Kočárek Dor Jan Danny Sport. Víte něco o něm?

gabik76
8. led 2009

Ahoj,víte někdo něco bližšího o tomto kočárku?Vypadá super!

josifek
25. lis 2009

Saronko a proč nevemeš raději autosedajdu je lehčí a líp se nosí 😉 a zase tam určitě nebudeš 5 hodin 😉

dvoja
25. lis 2009

dobrý večer,chtěla bych se zeptat jestli máte někdo zkušenost s autosedačkou ke kočárku Danny sport.Kočárek se mi zalíbil a nevím zda ho koupit s autosedačkou nebo bez.Díky za odpovědˇ.

martinas.
25. lis 2009

Jak jste spokojení se sportovní verzí tohoto kočárku? Je dostatečně širokej... aby se tam malá vlezla aj dyž trochu povyroste 🙂

josifek
26. lis 2009

Dvoja já jsem spokojená využívám každej den, hodně jezdíme autem a je supr když ji nacvakn na podvozek 😉
Martinas. my zatím pořád jezdíme v hlubokém a jěště nějakou dobu budeme a to je nám4 měsíce . ale zkoušela jsem fusak s ročním dítkem a bylo uplně v pohodě místa dostatek, a to nebyla žádná panenka ale pěkný cvalík 😉

dvoja
26. lis 2009

josifek,Díky,usnadnila jsi mi rozhodování 🙂

saronka
26. lis 2009

josi já pojedu přes celou prahu mhd a v té autosedačce fouká vic než v korbě..

josifek
26. lis 2009

to jo myslela jsem že autem tak to máš lepší korbičku 😉
Dvoja není zač píši jen své zkušenosti 😀

martinas.
26. lis 2009

Nám jsou ted 4 měsíce a kupuju už 3 kočárek :( byla bych ráda, aby se do něj vlezla aspon do dvou let i v zimě. ta šířka sportáku me taky odrazuje, kolik to přesně má. jinak se mi moc líbí

josifek
26. lis 2009

- rozměry hlubokého kočárku: d88 x š60 x v116 cm
- rozměry korby: d82 x š32 x v63 cm
- vnitřní rozměry vaničky: d76 x š31 x v20 cm
- hmotnost hlubokého kočárku: 14 kg
- rozměry sportovního kočárku: d94 x š60 x v114 cm
- výška opěrky zad: 49 cm; délka lehu: 88 cm
- rozměry sezení: d26 x š30 cm
- hmotnost sportovního kočárku: 15 kg
- složená konstrukce: d91 x š60 x v32 cm
- průměr zadních koleček: 30,5 cm
- průměr předních koleček: 24,5 cm
já myslím že my ho vyjezdíme proto jsem si ho vybrala a ty rozměry jsou v průměru stejné s ostatními

saronka
26. lis 2009

já chci kočárek použít jako sproták na příští zímu a hned na jaře půjde do golfek tak jako tak..

elikuk
29. lis 2009

Ahoj holky! Jsem tady nová, takže všechny zdravím. Chtěla bych vás požádat o radu. Rozhoduji se mezi dvoma druhmi kočárku a nevím, který z nich si vybrat. Jeden je Dorjan kolekce 2009 a druhý Adbor baby lux. Mám ráda červenou barvu, takže jednoznačně teda červenej, ale nevím se rozhodnout který z těch dvou, je lepší. Poradíte?

josifek
29. lis 2009

Eli kuk já viděla červené Dorjany na vlastní oči a jsou krásnééééé i s kytičkami i bez čistééééé. My máme dcerku a vybrali jsme si neutrál a nelitujeme je pohodový a já jsem moc spokojená můžeš kouknout do alba je tam vyfocený 😉

elikuk
29. lis 2009

josifek, díky moc.Asi si teda koupíme Dorjan. Ten je i lehší, než Adbor o 5kg.Bála jsem se,že je moc malý ale nakonec malý se narodí stejně před létem a pak bude šporťáku, když budou vedrá. Mimochodem máš nádherné dětičky. 😉

josifek
30. lis 2009

Elikuk děkuji za pochvalu, a kočárek určo doporučuji já jsem hodně spokojená a vůbec není moc malý my máme 4 měsíce skoro 6 kg a 65 cm a vlezeme se v pohode do hlubokého 😉

kuchy
30. lis 2009

ahojte, jak se tu máte?
josifek . jenom 6 😀

Tak to budte holky v klidu,my máme ten samý jako josi ,jen náš malý má dnes přesně 5 měsíců 😀 70 cm a 8300g, jezí v hlubokém i s fusakem Emitex 2009 a snad ještě chvilku bude... 😎 u nás je spíš směrodatné to,že začíná sedat a bude chtít vidět ven,tak pak budu muset sportáčkovat....
....mimochodem,kamarádky mající podobné kluky valibuky a X lander už jsou dávno ve sportáku, nezdá se,ale je o dost užší, píšou co píšou , ale praxe je jiná 😝

josifek
30. lis 2009

Ahojky Kuchy jojo jen 6 my jsme holčička jak má bejt 😉 😉 😉 malá a roztomilááááá. Tvůj je pěkný kus chlapáka ale tak to má být 😉

evca35
1. pro 2009

ahojte,
ja by som sa chcela opýtať aký je systém na sklápanie chrbta v športovej časti, remienky alebo iný. Dík.

josifek
2. pro 2009

Evca není řemínkový je stejný jako u mnoha jiných kočárku a má polohování není nastavitelný podle tebe . Jde uplně do lehu a i uplně do sedu a má další 3 polohy 😉 Snad jsem napsala pochopitelně

evca35
3. pro 2009

ďakujem. a máte prestige alebo nie?
alebo: kto videl oba kočíky, či je to polohovanie rovnaké u oboch.

josifek
3. pro 2009

Evca je to stejné prestiže má jen tu část navíc ke sportovému kočárku 😉

konsa
4. pro 2009

ahoj holky, prali jste tu vložku do korby po koupení, nebo to není nutný? Chtěla bych jí vyprat, ale bojím se, aby se nepoškodila ta lehací část (když je taková zpevněná)......

naty
4. pro 2009

Já sem jí teda neprala... 😅 ...stejně bude ve fusaku, zas na druhou stranu se setká na světě s horšíma věcma než nevypranou vložkou v kočáře... 😉 ...i když pro letní mimčo....přiznám se, že mě to prát ani nenapadlo...

beras
4. pro 2009

😲 Já ji taky neprala a taky mě to nenapadlo 😀

josifek
4. pro 2009

Já ji prala a v pohodě , prali jsme ji protože se malá narodila uprostřed léta a byla přímo v korbičce a na peřince, člověk nikdy neví kde ležel kočárek 😉

varo
5. pro 2009

ahoj, dnes jsem na vlastní oči viděla kočárek Dorjan v červené barvě s bílýma kytičkama a je naprosto úúúúžasný, pokud nám řeknou na ultrazvuku holčičku tak mám vybráno 🙂 🙂

drto
7. pro 2009

to varo: my cakame chlapca ale pacil sa nam tiez ten cerveny s bielymi kvetinkami tak sme si ho kupili. mozes sa nan pozriet aj v albume 🙂

naty
8. pro 2009

taky si myslím, že červenej se hodí pro oboje pohlaví... 😵 😉

kaiserka
20. pro 2009

ahoj maminy, měla bych dotaz, nebo spíš prosbu o radu. Na začátku března čekáme naše první mimčo 😀 a teď se s manželem radíme, jaký kočárek. Líbí se nám DorJan danny sport, ale manža se bojí, že to pérování za moc nestojí a když bude s mimčem jezdit v terénu (protože máme chatu na horách), že to bude hodně drncat. Taky se nám líbí Roan, ale tam mi zase vadí to, že mi přijde těžší na ovládání, kvůli čtyřem pevnejm kolečkám. A taky mi přijde těžší celkově. Máte některá s těmito kočíky už zkušennosti? Poraďte mi, prosím. Díkes

kaliska
20. pro 2009

kaiserko,my máme taky chalupu na horách,takže jsme s ním jezdli úplně v šílených terénech a ustál to 😉 Jsem s s tím kočárkem úplně spokojená,jen nám jde nějak těžce odbržďovat,nevím,jaké zkušenosti s tím máte vy?
U nás byl teda malý už od 5.měs ve sporťáku,prostě musel vidět na svět 😀
V hlubokém jsem vnitřek prala normálně na 60,taky mi přijde,když ležel někde ve skladu,lepší všechno vyprat.Barvu máme vinově červenou,protože je použitelná jak pro kluka tak i holku 🙂
A cena byla taky suprová, 7000,- komplet i s autosedačkou

angetha
20. pro 2009

Mě přijde že drncá korba díky tomu jak je upevněná, ale péruje krásně 😉 ale na cestě štěrk a kamení by drncal každý kočárek