Kočárek Dor Jan Danny Sport. Víte něco o něm?

gabik76
8. led 2009

Ahoj,víte někdo něco bližšího o tomto kočárku?Vypadá super!

ciernavila
26. zář 2011

@adenka no ja som chcela limetkovu na nete bola taka jemna, v reale je dost kriklavy ved uvidis. Mne to je lepsie ten buduci tyzden lebo doobeda ideme vybavovat porodne a v stvrtok rano uz cestujeme mimo BA. Ale bud. tyzden tak niekedy medzi po-št by sme sa mohli dohodnut.

mianc
26. zář 2011

@terezab ahoj, ja som ho kupovala v poľsku v decembri, vtedy ma vyšiel 7000 kč 😀 super cena (konštrukcia, hlboká vanička, vajko + nadstavec na kočík, športiak)

terezab
26. zář 2011

@mianc já se tam chystám za měsíc, tak uvidím, jaká bude cena. snad bude taky taková pěkná 😉

mianc
26. zář 2011

@terezab no dúfam, že hej.. daj vedieť potom čo ťa vyšiel.. 🙂 😉

adenka
26. zář 2011

@ciernavila oki, tak buduci tyzden plati 🙂

majloo
27. zář 2011

@brusinka.pusinka jej, ze aky dobry tip...skusime, dakujem 😉

ciernavila
6. říj 2011

@adenka Ah ja sa moc ospravedlnujem ja som cele dni lietala poo rodine a po kamoskach ze som skoro ani nemala cas ist na net.. ☹( Vcera som bola v Sade Janka Krala s kocikom asi 4 hodiny ale nebola som na nete a nemam na teba ziadny iny kontakt tak som nemala dat ako vediet. Este dve hodky som teraz v BA a ideme spat do ČR. Jedine ze by si to teraz citala a byvala v okoli Dlhych Dielov.

skorepka
8. říj 2011

ahoj holky mam vybrany tento DorJan - Kočárek Danny Sport 2010 DS3 092- mate prosim nejaka zkusenost?

daisy14
8. říj 2011

@skorepka Ahoj, já tenhle kočárek mám v jiné barvě (fotku mám v albu). Jsem s ním spokojená, lehce se ovládá, hluboká korbička je dost velká, malá má 8 měsíců a teprve teď jsme šli do sporťáku. Sporťák je o něco těžší a taky konstrukce kočárku se nějak rozvrzala, asi jsme málo promazávali, ale olej pomáhá, tak už neskřípeme🙂 Nemám ho vyzkoušený ve sněhu, v březnu už sníh nebyl, tak uvidím až letos. A musím říc, že nám ho dost lidí chválilo, jak dobře vypadá. Jo a není houpací, ale trochu huždat se s ním dá.🙂

ciernavila
9. říj 2011

@daisy14 nie je houpaci? ja mam tu verziu prestige 2011 a myslela som ze tie podvozky su rovnake...lebo spociatku moc nehupal ale teraz hupe pekne /aj ked nam to moc netreba/

kacii
16. říj 2011

@daisy14 muzu se zeptat cim promazavate a co na kocarku ktere mista? nam zacal vrzat na jedne strane a nemuzeme nejak dojit na to kde ty plasty promazat... 🙂

daisy14
17. říj 2011

@kacii promazávám nějakým olejem a promazávám všechno, co se dá🙂 Nejlepší je kočárek složit, tím se otevřou na bocích místa jinak nedostupná a tam normálně kapu ten olej. Prostě všude🙂.

dreana
18. říj 2011

ahoj holky,

uvažuji nad tomto kočárkem, chtěla jsem se zeptat na cenu v Polsku? Koupila jste si ho tam některá?

díky

sketrins
18. říj 2011

@dreana Ahojky, my máme tiež kočiarik od DorJanDanny Sport Prestige 2011 Flower- sunflowers som s ním veľmi spokojná, má veľkú vaničku, má dobré ovládanie a aj dobre peruje.Ja som ho kupovala na Slovensku.

hanickapl
19. říj 2011

sporťak katastrofa 😒

kacii
19. říj 2011

@hanickapl jak to? 😕

hanickapl
19. říj 2011

mám Prestige 2011 ..hluboká korba-maximááální spokojenost ..ale ten sporták opravdu těžký, veliký, špatně ovladatelný.. už bych nyní nikdy nevolila 3-kombinaci,ale vše zvlášť...takže budem kupovat sportak nový

ciernavila
19. říj 2011

@hanickapl no to si ma moc nepotesila, my pojdeme o chvilu do sportaku ☹ Mozno tak do mesiaca...este mi nesedi sam ale uz sme dost velki a ide zima onedlho tam bude s fusakom len tak- tak

hanickapl
19. říj 2011

i já jsem strasně zklamaná :(

ciernavila
19. říj 2011

@hanickapl a niekto vravel ze rozdiel je v smere ci protismere jazdy, skusala si oba, vidis rozdiely?

werry
19. říj 2011

já jsem se sporťákem spokojená, je trošku těžší, ale zvykla jsem si, malou mám zatím čelem k sobě, tak je to těžiště vzadu a hůř se ovládá, ale obráceně se jede super, šla bych do něj znova 🙂

hanickapl
19. říj 2011

nene, nezkoušela,mám malou otočenou pouze k sobě...prostě rovnou jsem to vzdala a jedem v neděli pro nový🙂) jednoduše 15-ti kilový kočár...tak to aby jezdili pouze tatínci na vycházky😀

ciernavila
20. říj 2011

@hanickapl tak to mne nebude tazke, ja som vozila aj 11 rocneho postihnuteho chlapca s kovovym tazkym kocarom, tak to malo urcite aj cez 20 kil dokopy a do kopcov aj po lesoch takze uz som vycvicena 😀

hanickapl
20. říj 2011

no super 🙂))

georgia333
3. lis 2011

@kacii ja používam silikonový olej a kúpila som si ho v cyklistike

kacii
3. lis 2011

@georgia333 dekuju, porad jsem ho nekoupila...zitra musim zajit, vrze nam a tak to musim promazat...nejak sama, cekat na chlapa nema smysl to bych se nedockala 😀

herminka
4. lis 2011

@hanickapl Mně se sporťák nezdá nějak extrémně těžký, vždyť je jen o kilo těžší než hluboký (a to bydlím v horách, takže věčně tlačím někde do kopce). Ano, je trochu hůř ovladatelný, ale dá se na to zvyknout.

hanickapl
4. lis 2011

je to o 5 kilo težší a to je rozdíl 🙂

ciernavila
4. lis 2011

@kacii ja som premazala WD40, na balkone a za chvilu som to mala hotove...

m.a.r.u.
4. lis 2011

@kacii my taky mažeme WD 40, manža ho namazal hned na začátku ještě před první jízdou a teď přemáznem znova.
Jinak já jsem s Dorjanem spokojená.