Kočárek Dor Jan Danny Sport. Víte něco o něm?

gabik76
8. led 2009

Ahoj,víte někdo něco bližšího o tomto kočárku?Vypadá super!

leu
24. únor 2009

silente: a co se ti lip houpalo?? my s tim houpali o sto sest a bylo to v poho - manza to tam rozebral do sroubku - s tim ze se musi vyzkouset vsechno 😀
jen jsem porad porovnavala tu korbu a ten pan mi stejne rekl ze jestli chceme sportak tak vetsi korby nejsou jinak koupit normal hluboky a to se nam moc nechce...

leu
24. únor 2009

jo a hrdulka - videla sem i x-landra cerveno cernou kombinaci a v tom chlapecek a vypadalo to dobre - chlapi rikali ze je to pro kluka ferari 😀 😀

silente
24. únor 2009

Hrdulka - ve skutečnosti je to více tmavá malinová 🙂

Leu - bohužel se mi líp houpala ta Inglesina, to taky rozhodlo pro ni 😔 Dorjan má jen dvě polohy pružení - hodně (zas tak hodně to ale není) a málo.
Ale jak říkám, vyzkoušet na vlastní "ruce". Inglesinu mají všude, tak porovnej 🙂

kkvetuska
24. únor 2009

Silente- ahoj. Když dáš do kočárku mimi, tak jde houpat líp. Já myslela, že houpat nebudeme, ale Elišce se libí, když se to s ni pohoupe.

Leu- Malou mám v kombinézce a ve fusaku a přijde mi, že se tam strácí. A to teď ve 14 dnech už má 4 kg. Na délku se tam určitě vejde i po půlroku a myslím že na šířku taky.

beruska195
24. únor 2009

Ahoj holky,
máme vybraný taky tenhle kočárek, šedo-zelenou kombinace č.46. Zelená barva je sytější než na netu, stejně tak celý oranžový (ten mi přišel až moc svítivý). Jiné jsem živé neviděla.
V Praze jsme ho viděli v kamenné prodejně internetového obchodu www.krtecek.com
jinak ho mají v Mladé Boleslavi i v Liberci - internetový obchod www.petto.cz (sice ho nemají na stránkách, ale v Bolce v kamenném obchodě ho normálně mají).
Jsme pro něj rozhodnutý, tak doufám, že nezklame 😉

leu
25. únor 2009

ahojky devcata
silente: my uz s nim houpali 😀 a stejne jsem museli volit nejakou formu aby se to hodilo do prirody jelikoz se budeme pohybovat mezi lesem, polni cestou a vesnici...a futr si rikam kdyby nahodou tak svagrova neco zapujci 😀
kkvetuska: moc dekuji za zpravicku - moc me potesila ze se ti tam malinka vleze a i uklidnila - hlavne aby mimi nebylo po tatinkovi - to by se mi nevlezlo ani do kose... 😀
akorat ted prichazi vybrat barvicku coz asi bude zajimave...

hrdulka
25. únor 2009

Ahojky 🙂
Tak jsme se dnes byli kuknout na ten kočár v reálu.Strašně mě překvapila ta barva že vůbec neodpovídá té z letáku.Silente:Měla jsi pravdu,je víc tmavá vínová,pořád se nám ale líbí,tak jsme ho objednali.Bude asi tak za měsíc.Paní nám dovolila s ním vyjet ven,tak jsme ho pořádně projeli.Jezdí dobře,je lehoučký prostě super.Dám pár fotek do albíčka tak kuknite. 🙂

silente
26. únor 2009

Hrdulka - tak to jsem ráda, že se líbil. Však je kráááásný 😵

florule
8. bře 2009

Ahoj, na internetu jsem si vybrala tenhle kočárek, akorát jsem ho neviděla nikde "naživo". Nevíte, kde ho mají v Ostravě nebo jejím okolí?

kkvetuska
9. bře 2009

ahoj. Máte tady foto Elišky v kočárku. Není to nic moc, jde to špatně fotit. Pořád jsme z kočárku nadšený a aj nám ho pochválila tchýně, a to není jen tak. Kámoška ho zkoušela a taky se jí s ním jelo moc hezky. Koukám holky, že se vám to už začíná krátit. Tak to ještě chvíli vydržte, ted to bude ale už jen těžší a horší. Nechci strašit.

radkar
13. bře 2009

Ahojky holky,jak se jezdí s tímto kočárkem ve sněhu-teda nemyslím 5 cm , ale opravdu ve sněhu 🙂 díky za postřehy

radkar
14. bře 2009

Nikdo nejezdil s kočárkem ve sněhu? 😉

kkvetuska
14. bře 2009

my jsme jezdili. Žádný problém. Zvládla to i moje 5-letá dcera. Kola jsou dost velká, takže jako s normálním kočárkem.

ppaya
2. dub 2009

ahoj,
já ještě připojuji info, že jsem před pár dny objevila na netu zlepšenou verzi - dorjan danny sport prestige. Tahle verze má oproti danny sport 2009 větrací síťku i v hluboké korbičce a prodlužovací díl na sportovní korbu.
Takže kdo ještě se rozhoduje o danny sport 2009, tak já si myslím, že prestige bude asi lepší volba 😉

kuchy
2. dub 2009

Ahojky, my jsme si právě vybrali prestige 2009, jen jsem ještě váhala, žádná s barev není úplně o ono,nakonec bude náš kluk asi jezdit v tom vínovo- černovzorovaném. 😀
V sobotu jedeme do dara baby, jen jsem se chtěla zeptat:

kkvetus: kdž jste si ho tam vybírali, platili jste ho hned,nebo zálohu a pak zbytek. 🙂

ulidark
2. dub 2009

Ahojky.
My už máme Dorjan Danny sport doma. Původně mne taky mrzelo, že nemá síťku v hluboké korbě, ale všechny verze vyráběné 2009 už ji mají, takže už v tom našem je taky. Nemá ho tedy jen Prestige. My jsme ho objednávali na konci ledna, máme ten šedý se zelenými květy a je úchvatný. Zaváděcí cena i s autosedačkou byla 8600,-. Pak jsem viděla na veletrhu v Brně ten nový design a docela mne zamrzelo, že mají mnohem hezčí barvy. Ale prodávající nám říkal, že s tím bychom se pod 10tisíc nedostali. A malé to bude stejně jedno v jakém kočárku bude jezdit.

kkvetuska
4. dub 2009

Ahoj
kuchy: my jsme objednávali přes internet. Platili jsme po doručení kočárku.

kuchy
4. dub 2009

kkvetuska: díky 😀

Dnes jsme tam byli osobně a kočárek si prohlédli, ten prestige tam neměli,jen vzorník barev a mě se ty barvy pretge moc nelíbí 😖 Ta červená je hoodně jasná a jediný rozdíl je v těch kožených detailech a prodlužovacím dílu.....ale ty barvy danny sportu 2OO9 jsou hezčí...už máme jasno a manža tam v týdnu skočí jej objednat,složí zálohu a pak si ho tam vyzvedneme až nám ho na prodejně Zkontrolují 😀 😀 😀 Ale prestige to asi nebude 😀

zuhan
7. dub 2009

Ahojte, prosím o radu. Tento kočárek máme už doma a máme problém s nafouknutím koleček. Jakou máte pumpičku? Zadní jsou v pohodě, al eu těch přžedních je tam málo místa, že tam nejde skoro nasadit ani klasický šlaušek a stejně vzduch unikne, než se potom sundá. Prosím moc o rady!

kuchy
9. dub 2009

zuhan: my ho doma sice ještě nemáme,ale je objednaný a raději jsme si k němu vzali i univerzální malou pumpičku s dlouhým a ohebným šlauškem, je na všechny kočárky. Stojí 130kč. V obchodě nám ji doporučili, abychom problémům předešli🙂))

laska.nezna.hranic
9. dub 2009

kuchy - tak který jste nakonec vybrali? tu původní verzi nebo Prestige? a máte tu větrací síťku v korbičce? někdo ji nabízí, někdo ne... a jakou barvičku?

marticumacek
9. dub 2009

Taky mám tento kočárek v užším výběru 😉 Jen pořád váhám nad velikostí korbičky.Škoda,že je tento typ novinka-ještě nikdo nemohl vyzkoušet,jestli se do něj vejde mimi ve fusaku ještě v 7-8 měsících. 😒

kuchy
9. dub 2009

...my jsme nakonec vybrali ten danny sport 2009, viděla jsem v prodejně vzorník barev na prestige a nelíbily se mi ty barvy, černý nechci ,červená byla moc jasná a my čekáme chlapečka a ty vzorované kousky látek jsou písmena....brrr, koženka podle mě není moc praktická, protože praská a jinak si myslím,že bez toho special nánožníku se obejdeme 🙂 🙂 🙂 Jinak jsou myslím stejné,větrání je i v hluboké korbě,což jsme kvůli červencovému mimi chtěli.

Korbička je prostorná a krásně bíle nebo krémově polstrovaná, to si myslím,že je pro malé mimi důležité, šedé a černé vnitřky jsou jak rakve. 🤐 ...chudáci děti. Je na délku jedna z nejdelších,co se dá sehnat, ta šířka asi tím polstrem hodně zkresluje, mě se zdála dost a když to srovnám s oblíbeným X-landerem,není co řešit je o kuuus větší.
martincumacek: nemylím si,že by naše mimi chtělo ještě v 8 měsícíh ležet v korbě, já v 7 už chodila kolem nábytku 😀 😀 😀 Uvidíme,jak poroste a sportovní nástavba jde do lehu a tam bezpečně narvu fusak i nánožník.

Jo a krááásně pruží, trochu jako houpací, jede a otáčí skoro sám 😀 je vysokej a to my přerostlí potřebujeme, snad nebude poruchový a za ty prachy poslouží 😀

kuchy
9. dub 2009

laska.nezna.hranic: na prodejně jsme viděli ten hnědý, na fotce nevypadá,ale byl moc hezký. Jen ke mě se moc nehodil, mám raději světlejší,tak nám doporučily ten D70, prý je moc hezký,tak bude překvapení,uvidíme 😎 😎 😎 A rovnou i s tou pumpičkou a slunečníkem,ať na nás pak nesvítí 😀

bobulka2009
11. dub 2009

ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, kdo vyrábí kočárek DorJan, nikde to nemůžu najít. A nevíte náhodou jestli ho mají i v Polsku? Děkuji

gabik76
autor
13. dub 2009

Bobulka 2009-mají je v Těšíně v obchodě u tržnice u řeky a mají dost velký výběr barev 😉

darca46
14. dub 2009

Ahojček baby! Píšem zo Slovenska, tiež som nedávno objavila Dorjan Danny Sport a dosť sa mi páči. Len ho neviem nájsť nikde na Slovensku. Neviete náhodou o nejakom obchode u nás, kde ho majú? A tým Těšínom myslíte český alebo poľský? Je to tuším poľský kočík, tak nie je v Poľsku lacnejší? Dík

sorciera24
14. dub 2009

darca, aj mne sa velmi paci tento kocik a u nas na Slovensku ho nezozenies, prehladala som cely net, jedine v Cechach...ja som ho objednala z Ciech...

bobulka2009
14. dub 2009

gabik76- děkuji a nevíš náhodou kolik v tom Polsku stál?