Kočárek Dor Jan Danny Sport. Víte něco o něm?

gabik76
8. led 2009

Ahoj,víte někdo něco bližšího o tomto kočárku?Vypadá super!

brusinka.pusinka
30. srp 2010

@ruda já mám od Emitexu a je supr nemusím pořád prát kočárek my jezdíme ve sporťáku 5 měsíců a jsme nadmíru spokojena
http://www.detskydum.cz/detail/emitex-uni-vloka...
http://www.detskydum.cz/detail/emitex-uni-vloka...
mám tyto dvě 😉

ruda
30. srp 2010

brusinko, dííky, no to je konečně fajn typ, od emitexu mám fusak a jsem moc spokojená a máš dorjan danny sport 2009 a sedí to tam? zase prostřihnout a hotovka? jakou barvu máš kočárek, já šedý s kytkama, dííky moc za typ..

brusinka.pusinka
30. srp 2010

@ruda já mám pískový myslím že byl tenkrát pod číslem 70 ale měl uplně jinou fotku než ve skutečnosti. Jinak já mám také fusak od nich a měla jsem i do autosedajdy kdysi zavinku 😉 moc jsem spokojená sedí to tam bezvadně 😉 Kočárek mám myslím ně nějaké fotce v albu tak koukni 😉

ruda
30. srp 2010

jojo dííky moc 🙂 zimní zavinku do autosedajdy mám taky, využiju i na podzim, jestli se tam ještě dá...byla taky prima.. tak to je skvělé.. vím, že nějaká paní na mmb šije, ale nějak jsem našla jen na jiné kočárky a měřit a posílat míry se mi moc nechtělo, tak asi vyhraje ten emitex... to jsou fofr odpovědi 😉 dííky

brusinka.pusinka
30. srp 2010

@ruda není zač 😉

ruda
30. srp 2010

prolítla jsem fotky a narazila jen na jednu, ale to je golfáč ne? a ne dorjan...ale nekoukala jsem na všechny fotky...

ruda
30. srp 2010

brusinko díííky, teda a ty dortíky, mňamka 😝 , je fakt prostorný, snad bude zima v pohodě a bez závějí

weri1
1. zář 2010

@brusinka.pusinka která podložka je lepší první nebo druhá?

brusinka.pusinka
2. zář 2010

@weri1 já mám obě jednu používám v létě tu tenčí a tu druhou hlavně v chladných ndech 😉 (tu dražší) 🙂 😉

ruda
7. zář 2010

tak mi poslali jen froté, chtěla jsem oboustranou a prý už asi není či co, prostě mi to poslali takhle, no aspoň něco...aler je fajn, aspoň se kočár neumaže a je na příjemném..

brusinka.pusinka
8. zář 2010

@ruda no to je divné ale i ta frotá bude fajn 😉 my máme druhou takovou sametovou a pak tu oboustranou a využíváme 😉 přeji příjemné užívání 😉

ruda
8. zář 2010

no objednala jsem oboustrannou a pak došlo tohle, když jsem volala, omlouval se, že mají jen tyhle a že to zapomněli na webu přepsat, navrhl vrátit peníze, nebo omluvu, potřebovala jsem ji na druhý den a nechtělo se mi to řešit, tak v pohodě, byl sympatický 😀 je fakt fajn, hlavně na to léto příjemná a v zimě bude stejně fusak

estrellita
11. zář 2010

tak u nas snad uz jen par tydnu a budeme taky vozit, uz se tesim 🙂 doufam, ze bude vse s kocarkem OK 🙂 snad jste stale vsechny (nebo aspon vetsina) s kocarkem spokojeny. 🙂

estrellita
11. zář 2010

jo jen jsem si rikala, ze pripravim tasku ke kocarku a je teda silne neprakticka, bez vnitrnich kapes ☹ ale to je zatim jedine, co me vadi 😀

irca86
11. zář 2010

@estrellita Ahoj, ta taška bez kapes mi taky vadila, ale zvykla jsem si... do gumičky na jedné straně dávám přebalovací podložku a sáčky, na druhou svoje doklady... postavím si k nim krémy a zbytek dovycpu ubrouskama na zadek, plínkama a připadně oblečením.... dá se na to zvyknout .-)

estrellita
11. zář 2010

@irca86 ja jsem dneska koupila skvelou tasku z DMka, ma super kapsy uvnitr, zvenku atd- tady ji jedna maminak mishulle popisuje a jsou tam i fotky - https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/prebalov...
jsem z ni fakt nadsena, uz jsem ji pripla na kocarek, je stejne hneda, je vetsi a dobre drzi. mela jsem do DMka 25% slevovy kupon, tak jsem ho na to pouzila 🙂

irca86
11. zář 2010

@estrellita krásná, ale mi je líto těch peněz... by se mi tato musela rozpadnout.... ☹

estrellita
11. zář 2010

@irca86 no sice to byla investice cca 350 kc, ktera ale podle me stala za to 🙂 ja jsem strasny pedant na to, abych mela ve vecech prehled, usporadanost a kdyz jsem si prohlidla tu tasku, tak jsem se zdesila 😅

irca86
11. zář 2010

@estrellita to zkusím zahrát na tatínka - místo šatů za zub tašku 😉

estrellita
12. zář 2010

@irca86 no vidis to 😀 jinak stoji 590 kc, ale jestli tam chodis a sbiras body, tak aspon tech 10% uhrajes 🙂 a je fakt skvela 🙂 dala bych za ni i tech 600 kc bez vahani 🙂

irca86
13. zář 2010

@estrellita a kdes vzala tu 25% slevu?? jsem se na ní včera koukala a je boží, jen bych potřebovala šedou, tam měli jen hnědou a nevím ani jestli šedou mívají ☹

estrellita
13. zář 2010

@irca86 ja jsem mela kupon na 25% takovy ten joker, nebo to nazyvaji zolik, protoze jsem mela 150 nasbiranych bodu na karticce za nakupy, tak jsem si vyzvedla tu knizecku. 😉

co vim, tak ta holcina v diskuzi pslaa, ze tenhel typ maji hnedou, cernou a bezovou, sedivou tedy asi ne ☹ pak tam meli jeste jiny typ a ta byla cervena, ale byla jina, moc jsem ji neprohlizela.

samsa
13. zář 2010

Ahoj, mám Dorjan Danny sport 3 a už 2x jsem píchla u zadního kolečka duši, už nejde opravit, nevíte někdo, kde sehnat náhradní? Děkuju 🙂

irca86
14. zář 2010

@estrellita ahá, tak mrknu na knížečku - bodů mám habaděj a do dvou dalších dm... alespooň ta černá by nebyla špatná - mám šedej kočár s fialovo-zelenýma kytičkama 😝

brusinka.pusinka
14. zář 2010

@samsa koukni sem změř kolečko a dopasuj jsou to skoro stejné kočárky hlavně tako je mooooc podobný, 😉

svetkocarku.cz/kolecka-ke-kocarku.html

mamama11
14. zář 2010

ahojte kočky, chcem sa opýtať, neviete niektorá, kde sa dá vidieť naživo tento kočík v Žiline? 😉 a ešte taká otázočka, nemôže mi tá koženka popraskať? 😒 ďakujem pekne 🙂

irca86
14. zář 2010

@estrellita tak kupon by byl, ale černou tašku jsem nesehnala ☹ byla jsem ve 3 DM - mají jen fialovou, béžovou a hnědou ☹(((( .... budu muset chodit na číhanou

estrellita
14. zář 2010

@irca86 to je skoda. ja mela stesti, ze jsem chtela tu hnedou,a meli zrovna tu a jako jedinou tam. tak zkus, jestli ti to neobjednaji a nebo nezavolaji nekam jinam 😉

@mamama11 my jsme kvuli te kozence do Prestige nesli, ale vzali jsme DD Sport 😉 nekdo ale rika, ze to nepraskne, kdyz se to v zime maze kremem.

mamama11
14. zář 2010

@estrellita ďakujem ti pekne za radu, asi ani ja do toho nepôjdem, nebudem predsa otrok kočíka a riskovať, či praskne, alebo nie 😉