Kočárek Dor Jan Danny Sport. Víte něco o něm?

gabik76
8. led 2009

Ahoj,víte někdo něco bližšího o tomto kočárku?Vypadá super!

ciernavila
3. led 2012

@herminka ja mam 165, manzel 183 on robi velke kroky ja mansie ale nekopeme do brzdy nastastie.

Dnes som inak nafotila sportak v uplnom lahu kde som dala tak plastenku zahnutu aby to dole neviselo, vyzera to tak trocha lepsie.

ciernavila
3. led 2012

teda ten nanoznik nie plastenku

herminka
3. led 2012

@camelinka Ta prodloužená rukojeť je fakt neocenitelná. Ale zkusila jsem dnes dát sporťák po směru a kopala jsem kolenama do tašky 😀 Proč jste vlastně nešli do nějakého jiného kočárku, se kterým by se vám chodilo pohodlněji?

@ciernavila Já si chci nánožník trochu přistehnout, aby nevisel.

camelinka
3. led 2012

@herminka protoze sme ho zkouseli jen v obchode a ne na prochazce 😅

herminka
3. led 2012

@camelinka Aha, to zní celkem logicky 😀 Já jsem věděla, že tento problém může nastat (měla jsem zkušenost s kočárkem od sestry), tak jsem se na to zaměřila.

camelinka
3. led 2012

@herminka njn ted uz sem chytrejsi 😀 ,proto ted tak moc laborujeme nad golfkama 😀 😀 😀

tkanicka
4. led 2012

@ciernavila Teď jsem ti mrkla do fotoblogu na kočárek... nerodila jsi ve Slaném? Zdá se mi, že jsem tě viděla s manželem na předporodním kurzu.

aajda
4. led 2012

Tak jsem taky mrkla do alba na kočárek (@ciernavila) a vy máte jinou tu tašku 😕 my nemáme ten prestige, takže tašku máme jinou a zjevně blbší 😀
Takže kritika tašky se týkala za mě ne prestige kočárku...

ciernavila
4. led 2012

@tkanicka heh ano, rodila som v Slanom 😀 v dubnu, ja som ta co tam dostala ten biely uterak za spravnu odpoved "na co sluzia kmenove bunky"

kacii
5. led 2012

nezataci vam nekomu kocarek na jednu stranu? nam zataci doleva....a docela se s tim nadru... ☹

herminka
5. led 2012

@kacii Máš stejnoměrně nahuštěná kola?

kacii
5. led 2012

@herminka to jsme si jisti..mame tlakovou pumpu a vidime na kolik jsou kola nahustena a vsechny stejne, to jsme kontrolovali jako prvni... 😕

mmiirrkkaa
6. led 2012

@kacii Mně občas přijde, že táhne na jednu stranu, ale za chvíli to přejde nebo táhne na druhou. A je pravda, že pokud táhne k jedné straně, tak jse to boj to uřídit....

herminka
6. led 2012

@kacii Aha, tak to jo 🙂 Tak už leda reklamace nebo servis v prodejně (jestli ho nabízejí). Protože když táhne tak, že se nadřeš, asi to už není jen tak (vzpomínám si, jak jsem jednou jela s jedním píchlým kolem, to byly galeje 😀).

brusinka.pusinka
6. led 2012

@kacii pokud jsoi koupila v kamenném obchodě měli by ti kočárek vyreklamovat a nejlépe dát podvozek nový myslím že tu už měl tuto chybu někdo a že to tak řešil 😉

ciernavila
7. led 2012

mne tiahne jemne napravo ale to vzdy robilo, nejak mi to nevadi, to len minimalne ani to nepoznat skoro. Len pri riadeni jednou rukou trocha. Inak pridala som fotky do albumu Dorjan Prestige Flower ako to vyzera ked sa ten nanoznik na sportaku zahne a nevisi tak. Ozaj ako ste to potom vyriesili s tou plastenkou do dazda, kupovali ste novu? Aku? Fakt to nejde na sportak nasadit som skusala.

herminka
8. led 2012

Asi budu muset nafotit, že pláštěnka nasadit jde 😀 Nebo mám nějakou VIP větší? Ale jde to opravdu ztuha a teď se mi roztrhla nebo asi spíš vytrhla ze švu (ale je to asi spíš moje chyba, blbě jsem tam strčila prst) - podotýkám, že asi při desátém nasazení na sporťák.

mirinka7
8. led 2012

Ahojte, predam tento kociarik, 3 kombinaciu, kto by mal zaujem kuk moje inzeraty 🙂 boli sme s nim spokojni, neboli ziadne problemy a je bez vady 🙂
Inak k teme - mne ta plastenka tiez ide nasadit na sportak 😉

saronka
9. led 2012

holky mám dotaz, máme 2009 uloženou na chatě..teď jsem ji dovezla pro druhého, a sundala boudičku a tak.. může se to prát? zkoušela jste nějaká?????? nevím zda jen v ruce to nějak vzít kartáčem nebo prostě přímo namočit
dííky

brusinka.pusinka
9. led 2012

@saronka Já měla stejný typ jak ty a kočárek jsem prala v pračce na 30 stupňů. boudička se dá uplně sundat takže tam nic nepřekáží v tom dát to do pračky 😉 😀 Barvička zůstala vždy stejná 😉

saronka
9. led 2012

@brusinka.pusinka super a sundala jsi i ten vnitřek?? nevím zda to světlé prát s tím ostatním - mám oranžový.. nebo raději zvlášt.. tak to zkusím to je parádní.. a prala jsi to v lovele nebo prostě v obyč pracím prášku? já jsem to upřímně jako nový kočár nějak neřešila 😖

brusinka.pusinka
9. led 2012

@saronka vnitřek vaničky jsme prala zvlášť s bílím prádlem na 30 stupňů, a boudičku a nánožník jsem prala uplně zvlášť na 30 stupňu a jo prala jsme v dětském prášku a aviváž jsem nedávala 😉 😀 Kočárek už sice nemám , ale byl naprosto v pořádku prodala jsme ho a paní v něm vozí krásného klučíka 😉 😀 ... My praly neboť malá byla prasátko 😉 a tak jsme měla vyzkoušené 😀

herminka
9. led 2012

@saronka Mně se stalo, že se mi při prvním praní posunula vycpávka "matrace" (či jak to nazvat) z hluboké korby a už to nešlo úplně spravit (leda bych to rozpárala, což jsem nechtěla), tak jsem to pak prala raději v ruce 😒

saronka
9. led 2012

@herminka no já jsem se rozhodla že to vemu asi raději v ruce..oboje..pro jistotu..

tkanicka
12. led 2012

Takže jsem konečně našla grif na polohování sporťáku a nemusím odepínat boudu a kupodivu to jde docela zlehka, ale včera mi odpadl spodní koš... rozpáral se mi ten popruh ☹ navíc se mi ten provázek z toho namotal do kolečka... zjistila jsem, že jsou měkká a vůbec nešla nafouknout. Můj táta se tam u toho docela navztekal, vyzkoušel snad všechny pumpičky a ani nevím jak to dopadlo (radši jsem se neptala 😅). Zadní byly bez problému, ale na přední nemohl tu pumpičku nasadit. Jak to šlo vám?

iva_kucerova
13. led 2012

ahojky, kočárek Dorjan Danny Sport jsem si byla včera vyzvednout, v béžové barvě. Jsem z něj unešená. Zatím jsem si ho ještě moc neosahala, rodit mám cca za 4 týdny, tak si říkám, že do té doby času dost. Určitě se pak podělím o zkušenosti. Stejný má ale moje kadeřnice a nemůže si ho vynachválit, tak snad bude dobře sloužit i nám.

ciernavila
13. led 2012

@tkanicka ono to ide troska tazsie ale v pohode, ja som si nafukala vsetky kolesa sama, manzelovi to neslo 😀
A to je technicky zdatnejsi len tam to treba s citom a s trpezlivostou jemne a ide to fajn. Mam obycajnu pumpu na kolo za 69 czk

hape
18. led 2012

Ahojte holky, mám dotaz - dá se oddělat madlo ze sporťáku? Nějak si nedovedu vzpomenout, jestli ano nebo ne 🙂 . Včera jsem malého přendala do sporťáku, protože už se nám s fusakem do korbičky nevešel. A když malého dávám do kočárku, tak mi madlo trochu překáží. Děkuji za info.
Jak se vám jezdí se sporťákem? Já musím říct, že sporťák mě zklamal. Připadá mi strašně velký a těžký. S korbičkou jsem byla nadšená, skvělý kočárek, ale sporťák je takový divný.

aajda
19. led 2012

@hape Oddělat určitě jde... já ho tam nemám, ale neoddělávala jsem ho, spíš jsme ho ještě nepřidělali. A jezdí se mi dobře, jak už jsme tu řešily, sice není už tak pěkný, ale na druhou stranu je jistě pro děti pohodlný... A vozím tedy zatím čelem k sobě.

brusinka.pusinka
19. led 2012

@hape zlatko v jakém směru máš sporťák? směrem k jízdě? nebo směrem k tobě aby jsi viděla mimiše? pokud ho máš směrem od sebe musíš sundat nejdřív kočárek z podvozku a pak na stranách madla jsou takové zacvakavací páčky potáhneš k sobě a madlo povolí. Pokud je směrem k tobě můžeš oddělat bezproblému tím samým způsobem a nemusíš kočárek sundávat. 😀