Kočárek Dor Jan Danny Sport. Víte něco o něm?

gabik76
8. led 2009

Ahoj,víte někdo něco bližšího o tomto kočárku?Vypadá super!

miky
19. kvě 2010

dagvi - přiznám se, že si číslo naší barvy nepamatuju, ale je to modro červená kombinace - mám v albíčku. Vybírali jsme, aby se dalo užít jak pro holčičku, tak i když by se druhé mimi v budoucnu podařil chlapeček 😉

dagyss
19. kvě 2010

Ahoj hokky, voda mě odřízla tak jsem tu pár dní nebyla, a teď nemám žel časík číst těch 5stran co přibylo tak píšu jen: mně Danny sport prestige 2010 dorazil v pátek!!!! No, moc jsem jej díky povodním neprojela,ale přeci jen se zadařilo a zjištění: ovládání,paráda jednou rukou, délku korby jsem neměřila, ale se 72cm zatím vlezem,ale už to nebude na dlouho ☹ KRITIKA: na to že je to model, označovaný luxusnějším díky použití materiálu koženky, nechápu, proč aj řidítka nepotáhli koženkou, jakm átřeba Mutsy,,,řidítka jsou PĚNOVÁ a hned při prvním skládání do kufru málem přišly k úhoně, musela jsem manžu hodně hlídat a napomínat 🙂 do kufru oktávky vleze vpoho. Ale tohle mě opravdu štvě, vím co vídám u známých, že natržení se málokdy podaří zabránit, pakliže jej člověk používá se sporťákem i 3roky. No dála kritika: měřím 180cm a je škoda že délka řidítka nejde protáhnout,,,když dám tašku na řidítka a držím je, bouchám stehnama o tašku a co hůř,když i tašku oddělám, kopu špičkou boty o "nápravu" spojující kola, je na ní brzda....to mě fakt štve, musím chodit s rukama totálně natáhlýma, jak trochu přikrčím předloktí, už kopu do té nápravy. No a co mě ještě zlobí je NÁKUPNÍ KOŠ...ano vypadá velký prostorný!!ale ten PŘISTUP do ěj soudruzi nevyřešili!!! Celý obvod horní části koše je kolem dokola Kovový! Včera,když jsem chtěla dát do košíku misku s koláčky asi 20cm vysoká,tak prostorem mezi horní části koše a spodkem korby jsem prostě neportáhla. Ze strany brzy jsem zjistila ze jde látka rozepnout a já tam misku narvala místem mezi silnicí a kovovým okrajem košíku, látka se mi válela po zemi ☹ Takže to vidím, že nákup, v igelitce standratní velikosti tam člověk prostě nenacpe ☹ No, ale vzhledem ke krásnému designu a délce lůžka a ovladatelnosti 🙂 musím i toto přetrpět 🙂

dagyss
19. kvě 2010

lenass luji: jen zběžně jsem zahlédla měření velikostí 🙂 mě z dary odpověděl asi před 14dny kdy mě to zajímalo, že na webu jsou chybné údaje, že Prestige 2010 je delší než ds2010 🙂 a ještě jsem viděla odkaz s brzdou, ano je tuhší, prodejce mě na to upozornil, prý se to časem zajede 🙂 dnes jsem nechala kočár u babi tak zítra vám to mlžu přeměřit 🙂 máme orange, není to oranžová sytá,ale taký vyloženě pomeranč ☹

marlene5
19. kvě 2010

Dagyss jestli budeš mít chvilkua chuť prosím o fotečky na jitka.vycitalova@seznam.cz moooc díky 😉

mirunda
19. kvě 2010

prosím někoho, kdo s tímhle kočárkem už nějaký ten měsíc jezdí - začly se mi tak divně protáčet ty přední kolečky, resp. jen když mimčo kouká dopředu, tak jak je to těžiště jinde, tak ty přední kolečka se tak jako kvrdlaj.. nemáte s tím některá zkušenost? Není tam co k utáhnutí, nic povolený.. tak nevim, ale štve mě, že musim jezdit jen se zacvaklýma kolama a to není tak pohodlný a jednoduchý.. ty kolečka se pak celý třesou, nevím jak bych to ještě popsala.. 🙂 díky 🙂

estrellita
19. kvě 2010

dagys: madlo nejde vysunout? ja myslela, ze jo? mam pocit, ze to pisou na internetu, ze to jde vyskove polohovat.

mirunda
19. kvě 2010

madlo jde polohovat, ale jen v tom kloubu nahoru nebo dolu.. nejde vysunout jako aby bylo delší..

luji78
20. kvě 2010

Dagyss: no, k té výšce ... já jsem prďola, měřím 162 a k mé výšce mi ten kočárek přišel tak akorát, právě jsem si říkala, že vyšší lidi by měli možná problém, takže asi jo ... a já už zase nevím, jakou sis to nakonec vybrala barvu??

marlene5
20. kvě 2010

Luji78 já mám 168 a mě teda vyhovuje suprově,navíc mě přijde,když je sporťák ve směru,že přes něj ani nevidím.Manža má 190cm a vyhovuje mu taky tak nevím je to asi o zvyk.Měli sme tak podobně už sporťáka tak si prostě člověk musí zvyknout.Tak my konečně jdeme na druhý uz,sem objednaná na 23.6. tak hned ten den jdeme objednat tak do té doby ještě budu přemýšlet o barvě,manža chce červený já pořád nevím 😀

luji78
20. kvě 2010

No, a já půjdu asi do té tyrkys, protože včera už na xtém ultrazvuku opět nebylo vidět nic ... a to se mi miminko už otočilo. A stejně to nebylo nic platné, nožičkama prostě nepohne, i kdybysme se zbláznili a TO má dokonale schovaný ... takže bude asi tyrkysák 🙂

roboss
20. kvě 2010

ahojte. my budeme mat chlapca a manzel chce cerveny k cervenemu autu. ja som skor za zlaty, tak uvidime. pena na rucke je podla mna vyhoda, hlavne v zime to tak nechladi (jasne, treba si davat pozor). pristup do kosika je podla obrazkov problem len pri vanicke. pri vajicku a sportovom je tam vzadu dost miesta na vkladanie. a vyhodu prestige vidim aj v tom, ze vrch nanoznika na vanicke sa da odzipsovat, netreba ho cely davat dole.

brusinka.pusinka
20. kvě 2010

my neměly problém s košíkem jen jsem ho nadzvedla aby nešoupal o kolečka otočila jsem popruh 2x kol tyčky a zapla a ok 😉 .Pěnová rukojet je supr je pohodlná a měkouška jen když zmokne je to děs no prostě houba 😀 😀 😀
Jinak kuk jak jezdíme se sporťákem foceno dnes 😉

weri1
20. kvě 2010

já mám 177 a výškově mi přijde úplně v poho

dagyss
21. kvě 2010

🙂 asi je to o zvyku, rukojeť jde polohovat poze v kloubu nahoru,dolů, né vzdálenost jako od kočárku, mám teď hluboký, tak to citím na málo místa 🙂 jsem jen na otočku doma,fotky hodím po víkendu, máme oranž 🙂 A co se týče koše,tak možná u spor´táku už to tak nebude, ale dnes jsem byla opět na nákup a igelitky naplnila jen do půl abych je pak protáhla a stejně jsem musela zas rezepnout zips ☹ nicméně, i tak bych si ho koupila znova 🙂

estrellita
21. kvě 2010

brsuinko: hezky 🙂
a ,kloub neva, ja mam 166 cm, takze jha bych natahovani ani nevyuzila 🙂 a manzel nejakych 183 🙂

weri1
25. kvě 2010

včera jsem viděla kočárek barvy těch zelenožlutých kruhů a vůbec se mi nelíbil, tak jsem ráda, že jsem do něho nešla. Ani žlutá, ani zelená....no každý máme jinej vkus 😀

martinaj23
25. kvě 2010

Ahoj, chtěla bych se zeptat, jestli lze kočárek složit i bez odejmutí sportovní, popřípadě i hluboké nástavby.
Děkuji Martina

weri1
25. kvě 2010

marti: sice ho doma ještě nemám, ale myslím si že ne. aspoň když nám ho prodavač ukazoval jak se skládá, tak to vždy sundal ani si neumím představit, jak by to udělal

martinaj23
25. kvě 2010

No ony totiž ostatní kočárky skládat jdou - třeba X-lander a tak. Tak jsem to brala i částešně jako samozřejmost a docela mě překvapilo, že bych měla nástavbu subdavat - hlavně tu sportovní. KOčárek pak zabere myslím daleko víc místa ☹ Ale bohužel mne nenapadá jiný kočárek s velkou korbou a otočnými koly

weri1
25. kvě 2010

marti: tak to nevím, mě se zdál tento kočárek nejlepší, u x-landeru se mi nelíbí že nejde otočit oběma směry.
a do auta když ho budu dávat, tak pro mě je to nejmenší překážka sundat korbu, protože to jde lehce.
je pravd, že každý očekává od kočárku něco jinýho 🙂

brusinka.pusinka
25. kvě 2010

Marti nejde ale zase je pevnější v zádech než x-lander, mám porovnání kamarádka ho má a opravdu není tak vystužený a i já chtěla aby byl oběma směry ten sporťák, neboť třeba moje Karamelka jezdí nejraději když na mě vidí a to nám bude 10 měsíců 😉 A jinak na nákupy a na výlety beru golfky 😉

Na kraji ten světlý je X-lander a na druhém kraji mám svůj Dorjan 😉

trojlistek
25. kvě 2010

marti: kocarek lze slozit, s korbou ne, to se nedela ani u x-landeru, kamoska ho ma, ale sportak lze slozit na konstrukci stejne jako x-lander, ale neni potom tak skladny, takze pokud neresis prostor, tak slozit neni problem 🙂 mam tuhle info primo z dary.

brusinka.pusinka
25. kvě 2010

Trojlístek ten nový x-lander kolekce 2010 jde složit i s korbou 😉 tento typ má ho kamarádka 😉
http://www.malvik.cz/Kocarky/sportovni-kocarky/...

trojlistek
25. kvě 2010

kamoska ma lonsky tip. tak to je fajn, rok od roku vychytavaji blesky a vylepsuji kocarky, treba verze pristiho roku bude otocna obema smery, dle pozadavku maminek, kdo vi 🙂 takze za 10let budou kocarky super 🙂 , ale to uz nam budou deti chodit do skoly 🙂 🙂

brusinka.pusinka
25. kvě 2010

trojlistek jojo vychytavaj i Dorjan se snaží je lepší a lepší 😀 😀 mě uýž jeden na gympl chodí a odvozila jsem ho v polském kočárku 😀 😀 😀

martinaj23
25. kvě 2010

dÍKY MOC za odpovědi - já si myslela, že to nějak půjde 🙂 Včera jsem se na něj byla podívat naživo, ale bohužel paní prodavačka prdává kočárky z pohledu barvy, ale o nějakých funkcích neměla ani ponětí. prostě co si člověk nezkustil sám, tak nevěděl.

estrellita
25. kvě 2010

trojlistkui: ja jsem zrovna vcera narazila na novou verzi xlanderu a uz jde take otocit obema smery 😉

estrellita
25. kvě 2010

weri: no ja jsem posledni dobou nejak presedlala k teto barve - zeleny DS3 84 🙂

http://www.darababy.cz/zbozi/dorjan-danny-sport...

weri1
25. kvě 2010

tak to jsem zvědavá co vybereš, já hnědou nemusím, u mě to nehrozilo, my ještě přemýšleli nad celočerným

trojlistek
25. kvě 2010

@estrellita aha, vida jak se snazi 🙂 je to klasicka verze x-landeru xa 2010 anebo je to jen nejaka limitovana serie?