Kočárek Dor Jan Danny Sport. Víte něco o něm?

gabik76
8. led 2009

Ahoj,víte někdo něco bližšího o tomto kočárku?Vypadá super!

weri1
4. kvě 2010

nejlepší je si to jít do obchodu přeměřit aspoň já to tak dělám
já jsem taky se dívala na jeden kočárek a na stránkách měli délku o 7 cm rozdílnou tak jsem se ptala pak prodavačky a onaže jsou to míry od výrobce.

dagyss
4. kvě 2010

Ahoj holky! Tak já mám objednáno 🙂 měl by mi dorazit kol 14.5....tak přeměřím vyzkouším a napíšu 🙂 DS Prestige 2010 - ORANGE 😀 pán mi psal ,že to flekatění látek si reklamující způsobili tím, že neměli sebou pláštěnku a hodně promokli a na látce pak zůstaly skvrny jako když se třeba dítko počůrá, nebo propocení,....a to nevyreklamovali u výrobce,,,tak jsem na to jen řekla, že když si koupím bundu u vietnamců za blbé 2STOVKY, taky nepočítám že musím furt nosit deštník, že by mi bunda zflekatěla, natož tak u kočárku, který je v řádu TISICOVEK,...tak hold, se budu muset radši naučit, při každém aprílovém sprchnutí nahazovat pláštěnku,...přeci jen by to člověka mrzelo, že,.... já už se táááááááááááááááák těšíííím .-) PS:už mi zcela hrabalo z těch různých a nejrůznějších otázek co jsem si kladla a hledala,,,tak jsem to prostě riskla, bo už je to u nás alarmující termínem,,,už včera bylo pozdě na objednání 😀

luji78
5. kvě 2010

Dagyss: a na kdy čekáš miminko? Jé, tak to se moc těším na první reakci, až kočárek dorazí. 😉 Já jsem pevně rozhodnutá, že už to měnit nebudu a půjdu taky do Prestige. Zítra mi SNAD dr. řekne pohlaví mimi a pak už taky objednám ...

dagyss
5. kvě 2010

luji 🙂 my máme 5ti měsíčního Kubíčka 😀 do současného hlubokého už nevleze, tak jsem sháněla sporťák, ale protož eje ještě malý, aby byl otočný i k mamince 🙂 a v Daře jsem viděla ten modrý Prestige a úúúplně mě fascinoval,...jen když jsem zjistila že se to musí koupit jako kombinace, to mě trochu odradilo,...ale říkám si, do hlubokého DS ještě chvíli vleze a asi tedy budu muset popřemýšlet o tom druhém a nechat jej zrovna pro druhé 🙂

marlene5
5. kvě 2010

Dagyss můžeš pak poslat fotečky na jitka.vycitalova@seznam.cz,ten oranžový sem ještě neviděla díky moc 🙂

luji78
5. kvě 2010

Dagyss: jo takhle 🙂 Ale jo vlastně, Ty už jsi to tady myslím psala ... to se ještě vejdete i do korbičky a pak prodloužení sporťáku ... to se využije! 😉

dagyss
5. kvě 2010

no v to doufám a proto jej kupujem,ikdyž by teoreticky hluboký být nemusel že,...doufám že se obejdeme bez jakýchkoli reklamací,...

luji78
5. kvě 2010

Já taky doufám, že budu spokojená, když tomu výběru člověk věnoval takovýho času! 😉

dagyss
5. kvě 2010

jsem fascinována, jaký přístup ještě dnes dokáží prodávající mít, podotýkám že jsme promailovali mnoho dnů, než jsem udělala objednávku právě tohoto kočárku,,,poslední mail byl o tom, že doufám, že budu mít štěstí na kus a nebude nutná žádná reklamace atd,...a odpověď, musím zkopírovat a uznejte, není to krásné?Podotýkám, že to máme k nim asi 60km: 🙂) -Nebojte,k Nám i k Vám to není daleko a dobří lidé,mají k sobě bliž jak Ti špatní!!!Tak o co jde?Po Roku a půl užívání kočárku se k Nám stavíte a My Vám na něm uděláme Garanční prohlídku ojetých dílů-Gratis!A můžete zase bez obav vyvozit druhé děťátko!Tak zatím se krásně-těšte a My Vám dáme vědět přesně-kdy to bude!!!Přejeme Krásný zbytek dne.

dagyss
5. kvě 2010

Nebudu jmenovat prodejnu ve které jsem osobně byla 🙂 ale musím uznat, že pocit, kdy se na vás prodavačky seběhnou jak drábové a ochotně předvádí jen do té doby než řeknete, děkuji, ještě si to rozmyslíme v klidu doma, tak se zatváří že jsem znechucena tak, že i když jsem chtěla, tak tam objednat nepůjdu 🙂

estrellita
5. kvě 2010

dagyss: a kdo je ten on-line prodejce, od koho to kupujete? 🙂 klidne do IP 🙂

luji78
6. kvě 2010

Daggys: já tomu nějak nerozumím ... já myslela, že už máš kočárek objednaný? Tak jestli to dobře chápu, měla jsi vybranou prodejnu, kde ho koupíš a prodavačky byly neochotné, tak ses rozhodla pro nějaký jiný e-obchod??? Ale opravdu nevím, jestli to blbě nechápu ... a klidně písni, odkud to bylo, abysme ostatní byly poučené 😉

dagyss
6. kvě 2010

luji: mám kočárek objednaný přes net nakonec / esterllita: http://www.levne-kocarky.cz/ / objednávala jsem v pondělí myslím a příští týden by měl být doma. Možná Tě zmátlo že pán psal -až ho budem mít na obchodě, dáme vědět...mají zřejmě i kamenný obchod, ale pošlou mi ho domů...nejdřív jsem chtěla tady koupit v kamenném obchodě u nás,,,ale zatváření prodavačky, že si chci něco rozmýšlet po tom co mi asi 10minut ukazovala kočárky mě znechutilo a nějak náhodně jsem našla tyto webovky, Dorjany nemají v nabídce ale zkusila jsem napsat /ne vždy na webu mají vše prodávající/ za kolik a jestli a pán mi udělal cenu 9500,- za hluboký+sport+autosedačka, +300,- slunečník=komplet za 9800,-+ ta garanční prohlídka a výměna ojetých dílů. Tady jej mají za 9780,- jen hluboký+sport,bez nabídky jakékoli garance, takže myslím že nakonec lepší kup 😉

trojlistek
6. kvě 2010

Ahoj maminy a nastavajici maminy 🙂 priklanim se taky na stranu danyho, myslim si, ze mam docela uz dost zkusenosti-za prve se o kocarky zajimam, co mi cas dovoli a za druhe nevybiram poprve a prvni kocarek, jezdim i vystavach a majitele Dannyho jsem poznala osobne a nikdy jsem s nim trable nemela. Tak tedy kocarek je to cesky, konkretne Morava, pouze polske vyroby, ale to jsou dnes vsechny, bud Polsko, Cina nebo Taiwan 😠 aspon, kdyz si objednate kocarek, mate ho doma za chvilku - veze se to autem nebo vlakem, ale kdyz to mate pres more, cekate mesic - nalodeni, vylodeni, celnice...vim o cem mluvim, manzel dela v logisticce a dokonce herqulese mi vezl on, takze prodavacka mi placala nesmysly o tom, ze proc jeste tady neni a blabla a je presne vedela, kde se kocarek nachazi a kdy tady bude a presne na den jsem se trefila, kdy mi zavolali, ze je v Cechach k vyzvednuti, konkretne v Plzni, kam jsem si pro nej jela, jsem z Prahy, tedy okrajove.
Muj prvni kocarek Danny sport klasika ctyrkombinace 2004-tenhle jeste neexistoval, byl v antracitove barve a privezl mi ho osobne majitel firmy a vynesl do 3.patra u babicky, kde jsem ho mela do porodu, pak v nem jezdil klucina, byla naprosta spokojenost 🙂 , jen jsem mela trable s boudickou, nedrzela - padala, behem tydne mi to opet majitel dal dohromady na ulici a behem chvilky, vedel co kde prihnout, rikal, ze pri velkovyrobe se to obcas stane, ale da se to bezproblemu resit a samo gratis. Taky se mi libilo, ze jsem v takove barve jiny jezdit nevidela, protoze mi rekl, ze jsou vetsinou ruzne odstiny a kombinace pri vyrobe. A mel i prehazovaci rukojet, kterou jsem ruku na srdce pouzila jen parkrat a jen jako cerstva mamina, takze ted to nepreferuji, spis korbu ano. Byl to skvely terenak i do snehu a mista az az - i v zime s fusakem bylo prckovi 8-10m 😉 po roce jsme koupili smarta sporaka, ale jen na leto a potom golfky Chicco 4. Potom jsem mela herkulese twin, ten je svycar a oper delany v Cine, protoze si nam v roce 2007 narodily dve krasne holcicky, byl to suprovy kocarek, ale po roce jsem ho dala pryc, protoze jsem potrebovala, aby kazde ditko melo svuj domecek, krapet se mydlily 🙂 rostandy jedny. pak jsme jim koupily monterio od Hocca -je to rakusak a taky samo delany v Cine, hned po ctvr roce uzivani mu holky strhly pruziny a urvaly kolo a asi 3xprevratily i s nima, nastesti ok. Dodavatel spravil kolecka dal vetsi a dvojate, udelal specialni vyztuze, takze druhy takovy zatim nikde nejezdil, ted uz mozna ano, po zkusenostech, ze i holky to daokazi zrusit, nejen kluci a udelal to v ramci reklamace gratis a behem dvou dni. To byl holkam rok. ted mame inglesinu twin swift golfky a vicemene spokojenost az na to, ze nam tam hned po koupi zacala vypadavat prostredni matice, ktera tahla brzdu a zadni stredni dvoukolecko, to jsme vyresili sami pojistovaci matkou, ktera se sice uvolni, ale uz nevypadne a ted nedavno mi slecny ztrhly stredni brzdu a prervaly zamek na popruhach, ten jsem ted objednavala pres servis, tak uvidime 😉 Vzdycky si vyberu kocar, ktery je novinka tak dva mesice na trhu a postupne s dodavatelem vychytavam blesky a protoze se jen tak nedam, tak jsem nikdy nemela problem s vyrizenim reklamace 🙂 no a ted uvazujeme s manzelem, ze bysme jeste jedno posledni ditko a podle kartarky by to mel byt klucina - takze klucinou jsme zacali, pak meli krasny darek v podobe dvou holcicek a opet klucinou by jsme ukoncily (za prve akorat vyplnime baracek, srovname pocet, Kubik bude mit taky kamarada a navic ja jsem vsechny deti mela cisarem, protoze jsme po operaci patere a spontane by ditko neproslo, takze max 3cisare a dost, vic deti bych ani nechtela 🙂 uz ted je to pekna smecka, ale vsichni si spolu skvele hraji, tak snad se nam zadari 🙂 )
Vybirala jsem hodne, mela jsem 4favority - bebecar (fajn, ale minus- bouda nema madlo na prenaseni, ale jen popruhy, stejne jako Caren), x-lander (ma ho kamaradka, stezuje si jen vahu, me se nelibi velikost a otocnost korby ),Caren origon od kajtexu (ted s nim jezdi kamoska od naproti z baracku, vypada docela fajn, ale Danny se mi libi vic, je elegantnejsi, sice ma prehaz rukojet, ale jak rikam, vyuzila jsem ji minim) a dannyho (splnuje vse co potrebuji, vcetne manipulace jednou rukou,protoze musim hlidat ostatni decka), srovnala jsem pro a proti-cena x pohodli pro ditko x pohodli pro me x praxi a zkusenosti a nejlepe mi vysel danny, mluvila jsem na vystave i s majitelem opet, vse mi bez problemu predvedli a super, zamilovala jsem se do nej, jen jsem mela strach z vymeny autosedacky a korby, protoze prodavacka v obchode s tim mela problem, ale byla jen nesikovna, problem s tim zadny neni. A opravdu letosni dannysci jsou vetsi na delku i sirku jak korba tak sportak a od lonska uz maji vychytane i nejake ty blesky plus korba je taky polohovaci a vzhledove je super a prestige ma navic ten prodluzovaci dil. Precetla jsem kompletne celou recenzi, co mi deti dovolily, stravila jsem nad ni tyden a dekuju za vase nazory z praxe a par veci jsem si i tady doplnila. Co se tyce ceny nema to vliv na poruchovost i kocaru za 30tisic ulitla korba i s mimcem, ale zalezi na tom jestli to neni delany ze suntoveho materialu a jaky pristup maji na reklamaci a odstraneni zavad a tady si myslim je to opravdu v pohode a rychle 🙂 Takze favorit je Danny Prestige, jen se mi libi ten lonsky zelenoucky model, ten letosni jedine modry, ale verim, ze po domluve mi majitel vyhovi a vyrobi mi barvicku na prani )))) 🙂, ze opet to nebude tuctovka anebo treba uz budou mit novou kolekci barvicek, protoze, kdyz se zadari a ja doufam, ze ano, tak mimco bude 2011 🙂 Trochu vic jsem se rozepsala a holky uz na me dorazi, jedine co bych maminy potrebovala zjistit a zatim se me to nedari, potrebovala bych info od nekoho kdo ma auto VW Sharan, ted mam berlingo a chci si oridit sharana kvuli vetsimu prostoru a potrebovala bych vedet kolik cm zbyva za treti radou sedacek, tak aby sly zavrit dvere anebo kolik cm ma jedna ze sedacek ve treti rade, abych mela kam dat kocarek at uz na vysku nebo na sirku, ale radeji na sirku, aby tam mohl kocar byt normalne polozeny vcetne korbicky, at ho nemusim nikde uvazovat. V autosalonech ho uz nemaji, kvuli nove verzi a bazary obihat, na to nemam cas, ja si ho chci privezt z nemecka, ale nikdo tenhle udaj, potrebny pro matky nikde neuvadi, tak doufam, ze mi nektera z vas pomuze, protoze musim vybrat nejenom kocarek, ale i auticko 🙂 Dekuju moc za radu a preju krasny a zdravy deticky, at vam pekne rostou a vy jste spokojene maminky a krasny kocarkovani 😀

luji78
6. kvě 2010

No tak to je ale suprová cena!!! 😉 Já jsem koukala, že nejblíže bych ho pořídila v obchodě v Liberci za 11.500 mínus nějaká sleva asi 4% bych dostala za platbu hotově. Takže za desítku komplet to je DOST DOBRÝ!!! 🙂

trojlistek
6. kvě 2010

jo a mimochodem italska inglesina je tak vyrabena v cine, takze polsko je aspon bliz 🙂

dagyss
6. kvě 2010

luji: no já jsem s cenou spokojena, pač opravdu jsem chtěla už jen sporťák .. hluboký a vejce už bysme v podstatě nepotřebovali a máme, že,...tak jak říkám,,asi se budu muset hluboce zamyslet nad tím druhým .-D zatím nechci ani slyšet,...ale kvůli kočárku 🙂 bych se měla obětovat 😀 co se týče místa výroby, je to vcelku jedno, podstaný je přístup prodávajícího na našem území českém, že 😉 a to bohužel málokdy člověk odhadne,,,při kupování jsou všichni milí, div by do zadečku nevlezli,...ale necho´d te s reklamacema a přáním nedej bože vrátit peníze nebo vyměnit 🙂 tento přístup přežiju u svých věcí, ale ne u věcí pro mimčo, kde člověk chce 110%ní kvalitu a jistotu že je vše jak má být,...dnes jsme byli plavčit tak spal do 12ti, tak jdu nakojit a teprve ven, tak se mějte hezky a už krásné počasí!!! tady je 3dny 10st. a prší a šedo a hmunsno mračno,bléééé ☹ na next týden ale hlásí už 28st. tož kurnik, ať nový kočárek projedem v krásném počasí, tož to by pak bylo, aby nebylo 😀

roboss
6. kvě 2010

luji78 Na slovensku stoji prestige s autosedačkou a fusakom 385 €, čo je cca 9800 czk, takže je to podobné ako písala dagyss.

trojlistek
6. kvě 2010

holky kdyz budete spokojeni s lonskym prestigem tak vas na detskym raji vyjde na 8500,- vcetne autosedacky, ale maji uz jen dve barvy, ale kdyz zaserfujete po netu, tak urcite najdete i jine lonske, holt letosni je novinka v italskem designu, tak si to musime zaplatit, me se pritom libi ty lonske barvy, tak stastnou ruku pri vyberu 🙂

czica
6. kvě 2010

niekto tu zháňal predajňu na vysočine (teraz to v rýchlosti neviem nájsť, takže možno to už ani nie je aktuálne)...práve mi písali z predajne veronika jihlava, že majú DS2010, komplet aj s autosedačkou a taškou na rukovať za 9000 🙂
ak sa podarí, dnes to ideme omrknúť, pláštenku totiž nespomínajú, tak dúfam že je tam ako samozrejmosť :D
a v znojme dostanú tento nový model v priebehu 1-2 týždňov, bude stáť komplet do 11.000, presnú cenu ešte nevedia
v budejoviciach ho majú na predajni 7699 (aspoň tak mi to tvrdila pani do telefónu), autosedačku tam majú za 1600
...keby ste prehliadli už predtým vložený zoznam predajní tak http://www.darababy.cz/prodejci , ja som si ho dala hneď ako som ho tu objavila, medzi záložky 🙂

czica
6. kvě 2010

...vysočina nesiaha až po budejovice, ale keď už, tak som napísala všetko čo som dnes zistila 🙂

dagyss
6. kvě 2010

czica:to ale za 9tis předpokládám danny sport 2010, nééééé DS Prestige 2010???? To by byl tedy daleko lepší kup než mám já 🙂

weri1
6. kvě 2010

jo jo taky si myslím že to obyč dorjan,protože loňskej prestiž snad ani není,ne? všude je jinak za necelou desítku bez autosedačky

weri1
6. kvě 2010

tak je pravda že je i loňskej prestiž,ale vypadá trochu jinak
http://www.detskyraj.cz/zbozi/6821-dara-dorjan-...

czica
6. kvě 2010

dagyss 2010 je len jedna verzia takže ti neviem povedať ktorý z nich je vynovený... kým sme prišli do obchodu, tak bol fuč.. no čo už, možem obzerať len na stránke http://www.dorjan.com.pl/danny_sport_new.html

dagyss
6. kvě 2010

jj,tak to není Prestige 🙂 tak jsem si to myslela 🙂 já kupuji tuto verzi: http://www.darababy.cz/zbozi/dorjan-danny-sport...

trojlistek
6. kvě 2010

tak pokud si skocite na odkaz co uz psala dagyss, koukala jsem, ze je tam taky lonsky prestige, pro zmenu zase dve klucici barvy a za akcni cenu 6200,- takze i s autosedackou 1750,- vas to vyjde na necelych 8tisic 🙂

dagyss
6. kvě 2010

a vám se líbí ten design toho Prestige 2009 co mají na darababy??? mně se to zdá také nevím no 🙂 moc strakaté 😀

luji78
7. kvě 2010

Mně osobně se ten letošní Prestige líbí víc, vypadá tak luxusněji 😉 I když ten loňský růžovo černo bílý by se mi teda taky líbil, to zase jo! Ale chci letošní hlavně kvůli velikosti ...

hanula07
7. kvě 2010

Ahojte holky, chtěla bych se zeptat jestli tu někdo neví kde bych mohla vidět Prestige 2010 v nějaké prodejně v Brně