Kočárek Dor Jan Danny Sport. Víte něco o něm?

gabik76
8. led 2009

Ahoj,víte někdo něco bližšího o tomto kočárku?Vypadá super!

lenass
18. kvě 2010

luji78: ta hluboká korba u prestige je opravdu větší než loni, naměřily jsme s prodavačkou 83x36cm, takže to by mělo být v klidu. Včera se mi ozvali ještě z jednoho obchodu, že míry by měly být stejné, ale že zrovna prestige na prodejně nemají (teprve ho budou objednávat) a taky že paní prodavačka zastává názor, že co si sama nepřeměří, tomu nevěří, takže zase nic moc.........................

luji78
18. kvě 2010

Lenass: zkusila jsem napsat té mamině z jiné diskuze, jestli by byla tak hrozně hodná a přeměřila sporťák ... snad to dáme nějak dohromady 😉 Já hrozně chci, aby to bylo stejný jako DS 2010, abych už nemusela řešit jiný kočárek ...

luji78
18. kvě 2010

Tak maminka už mi odepsala, byla moc ochotná. No, ale miminko čeká na květen, zítra jede do porodnice a neví, jestli si ji tam už nenechají. Zkusí to změřit dnes (kočárek má u rodičů), tak jsem jí odepsala, že klidně i vydržíme, zas ať se kvůli mě nehoní ... prý se ale nemáme bát, kočárek je prý opravdu prostorný, jak korba, tak sporťák, kam se prý vejde opravdu i tříleté dítě.

estrellita
18. kvě 2010

luji. super, pak napis. chtela bych se v Praze poak podivat na oba a pak se rozhodnout. tak budu rada za kazde info 🙂

weri1
18. kvě 2010

v Praze v dětským ráji mají prestige vystavenýho, dívala jsem se na něho.

luji78
18. kvě 2010

Tak zkusíme ještě Dětský ráj v Praze, jestli by ho přeměřili ... 😉

weri1
18. kvě 2010

přeměří ti ho, já taky řekla ať mi změří dorjana a ještě jeden kočár a v pohodě

luji78
18. kvě 2010

Už jsem tam napsala, tak jsem zvědavá. Tak to je fajn, jestli jsou ochotný, chci ho tam zrovna objednat, sice teda v Liberci, protože to nám blízko - radši ho budu mít z kamenné prodejny, kdyby něco ...

weri1
18. kvě 2010

já si ho taky objednala v ráji , taky radši v kamenné prodejně, protože když ho náhodou budeš reklamovat, dají ti náhradní
a kdyby byly v nějaké prodejně neochotný ho přeměřit tak si vezmu metr sebou 😉
jsem ráda, že už problém jménem kočárek nemusím řešit

luji78
18. kvě 2010

Weri: nedivím se, taky budu šťastná, až už bude objednáno, nejradši až už bude někde uložen a připraven na mimi 😉

lenass
18. kvě 2010

holky, taky už to chci mít za sebou

weri1
18. kvě 2010

bylo to to nejtěžší co jsme na mimi vybírali.

lenass
18. kvě 2010

to jo, pro nás to byl taky pěkný oříšek..........omlouvám se, jestli jsem tímto způsobila poprask (myslím rozměry sporťáku), ale snad to nějak dáme společně dohromady........chtěla bych to už konečně uzavřít

weri1
18. kvě 2010

lenass: to je v pohodě, ti co chtějí prestige si to stejně musí zjistit, poměřit a vidět a mě to nevadí, protože já beru dorjan normal 😀

luji78
18. kvě 2010

Lenass: to je naopak dobře, že sis toho všimla!!! 😉 Aspoň společnýma silama zjistíme, jak to ve skutečnosti je ... 🙂

lenass
18. kvě 2010

holky, citace odpovědi z mailu: Kočárky jsou úplně shodné, liší se jen kvalitou látky. Po konzultaci s
dodavatelem jsme již popisky upravili, děkujeme za upozornění. Takže je to na dobré cestě, ne??? 😀

luji78
18. kvě 2010

Lenass: jůů, tak to by bylo fajn! Holky, sice po kouskách, ale my to fakt dáme dohromady!!! 🙂 Já jsem psala na dětský ráj, pán mi teď odpověděl, ale jen na část mailu:

Dobrý den,
Oba modely kočárku Dorjan Danny sport mají stejný rozměr vaničky 81x34cm .S přáním hezkého dne

Na sporťák mi rozměry nenapsal, takže jsem písla ještě jeden mail, jestli jsou teda shodné. Když napíše, že jo, tak se budu strašně radovat a budu opět už řešit jen barvu 😀 😀 Ale podle toho, co odepsali Lenass, už tomu věřím, že jsou rozměrově fakt stejný 😉

lenass
18. kvě 2010

luji78: a teď se podrž - po poledni jsem si všimla, že na stránkách darababy opravili údaje.......a pozor!!!!!!dokonce i odpověděli:
Dobrý den, teď jsem to vše pro jistotu přeměřil a zde jsou přesné rozměry:

- rozměry hlubokého kočárku: d99 x š60 x v115 cm
- rozměry vaničky: d86 x š44 x v65 cm
- vnitřní rozměry vaničky: d82 x š33-35 x v20 cm
- hmotnost hlubokého kočárku: 14 kg
- rozměry sportovního kočárku: d100 x š60 x v119 cm
- rozměry zádové opěrky: d51 x š28 cm
- rozměry sezení: d26 x š36 cm
- rozměry ležení: d93 x š36
- hmotnost sportovního kočárku: 15 kg
- složená konstrukce: d91 x š60 x v32 cm
- průměr zadních koleček: 30,5 cm
- průměr předních koleček: 24,5 cm

Kočárek Danny Sport 3 2010 i Prestige 2010 mají stejné rozměry

luji78
18. kvě 2010

Lenass: No tak hurá, je vyřešeno! Tak se podívej, jaká jsi šikulka, kdybys na to nepřišla, tak to tam je pořád blbě!!! 😉 Já jsem si třeba nevšimla vůbec, že někde uvádějí ty rozměry sporťáku jinak ... jéé, to mám opravdu radost. No a co Ty, už máš vybranou vůbec barvičku???

lenass
18. kvě 2010

luji78:půjdeme do silver, ale nevím, jak se bude udržovat 😀 😀 😀 když tak bude kočárek čistit a umývat manžel, protože se do stříbrné zbláznil on 😀 😀 😀

estrellita
18. kvě 2010

no super holky 🙂 tak mam radost, ze uz muzu vybirat jen barvy 😀 teda jeste na nej musime do obchodu 😀

kpetra
18. kvě 2010

Ahoj
No teda to musíte mít radost,co??? Letošní Prestige se jim fakt povedl. 😀
U nás jsou nějak pozadu, pořád nemají na prodejně letošní model, natož Prestige. 😒

lenass
18. kvě 2010

luji78: víš, to bylo tak. Měla jsem od začátku vybraný jiný kočárek a když jsem málem dávala zálohu, tak přinesl tatínek jedné holky kočárek na reklamaci - kočárek se normálně rozpůlil ve sváru - přední kolečka upadly, oddělily se od zbytku konstrukce kočárku - takže šok. A tak jsem začala hledat další kočárek a narazila na tuto diskuzi - takže od té doby si fakt všímám všeho. 😀 😀 😀 😀

luji78
18. kvě 2010

Lenass: no tak ty už máš i vybranou barvu, tak to jste napřed 🙂 Já pořád ještě váhám, no ale to už se holt nějak bude muset rozhodnout 😀 Hlavně že je velikej!!! 😀 😀

lenass
18. kvě 2010

on tu barvu vybral manžel - jeli jsme se podívat na dannyho "normal" už asi potřetí, protože ty barvy na netu a letáku podle mě trošku zkreslují a jak manžel uviděl naživo prestige silver, tak s ním nebyla řeč a už to bylo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

luji78
18. kvě 2010

Lenass: A můžu se zeptat, co to bylo za ten původní vybraný kočárek? Já mám toto asi tak pátého favorita, no, možná spíš je to ještě vyšší číslo, vybírala jsem opravdu důkladně a nechtěla zas do toho vrážet někde dvacítku ... tenhle prostě vyhrál na celý čáře, no 😉 je asi jediný, u kterýho mi nic nevadí ...

lenass
18. kvě 2010

byl to kočárek Maxim za 6999,-Tak jsem si řekla, že půjdu do kočárku kolem 10 tisíc. Znám to - všechny ty srovnání mezi Altlanticama Espirama, Enzama, Firkonama, X-landerama atd.............................taky jsem se snažila vybrat opravdu důkladně, tak snad budeme spokojené.

luji78
18. kvě 2010

Lenass: Maxima ani neznám 😀 Ale jinak Firkoni, X-lander, Atlantic ... , vše prozkoumáno a něco vždy vadilo ... Já věřím, že budeme spokojené, když tomu člověk věnoval takovýho času 😉 A miminkům že se v nich bude pěkně jezdit! 😉

lenass
18. kvě 2010

a taky ty prestige opravdu všude nemají - poprvé jsem jela 70km a podruhé 80km, abych se na něho podívala.....v rámci výletu 😀 😀 😀 😀 😀 😀

luji78
18. kvě 2010

No a já ho uvidím naživo, až si ho objednám ... ale podle obrázku je opravdu moc krásnej, no ... prostě láska, no 😉 Tady poblíž ho nemají vůbec nikde.