Kočárek Dor Jan Danny Sport. Víte něco o něm?

gabik76
8. led 2009

Ahoj,víte někdo něco bližšího o tomto kočárku?Vypadá super!

gabik76
autor
16. led 2009

madlo se přehazovat nedá,ale hluboká i sportovní korba se dá nasadit pro i proti směru jízdy.

martaa
17. led 2009

Ahoj taky se mi líbí tenhle kočárek v zeleném provedení, ale nevím kde bych ho mohla vidět na živo- Praha, Boleslav,Liberec, kdybyste některá věděla o prodejně v těchto městech, kde je k vidění dejte vědět 🙂 Díky

andu
17. led 2009

Tak já prošmejdila nějaké odkazy ostatních kočárků a korbičky jsou +/- stejně úzké, takže asi půjdeme do DorJanu 😉Ještě vybrat barvičku a je to 😉

ivetka5
17. led 2009

babulka123- ahojky, ja som tiež hľadala, ale myslím, že na Slovensku ho zatiaľ nedostať, možno keby na objednávku by mse sa spýtali, ale neviem, my uvažujeme s manželom ísť do Uherského Meziríčí, pozrieť ho, tak uvidíme. Ale ja som ho tiež vyšmejdila na českých stránkach len.

Martaa- aj my by sme chceli v zelenom, len sa bojím, aby nebol moc kriklavý. Ale aj tá šedá so zelenkavou vyzerá dobre, len aký je v skutočnosti. Myslím, že tu kočky spomínali, že tá zelená je viac výraznejšia ako na foto. Uvidíme. 😉

babulka123
17. led 2009

ivetka.. no mame rovnaky napad.. hehehe pojdeme asi aj my... ale inak na stranke vyzera veeelmi dobre.

gabik76
autor
18. led 2009

Andu souhlasím,co se týká velikostí ostatních kočárků,jsou i menší,třeba X-lander...Já zůstanu taky nejspíš u něj.A pro který typ jsi se nakonec rozhodla?S barvou taky nevím,zatím to vidím na tu vínovou...

ivetka5
21. led 2009

Ahojte kočky, a vedeli by ste mi prosím poradiť, ak ste niektorá z okolia Zlín a pod. a ak ste tento kočík videli v niakej predajni, dajte info, prosím, lebo čo som v Zlíne našla predajňu, tak nemajú tento typ vôbec na predajni, musel by sa objednať, len tá čakacia doba je až do mesiaca. Ďakujem moc.

kkvetuska
25. led 2009

ahoj. Jsem tady nová. Čekáme mimi v únoru. Bude to holka. Taky jsme dlouho vybírali kočárek a nakonec zvítězil tenhle. Už ho máme doma. Je skvělý. Objednávali jsme ho v Darababy. Pán prodejce byl velmi aktivní, na všechno mi odpověděl a ještě jsme si domluvili i jinou barvu. Takže máme doma fialovo-růžový a za stejnou cenu. Korbička se mi zdá dost velká, manipulace je úžasná, pérování taky. Tak snad se Vám bude taky líbit. Až si přivezeme mimi a skusíme ho, určitě ještě napíšu. 🙂

gabik76
autor
26. led 2009

ahoj,ta barva je skvělá,ani není v nabídce barev ,tak jsem docela překvapená,taky by se mi líbila,kde jste na ni přišli???
jinak určitě pisni,jak se ti jezdí i s miminkem 🙂

kkvetuska
26. led 2009

ahoj. Tu barvu jsme našli v darababy.cz, ale bylo to jako dorjan cross country-barva cc55. Po domluvě nám ji pán prodejce objednal přímo u výrobce. Pak určitě napíšu jak jezdíme. 🙂

silente
27. led 2009

Tak se hlásím, že i já jsem se do tohoto kočárku zamilovala. Je to prostě ON 😵

babulka123
27. led 2009

hmmm mne sa veeelmi paci ale ked tu na slovensko ho vobec nedovazaju a nejako neviem ci ho chcem kupit bez toho aby som ho videla..

wansday
27. led 2009

kkvetuska: jééé tak to je super.. díky za info, se tam taky juknu.. to je super, že je ten prodejce takhle šikovnej a hodnej 😉

wansday
27. led 2009

kkvetuska: ještě jsem se chtěla zeptat, za jak dlouho ti kočárek přišel???

kkvetuska
27. led 2009

wansday: od objednání po dodání to bylo u nás 3 týdny. Jinak by to bylo asi dříve

kkvetuska
27. led 2009

ivetka5: tá zelená barva je opravdu moc zelená.Viděla jsem ho na prodejně. Je hodně výrazná. Jo a to darababy.cz má i prodejnu ve Valašškém Meziřičí. Dodávají i na Slovensko. Tak ať vyberete dobře. Ale je pravda, že není nad to, vidět ho na vlastní oči.

ivetka5
27. led 2009

kkvetuška: ďakujem veľmi pekne za info, hej darababy je aj tu blízko nás, takže uvidíme, chystáme sa, ale už sme uvažovali aj nad inou značkou, nevieme, a nakoniec zíde asi aj zo zeleného, lebo sa nedá objednať, tak asi modrý 😀

blancita
29. led 2009

Ahojky holky, včera jsem se taky byla podívat na tento kočárek, manžela úplně uchvátil, ale já mám tedy 3 výhrady: korbička hlubokého kočárku je poměrně úzká, čekám mimi na duben a předpokládám, že v zimě už se mi tam nevejde..., hluboká korbička nemá odvětrávání, což je u malého mimi na léto docela velký problém a také skládání mi moc nevyhovuje, sporťák jde složit celý, ale hluboký se musí oddělat. Navíc mi chybí přehazovací rukojeť, vozila jsem mimi švagrový, která ji na kočárku měla a bylo to moc fajn, hlavně v létě, když praží sluníčko. Takže váhám...zdá se mi, že má dost nedostatků, i když ovládání je super a je lehoučký. Ještě uvažuji nad apollon alux od Patronu nebo Breakeru z babyactive

wansday
29. led 2009

blancita: já do něj jdu na sto procet a taky čekam mimčo v dubnu.. odvětrávání má, má síťku na boudičce a místo přehazovací rukojeti se dá dát sporťák pro i proti směru jízdy, takže je to prakticky totéž..a s tou úzkou korbičkou nevim no.. třeba x-lander mi přijde ještě menší.

gabik76
autor
29. led 2009

Souhlasím s wansday 🙂

kkvetuska
29. led 2009

Taky souhlasím s wansday. Švagrová má přehazovací rukojeť a vůbec ji nepoužívá, protože kočárek změní těžiště a jde špatně ovládat. Jo a vlastně nám šlo o kola s aretací kvůli ovládání a o rozměry po složení. Máme Felicii a je problém koupit kočárek, který by se tam vešel.

gabik76
autor
29. led 2009

A do Feldy vleze?

brendi
29. led 2009

zdravím,
tento kočárek jsem měla, zprvu spokojenost, po pár měsících, možná týdnech už ani ne......kočárek je dosti těžký, zlobili nás řemínky při houpání, také skladný moc kočárek není, a ke všemu se korba musí rozložit když se dává do auta, také jsem nemohla dopnout zipy u korby když jsem měla v zimě v kočárku fusak.....to že se nám vzadu zip rozjel, nepokládám za tak velkou chybu, to mohla být vada zrovna mého kusu,......tento kočárek jsme používali 6měsíců, odvozil mi miminko ale už nikdy bych do něj nešla 😕

silente
29. led 2009

Brendi - a Ty už jsi měla loni tohoto nového Dorjana? 😕 Nebyl to ten Cross?
Ten vypadá takhle:
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

Nový Danny Sport 2009 vypadá takto:
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...
😕

wansday
29. led 2009

brendi: to je divný, určitě to byl Danny Sport? Vyšel teprv v lednu nebo v prosinci na trh. 😕

kkvetuska
30. led 2009

gabik76: Do Feldy se vleze. I do výtahu. Koukali jsme i na Atlantic Espiro a ten se tam nevejde, dokonce ani do výtahu.

gabik76
autor
30. led 2009

kkvetuska:na ten jsem taky koukala a je na můj vkus dost velký.My máme úplně malý kufr,takže nevím jestli vůbec tam nějaký kočárek vejde 😒 Ale dík za info a budu se těšit pak na dojmy z jízdy 🙂 Už se ti to krátí co 🙂

kkvetuska
30. led 2009

gabik76:jo jo, už se nám to krátí. Už aby to bylo. Zrovna dnes jsme nacvičovali skládání kočárku. Jde to skvěle. Sundáš korbičku, zatáhneš a je to.

brendi
31. led 2009

holky omluva 😖 😅 , já opravdu myslela Dorjan Cross Countri.......
tak doufám že tento je už vymakanější 😀

ppaya
31. led 2009

Ahojky, jsem tady nová. Čekáme mimčo v červnu a taky jsem se zamilovala do danny sport 2009.
Jen bych se ráda zeptala toho, kdo už ho má (letmo touto diskuzí jsem zjistila, že jen kkvetuska asi ☹ ), jestli se dají u hluboké korbičky polohovat záda a ta sportovní nástavba má svoji stříšku - boudu a hluboká svoji, nebo se to nějak přehazuje,???? nikde se mi to nepodařilo vykoumat ☹
Jinak kkvetusko přeji porod v pohodě a zdravé miminko 🙂