Kočárek Dor Jan Danny Sport. Víte něco o něm?

gabik76
8. led 2009

Ahoj,víte někdo něco bližšího o tomto kočárku?Vypadá super!

terinda
28. únor 2012

HOlky, prosím, jak se skládá podvozek?
Na korbu jsem přišla, ale tohle mi nejde 😠

terinda
28. únor 2012

Už jsem na to přišla, chce to sílu 😀

jenny.kay
28. únor 2012

@terinda jo jo, trochu zabrat, ale systém je snadný 🙂

kulenka
28. únor 2012

A nám paní v obchodě předváděla, jaké je to easy, složit a rozložit podvozek 😅 😀 Je fakt, že jsem si to nevyzkoušela 😕

terinda
28. únor 2012

Nám to taky ukazovali.
Jenže my máme velké auto a tam to dáváme nesložené.
Dneska jedu jiným a bez chlapa, tak se učím 😀

kulenka
28. únor 2012

Zaměstnáváš mozek, jo? 😕 😀

terinda
28. únor 2012

@kulenka kdyby jenom mozek. Dneska nafukuju poprvé i kola a to je k vzteku. Jedno jde a druhé ne 😲
Do toho uřvaný dítko, no těš se 😀

dzejnina
28. únor 2012

baby mate nejaku podložku alebo vložku do športaku? aka tam je najlepšia? mam prestige...

terinda
28. únor 2012

@dzejnina mám univerzální podložku od Emitex. Zatím v korbě, do sporťáku jsem to ještě nezkoušela.
http://www.bambini.sk/sk/5242/34/emitex-univerz...

tkanicka
28. únor 2012

@terinda já si taky myslela, že to chce sílu a vždy se s tím strašně prala, ale manžel to jen zlehka vezme a má to složený jakoby se nechumelilo, asi přišel na ten správnej grif.

tak nikomu se asi kořárek nenaklání jako nám... ale mám ještě jeden takový dotaz... ty popruhy ve sporťáku se mi u ramen jakoby složili napůl, a nechtějí držet roztažený. Máte někdo tip? Asi to ničemu nevadí, ale mně se to nelíbí.

vergram
28. únor 2012

Ahoj maminky, zítra si jdeme do prodejny ozkouset dorjana verzi prestige a ten starsi model jeste se stribrnou konstrukci. Pani mi na dotaz jaky je mezi kocarky rozdil rekla pouze to, ze je u toho noveho modelu prestige propracovanejsi provedeni, ze je luxusnejsi, takze pokud bude rozdil pouze v tom, asi poridime ten starsi model. Mate nekdo s porovnanim techto kocarku osobni zkusenost? Na co se treba zamerit atd.?

dzejnina
28. únor 2012

@terinda dakujem🙂

evcasol
28. únor 2012

@vergram
ahoj,
nam prodavacka rikala, ze ta verze prestige ma delsi luzko(tu cast na nohy) u sportovni verze. take to ma kovove zipy, coz myslim ta levnejsi verze nema.a je castecne kozenkovy, takze by to melo byt lepsi na udrzovani.

dzejnina
28. únor 2012

@vergram prestige ma na sportak predlžovaciu cast s ktorou je sportak tiez ako vanicka alebo hlboka korba... kvoli tomu som si ho kupovala ja....

weri1
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
vergram
29. únor 2012

Ahoj maminky, tak jsme dnes koupili ten novejsi typ prestige v hnede barve a je naprosto uzasny, jeste jsem v obchode porovnavala s camarelem, ale danny sport prestige je proste mnohem hezci a hlavne mi prisel i bytelnejsi, navic to prodlouzeni luzka na sportak je super vec, nemusime mit strach ze se nam do kocarku prcek nevejde, ikdyz s hlubokou vanickou o vnitrnim rozmeru 82cm (coz jsem si sama premerila) obavy nemam. A musim take rict, ze jak psala evcasol, tak to kovove zipy nema, coz mi teda nijak nevadi, snad nebude se zipy problem. Jinak kupovali jsme ho ve Strakonicich v OD Labuť (dnes Maxim) a pani prodavacka byla maximalne prijemna a vsechno nam ukazala a nechala nas i vyzkouset jak skladani, tak prehazovani hluboke korby a sportaku a musim rict, ze manipulace je naprosto bezproblemova a i takova malo silna mamina jako ja to v pohode zvlada sama. Zatim jsem nadsena, zitra vyrazime na prvni testovaci jizdu, uz se tesim! POkud budu mit nove poznatky, urcite je sem napisu, aby ostatni maminy meli treba lehci rozhodovani az budou taky porizovat kocar.

hlasil
29. únor 2012

@vergram My kupovali Dorjanka pred rokem, pouzivame pul roku a zipy jsou v pohode, mame ty plastove. Tedy cely kocarek je naprosto v pohode 😉

Zipy se myslim lisily podle rady. My mame Flower 2011, ty jsou v plastu, naopak u Secret garden jsem loni videla kovove. Zkousela jsem v prodejnach oboji a ty plastove zipy mi prisly lepsi, lepe jezdily a jsou i hezci, protoze ty stribrne jsou strasne vyrazne a pro mne na vzhledu rusive.

ciernavila
1. bře 2012

no mna lakalo menit pri druhom Mimi z ainy kocik a tolko som studovala recenzie a duskusie na nete ze nemenim ani za svet. Prestige proste je naj a nenasla som ni lepsie. Kozenkova rukovat je uplne super, neznasam tie penove co sa olupuju. Mam rukavnik Kaarsgaaren a je teplucky z babyplysu, nefuka do neho ako do Emitexoveho. Viac kryje. Maly mi do hlbokoej korby vliezol este v 9 mesiaci, je dubnovy. Aj s fusakom Kaiser, teraz ho mam v sportaku a fajn. Zo zipsami som nikde nemala problem, vssetko funguje.

ciernavila
1. bře 2012

no mna lakalo menit pri druhom Mimi za iny kocik a tolko som studovala recenzie a duskusie na nete ze nemenim ani za svet. Prestige proste je naj a nenasla som nic lepsie. /Paci sa mi Red Castle Shop and jogg ale ten je dlhy a nevleze mi do vytahu/ Kozenkova rukovat je uplne super, neznasam tie penove co sa olupuju. Mam rukavnik Kaarsgaaren a je teplucky z babyplysu, nefuka do neho ako do Emitexoveho. Viac kryje. Maly mi do hlbokej korby vliezol este v 9 mesiaci, je dubnovy. Aj s fusakom Kaiser, teraz ho mam v sportaku a fajn. Zo zipsami som nikde nemala problem, vssetko funguje.

bbarboraa
1. bře 2012

no ja len dufam ze bude naozaj taky dobry ake su vsade recenzie lebo sme ho uz objednali 🙂

kacii
5. bře 2012

zavidim maminkam, co nemaji s kocarkem zadny problem..ach jo,my mezi ne teda nepatrime i kdyz vim, ze jsme snad jedini v okoli a co vubec znam, co maji s kocarkem takove trable...uz nam snad vymenili na nem vsechno, ze je uplne jiny kocar, nic z toho nam ale nechteji zapsat do servisni knizky...takze evidence oprav zadna, uz by nam mei i vtarir penize kdbyy vsechno bylo tak jak by melo byt...ted posledni oprava nam vymynili uchyty na korbu, sportak, ale cele to namontovali nejak niz...takze korba je cela posazena dole a tim jeste vic nedostupny kosik...ale opravdu musim rict, ze s kazdou opravou je to lepsi a lepsi kocarek a kdyby jsme nemeli smulu na vadny kus..tak by to muselo byt super 😀

kacii
5. bře 2012

ale kdyz se ted divam na fotky jinych dorjanku, tak jsme predtim asi meli ty uchyty blbe, ted to mame jako vsichni ostatni 😀

herminka
5. bře 2012

@kacii Tak to jsou teda radosti 😖
Já si fakt nemůžu stěžovat. Jediné, s čím mám problém, je brzda, poslední dobou se stává, že nebrzdí. Myslím si, že je to tím, že teď kočár daleko častěji skládáme do auta a tím se zkřiví lanka.

baklik
6. bře 2012

perfektny kocik, doteraz som nenasla minusy. nas maly ma cez 3 mes. a je to valibuk, ma uz 7 kg, tak neviem ako by som ho napratala do tych malych vaniciek predrazenych kocikov. som rada, ze sme nakoniec kupili tento, hoci sme vahali najprv aj nad Casualplay S4. ale ten ma malu vanicku, nema v nej polohovatelne lehatko a sportova cast sa neda polohovat v protismere jazdy. sice sme uz 2-krat chytili defekt, ale to by sa nam mohlo stat aj pri hociktorom inom kociku s nafukovacimi kolesami.

daisy14
6. bře 2012

Tak jsme poprvé píchli kolo🙂 Po roce a měsíci používání, odtál sníh a v tom bordelu jsme na něco narazili ☹ No naštěstí se to zalepilo a zatím v pohodě, drží to. Kupovaly jste někde náhradní duše? Já nemám tuchy kde.

A taky jsem poprvé vyjela se sporťákem otočeným ode mě, takže malá koukala na svět bez omezení. No jí se to líbilo, mně vůbec☹ čučet na korbičku a nevidět co dělá ani si s ní nepovídat, to je teda nuda🙂. Takže dokud nebude pořádně jarní počasí, budem koukat na sebe🙂 Jo a manipulace je fakt lepší, jak je to těžiště kočárku posunuté, fakt se sním líp jezdí, holky měly pravdu🙂.

baklik
6. bře 2012

@daisy14 normalne v sportovych potrebach, obchodoch s bicyklami a tak

terinda
16. bře 2012

Ahoj,
vy, co máte sporťák v lehu - máte připoutané děti? Nebo jsou pásy nějak schovány? 😅

pavlinka_zetko
16. bře 2012

@terinda Když malej ještě neseděl, tak jsme pásy úplně vyhodili. Doporučuju je vyfotit, trošku mi to pak trvalo 🙂

terinda
16. bře 2012

@pavlinka_zetko Díky, to jsem netušila. A ten povlak přes to používáš jen v zimě nebo třeba i v tomhle počasí? 😅

herminka
17. bře 2012

@terinda Taky záleží na dítěti, mně by se malý bez pásů otáčel na bříško (teď už asi ne, ale v době, kdy jsme ho dali do sporťáku).