Kočárek Dor Jan Danny Sport. Víte něco o něm?

gabik76
8. led 2009

Ahoj,víte někdo něco bližšího o tomto kočárku?Vypadá super!

snepinka
7. kvě 2013

Ahojte. Rada by som sa spýtala, aké máte skúsenosti s modelom Danny Sport 5 Line 2013. Sú na ňom vychytané "muchy" jeho predchodcu? Ďakujem. 🙂

veronikaka
7. kvě 2013

Maminky, marně se snažím sehnat stupátko ke kočárku DorJan Danny Sport. Nemáte zkušenost? Ty, který mi jdou ke kočárku, tak jsou moc blízko kočárku a malá se mi nevejde mezi korbičku a madlo. Aby stála vzpříma a né "do luku", tak bych potřebovala delší vzdálenost stupátka od kočárku ... Poradíte?

aajda
7. kvě 2013

@veronikaka My máme ten Lascal Buggy Board Maxi, madlo zvedám úplně nahoru, takže ho má nad hlavou. Není to úplně praktické no ☹ Dost do toho skejtíku pak kopu, takže chodím vedle, ale není to tak na delší chození... Nicméně Agáta na tom stejně moc jezdit nechce.

veronikaka
7. kvě 2013

@aajda Dekuju. Ten mam pujcenej od kamaradky a nelibi se mi to. Chodime hodne. Mam sourozenecky kocarek, tak ho asi jeste chvili necham.

kiakocikovsvet
8. kvě 2013

@snepinka DS5Line, konštrukčne a kvalitou tkanín určite preskočil DS3Line,

ciernavila
15. kvě 2013

@aajda ah ja sa ospravedlnujem ja som zabudla vyfotit to stupato, ale neviem ci je to este aktualne? Ja ho vobec nepouzivam, ja maleho vysadim ked potrebujem na hlboku korbu a ide sa Stupatko na Dorjan ani jedno podla mna sediet dobre nebude, lebo Dorjan ma dlhu korbu a ak je maly blizko korby nevojde sa medzi rukojet a korbu a ak ho dam dalej zase zavadzia mne. Takze na prt.

Prosim niekto neviete mi poradit ako opravit kosik dole co sa mi odtrhol? Nie ta cas na zips co mam pri nohach ale predna na snurky. Cele sa to vyparalo. Surne potrebujem bud nov kosik alebo tam nejak dat tento, len neviem ako na to.

aajda
15. kvě 2013

@ciernavila Neva, už jsme koupili ten Lascal a máme ho tam, ale zatím tam vozím jen motorku. Agátu to nebaví a navíc přesně jak píšeš, musím dát rukojeť dopředu a pak se ten kočár nedá řídit, aniž bych si neokopala nohy. No uvidím, co pak se sporťákem. Ta korba je fakt dlouhá...

ciernavila
15. kvě 2013

@aajda ja som vymyslela cosi ine zatial, do hlbokej korby dat urobit truhlarovi taky polkruhovy stolecek, ze pod nim bude mat Nina nohy a Daniel sediet na vrchu aby jej nohy netlacil..Ale sportak je problem, ak tam Ninu dam teraz a jeho na kraj, zosuchuje sa a neudrzi ho to moc.

aajda
15. kvě 2013

@ciernavila Tak já si od sporťáku slibovala zlepšení ☹ Agáta je naštěstí dost ochotná chodit sama a když spěcháme, tak to zatím zvládá s motorkou, na delší výlety holt začnu vozit manducu a kdyžtak si jí hodím na záda 😒

vilibalda
15. kvě 2013

@ciernavila @aajda Koukám, že se bavíte o stupátku k DorJanovi... Taky mám děti hodně po sobě a chtěla jsem ho pořídit, ale protože jsem půl těhotenství proležela, nenacvičili jsme s malou chůzi po venku a tak jsem koupila sourozenecký kočár z druhé ruky. Koukám, že jsem udělala dobře. 😅 Samotný DorJan je těžký a velký, takže sourozenecký bez dětí váží v podstatě stejně a i do auta se překvapivě vleze stejně jako hluboký kočárek. Samozřejmě se ten sourozenecký o něco hůř ovládá a když tam jsou obě děti, tak je těžký, ale můžeme vyrazit blízko nebo daleko, malá buď jde nebo ji naložím. Na výletě si zdřímne, v obchodě mi neutíká. Nakonec jsem spokojená. Ale nějaké nosítko hodlám pořídit taky. 🙂 Jinak kamarádka prý vozila starší dítko na korbičce tak, že sedělo na polystyrenu.

kiakocikovsvet
16. kvě 2013

@ciernavila dá sa objednať aj samotný košík

ciernavila
16. kvě 2013

@aajda
@vilibalda mne maly nesedi na polystyrene ale sedi tam aj tak, lebo mala tam nema este nohy , malicka je. No ale na dlho to nie je JA mam problem ze maly mi na obed aj dve hodiny spi, a v manduce by sa sice niesol, ale je z toho nervozny a urcite by tam nezaspal. Slapat on vladze dobre, len mne zdrha, kazdu chvilu vleze do kazdeho vchodu, furt vybieha do travy trhat pampelisky a neviem co este....Cesta do mesta trva miesto 10 minut 45 a to mi lezie na nervy, vsade sotjim, stale ho pohanam, ak ho chytim za ruku pisti a vadi mu to. Na koloodrazadle parada, toja bezim za nim. Ale ked nemam kolo a potrebujem nakupit je to des, nehovoriac o tom ze ist na vylet dalej alebo do stromovky ci zoo v prahe je komplikovane lebo mansia dcera je hpotonicka, ta v manduce este nejak nezvlada byt, Daniel zas cez obed potrebuje spat. Minule som ho 13 kg vlacila na rukach spiaceho a Ninu v kociku tlacila druhou rukou. Ja uz neviem co mam robit....ci mam predat Dorjan a ist do surodeneckeho....

aajda
16. kvě 2013

@ciernavila Tak to chápu, mně Agáta spát nepotřebuje, když je venku. Nebo teda spíš potřebuje, ale neusne. Minule jsme z toho důvodu brali do Zoo i golfky a ona do nich celou dobu nevlezla 🙄 Jinak je to ale stejné, pořád jí popoháním, když zdrhá, tak nevím, co dřív... obchodům se vyhýbám, co to jde... Ale na odrážedle super.
Těžké rozhodnutí s tím sourozeneckým... mně by se líbil ten Phil and Teds, jak je to v podstatě obyč kočár, žádné velké dvojčecí monstrum, jen se dá to druhé dítko zašoupnout jakoby do košíku pod... ale ty peníze 😒

vilibalda
16. kvě 2013

@ciernavila Jsem vážně spokojená, že mám kromě Dorjanu a golfek i ten sourozenecký kočár. Někdy používáme 2 kočárky, někdy sourozenecký. Třeba teď jsem šla s malou do kroužku na golfáčích a babička měla kočárek s malým a během kroužku jezdila venku. Potřebovala jsem malého s sebou kvůli kojení. Nebo jak bylo v dubnu ještě zima a škaredě, když jsme šli s manželem na procházku, každý jsme vezli svůj kočárek. Teď už bereme na společnou procházku jen sourozenecký. Malá jde a pokud se loudá nebo neposlouchá, naložíme ji a jede se dál 🙂 O víkendu jsme vyrazili na výlet na celý den a malá se v kočárku hezky vyspala. Jen s Dorjanem pro malého jsme do města vyrazili jen jednou a stejně část cesty musel manžel nebo já malou nést 😒 Nebylo to ono! já se zatím jen s Dorjanem a 2 dětma sama ven neodvážila. Na hřiště by malá jistě došla, ale venku ráada chodím vždy i na procházku a pořád raději tahám veliký kočár poloprázdný než Dorjan přetížený. Takže jsem ráda jak za Dorjan, tak za sourozenecký 😉 Na léto plánuju manducu nebo ergo, ať můžeme vzít jen jeden kočár, ve kterém se snad děti nějak prostřídají. No na to, že jsem až do půlky těhotenství tvrdila, že sourozenecký kočárek potřebovat nebudeme, že bude stačit jen stupátko, tak si teď kočár pro 2 nemůžu vynachválit 😀 Človˇek míní a realita může být jiná

vilibalda
16. kvě 2013

@aajda Taky se mi líbil ten Phil and Teds, ale naživo mě právě moc neohromil, měla jsem pocit, že tam mají obě děti málo místa (když je člověk zvyklý na velikou korbičku Dorjanu, tak mu pak skoro vše přijde malé 😀). Ten sourozenecký kočárek jsem kupovala použitý a byl v podstatě jediný, na který jsem v okolí narazila a i cena mi přišla adekvátní 🙂 Je fakt, že je velký a těžký, ale nic dramatického, i mhd jsem párkrát jela. V autě zabere místo jako Dorjan + teda sedačka sporťáku(je ale menší než ta od Dorjanu). Ze začátku jsem měla pocit, že bude problém najet na obrubník, ale zvykla jsem si a už mi to nepřijde.

ciernavila
16. kvě 2013

@vilibalda no ja stale neviem, ja urcite nechcem treti kocik, cize ja by som musela DOrjan predat a to mi je luto. Ten treti nemam uz kde uskladnit. Ja chodim von s oboma detmi dva krat denne na dlhe vychadzky len s Dorjanom kde mam Ninu. Danko na tom kole je paradny, fakt aj dnes som bezala stale za nim. Bez kola ideme vacsinou doobeda na tie nakupy, zatial ho vysadzujem na hlboku korbu ale fakt len v nutnom pripade. Zas uvazujem ze ked by som sla na cely den napr do zoo to mozem riesit tak ze cez vikend s manzelom, ze sa vezmu aj golfky. Akurat budem obmedzena ze ked nemam surodenecky, tak s dvoma nepojdem niekde na cely den, ale len s Dorjanom som uz bola tak s oboma sama v Prahe, ale limitovana som tym ze sa musim najneskor do 14-15 vratit aby som Daniela ulozila spat. Keby som Ninu nemala hypotonicku, tak ju dam do Manducy ale to je risk. Raz mi tam zaspala ked bola unavena ale ked som ju tam raz potrebovala dat v zoo, tak rev a to ona neplace nikdy, len ked ju nieco velmi boli. Cize jej to muselo byt strasne neprijemne. Ona este hlavu neudrzi, vyvojovo je dost pozadu preto sa ju bojim tam davat. Proste ked som v pohode vydrzala tyc 5 mes, tak si hovorim ci este nevydrzim pol roka bez surodeneckeho. Vzdy sa nastvem len ked Danko zacne odbiehat....vtedy mam maniu kupit ho hned. Lenze mi mame tak maly vytah co sa zatvara automaticky skladackovo smerpom donutra a este je tam na boku aj drevena skladacia sedacka, ze tam do rohu vojde Daniel, potom kocik s malou so sklopenou rukojetou, ja ledva ledva na bok, ak mam aj vak na chrbte, ten dam na kocik, a este nad kocikom vo vzduchu drzim koloodrazadlo. To so surodeneckym by som nedala cez 2 poschodia psi po schodoch, s Philom do vytahu nevojdem. Chcela by som este tak Britax dual ciaky to je teraz tu na MK v bazari ale stoji 10 tisic. Ale da sa z neho urobit monokocar. Phil and teds tak mi trocha vadi ze to babo nema vyhlad, je tam strcene ako v supliku a ze je to trojkolka.

ciernavila
16. kvě 2013

@vilibalda a aky mate?

ciernavila
16. kvě 2013

@vilibalda https://www.modrykonik.cz/bazar/kocarky/8b5x/so... tento chcem ale na mna to uz je drahe ☹

ciernavila
16. kvě 2013

este ma zaujal tento Bebe confort twin club

vilibalda
16. kvě 2013

@ciernavila Z toho, co píšeš, mi přijde, že byste to mohli zvládnout jen s Dorjanem 🙂 Děti budou růst a když jste to zvládli doteď, tak to bude jen lepší! Já vlastně s dítětem na odrážedle byla jen jednou (a i s manželem), jinak jezdí s babičkou. Ani mhd bez kočárku jsem s dítětem nejela, takže nejsem zvyklá mít starší dítě navolno. Proto je pro nás sourozenecký potřebný (třeba jen z psychologického hlediska, že vím, že tam malou můžu a nemusím dát) 🙂 Na podzim jsem byla na výstavě kočárků pro dvojčata, tak jsem si je docela prohlídla, ale nedokázala jsem se rozhodnout, zda mít za sebou, vedle sebe nebo jednodušší golfáčového typu, kde je miminko ve vložné tašce... Vše mělo pro i proti... Za sebou se lépe vleze do obchodů a do dveří, vedle sebe se lépe ovládá, golfáče jsou lehčí a levnější...Tak jsem sledovala bazar a v okolí Brna nic nebylo ☹ hlavní kriterium byla teda asi adekvátní cena (do 3 tis. u golfáčového typu nebo zhruba do 5-7 tis. u ostatních dle značky) Takže když se objevil ABC design zoom (přesně tento 😀 https://www.modrykonik.cz/fotoblog/venika86/alb... ) za hezkou cenu, vzala jsem ho. Je velký, ale naučila jsem se ho řídit a výtah jsem řešit nemusela - v domě výtah není, je tu kočárkárna (kde teda stojí 4 kočárky a 3 z toho jsou naše 😀). Nemáte kočarkárnu? Jedna maminka od nás z domu parkuje kočár ve sklepě. Takže velikost jsem neřešila, spíš jak dostat děti ze 4. patra dolů a ještě sklepní chodbou přes 2 vchody ke kočárku. 😀

ciernavila
17. kvě 2013

@vilibalda nejaka kocarkarna tam je, vytah mame do sirky 70 a do dlzky 100, ale ked sa zatvaraju dvere dnu tak je potrebne mat volno do dlzky vythu 90 cm, inak sa dvere nezavru. Susedia sa nevlezu do vytahu a davaju to kdesi dole. Do sklepa mi to nevejde, ale skusim sa ich spytat, pripadne si dam spravit klud od tej kocikarne. Ale v tom pripade mi staci levny kocik lebo aby mi to niekto neukradol.

ciernavila
22. kvě 2013

@veronikaka
@vilibalda
@aajda
@kiakocikovsvet
@veronikaka Ahojte, prosiim som zufala, ja som z Darababy objednala original kosik, dosiel mi ale tiez ho nemozm namontovat!!!! Mam DAnny sport Prestige 2011, obe tyce na upevnenie kosika su hrube. Zadna pri brzde je riesena na zips a je tam aj puzdro na plastenku. Prednu som mala riesenu snurkami tusim, boli tam proste pasy, aj so suchym zipsom ale cele sa vyparali. Viem ze dake pracky som tam mala alebo cosi. Kupila som novy kosik Dorjan a ten ma vpredu len suchy zips, ale neda sa mi zapnut lebo to neobopne tu prednu tyc...akoby to bolo robene na prednu tenku tycku ale taku tam nemam. _Mna porazi. Ako to mate vpredu vy?

aajda
22. kvě 2013

@ciernavila Já mám 2011, ale nemám prestige... zadnímám taky na zip s kapsou a vpředu je ten košík přes přední tyčku jen jakoby přehnutý a je tam pásek na utahovací sponu, ale ten je obtažený až kolem tyček s kolečkama. Určitětam nemám sucháč.

ciernavila
22. kvě 2013

@aajda no presne, ten co mas ty mam aj ja, len mne sa cely ten pasek vyparal. A poslali mi kosik vpredu na suchac a to mi je na nic a vyse 400 korun v keli a ani mi nedvihaju telefon.

vilibalda
22. kvě 2013

@ciernavila Mám úplně stejný kočárek i co se týče barvy (mimochodem mám taky fusak Kaiser, jen jsem koupila ten světlounce zelený 😀) a můžu se na ten košík podívat, ale neparkuji kočárek doma, mám ho v kočárkárně. Tak až tam půjdu, podívám se. Dnes možná ne (asi bude pršet a nepůjdeme ven), zítra mám doma místo 2 dětí 3, tak se asi s tříletou, dvouletou a mimčem ven neodvážím 😅

aajda
22. kvě 2013

@ciernavila No tak to je fakt škoda peněz, snad to nějak vyřešíte, třeba poslali košík k jinému typu, i když konstrukce bude asi u všech stejná...

ivca_doubek
22. kvě 2013

@ciernavila vypárané pásky jsem taky řešila, cca. před rokem, naše šťěňátko je oba ukousalo. Nakonec jsem tam našila nové pásky s přezkou na zapínání, a funguje bezvadně. Není vůbec vidět, že bych tam něco našívala. Co kdybys ty pásky se suchým zipem ustřihla a našila mezi mě přezku?
Ale souhlasím že to je škoda peněz za nový košík...

111safary
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ciernavila
22. kvě 2013

@ivca_doubek no keby som nasivala tie pasky spat, to mozem urobit na starom kosiku, novy mi je tera uplne na nic. Este som skusala ten pas z prezkou tam dat na kocar a ze tie suchace obopnem okolo toho pasu. Ale to sa aj tak otvara. No nic, skusim zrenovovat stary kosik ak mi to pojde, nikdy som nic take neprisivala, bojim sa ci to vydrzi. Ale ten kos novy im v tom pripade vratim, snad to pojde.

ciernavila
22. kvě 2013

@111safary vdaka, ale to sem vazne nepatri. Ale ma to pobavilo, ja na take somariny neverim, to musi byt fakt clovek naivny aby veril kartam a tiez horoskopom a podobnym veciam. A keby to pravda bola, ja som strasne rada ze neviem co bude dopredu, to by bol co za zivot aby som to vedela...