Kočárek Dor Jan Danny Sport. Víte něco o něm?

gabik76
8. led 2009

Ahoj,víte někdo něco bližšího o tomto kočárku?Vypadá super!

luji78
18. lis 2010

Holky, kozenky se vubec nebojte, zjistovala jsem kde se dalo a ani jedna jedina stiznost ... A myslim, ze kdyby to delalo neplechu, ze by letosni kolekce byla treba bez kozenky, a je tam zas 🙂 Jo, a jak tady nekdo zjistoval rozmery, tak lonsky DS a DS Prestige maji rozmery stejne! Jestli to nekdo nepomeroval treba s rokem 2009. Lonsky jsou fakt oba stejny 😉

breberka
18. lis 2010

@mikuska0805 je moc pěkný 😉

dablikolik
18. lis 2010

už měsíc vozíme naše zlatíčko v Dorjannu 2009. Jsem spokojená, je lehký a hlavně snadno se nasazuje autosedačka a korba.

marcelka28
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
sonka31
18. lis 2010

@mikuska0805 Je fakt krasny, nemam slov. Diky moc. Ta strieborna asi nie je matna, ze? Ja som prestige totiz nazivo nevidela. Ako budes osetrovat vanicku? Sportova cast ma tiez tu kozenku?

e_kociky
18. lis 2010

@sonka31 tie koženkové časti boli aj na Prestige z kolekcie 2009 a neboli žiadne reklamácie ani sťažnosti, že by to niekomu popukalo, toho sa báť nemusíš 😉

sonka31
18. lis 2010

@e_kociky Ak ano, mala by sa na to vztahovat zaruka, nakolko k tomu nedojde nespravnym pouzivanim, ale vonkajsimi faktormi. Alebo nie? 🙂

e_kociky
18. lis 2010

@sonka31 určite áno, ale ako píšem, takýto prípad sme ešte nemali a to sa koženka používa na týchto kočíkoch niekoľko rokov.

sonka31
18. lis 2010

@e_kociky Dakujem!

e_kociky
19. lis 2010

@sonka31 nie je začo 😉

mikuska0805
19. lis 2010

@sonka31 Ta pani z e_kociky ukludnila aj mna 🙂 . Osetrovat, to budem podla pokynov, raz za 3-4 mesiace pretriet jedlym olejom. Farba je taka zvlastna, ona sa leskne na slniecku, ale na normalnom dennom svetle je taka matna. Na tych fotkach je to presvetlene asi bleskom z fotaka. A mas este nejakych kandidatov?

sonka31
19. lis 2010

@mikuska0805 Ahoj 🙂 Ja som rozmyslala nad Espiro GTX v modrom, je lahsi a dobre rieseny, ale nikde som sa nevedela dopatrat k rozmerom. Az polsky predajca mi dal info, ze vanicka ma len 73 cm dlzku, co je velmi malo. Tak som pozerala Danny Sport Line, tie su pekne, ale prestige su krajsie. Zvlastne, ze strieborny ma na fote nezaujal, rovno sme pozerali pomaranc a zeleny, ale ked som videla Tvoj, tak sa mi paci asi najviac. Hoci ani ten capuccino gold nie je zly. Len neviem, ci sa chlapcekovi hodi taky odtien. Aj zvnutra su velmi dobre riesene, ten vankusik si tam zrejme mala. No a ta kozenka, ja neviem. Ale pisala mi jedna kocka, ze na sportovej verzii je uz len latka, no tak ma to ukludnilo. Ibaze nase sa narodia prave do velkych mrazov. Nezostava nam, len verit.
A videla si aj ine odtiene z prestige? AJ ten zeleny? Z toho je paf moj manzel, ja az tak moc nie 🙂 PA

mikuska0805
20. lis 2010

@sonka31 videla som vsetky farby nazivo, lebo ta pani tam mala vzorky latok, takze si si mohla aj na dotyk skusit. Zelena je taka svietiva, gold ma trosku sklamala nazivo, bola taka fadna hneda, pomaranc si nepamatam 🙂. Ale myslim ze pre chlapceka su vhodne vsetky farby okrem tej ruzovej a cervenej 😅 No nic, tak ti prajem stastnu ruku pri vybere a ak budes cokolvek potrebovat, pytaj sa. pa pekny den

sarkaa
20. lis 2010

Ahojky. Myslela jsem, že kočárek už mám dávno vybraný ale zjistila jsem, že můj favorit (v-cross) má dost vad, které bych rozhodně nechtěla a je dost poruchový. Obhlížím tak jiné kočárky a narazila jsem na DS Prestige 2011. Moc se mi líbí ta nová kytičková kolekce ( myslíte, že vzor Daisy by byl vhodný pro chlapečka?). Mám ale 2 velké ALE 😀 Koženka - kde tam všude je a už se někomu stalo, že popraskala nebo ji někde omylem odřel ( dokonce roztrhl?) a za druhé se mi zdá kočárek strašně mohutný takže jak je to s manipulací?

pajapoj
20. lis 2010

@sarkaa máme prestige 2009 s koženkou, jezdili jsme s ním celou zimu bez jakékoli péče a koženka je stále stejná a přes léto tomu sluníčko taky nic neudělalo. manipulace perfektní, v pohodě jednou rukou, fakt se krásně ovládá, jednoduše skládá a když se při složení sundaj kolečka tak je téměř neviditelnej
co teď vidím jako trochu nevýhodu že mi ta sportovní sedačka přijde malá - myslím jako krátká, že je ta korbička hrozně blízko hlavy už teď (na nohy je místa dost), když je malýmu sotva rok a je i taková užší. (neumím si představit dát tam dítě rok a půl s fusakem a zimní bundou).. ale velkým plusem zase je, že když dám nánožník, že je perfektně schovanej, když jsem viděla nánožníky jinejch kočíků, který jsou tak do pasu dítěte tak jsem ráda, že je tam hezky zakrytej a až začnou mrazy tak ho neofoukne.

estrellita
20. lis 2010

@sarkaa
@pajapoj sportovni verze 2010 byla zvetsena 🙂 takze myslim, ze 2011 bude taky bez problemu .-)

pajapoj
20. lis 2010

@estrellita aha tak to nevím, ale prestige 2009 byl právě prodlouženej oproti normálnímu co tenkrát byl, pokud ho zvětšili tak tím líp

tikasi
20. lis 2010

@akcull ahoj,tak som ti to odmerala a vyslo mi toto: vyska zadnej opierky 50cm a vyska od sedadla celkom k strieske okolo 58cm. mam DS 2010

akzuzs
20. lis 2010

Ahojte, premýšľame že by sme si vzali DorJan Danny Sport 3 Line 2010 len v našom okolí sa v obchode nedá zohnať a ja mám rizikové tehu a do Poľska nemôžem tak zvažujeme ho objednať cez net. Nám stačí dvoj konbinácia nakoľko vjíčko máme a vychádza to kolo 275€ len sa bojím aby sme zle nekúpili lebo sme ho na živo ešte nevideli a trocha máme obavu či je dobrý, či nevrzga a nerozhega sa a tak. Viete mi o nom povedať čo a ako????
ĎAKUJEM

akcull
20. lis 2010

tikasi, moc děkuji za změření. Vypadá fakt prostorně, to je fajn🙂 Líbí se mi ta kytičkovaná verze 2010. Nemáte jí náhodou někdo?

luji78
21. lis 2010

Akzuzs: staci,kdyz si proctes par stranek dozadu a najdes odpovedi na vsechny sve otazky ;) Za sebe jsem moc spokojena,kocarek prostorny,lehce se sklada,dobre ovlada,nevrze... Jinak kytickova verze je uz 2011,je na trhu myslim teprve chvilicku,takze nevim,jestli nebude problem sehnat nekoho,kdo uz ho ma.Ale treba se zadari 🙂

gabika76
21. lis 2010

@akzuzs My mame dorjan prestige 2010 a je veľmi podobný tomuto o ktorom píšeš. Nevrzgá, je ozaj veľký aj športová časť. Tiež sme ho kupovali cez net s malou dušičkou, ale žiadne výhrady voči nemu nemáme. S mojho pohľadu-možem vrelo doporučiť 🙂

marcelka28
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
marcelka28
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
mikuska0805
21. lis 2010

@marcelka28 no jasne, kazda rada dobra 🙂 . A este sa chcem spytat na cenu?

akcull
22. lis 2010

luji78,
já jsem myslela tuhle kytičkovanou kolekci, je tam uveden rok 2010
http://www.mimistyl.cz/kocarek-dorjan-danny-spo...
moc se mi líbí ten hnědy nebo béžový🙂, má to prý taky prodloužení sportovní sedačky a je tam méně té koženky

luji78
22. lis 2010

Akcull: ha,zrada!O tehle verzi vubec nevim ... Asi proto,ze kdyz jsem kocarek objednala,tak uz jsem dal nic nehledala a asi to dali na trh az v lete...prijde mi,ze tam ty kozenky je uplne stejne jako na Prestige 10,ale mozna se pletu 😉 V ty letosni verzi mi pripada,ze ji je min,ale videla jsem jen obrazky.

marcelka28
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
akcull
22. lis 2010

luji78, no já jsem ho samo naživo neviděla, ale ptala jsem se na tu koženku a bylo mi řečeno, že na korbičce není, prý jen na madle a jako doplněk nánožníku...

mikuska0805
23. lis 2010

@marcelka28 Dakujem 😉