Kočárek Dor Jan Danny Sport. Víte něco o něm?

gabik76
8. led 2009

Ahoj,víte někdo něco bližšího o tomto kočárku?Vypadá super!

lara13
24. bře 2011

@brusinka.pusinka ano uz 🙂

brusinka.pusinka
24. bře 2011

@lara13 no asi zapoměli reklamuj my to máme krásné stejnoměrné otvory

brusinka.pusinka
24. bře 2011

@lara13 to je opravdu nedodělané nenasadíš musí to bít stejnoměrné a jsou hluboké ty zářezy 😉

lara13
24. bře 2011

@brusinka.pusinka no tak toho som sa bala :( lebo prisiel az z bardejova a ja som z kosic :( a bojim sa ze mi ho nestihnu vymenit kym ho budem potrebovat... ach jaaj :( dakujem ti velmi pekne za odpovede 🙂

brusinka.pusinka
24. bře 2011

@lara13 myslím že nebudeš mít problém zavolej na reklamaci tam kde jsi objednala a pošly zpět během pár dnů většinou posílají náhradní 😉 😉 a vysvětli jim že to potřebuješ urychleně že budeš brzyx rodit 😉 😀

lara13
24. bře 2011

@brusinka.pusinka no ved teraz volam od rana a nikto mi tam neberie telefon... :-/ 🙂 budem tam musiet asi napisat...

kacii
24. bře 2011

@herminka sam vyrobce rika, promazavat kazdy mesic...aspon nam tak rikala pani 😉

ivusik2
30. bře 2011

ahoj holky nevite kebych v praze zohnala original kolecka na dorjna danny?
diky za odpoved

herminka
30. bře 2011

Holky, stalo se vám některé, že jste něco podělaly s těmi spodními páčkami a nešla vám zacvaknout/vycvaknout korba od podvozku? Mně se to teď stalo a potřebuje dopoledne k doktorovi 😅

brusinka.pusinka
30. bře 2011

@herminka Zlatíčko vem třeba klíček a vycvakni je tím že zatlačíš na ty červené čudlíky zevnitř aby zase byli páčky povolené k natáhnutí. a nenatahuj jen zacvakni korbu či co potřebuješ 😉

brusinka.pusinka
30. bře 2011

@ivusik2 v Praze nevím ale zkus Dara baby internetový obchod 😉

herminka
30. bře 2011

@brusinka.pusinka Díky, jsi poklad, zkusím to 😉 Uvažovala jsem o šroubováku nebo něčem takovém, ale měla jsem strach jít s kovem na ten plast.

brusinka.pusinka
30. bře 2011

@herminka neboj jde to lechce zatlač a ono se to vrátí do puvodní polohy 😉 Myslím že tlačit zevnitř tam kde zasazuješ korbičku, 😉 abys mě pochopila . pak napiš zda pomohlo 😉 😉 Mě se také jednou stalo a šlo to fajn ale byla to chyba syna on to natáhl dřív a nevěděl že to musí bít povolené když tam jde nasazovat korbu 😉 😀

herminka
30. bře 2011

@brusinka.pusinka Pomohlo, díky!!! Zachránilas mě 😵 Já jsem to provedla, když jsem dala kočár do auta, zapadlo mi to nechtěně a jen na jedné straně a pak jsem s tím všelijak bojovala, když jsem ho vyndávala. Pokud se to stane znovu (doufám, že už ne), budu vědět. Ještě jednou děkuji, hned mám klidnější spaní 🙂

brusinka.pusinka
30. bře 2011

@herminka není zač a určo si už poradíš už víš jak na to 😉 😉 a hezké sny 😉

weri1
31. bře 2011

@ivusik2 zkus dětský ráj

lolko_lenka
4. dub 2011

ahojte, neviete mi poradiť, či sa dá v nejakej predajni v BA a okolí pozrieť kočik Dorjan? veľmi sa mi páči 🙂

cervena_ciapocka
4. dub 2011

Ako sa upevňuje vajíčko do auta? treba na to kúpiť nejaký špeciálny adaptér? A dá sa upevniť vajíčko v aute proti smeru jazdy?

lolko_lenka
4. dub 2011

@cervena_ciapocka ďakujem veľmi pekne 🙂

brusinka.pusinka
5. dub 2011

@cervena_ciapocka ve směru jízdy asi neupevníš ale jinak Vajíčko se upevnuje pásy co jsou v autě nic nemusíš dokupovat 😉

cervena_ciapocka
5. dub 2011

@brusinka.pusinka no tak malé dieťa by som ani v smere jazdy neupevňovala, preto som sa pýtala, či sa dá upevniť v proti smere. A to drží dosť stabilne len s tými pásmi?

sorciera24
5. dub 2011

@cervena_ciapocka toto vajicko uplne pevne sedi, zapases a nepohne sa 😉 a jasne, ze je v proti smere jazdy, inak sa vajicko ani nema pouzivat...

brusinka.pusinka
5. dub 2011

@cervena_ciapocka jak píše @sorciera24 nepohne se vůbec drží hodně pevně 😉

terinda
5. dub 2011

Holky, je kočár Dorjan Danny Sport houpací? 😕
U Dorajn Cross Country je v popisu, že ano..., tak by mě zajímalo, jak je to s tímhle typem. Díky 😉

brusinka.pusinka
5. dub 2011

@terinda houpat se dá ale není to závratné ale pohojdáš ale né jak u marity a nebo podobných kočárku. nám stačilo 😉

terinda
5. dub 2011

Asi jde spíš pohojdat tak do strany, ne? 😅
Moc se mi líbí a tohle je jediné, co mi trochu chybí 😒

brusinka.pusinka
5. dub 2011

@terinda nééé dá se pohoupat i normálně je tam pružina a ta se dá povolit a docela to houpe, a když necháš utáhnutou tak se skoro ani nehne 😉

terinda
5. dub 2011

@brusinka.pusinka Jé, tak to díky moc za info, o pružině jsem nevěděla. 🙂
Zkoušela jsem to pohrkat dneska v obchodě.
A prodavačka mi řekla, že houpací jsou právě hlavně ty Marity apod. a u kočárů s předními otočnými koly toto není 😒

brusinka.pusinka
5. dub 2011

@terinda skuz zajít jěště jednou a u předních kol uvidíš pružiny a naspodu jako ze strany od podlahy nahmatáš páčku přesně pod pružinou. dej do druhé polohy a pak skuz pohoupat 😉 uvidíš že to pujde ale není to nic zavratného ale nám to na uspání malé stačilo 😉