Kočárek Dor Jan Danny Sport. Víte něco o něm?

gabik76
8. led 2009

Ahoj,víte někdo něco bližšího o tomto kočárku?Vypadá super!

monkabronka
10. led 2010

murynka kolekcia 2010 ma aj tuto funkciu
http://www.darababy.cz/zbozi/dorjan-danny-sport...

monkabronka
10. led 2010

Nam sa moc pozdava model prestige, len skoda, ze tam je dost malo odtienov na vyber.
A u nas ich vobec nemaju v obchodoch ☹ Nemate niektora tento odtien?dsp 124 http://www.darababy.cz/zbozi/dorjan-danny-sport... Ak ano, budem rada, ak mi poslete nejake foto.

Pekny zvysok vikendu vsetkym 🙂

lucifirek
10. led 2010

Já jsem koukala,že z modelové řady prestige zase nějaké barvy vyřadili,což mě mrzí,zrovna vyřadili ten,co se mi líbí.
šedý a vsadky se zelenýma kolečkama

monkabronka
10. led 2010

lucifirek, akurat som kukala slovensky mimibazar, maju ho tam a je moc pekny, ovela krajsi ako ten, co sme vybrali 🙂
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7463519

angetha
10. led 2010

Murynko my ten problém s koukáním nemáme, malá v něm vždy spí, ale asi bych jí něčím vypodložila - složená deka a podobně a trochu sklopila boudu..
Ve sněhu se nám jezdí asi jako ostatním na sněhu, když není prohrnuto tak to chce zatlačit..

murynka
10. led 2010

monka to je sice fajn 😀 😀 ale kvůli tomu nový kočár kupovat nebudu 😝
chtěla jsme spíše radu jak na to 😅

angetha moc děkuji..no naše je teprve dvouměsíční ale je strašně zvědavá za chvilku ležet nedokáže asi 😅
moc děkuji ta deka mě také napadla...

ted jsem byla venku jsem z vesnice není moc prohrnuto a super kočík se vyznamenal 😵 😵

josifek
10. led 2010

Murynko my dávali klínový polštářek měli jsme dva velký do postýlky a malí do kočárku.Používáme i teď v hlubokém aby malá nebyla uplně schováná a viděla na nás 😉 Najdi si na netu urřo pochodíš 😉

petty88
11. led 2010

ahojte holky. tak ja som sa uz rozhodla pre kočík prestige, tento sa mi viac páči vzhľadovo a najmä ten predlžovací diel v športovej verzii. Myslíte si, že odtieň 126 sa bude hodiť aj pre chlapca aj pre dievča?...lebo tento odtieň sa mi veľmi páči, len sa bojím aby tá ružová nebola dáka silná.

kagatkaga
12. led 2010

ahojky, taky máme kočárek DorJan Danny Sport a jsme s ním maximálně spokojený!!!fakt nádhera.....jezdíme s ním každý den v terénu i po ulici a je v poho 😉 můžu jen doporučit 🙂

nechala jsem si ho taky vyrobit na objednávku, protože jsem chtěla více kytiček než měli v původní verzi a vyšli mi vstříc a do 14dnů vyrobili a poslali, takže pokud chcete upravit barvu či vzorky, tak se nebojte a zavolejte si tam....přes obchod ve Val.Meziříčí 😉

Jen jsme měli problém při prvním nasazování koleček....něco tam bylo poškozené, ale nakonec se to podařilo....do 2dnů mi poslali pro další případné poškození náhradní díly....nevěděla jsem jestli budeme ještě někdy kolečka sundavat, tak jsem tam pro jistotu zavolala a bez problému vše vyřídili 😵

lucifirek
13. led 2010

Petty mě se líbí 127,ale zřejmě ji už vyřadili,na stránkách už nově není. A nevím nevím,jestli růžová bude i pro klučíka. CHce to se podívat na něj ve skutečnosti. Prý barvičky vypadají uplně jinak.
Kagatkaga to jsem ráda,že se kočárek osvědčil,máš nějaký odkaz na váš obchod? Jsem z vysočiny a pro nás je to všude z ruky.Ale chystáme se v březnu na veletrh prodítě do brna a doufám,že ho tam najdeme. 😀

kapr
13. led 2010

Luci kde já na tebe narazím 😀

lucifirek
13. led 2010

No to víš,taky okukuju kočárky. 😀 Tu slídím a vyzvídám. 😀

petty88
13. led 2010

ahojte holky....tak som nad tým premýšľala a rozhodla som sa pre tento kočík, ale farebnú kombináciu by som chcela čierno-oranžovú, takú neutrálnu. Už som sa aj pýtala a povedali mi že sa to dá v pohodke spraviť a že cena bude rovnaká. Tak sa už teším.

lucifirek
13. led 2010

petty to je určitě dobrá volba. 😉

monkabronka
14. led 2010

petty88, mozem sa spytat, dohodla si sa s predajcom vo valmeze? my by sme totiz tiez chceli kocik prestige, ale tie odtiene sa mi moc nepozdavaju. budem rada, ak das vediet.

petty88
14. led 2010

monkabronka: ja som si to objednávam cez internet na stránke e-kočíky, dohodla som sa s tým pánom Ondavským, bol veľmi milý a ústretový...čo som vôbec nečakala. A akú farbu by si chcela ty??

monkabronka
14. led 2010

petty88, mne by sa pacila cierno-zelena, pripadne sivo zelena.

petty88
14. led 2010

monkabronka: ja som tiež premýšľala nad farbou čierno-oranžová alebo sivo-oranžová....lebo sa bojím aby mi tá čierna farba nevybledla

beruska195
16. led 2010

Ahoj holky,
taky máme tenhle kočárek, šedivo-limetkovej DS46 (ve skutečnosti je zelinkavá sytější než na fotce) a jsme s ním moc spokojený! Budem přecházet na sporťák, malýmu je 6,5 měsíce, ale je to "kus chlapa" a už má 75cm a 9kilo, takže teď je ve fusaku v korbě jak sardinka.
Chtěla jsem se zeptat, jakou máte pláštěnku na sporťák? díky...

beruska195
17. led 2010

... tak už jsem na to přišla, na sporťák pasuje stejná pláštěnka jako na hlubokou korbu 😉 Dneska už jsme to prubli a paráda 🙂

lucifirek
18. led 2010

Beruska,zrovna jsem se chtěla na tu pláštěnku zeptat. Všude inzerují,že v ceně je pláštěnka na sport.i hlubokou korbu. Moskitiera. Fusak-teda myslím krytí jak hluboké tak sport.korby.,taška. Dostala jsi opravdu všechno? Jak se s kočárkem jezdí ted v zimě v těch závějích? A jak velká je korbička? Musím ho jít už konečně někam jít omrknout nazživo.Děkuji 🙂

zuzuj
18. led 2010

ahojte baby čo ste zo Slovenska , kde sa da kocik vidiet na zivo, ja som videla ten dorjan xxl 2010 a je taky velmi ozrutny, CHcela by som vidiet nazivo Prestige..najlepsie BA alebo blizke okolie...

beruska195
19. led 2010

Ahoj lucifirek, kupovali jsme komplet sadu už v lednu 2009 a byla tam hluboká korba, sporťák, autosedačka (vč. nánožníku a stříšky), taška na kočár, pláštěnka, nánožník na korbu, nánožník na sporťák. Síťku (moskitieru) jsem si dokupovala univerzální.
Korbička je dlouhá asi 78cm, co jsem prohlížela kočárky, tak je to standard. Já považuju za úspěch, že jsme vydrželi 6,5měsíce 😉
Ve sněhu to celkem jde, zaaretovala jsem si přední kolečka, aby se mi nevrklali ve sněhu a jde to.
Jinak jezdíme po městě i v terénu a spokojenost. Odpružení se dá nastavit na 2 stupně, takže to pěkně houpe 🙂

naty
19. led 2010

my sme ho kupovali v září 2009 a bylo tam taky vše,kromě moskytiery...

lucifirek
19. led 2010

Vydím,že s kočárkem je ve většině případů spokojenost. zatím jsem ho neviděla naživo,teda krom toho,že s ním někoho ve měste potkám. Ale snad na tom veletrhu.U nás těch obchodů moc není. ještě mi schází jeden,kde jsem nebyla.

saronka
20. led 2010

ahoj holky..chci se zeptat, v kolika měsících jste přešli do sportáku..ne že by se mi malá do korbičky nevešla ale už by ráda koukala a pozorovala..tak jsem si říkala, že bych v březnu už huspal do sportáku..jinak jsem s ním moc spokojená a vřele doporučuju...

lucifirek
20. led 2010

Holky tak teda nevím,dneska jsem viděla Dorjan Danny sport naživo a teda přijde mi ta hluboká korbička strašně malá,úzká. Do kdy jste tam měli prcky? nedokážu si představit,že bys se mi tam vešel půlroční prcek s fusakem.

lienockaaa
21. led 2010

ahojte kočky, chcem sa spýtať či má niektorá z vás skúsenosti s tou novou kolekciou 2010. A neviete náhodou či majú tento kočík aj v poľsku a aká je cena?? Ďakujem

angetha
21. led 2010

Lucifirku, s fusakem se mi tam malá vejde, má 6 kg, a ještě tam místo je.. 😉

monkabronka
21. led 2010

lienockaaa, akurat minuly vikend sme boli pozriet v polskom tesine, maju zatial len kolekciu 2009, o 2 tyzdne by mali mat uz aj novu. cena: 6200,- kč bez autosedacky, s autosedackou 7000,-