Kočárek Dor Jan Danny Sport. Víte něco o něm?

gabik76
8. led 2009

Ahoj,víte někdo něco bližšího o tomto kočárku?Vypadá super!

luji78
12. lis 2010

Breberka: jj, rozmery odpovidaji, jak korba, tak sportak. Mne se prave libi, ze ac je kocarek velkej, tak podvozek jde krasne slozit, predni kolecka se jakoby zaklapnou dovnitr ty konstrukce. Jelikoz mam auto blesku, resim to tak, ze do kufru hodim podvozek a korbu jako spolujezdce 🙂 Jenze to je fakt pidiauto...

breberka
12. lis 2010

@luji78 díky moc, tak uvidíme, kdo vyhraje 😀, ještě máme moře času

luji78
12. lis 2010

Breberka: ted jsem koukala na to Espiro, taky nevypada spatne! A ty barvicky ... Porad me malicko mrzi, ze Dannyho nedelaji ve fialove barve, a tady koukam Gtx krasna fialova barvicka ... Tak at dobre vyberes, je to fuska ;)

breberka
12. lis 2010

@luji78 bohužel to neni fakt lehký, hlavně už je to poslední kočár, který kupuju, protože kdyby jsme měli třeba i 3, tak už musí stačit jen tenhle - jsou to hrozný položky a hlavně so pak s těma starýma

luji78
12. lis 2010

Breberka: to jo, taky pocitam s tim, ze v tom odvozim i dalsi mimi. Uplne slintam nad tema barvickama toho Espira ... Ale barva je to posledni. Ja vybirala kocar asi 4 mesice, hruza 🙂

akcull
12. lis 2010

Holky, mohly byste mi prosím někdo změřit u sporťáku výšku od sedačky k boudičce (danny sport kol. 2010). A ještě by mě zajímalo, jestli se kočárek vleze do kufru staré krátké fabie, bez toho aby se muselo sundavat kolečko?
Děkuji moc🙂

luji78
13. lis 2010

Akcull: zmerit se pokusim, snad nezapomenu a kolecka se sundavat nemusi, psala jsem to o par prispevku dal - kolecka predni se jakoby zacvaknou dovnitr konstrukce ...

estrellita
13. lis 2010

holky, prosim, mohly byste nekterea popsat slozeni kocarku? rozlozeni vim, slozeni uz si nepamatuju, jestli se davaji taky nahoru ty cervene packy, nebo ne 🙂 radeji bych to nezkousela vsemi moznymi zpusoby, nez se mi to podari 😀

naty
14. lis 2010

@estrellita nevím, co máš ty tip, jestli 2009 nebo 10, ale snad je to stejný...prostě ho chytneš za rukojeť a jakoby jí zvedneš, kolečka jdou samováhou dolů a on se rozloží...můžeš tomu pomoct šlápnutím na část u brzdy...ale teď koukám...no, složí se tak, že potáhneš ty červené páčky pod rukojetí směrem nahoru k rukojeti a tlačíš jí celou dolů, on se složí...tak tu máš oboje... 😀

estrellita
14. lis 2010

@naty mame 10 🙂 dekuju, uz jsem na to vcera prisla 🙂

mikuska0805
14. lis 2010

Ahojte maminky sucasne aj buduce, hlasim sa k novym majitelom Dorjanu Prestige, dnes sme si ho doniesli domkov, je prekrasny, este stale sa z neho vytesujem, hoci ho zacnem pouzivat az v januari 😀 . Velmi mi ste mi vsetky pomohli pri vybere, pretoze som uz mala poriadny chaos v hlave, ze aky kociarik kupit a tento splnal vsetky moje poziadavky, a vase dobre skusenosti s nim rozhodli. chcem sa spytat, babenky co byvaju v panelaku, ako sa pasujete so schodmi, lebo my sice vytah mame, ale len na medziposchodie, takze aj tak ho budem musiet nosit.

brusinka.pusinka
15. lis 2010

@mikuska0805 já když někde není nájezd tak normálně kočárek po schodech vytáhnu po kolecjh jako jeden schod po druhém. Je pěkně odpružený tažde to jde pěkně nemusím ho nosit, a do autobusu , vjedu a nebo my někdo pomůžea když byla malá miminko zvládla jsem to díky uchytům na bocích i sama nebyl až tak těžký 😉

mikuska0805
15. lis 2010

@brusinka.pusinka Dakujem 🙂 , to ma hned napadlo, len sa este bojim s nim manipulovat, ale praxou sa urcite naucim 🙂

naty
16. lis 2010

@mikuska0805 já tahám do schodů každej den, takže mám praxi 😀 ...ale celej bych teda asi nedala...prostě vezmu prvně korbu s malým, položím doma a vrátím se pro podvozek...opačný postup když jdu dolů...manipulace s ním je naštěstí rychlá a jednoduchá, takže se to v pohodě dá... 😉

akcull
17. lis 2010

Holky,
mohly byste mi prosím některá změřit u sportovní sedačky kol 2010 výšku od sedačky k boudičce.
Díky moc🙂

sonka31
17. lis 2010

Mile damy, a je teda rozdiel v rozmere vnutornej vanicky medzi Danny Sport Line a Danny Prestige? Ten druhy by mal byt udajne sirsi, ale na nete som natrafila na rozne udaje. Niekde ho uvadzaju ako sirsi, inde su rovnake rozmery so Sport Line. Viete mi poradit? Dakujem.

estrellita
17. lis 2010

@sonka31 jsou stejne 😉

marcelka28
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
sonka31
18. lis 2010

@marcelka28 Dakujem, ja som nasla na jednej stranke, ze prestige je vacsi. Vsade inde ich uvadzaju ako rovnake.

Kocky, mate niektora prestige v albume? Ja ho tu u nas nemam moznost vidiet. Ako je to s tymi kozenkovymi dielmi? Neviem si to predstavit. Ale paci sa mi velmi, a hlavne je velky!

e_kociky
18. lis 2010

@sonka31 Danny Sport 2009 sa už nevyrába, dopredávajú sa posledné farby, viac ich vyrábať nebudú. Dostupná už bude iba kolekcia 2011. Danny Sport Prestige 2010 má oproti modelu Danny Sport väčšiu vaničku cca o 5 cm, vnútorná dĺžka vaničky je až 82 cm. Funkcie ale majú rovnaké. Na vaničke je koženkový celý obvod vaničky, nie je ťažká údržba, stačí pretrieť handričkou a občas olejom, nič viac si to nevyžaduje. Ak by si sa obávala koženky, odporúčam model Danny Sport 3 Line, má tiež takú veľkú vaničku.

sonka31
18. lis 2010

@e_kociky Vdaka. Ale pokial to sprevne chapem, tak Danny Sport 3 Line nema moznost urobit zo sportovej sedacky vanicku ako prestige. Alebo ano? 🙂

breberka
18. lis 2010

koukala jsem i, že ten danny sport 2010 je levnější než prestige 😉 http://www.darababy.cz/zbozi/dorjan-danny-sport..., tak uvidíme, do čeho půjdu, musim ho nejdřív vidět

breberka
18. lis 2010

@sonka31 myslim, že nemá, ale když tam dáš nánožník, tak to vůbec neni poznat a dítě to taky chrání 😉

e_kociky
18. lis 2010

@sonka31 presne tak, 3 Line nemá predlžovací diel na športovú časť, z ktorého sa dá urobiť kvázi vanička... toto je výhoda, ak máte dieťatko v zime a už sa nezmestí do vaničky.

@breberka 3 Line je lacnejší ako Prestige. A tiež mám rovnaký názor, že ak je dieťa s nánožníkom a fusakom, tak mu tam určite nebude zima 😉

breberka
18. lis 2010

první kočár máme ten dor jan cross country, kupovali jsme ho od kamarádů, ale je blbý co se týká manipulace, jinak prostor super a taky nánožník stačil a chránil

@e_kociky viď 😉

sonka31
18. lis 2010

@e_kociky Dakujem 🙂

sonka31
18. lis 2010

@breberka Ano, nad tym rozmyslam. Ja sa totiz bojim tej kozenky na prestige v mrazoch, ked mi to popuka hned v januari, ked sa maly narodi, tak v lete mozem lupovat novy kocik :( Ja sa dam asi na ten sport line.

mikuska0805
18. lis 2010

@sonka31 ahoj, ja som tiez neodolala Prestigu, tej kozenky som sa zo zaciatku trochu bala, tiez mam termin v januari, ale este som nepocula jedinu staznost, tak ma to trochu ukludnilo. skusim hodit fotky mojho strieborneho, je uzasny, krasny, velky, no tesim sa z neho ako male dieta 😀

sonka31
18. lis 2010

@mikuska0805 Mikuska, no tym fotom by si ma potesila. Vies, ze aj ja som premyslala nad striebornym? Ale pravdu povediac, ja sa bojim kozenky, ze to popuka, a tym padom je po efekte. Na to sa ani zaruka urcite nevztahuje.

mikuska0805
18. lis 2010

@sonka31 Uz tam mam aj foto 🙂. No jasne, je to trochu risk, ja som bola 100% rozhodnuta pre Danny sport 3 line, ale ked som Prestige videla nazivo, bolo rozhodnute. Okrem toho som si nevedela vybrat farbu u Dannyho sport, respektive sme sa nevedeli zhodnut s mojim drahym 🙂 .