Kočárek Dor Jan Danny Sport. Víte něco o něm?

gabik76
8. led 2009

Ahoj,víte někdo něco bližšího o tomto kočárku?Vypadá super!

estrellita
22. zář 2010

@irca86 ja doufam, ze k tomu nedojde 🙂

irca86
22. zář 2010

@estrellita tak se pak nezapomeň pochlubit 😉

miradka
22. zář 2010

@brusinka.pusinka díky za radu, teraz som sa mrkla na kočík a objavila som u predných otáčavých kolesách ešte jednu tyčku, ktorá je vyššie. Je zakrytá tou látkou kde je napísané dorjan, preto ma napadlo, že to skúsim pripevniť o tú tyčku a nadvihol sa mi košík. Zdá sa, že teraz už to nebude šúchať 😵 Zajtra hneď vyrazím na nákup 🙂 No nebyť tejto diskusie, tak to ani nevyskúšam. Takže díky 🙂

irca86
22. zář 2010

@miradka já to zdvihla u pevných koleček u brzdy - obmotala jsem tu tyčku, jak tady bylo razeno... jsem zvědavá co to udělá... mi to totiž nešlo znova zacvaknout, tak ten košík třeba ztratím 😅

miradka
22. zář 2010

@irca86 ja mám asi iný podvozok, ja na tej strane mám len jednu tyčku. Ja mám totiž twin...a obmotať mi to nešlo, nebola taká dlhá šnúrka. Ale aj tak nechápem, ako mohli tak blbo vymyslieť košík a ani ho neskúsili zaťažiť. Ja som si to najprv nevšimla, lebo spočiatku jazdil moj muž a hneď na 4 prechádzke sme úplne vyšúchali košík, durch. Bola som úplne vzeklá 🤐 Tak som to reklamovala a hovorili, že takúto reklamáciu ešte nemali a dali mi zapravdu, že fakt to nikto nevyskúšal. Každá zákazníčka si to asi sama nejako vyriešila.

irca86
22. zář 2010

@miradka no já jsem hlavně někde četla, že má nosnost 2kg.... to by vše vysvětlovalo 😅 😕

miky
23. zář 2010

Tak už jsme byli s kočárkem v reklamaci a to ho používáme ani tři měsíce. Nejvíc mě ovšem zarazila reakce prodavače, že ta naše závada se stává hodně často a že prý to není nejspíš naposledy co tam jsme, tak se docela začínám děsit toho, kdy budeme muset jít kočárek znovu reklamovat 😠

estrellita
23. zář 2010

@miky s cim jste byli na reklamaci, kdyz ti pordavac rekl, ze tahle vec se resi hodne casto?

miky
23. zář 2010

@estrellita jak máš na hluboké korbičce ty "kovové" hřeby, které se zacvákávají do podvozku (pod ty červené pacičky), tak dva ty hřebíky se nám začaly vyklat, takže stačilo, když se malá trošku v kočárku zavrtěla a rozkývala se celá korbička. Naštěstí se to vyřešilo tak, že se kočárek nemusel nikam posílat, popravdě nedovedu si představit být měsíc bez kočárku. Ale objednali mi ty dvě "lyžiny" co jsou ve spodu korbičky nové a za dva dny mi je na prodejně na počkání vyměnili. Je pravda, že servisní technik byl docela nepříjemný (zrovna měl jít na oběd a my ho zdrželi), tak třeba s tou četností reklamací strašil

estrellita
23. zář 2010

@miky jej, hladovy technik, to musi byt radost 😅 ale je fajn, ze to objednali a nikam se to nemuselo posilat!!

mates22
23. zář 2010

ahoj holky,
miky, tak tohle nám to dělá od začátku, manžel se trochu divil, ale pak sme usoudili, že to asi je nějaká vůle a neřešili sme to. A ona je to závada! Korbička se trochu kýve, malýmu to neva a už budem přesedat na sporťák a ten sedí pevně. Tak už to nechám bejt, se mi s tím do Prahy stejně nechce. Nás zas trápěj pneumatiky, nevím proč, ale furt pícháme o trny a tak - asi nekvalitní plášť. Nejspíš tam dáme zadní kolečka ze starýho kočáru po dceři - nepíchlý ani jednou...sice designově trochu jinde, ale co, hlavně že se pojede

jinak po půl roce stále spokojenost, dokonce ani košík není problém a nic sem s ním nedělala

estrellita
23. zář 2010

@mates22 nekdo hazel odkaz i na jina kolecka, ne nafukovaci, ze se tam daji dat. tak jsem si rikala, ze kdybychom hodne pichali, tak tam dame jina 🙂

mates22
23. zář 2010

já právě ty nenafukovací nechci, nějak se mi s tím blbějš jezdí, je to takový tvrdý (máme je u sporťáku, co měla dcera) - tak tohle je daň za mojí tvrdohlavost.....ale pokud ti nevaděj, tak je to určo taky řešení, vím, že je taky holky mají a dobrý

jinak......já si fakt myslím, že je to dobrá volba, oproti tomu kočáru z před 4 let je to nebe a dudy, lehčí, krásně se řídí, variabilní atd. atd. Jen babičky irituje - jedna nesnáší ta přední kolečka, jezdí jen s zaaretovanejma a druhá zas nesnáší slunečník a pláče po přehazovací rukojeti 🙂, no naštěstí nejezděj moc

estrellita
23. zář 2010

@mates22 fakt se s tema nenafuk blbe jezdi? to jsem nevedela. ono lidi, co jejich kocarek ma nenafuk, tak vsichni pisou, jak by nafukovaci nechteli, jak jsou nenafuk. uzasne atd. 😅
ja jsem je nikdy nezkousela, takze spis az bude moznost a uvidime podle potreby 🙂
no jo, babicky, ty jsou zvykle na jne kocarky, tak jim to prijde jako sci-fi 🙂 moje mamka ho v obchode vzry pri zataceni chtela zvedat na zadni - proste sila zvyku 😀 ale pak zjistila, jak je to jednoduche a byla z toho nadsena 🙂

miky
23. zář 2010

@mates22 no u nás se to právě takhle rozvyklalo ze dne na den a to opravdu dost. A když jsem na to koukala, tak pravý zadní čep (či jak to nazvat) se opravdu vyklal dost. Výhoda byla ta, že ten týden jsem byla zrovna u mých rodičů, kde jsme kočárek kupovali, tak jsme tam s taťkou rovnou zajeli. Jinak bychom museli jen tak jet 100km a to se mi zrovna 2x nechtělo

irca86
23. zář 2010

@miky tý jo, nám se ta hluboká vyklala od začátku, ale nenapadlo mě chytnout na ty čepy.... jsem myslela, že je to normální 😅 .... ale jsme už ve sporťáku, tak mám klid 😉

miky
23. zář 2010

@irca86 no ona se ta korbička asi trošku normálně má vyklat, to nám dělá i teď po té výměně, ale jak se ty čepy uvolnily, tak jsem se bála, že jí malá až převrátí, to bylo opravdu do očí bijící. Holky, ale docela jste mě uklidnily, že u žádné se takovýhle problém nevyskytnul, tak budu doufat, že to byl jenom ojedinělý případ a servisní technik nás chtěl jenom postrašit

irca86
23. zář 2010

@miky vezmi chlapovi jídlo 😀 se ti musel pomstít 😀

mates22
23. zář 2010

@estrellita Asi je to fakt o zvyk a každýmu taky vyhovuje něco jinýho. Pokud je někdo v okolí má, tak si to vyzkoušej a uvidíš - nejlíp tedy vyzkoušej obojí. Dalo by se i v krámě, ale tam jak jsou ty hladký povrchy, tak asi houby poznáš. aspoň já mám takovou zkušenost, že jsem v krámě stejně neodhalila všechny chybky ani přednosti- zkoušeli jsme hlavně, jestli se nebudem kopat o brzdu, že jsme oba velcí...v krámě dobrý, jak tak nějak chodíš opatrně a pak v terénu se kopem, takže sme se museli naučit trochu chodit dál od madla a menší kroky 😀

estrellita
23. zář 2010

holky, koukala jsem ted na ten nas kosik a ja si myslim, ze 2010 to ma uz resene jinak, protoze zadnou snurkku jsem tam nenasla, nebo blbe hledam, je to pripevnene na zip a dost vysoko. je mozny, ze to upravili? 😕

@mates22 zkusim to pak nekdy vyzkouset 🙂 dekuju.

obroni
29. zář 2010

Kocky, viete mi poradit kde sa da kupit Danny sport v Bratislave?? dakujem

tikasi
29. zář 2010

@obroni ahoj,neviem ci ti pomozem,ale ja som bola pozriet v Tvrdosovciach-pri Novych Zamkoch,mrkni na ppluxbazar.sk .

obroni
29. zář 2010

@tikasi dakujem pozriem 🙂 a vybrala si niektory? aka farba sa ti nazivo pacila?

obroni
30. zář 2010

Ahojte, viete mi niektora poradit, ci sa kociky Danny zmestia aj do kufra mensieho auticka - Suzuki Swift?
dakujem za info

tikasi
30. zář 2010

@obroni Ano,vybrala,mame sedo-strieborny,ale velmi sa mi pacila aj sedo-zelena,kedze sme nevedeli pohlavie babatka chceli sme neutralny.Nazivo tam mala len ten zeleny,ale mala vzorkovnik latok,tak som podla toho vyberala.
Uz sa teraz vozime v sportovej casti,a som s nim velmi spokojna aj ked sportova cast posobi troska robustnejsie,ale je priestranna,takze sa tam v pohode zmestime aj s fusakom 🙂
Kamosky ktore mali ovela drahsie kociky boli z mojho vzdy prekvapene,pretoze podla mna ma vsetko co ma mat kocik a hlavne je priestranny a pohodlny pre babatko,co je podla mna najdolezitejsie.

estrellita
30. zář 2010

@tikasi a mas verzi 2010 vid? 🙂

estrellita
30. zář 2010

@obroni asi nejlepsi to vyzkouset osobne 🙂

tikasi
1. říj 2010

@estrellita ano,Dorjan Danny 3sport line 2010.Ale na internete som nasla aj Prestige,ten je troska iny farebne a asi aj materialovo. Ale v podstate je to asi to iste,myslim konstrukciu.
Ale urcite je treba vidiet ho nazivo. 🙂

estrellita
1. říj 2010

@tikasi mame doma taky verzi 2010 😉 tak jsem jenchtela vedet, jestli jsi spokojena s letosni verzi 🙂
holky tady mluvily o problemech s kosikem, a ja ho mam dost vysoko, tak nevim, jestli se jen blbe nekoukam, ale myslim, ze to je u 2010 reseno jinak, tak proto jsem se jen ptala 🙂
ja jsem s jeho vlastnostmi spokojena 🙂 tak uz se tesim, az ho vyzkousime v terenu a snad nas nezklame

mates22
1. říj 2010

@estrellita jo, ten košík u verze 2010 je opravdu bezproblémovej, alespoň po půlročním provozu a celkem velkých nákupech.....