Kočárek Dor Jan Danny Sport. Víte něco o něm?

gabik76
8. led 2009

Ahoj,víte někdo něco bližšího o tomto kočárku?Vypadá super!

ciernavila
12. pro 2012

@mmiirrkkaa ja som s malym uz len na goflkach a pesi, ale uz je starsi, vytiahla som hlboku korbu z Dorjana a cakam kazdym dnom prirastok, takze ju znovu "oprasime"

alexandrakocikova
12. pro 2012

No ja môžem iba doporučiť.jetoneskutočne dobrý kočík....moj malý bol velmi velký od narodenia,ale v dvoch mesiacoch mal už 5 kil a velmi som odcenila, že tentokočík má velmi velku vaničku...keby som mala iný moj malý by sa tam nezmestil..myslím, že tentokočík má najväčšiu vaničku na trhu. Ďalšou obrovskou výhodou je veľký kôš na spodu,ktorý ocenili aj moje spolukočíkové kamošky,ked som išla na nákup, tak tamskončil aj nákup kamošiek,ktoré majú jedny z tých hypermoderných kočíkov s nejakým ničím podkočíkom,kde nič nedajú.... velmi dobre sa s nim manipuluje...lahko sa otáča a má aj dobré pružiny...inak ja som v nom viezla malého,ktorý vážil vtedy 10kil, a nakup,ktorý mal asi 12 kil...(4 kila bravč.kare, 5 kilo krkovičky, 2x1,5lpiva a nejaké malinkovky 🙂))))takže kočík znesie vela🙂 mali sme už aj defekt,ale zalepili sme a fičíme dalej.možno jedna nevýhoda, že je trocha väčší,aj vanička, aj kolieska,ale o to pohodlnejší pre dieta.takže tak.,možem iba doporučiť

alexandrakocikova
12. pro 2012

a sportová čast kočíka sa dá otočiť v smere aj protismere jazdy

kiakocikovsvet
16. pro 2012

@alexandrakocikova samozrejme viete si ju otočiť v oboch smeroch

raduscak
23. pro 2012

ahojky maminky, mužu se zeptat, kdo má tento kočárek,jestli se vám hýbe korba když je přidělaná na kontrukci??? děkuji za info 🙂

kiakocikovsvet
26. pro 2012

@raduscak vaničku keď zaťažíte nebude sa hýbať

raduscak
26. pro 2012

kiakocikovsvet a vám se taky hýbe?

terinda
14. led 2013

Zdravím,

přijde mi, že jsou ve sporťáku dost krátké popruhy, nejde mi dcera připoutat ve fusaku. Má někdo tip, kde sehnat delší popruhy? 😉

efkaaa
14. led 2013

Ahojte, máte niekto Danny Sport 5 Line 2013? Je to novinka, tak ma zaujímajú všetky postrehy a informácie o tomto kočíku.

vilibalda
14. led 2013

@terinda my ve fusaku ani nepoutáme. Fusak přendáváme mezi golfáčema a sporťákem, tak se nám to nechce provlíkat.

dcvera
14. led 2013

Ahoj
Kupovali jsme Dorjan Danny Sport Prestige 2009 .Je pravda,že pak ty novější mají širší tu hlubokou korbu,my měli ještě úzkou.Syna jsem v ní vozila do jeho 7 měsíců a pak jsme přešli na sporťák...V tom jsem ho vozila skoro do dvou let.
@terinda Ve fusaku ve sporťáku jsem ho nepoutala,měl tam madlo.Jinak s delšíma popruhama nevím,kde se dají sehnat...

terinda
14. led 2013

@vilibalda
@dcvera
kvůli těm popruhům taky většinou nepoutám, ale každou chvíli mi dcera sjíždí - jak fusak klouže 😒

daisy14
14. led 2013

@terinda já dceru poutala jen přes nohy těmi bočními, ty ramenní jsem jí nedávala, no a fusak mi teda neklouzal. Delší popruhy jsem nesháněla, tak neporadím.

terinda
14. led 2013

@daisy14 jen přes nohy? Takže jsi ty ramenní popruhy nějak sundala? 😕

maja3.s
14. led 2013

Já připoutám roční dcerku v pohodě...ale nepoutám ji přes fusak, ale popruhy mám provlečené fusakem, takže ji poutám vlastně přes bundičku a fusak zapínám přes ní i popruhy...

daisy14
14. led 2013

@terinda Myslela jsme tím, že ty ramenní jsem jí nedávala na ramena, ale měla jsem je jen prostrčené skrz fusak a přicvaknuté k těm bočním, které byly taky uvnitř fusaku.

terinda
14. led 2013

Tak já mám taky popruhy provlečené fusakem, ale kdybych jí zapla, tak je přiškrcená 😒
Takže zkusím koupit nové a delší popruhy.

terinda
14. led 2013

@daisy14 To už je na mě teď nějak náročný, ráno se nad tím zamyslím a zkusím provést 😀
Ale díky za tip 😉

terinda
14. led 2013

Myslím, že mi to právě docvaklo. Alelůůůůja 😀

brusinka.pusinka
15. led 2013

Holky stačí koupit ten pás v galanterce na metry a spony na ně přidělat jsou sundávací a stojí to pár korun🙂 cca od 15-35 kč za metr

markytaj
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
dagmarka37
21. led 2013

Ahoj, chtěla bych se zeptat, zda kočárek spoň trochu houpe?

terinda
21. led 2013

@dagmarka37 ano, houpe 😉

terinda
21. led 2013

@brusinka.pusinka díky za tip. Prosím - na kolik metrů to přibližně je? 😅

bridzit2
22. led 2013

Ahoj.Posim,nevie niekto,ci kocik Danny Sport 5 Line 2013ma predlzovaci diel na sportovu cast?

ivca_doubek
22. led 2013

@bridzit2 Prodloužení sportovní části mívají jen Prestige, takže asi mít nebude. Ale je to jen moje domněnka 😉

deniel
23. led 2013

Ahoj, kamarádka má dorjan, je sice opravdu velký, ale spokojená není vůbec, už 2x reklamovala.A příjde mi, že po půl roce ho má takový ojetý, taška zplihle visí...nic moc, už se ohlíží po jiném.

aajda
2. bře 2013

@ciernavila Ahoj, prosím prosím, byla bys tak hodná a někdy, až budeš mít chvilku, mi vyfotila, kam a jak jste upevnili to stupátko? My to dneska zkoušeli v obchodě, málem z toho byl rozvod 😝 Moc bys mi pomohla... A malý ti na tom stupátku ochotně jezdí? A jde s těma upínákama skládat? Moc dík...

ciernavila
3. bře 2013

@aajda tak mne maly chodi vedla kocika, stupatko mam z druhej ruky, tak mi jedna strana odpadavala - odopinala sa od kocika. Manzel to dnes spravil, dal tam paratko, som zvedava ci to vydrzi. Dnes to skusime v terene, ak vydrzi, odfotim a poslem foto.

kiakocikovsvet
3. bře 2013

@deniel DorJan v kolekcií 2013 už má tašku ktorú zaväsite na konštrukciu pomocou poistky