jan Danny Sport. Víte něco o něm?

gabik76
8. led 2009

Ahoj,víte někdo něco bližšího o tomto kočárku?Vypadá super!

renatika007
20. dub 2010

fotka se mi naložila do fotoalbumu..je to hnedo oranžovej 83
http://www.detske-kocarky.cz/kocarek-dorjan-dan...

syll.
20. dub 2010

Holky a viděli jste někdo DS3 19 ten béžový? 🙂

eatygrenee
20. dub 2010

ty dohněda nejsou tak hezké jako ty béžové a šedivé 🙂

brusinka.pusinka
20. dub 2010

Eatygrenee musím za sebe oponovat já mám hnědo béžový a je krásný a hlavně ho nemá moc lidí tady u nás. Hodně jezdí černé červené šedé a oranžové, my jsme zatím v 80 tisícovém městě jediný. A navíc se k němu dá krásně kombinovat jakákoliv barva 😉

brusinka.pusinka
20. dub 2010

🙂

dagvi
20. dub 2010

Ahoj tak i já jsem se rozhodla pro kočárek Danny Sport původně jsem chtěla X - Lander ale bohužel máme krátkou Fabii a kočárek bych musela hodně ostrojit než bych ho dala do kufru Danny sport je ohodně skladnější a má i větší korbičku než X - Lander zatím je můj favorit z kolekce 2010 barvička DS3 83 už ho tu někdo ukazoval 🙂 jenom se mi nepozdává moc autosedačka zdá se mi že tam chybí taková ta vložka co bývá u ostatních autosedaček a že miminko musí v té sedačce dost sedět tak váhám jestli koupit i sedačku danny sport nebo raději jinou která na podvozek kočárku nepůjde připnout poradí někdo?
Ještě vkládám seznam prodejců kde si můžete Danny sport koupit někdo tu sháněl prodejce z Moravyhttp://www.darababy.cz/prodejci

eatygrenee
20. dub 2010

brusinka.pusinka- je také hezký, určitě, je to věc vkusu , ale líbí se mi více šedivé 🙂 A tech hnedých zas třeba v praze jezdí mraky... 😅

roboss
20. dub 2010

ahojte. chcel by som vás poprosiť, ak máte dorjan danny sport 2010 o skutočné vnútorné rozmery vaničky. niekde sa uvádza 76, niekde 82. my budeme mať malého v auguste, tak hľadáme veľkú vaničku, aby aj po pol roku (a možno aj dlhšie) mal v nej malý pohodlie aj s fusakom. ešte uvažujeme o camarelo q12, čo vy na to? určite ste sa tiež rozhodovali.

e_kociky
20. dub 2010

roboss vnútorné rozmery vaničky sú 81 x 33 x20 cm

estrellita
21. dub 2010

roboss: o camarelu jsem cetla hodne negativni diskuzi na jinem foru. ten kocarek je teprve v zacatcich a pry je hodne nevychytany. ale vlastni zkusenost nemam.

eatygrenee
21. dub 2010

Holky, 🙂 🙂 ještě mě prosím VÁS zajímá, používe do sportáku nějakou vložku nebo tam je děcko jen tak..děkuji 🙂ky,

marlene5
21. dub 2010

eatygrenee v tom prestige 2010 je celá vyjímatelná vložka,kterou můžeš v pohodě vyprat,takže super 🙂

eatygrenee
21. dub 2010

ale já mám objednaná 2010 ale ne prestige, tam se mi nelíbily barvy. v tom klasik je také ta vložka nebo nedá se dokoupit ??

miky
21. dub 2010

dagvi - tak barva 83 je ve skutečnosti moc pěkná 😉, také jsme nad ní uvažovali

dagvi
22. dub 2010

tak jsem viděla barvu 83 taky naživo ale už s ní tak nadšená nejsem ☹
miky a co jste vybrali za barvu?

marlene5
22. dub 2010

Eatygreene tak to nevím,my si nechali ukázat jen ten prestige,dnes sem viděl naživo i ten malinvý pink ten je úžasný,nádherně sytá barvička hodně výrazná,asi počkáme do posledního velkého uz a půdeme do něj 🙂

lumixii
22. dub 2010

ROBOSS: já měla oba, a já osobně bych si koupila Camarelo Q12. Věc názoru.

syll.
22. dub 2010

Já osobně slyšela na camarelo jen klady, a taky nad ním přemýšlím, nebo nad dorjanem...no uvidime na prodejně, ale u nás ho dost prej vychvalují prodejny.

miky
22. dub 2010

dagvi - máme tu barvičku co mám ve fotoblogu - DS3 109

miky
22. dub 2010

syll - my jsme se také rozhodovali mezi Dorjanem a Camarelem - u Dorjanu se mi víc líbil sporťák a hlavně možnost barevných kombinací, moc jsem nechtěla jednobarevný kočárek (bála bych se, že na něm bude hned všechno vidět).

ve
23. dub 2010

Ahojky,tak dneska mi přišel Dorjan danny sport 2010 a je naprosto úžasnej.

dagvi
23. dub 2010

ve jakou máte barvičku 🙂

ve
23. dub 2010

je to barva 110, červený s takovýma kytičkama. ve skutečnosti sem tuhle barvu nikde neviděla,tak sem se docela bála jak bude vypadat a je opravdu naprosto úžasnej. Krásně se s nim jezdí i rozkládá,fakt paráda

marlene5
24. dub 2010

VE prosím fotečky 🙂 na mail jitka.vycitalova@seznam.cz díky

eatygrenee
26. dub 2010

ve: prosimtě, dá se u toho sportáku posouvat stříška ? třeba když svítí sluníčko, ..u té 2009 šlo posunout až téměř na dolní stranu kočárku jestli mi rozumíš 😉

ve
26. dub 2010

já mám sporťák pořád zavřenej,vůbec jsem ho nevyndavala,ale kouknu se. Mám ho ale u rodičů takže to bude chvilku trvat 🙂

janulee
26. dub 2010

Ahoj holky,
taky řeším kočárek a Dorjan je můj favorit . Sice má své mouchy, ale zatím vede 🙂 Náhodou jsem zjistila, že tento kočárek má moje známa, ale loňskou verzi 2009. Byla tak hodná a podělila se mi o své zkušenosti, snad se nebude zlobit, že to sem kopíruju, ale věřím, že to jsou zajímavé informace i pro ostatní 😉
------------------------------------------------
"Korbička - Pro mne bylo na kočáře nejdůležitější jaká bude korbička - jak bude dlouhá. Šla jsem nakupovat s metrem a měřila jsem. Na netu sice jsou čísla, jak je která korbička dlouhá, ale každý to měří jinak - bez polstrování, s polstrováním, rozměr dole, kde dítě leží nebo nahoře, u obvodu kočárku. Tahle naše byla jedna z nejdelších, 75 cm. Vojta, klučičí červencové miminko, v ní přečkal zimu a do sporťáku jsme přesídlili na konci března. Vojta v 8 měsích měřil 71 cm. Sousedi co mají Jané a menší holčičku opustili korbičku víc jak o měsíc dříve. Naše korbička je lepší než Jané.
Sporťák - jdou polohovat zádíčka i nohy a to vcelku pohodlně. Velké mínus je to, že je malý – o cca 10 cm užší než Jané. Dlouhé jsou zhruba stejně. Sporťák je pohodlnější u Jané, ale nezeptala jsem se, jak ho rozkládají do auta….
Variabilita, konstrukce - S kočárkem hodně hodně cestujeme. Minimálně jednou týdně je v kufru a to se taky podepisuje na jeho stavu. Je rozdíl, jestli kočárek někdo používá jen ve městě po dlažbě a jednou za měsíc ho složí do kufru nebo ho pořád někde skládá. Výsledek je, že kočárek je docela rozvrzaný, na stupnici rozvrzanosti od 1 do 10 bych mu dala tak 6,5. Kočárek je drncací, což např. Jané vůbec není, je tuhý, ale zase se nerozvrzá….
Vajíčko, korbička i sporťák se nasazují stejně – na spodu jsou „trny“, které se nasadí do konstrukce. Výsledkem velmi častého používání je, že, že se „trny“ zkřiví a nejdou tak lehce nacvaknout do konstrukce. Výhodou je, že si sporťák mohu otočit po či proti směru jízdy. Ale stejně to nedělám, takže je to funkce asi naprd. Jezdím sem a tam a nebudu to na procházkách furt otáčet, že jo 🙂 Schovat do kufru a vyndat je otázka minutky i pro slabou mamku , 🙂 což oceníš, pokud je mimčo v autě a čeká, až ho přendáš do kočáru.
Největší mínus je úložný prostor pod kočárkem. Skoro se do něj nelze dostat. Nějak extra mi to nevadí, neboť na velké nákupy s ním na vesnici nejezdím, ale jezdit s ním po městě po obchodech a něco do něj ukládat, to je děs. Plnou tašku, která je u kočárku tam dolů nenacpu. U Jané je to stejná tragédie.
Velké plus dávám za madlo, je z obou stran, díky kterému jde s kočárkem vcelku lehce zvládnout schody. Kočárek jde jednoduše zvednout. Není moc těžký. Asi to dost využiješ při nastupování do tramvají…. Jané to nemá.
Taška moje – ne moc vzhledná, ale prostorná, vypolstrovaná, dá se cvočkama připnout na madlo. Taška Jané, pěkná, ale je to takový jen pytlík, neustále se musí přehrabovat. Víko nemá ani suchý zip a ve větru plápolá…..
Kolečka – rozhodně 2 menší a 2 větší jsou lepší než trojkolka. Ve sněhu a v bahně se nám jezdilo skvěle. S kolečkama jsem nadmíru spokojena.
Co říci závěrem. Kočárek vydrží max. 2 děti a pak vyhodit. Jané asi půjde dál prodat. Tolik se nerozvrzá. Mně se prostě líbily ty kytičky, byl dost dlouhý a cena dobrá. Asi bych si ho pořídila znovu, protože je fakt pěkný 🙂 "

luji78
27. dub 2010

Ahoj holky, tak jsem to tady pročetla a i tak mám pár dotazů - po strašně dlouhém vybírání jsem vybrala pro miminko, které se narodí koncem srpna, kočárek Danny Sport 2010. Bydlíme na vesnici a s kočárkem budeme jezdit i do mírnějších terénů, chtěla jsem otočná nafukovací kola, VELKOU korbičku, ale zároveň aby byl kočárek skladný ... no prostě vyhrál tento. Teď se jenom rozhoduji, jestli mám jít do verze Prestige? Chci se zeptat maminek, které používají už letošní model (nebo klidně i starší, tam snad kromě té velikosti je jinak vše stejné, aspoň myslím ... ), jaké konkrétní díly jsou na verzi Prestige koženkové, jak avizují prodejci, jak je velké prodloužení sportovního lůžka (mám si to přestavit jako nějakou větší korbu s boudičkou od sporťáku?) a jestli tam jsou oproti normální verzi ještě nějaké změny? Psala jsem dotaz do jednoho e-shopu, ale zatím neodpověděli ... jinak budu moc ráda za jakékoliv jiné postřehy, zkušenosti, aj negativní 🙂 Díky moc!

estrellita
27. dub 2010

janule. diky za info od kamaradky 🙂
vyhodou kolekce 2010 je pry zvetseny sportak, a pak pry i predelali kosik, ale jestli je vetsi, nebo jen ulozeny jinak (pry si maminky stezovaly, ze prekazi), to nevim 🙂

brusinka.pusinka
27. dub 2010

LUJIjá mám typ 2009 a prestige přišel do prodeje asi 2 měsíce po tom co jsem si pořídila ten svůj. Jsem nadmíru spokojená jezdíme i po terénu na chalupě. zatím nemám žádný problém. do sporťáku jsme přešly koncem března a to jen z důvodu že malá nevydrží ležet 😀 jinak bychom mohly v pohodě jezdit v hlubokém 😀 . já bych do něj za sebe šla znovu, neměnila bych