Kočárek Dor Jan Danny Sport. Víte něco o něm?

gabik76
8. led 2009

Ahoj,víte někdo něco bližšího o tomto kočárku?Vypadá super!

marta.v.
24. únor 2011

@pajapoj Můžu se zeptat, který model DorJanu máš? A právě nás taky napadlo, že kdyby se trošku povololi ty pružinky, že by to mohl jít líp.. ono sehnat dneska kočárek, co houpe není jednoduché.. navíc aby splňoval další podmínky, co člověk má... 😒

estrellita
24. únor 2011

@marta.v. j, ty pruzimy, kdyz se povoli, tak to smerem k tobe "houpe" hodne . ja si jen pod houpanim predstavuju tu Maritu 😀
mame verzi 2010 🙂

pajapoj
24. únor 2011

@marta.v.
@estrellita my máme verzi 2009 a mě teda přijde, že to houpe dost, Jako Marita houpe úplně jinak, tohle na uspání a podrndání stačí, přece z děcka nevyklepu duši 😀 😀 😀 😀 Ale dobře můžeme teda říkat, že pruží 😉 😀

estrellita
24. únor 2011

@pajapoj 😀 😀 no mne to na zacatku vadilo, tak mi to manzel prave precvaknul.jj. marita houpe jinak 🙂

brusinka.pusinka
24. únor 2011

@pajapoj já s tebou souhlasím nám také houpe hodně ale asi takové to houpání jako je na Maritě asi né 😀

weri1
24. únor 2011

tak já když chci naše mimi uspat, tak pohupuji ze strany na stranu, nelíbí se mi to klasický houpání si říkám, jak by bylo mě, kdyby tam se mnou někdo takhle houpal 😀
dnes jsem zjistila, že mám měkký ty menší kolečka 😕

marta.v.
25. únor 2011

@estrellita @pajapoj Díky, oběma. Marita houpe krásně, ale zase ty normoš kolečka... Potřebujem otáčecí, budeme střídat dost terén.. Ale uvidíme, chystáme se na veletrh do Brna, tak třebas to bude něco jiného nakonec, ale DorJan je prostě můj favorit. I díky vám 🙂

weri1
26. únor 2011

ahoj holky, můžete mi někdo poradit jak dofouknout přední menší kola? u pumpy to nejde, nedostanu se k tomu ventilku

dominika1988
26. únor 2011

@weri1 no nam predajkyna poradila, ze obycajnou pumpou na bicykel akurat ze treba mat nadstavec, ale to ti uz povedia v predajni s bicyklami 😉

kacii
27. únor 2011

holky, muzu se zeptat co sportovni verze? je dost velka, siroka, pohodlna, prakticka? 🙂

sorciera24
27. únor 2011

@kacii no pre mna je sportova verzia pohodlna, siroka, dost velka...vyhovuje🙂a to mam este verziu 2009

tikasi
28. únor 2011

@kacii sportova cast je velmi pohodlna a priestranna,mam verziu 2010 🙂

agnessa
28. únor 2011

osobně ji nemám vyzkoušenou v terénu, protože tento kočárek jsme koupili až pro druhé dítko (u první dcery jsme měli Implat bolder, v cca 9měsících jsme prodávali, protože sporťák byl opravdu na dvě věci...
no a když nám přišel kočárek (verze 2009), posadila jsem tam skoro 2,5 letou dcerku (cca 93 cm a 11,5kg) a v kočárku se jí opravdu moc líbilo, je prostorný, rozhodně si myslím, že lepší, než nabízí řada dražších kočárků...

lupinpupin
28. únor 2011

Ahojky, chtěli bychom si koupit kočárek Danny Sport 3, nebo Danny Sport Prestige ,ale nevíme zda se nám vejde do kufru u auta. Máme krátkou fábii. Nemáte některá vyzkoušeno?
Díky za radu.

sorciera24
28. únor 2011

@lupinpupin tak my mame kratku feliciu a vojde sa...tak potom asi aj vam 😉

katkaaalex
28. únor 2011

AHojte dievcence, chcem sa spytat, Dor Jan Prestige 2010 sportova verzia - je otocna v oboch smeroch? Dakujem🙂

herminka
1. bře 2011

@katkaaalex Ano, je.

lupinpupin
1. bře 2011

@sorciera24 tak to je super. Zkusíme ještě přeměřit kufr,ale je asi vybráno 🙂. Jen ještě zvažuji zda Sport a nebo Prestige...

katkaaalex
1. bře 2011

@herminka dakujem

weri1
1. bře 2011

@lupinpupin já mám obyč ale ten prestige vypadá hezky, jsem viděla poprvé dnes maminku s ním jet v PRaze, jinak ho vůbec nevídám 😉

camelinka
2. bře 2011

@weri1 :to mas pravdu, ja ho jeste nevidela nazivo vubec, a to mam ted uchylku ze vsem cumim na kocary 😀

lupinpupin
2. bře 2011

@weri1 oni jsou jezký oba...ten obyč dělají ve více vzorech a ten Prestig jen v jednobarevných kombinacích,ale i tak je pěkný
Asi nechám manžela ať vybere který se mu líbí víc a bude vyřešeno.

@camelinka taky koukám všem na kočárky až si někdy říkám,že jsem blázen 🙂

camelinka
2. bře 2011

@lupinpupin : jj to sme na tom stejne 😀 . my mame objednany ten prestige 2011 Marigold, doufam ze nepotkame druhy stejny 😅

weri1
2. bře 2011

@lupinpupin taky jsem nechala manžela vybrat 😉

brusinka.pusinka
2. bře 2011

@lupinpupin
@camelinka
@weri1 a já vybírala sama a nikdo v naší barvě doteď nemá 😉 😀 😀 😀 každej nanás kouká jako to je Dorjan danny pro sport , taková barva 😀 😀 😀 to je na zakázku 🙂 a není je to barva ds70 z roku 2009
😀

camelinka
2. bře 2011

@brusinka.pusinka ja vybrala barvicku, manzovi je to tak nejak jedno, v obchode sme si prolezli a vyzkouseli Gold a byli sme spokojeni 🙂

brusinka.pusinka
2. bře 2011

@camelinka mám kousek do polska a tam si je prohlédla, a v té době letěly kytičky na kočárku ale mě se vždy líbili kočárky jednobarevné a nakonec vybrala jsem béžový není ani světlý ani tmavý a hodí se k němu všechno každou barvu dopasuješ, a gold je mu hodně podobný 😉 😉

camelinka
2. bře 2011

@brusinka.pusinka : jj loni hodne letely kyticky, ale tenhle sem si fakt zamilovala a primo dorjan sem fakt nikde nevidela 🙂

brusinka.pusinka
2. bře 2011

@camelinka u nás jich jezdí poměrně dost ale moje barva ani jedna ani v Ostravě jsem ji neviděla, jezdí černé s kytičkami červené i skytičkami šedé s kolečky a kytičkami a jednobarevné šedé, zelené,oranžové, červené,černé,ale můj béžový ani jeden 😉 😀 hold nikdo asi nemá rád takovou barvu 😉

brusinka.pusinka
2. bře 2011

to je jak jsme si kočárek dovezly z obchodu 😀